کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-09 ساعت 14:55)amaka747 نوشته:  با تشکر از راهنماییهای شما دوستان عزیز
دوستان من و همسرم فورمها رو ۱۷ جون با DHL فرستادیم از طریق پست پیگیری کردیم ۲۰ رسیده آمریکا بعد به KCC ایمیل زدیم که مطمنن بشیم که فورمها رسیده دستشون ولی هنوز هیچ پاسخی دریافت نکریم ایا با این وجود با ید زنگ بزنیم ؟

دوست عزیز مطمئن باشید که فرم هاتون رسیده. ولی معمولا طول میکشه تا جواب بدن نگران نباشید ولی اگر استرس دارین زنگ بزنید تا خیالتون راحت بشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: m.sabet ، azar1348
(2013-07-09 ساعت 13:59)sahar kh نوشته:  دوستان توی سوال 35 که پرسیده تاریخ سفراتون رو به usa بنویسید منظور فقط سفر به usa هست دیگه؟ یه کل سفرای خارج از ایران منظورش بوده؟!!!! چون جایی شنیدم همه سفرهاشون رو نوشتن!!!

نه منظور فقط سفر های ا م ر ی ک ا هست، اونی که شما شنیدید موقع مصاحبه هست که ممکنه ازتون لیست تمام سفر های خارجی تون رو بخوان...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: m.sabet ، sahar kh ، azar1348
دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت
ممنون از توجهتون... Smile
تشکر کنندگان: m.sabet ، behfaza ، KIMIA2005 ، sepideh_ ، farial
(2013-07-09 ساعت 15:34)aghaghia نوشته:  دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile
برای ساختن امضا برین به کنترل پنل اکانت تون و قسمت تغییر امضا رو انتخاب کنید و امضا تون رو درست کنید، خیلی ساده ست...
همینطور اگر مایلید اطلاعات کیس تون رو به سرکار خانم زهرا وحدتی پور بدین تا وارد لیست شون کنن و ما هم مثل برندگان سالهای پیش یه منبع جامع از اطلاعات دوستان برنده امسال داشته باشیم که برای اطلاع از زمان کارنت شدن و مصاحبه خیلی کاربرد خوبی خواهد داشت

امضا داشتن باعث میشه به سوالا راحتتر جواب داد؟؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، azar1348 ، sepideh_
(2013-07-09 ساعت 15:57)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 15:34)aghaghia نوشته:  دوستانی که ارسال هاشون به عدد 10 رسیده لطف کنن امضاشون رو درست کنند تا بهتر بشه جواب سوالاشون رو داد و راهنمایی شون کرد. Smile

امضا داشتن باعث میشه به سوالا راحتتر جواب داد؟؟؟؟
بله برای دوستانی که راجب به زمان فرستادن فرم ها سوال میکنند و یا در مورد زمان کارنت شدن و یا مصاحبه و یا زدن واکسن ها. در ضمن این موضوع اختیاریه، هر کسی دوست داره میتونیه این کار رو انجام بده...
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348
(2013-07-09 ساعت 16:54)k98k نوشته:  با سلام .ایا این شایعه که امسال اخرین سال قرعه کشی لاتاری هست صحت داره؟

خیر دوست عزیز صحت ندارد ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، azar1348 ، k98k
سلام دوستان
من یه سوال دیگه دارم،با توجه به شرایط الان ترکیه،واسه ما که آنکارا رو انتخاب کردیم مشکلی پیش نمی یاد؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-09 ساعت 17:31)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال دیگه دارم،با توجه به شرایط الان ترکیه،واسه ما که آنکارا رو انتخاب کردیم مشکلی پیش نمی یاد؟

تا موقع مصاحبه اگه درست نشه، خودشون وضعیت رو آپدیت میکنن.
تشکر کنندگان: aghaghia ، azar1348 ، Nooshinsalamat
(2013-07-09 ساعت 17:31)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز اونها خودشون شرایط و وضعیت رو در نظر دارند و اگه تا زمان مصاحبه احساس کنند که شرایط مساعد نیستش سفارت رو تغییر میدن
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: m.sabet ، ghafari88 ، maryam_a ، aghaghia ، azar1348 ، Nooshinsalamat ، ojee
(2013-07-09 ساعت 13:38)love_everlife نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 12:51)asalasali نوشته:  نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش احساس میکنم یه چی میشه نمیتونم برم یعنی رد میشم نمیدوننننننننننننم Smile

حرفشم قشنگ نیست. من تو این سایت کوه مشکلات ام اما لبخند بزن و + باش

مرسیییییییییییییییییی <3
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: love_everlife ، azar1348
(2013-07-09 ساعت 12:39)nedali نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 18:01)azar1348 نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 16:41)masodsh نوشته:  بچه ها کسی میدونه مصاحبه بچه های 2014 تقریبا از چه ماهی شروع میشه؟

اگه به روال گذشته باشه نیمه های مهر اولین گروه شما کارنت میشن که از حدود یه ماه بعدش مصاحبه ها شروع میشه .

من فکر میکنم از 15 اگوست که تقریبا 28 مرداده شماره ها تو سایت اعلام میشه هر پانزدهم یه تعدادی از بچه ها کارنت میشن به امید قبولی هممون ♥

بله شما درست میگین من اشتباها نوشتم نیمه مهر ، نیمه آگوست درسته
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: nedali ، k98k
(2013-07-08 ساعت 09:27)hmahdavizadeh نوشته:  با سلام به تمامی دوستان مهاجر سرا، خواهشمند است مرا راهنمایی نمائید حدود دو هفته است که مدارکمان را از طریق پست TNT ارسال کرده و به سفارت آمریکا رسیده است منتهی هنوز هیچ ایمیلی برای ما نیامده چه کاری باید انجام بدهیم. باتشکر

با سلام به تمامی دوستان مهاجر سرا، خواهشمند است مرا راهنمایی نمائید حدود دو هفته است که مدارکمان را از طریق پست TNT ارسال کرده و به سفارت آمریکا رسیده است منتهی هنوز هیچ ایمیلی برای ما نیامده چه کاری باید انجام بدهیم. باتشکر

منتظر باشین دوست عزیز،و اینکه میتونید تلفنی هم کانفیرم بگرین.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: aghaghia
(2013-07-09 ساعت 13:56)sepideh_ نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 02:33)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان عزیز
خیلی ممنون می شم اگه به سوال من جواب بدید،ایمیلی که من توی فرم های ثبت نام ام وارد کردم به دلایلی بلاک شده،آیا از طرف کنتاکی در طی پروسه ایمیلی به ما زده می شه؟یعنی به عبارتی می خوام بدونم این مسئله برای من مشکل ساز میشه؟
می تونم با ایمیل زدن از یک ایمیل جدید این مسئله رو به کنتاکی خبر بدم و ایمیل جدیدی در اختیارشون بذارم؟

دوست عزیز من هم دقیقا همین مشکل را داشتم همزمان با اعلام نتایج ایمیلم بلاک شد.با KCCمکاتبه کردم و اطلاع دادم که ایمیلم بلاک شده و آدرس میل جدیدی رو معرفی کردم و درخواست کردم که اگه مکاتبه ای شده به این ایمیل مجددا بفرستن .KCCدر جواب گفت که ما هیچگونه تغییری در اطلاعات ثبت نام اولیه نمیدیم شما فرمهای 230و122 و مابقی مدارک لازم را با فرمت صحیح بفرستید و آدرس ایمیل جدیدتون رو هم قیدکنید که با همون با شما مکاتبه میشه.
من مدارکمو که فرستادم با همون آدرس جدید برام تائیدیه فرستادن.
نگران نباشین ایمیل جدیدتون رو بهشون اعلام کنید و تو فرم ها هم ایمیل جدیدرو بنویسین.راستی به نظرم جی میل امنیت بیشتری داره موفق باشید.

هیچ ایرادی نداره.من با ایمیل متفاوت با ایمیل فرم ثبت نام اولیه مکتبه کردم و تو فرم‌ها ذکر کردم که اصلا ایرادی نداشت
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، Nooshinsalamat ، آلیس-1980
(2013-07-09 ساعت 12:51)asalasali نوشته:  نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش احساس میکنم یه چی میشه نمیتونم برم یعنی رد میشم نمیدوننننننننننننم Smile

اصلا به خودت الکی‌ استرس نده, راحت تر از آب خوردن این انتظار و پروسه می‌گذره عزیز اگه اشتباه مهلکی تو فرم ثبت نام اولیه نداشته باشین
تشکر کنندگان: aghaghia ، m.sabet ، kage.omid
(2013-07-08 ساعت 16:41)masodsh نوشته:  بچه ها کسی میدونه مصاحبه بچه های 2014 تقریبا از چه ماهی شروع میشه؟

انشاًلله از ۱ اکتبر شروع میشه و اولین سرهٔ کارنتی‌ها هم ۱۵ آگوست از طریق ویزا بولتن منتشر خواهد شد.

(2013-07-09 ساعت 07:29)آرتا نوشته:  سلام دوستان عزيز و متخصص مهاجر سرايي
سئوالم را مجدد مي پرسم اگر امكان داره راهنمايي بفرماييد آيا امسال هم 2 بار نتايج لاتاري اعلام مي شود ؟ ( در ارديبهشت و مهر )
از دوستان اگر اطلاعي در اين خصوص دارند ممنون ميشوم راهنمايي بفرمايند ؟؟

خیر ،امسال یک مرحلهٔ هست
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان