کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
من ا همه یک راهنمایی می خوام اونم اینه که واسه رفتن به صورت تقریبی هر نفر چقدر باید با خودش پول ببره مقصدم هم اگه خدا بخواد لس آنجلسه.کسی می تونه کمک کنه؟؟؟
کیس نامبر***2014as3.محل مصاحبه ایروان.تاریخ مصاحبه فوریه 2014.تعداد نفرات کیس 4 نفر.وضیعت پرونده ap.
تشکر کنندگان:
با توجه به اعلام قبولی های اعضا در تاپیک مربوط به اعلام برندگی تا اینجا 228 کیس اعلام قبولی کردند.. ( تا ارسال 243 )

ازین تعداد 137 کیس کنسولگری آنکارا - 23 کیس کنسولگری ایروان - 7 کیس کنسولگری ابوظبی - 6 کیس کنسولگری های دیگه -15 کیس هم کنسولگری نامعلوم داریم!

آنکارا : 2 کیس دو رقمی - 17 کیس سه رقمی - 29 کیس بین 1000 تا 2000 - 18 کیس بین 2000 تا 3000 - 20 کیس بین 3000 تا 4000 - 16 کیس بین 4000 تا 5000 - 20 کیس بین 5000 تا 6000 - 24 کیس بین 6000 تا 7000 - 19 کیس بین 7000 تا 8000 - 3 کیس بالای 8000

ایروان : 1 کیس دو رقمی - 1 کیس سه رقمی - 4 کیس بین 1000 تا 2000 - 5 کیس بین 3000 تا 4000 - 4 کیس بین 4000 تا 5000 - 2 کیس بین 5000 تا 6000 - 5 کیس بین 6000 تا 7000 - 1 کیس بین 7000 تا 8000

ابوظبی : 1 کیس سه رقمی - 1 کیس بین 1000 تا 2000 - 1 کیس بین 2000 تا 3000 - 2 کیس بین 5000 تا 6000 - 1 کیس بین 7000 تا 8000

تعداد کل افراد منظور در کیس ها : 427 نفر

اعداد ارائه شده صرفا جهت اطلاع است !! Smile)
سلام دوستان آیا تاریخ دقیقی که برای نوبت دوم اسامی برندگان در اکتبر گذاشته اند واقعیت دارد و داقعا اسامی جدید اغلام میکنند؟
تاریخ دقیق هم اعلام شده یا هر زمانی امکان داره؟ از کجا مطلع بشیم ؟مرتب اینجا سربزنیم؟
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-06 ساعت 19:24)behfaza نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 16:40)aghaghia نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 14:59)qeshmi نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 14:44)imanbaraty نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 13:09)aghaghia نوشته:  دوست عزیز کسانی که با پست فرم هاشون رو فرستادن ایمیل تاییدیه نمی گیرن مگر این که خودشون ایمیل بزنن و درخواست تایید رسیدن فرم هاشون رو بکنن، اگر ایمیل نفرستادین، بفرستین بعد از یکی 2 هفته جوابتون رو میدن...
میبخشید دوستان بعد از دریافت ایمیل تاییدیه چه باید کرد؟ چه طور متوجه میشیم که کیس کارنت شده ؟ آیا ایمیل دیگیری از kcc میاد یا اینکه باید در سایت جستجو کنیم؟ لطفا" آدرس سایتی که برای جستجو لازمه رو قید کنید، ممنون
متشکرم از پاسختان متسفانه دوبار ایمیل داده ام ولی در جواب اظهار کرده ان که سرشان شلوغ است و اکنون منتظرم آیا باید دوباره ایمیل بزنم یا نه؟

دوست عزیز نیازی به ایمیل مجدد نیست خودشون هم گفتن که سرشون شلوغه و بعد از 6-8 هفته جواب میدن. جواب همه رو میدن نگران نباشید.

وضع بنده به این صورت هست که مدارکم
از داخل ایالات متحده با پست فرستاده شده در تاریخ 25 می
دوبار هم میل زدم
که حاصلی نداشته!
شش هفته هم گذشت دیگه !!!
تازه ازونجا که پست شده
یکی دوروزه میرسه بدستشون !!!
دوست عزیز چرا تماس تلفنی نمی گیرید، اگر برای خودتون هم سخته، از شخصی که براتون مدارک رو فرستادن بخواین یه تماس بگیرن و تاییدیه بگیرن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، ojee ، محبت ، azar1348
(2013-07-06 ساعت 21:19)mydream نوشته:  سلام دوستان آیا تاریخ دقیقی که برای نوبت دوم اسامی برندگان در اکتبر گذاشته اند واقعیت دارد و داقعا اسامی جدید اغلام میکنند؟
تاریخ دقیق هم اعلام شده یا هر زمانی امکان داره؟ از کجا مطلع بشیم ؟مرتب اینجا سربزنیم؟

دوست من متأسفانه امسال مثل اینکه دیگه علم نتایج در اکتبر انجام نخواهد شد. چون اون متن که مبتنی‌ بر اعلام نتایج در سری دوم (اکتبر) در سایت اعلام نتایج گذشته بودند رو ورداشتن متأسفانه. بازم اگه دوستان اطلاعات دارن یا جدیداً اون متنارو دیدن (additonal entries maybe selected in octobr...) رو بگن که خوشحال بشیم
www.dvlottery.state.gov/esc
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mydream ، aghaghia ، ojee ، محبت ، azar1348
(2013-07-06 ساعت 16:24)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 12:58)KIMIA2005 نوشته:  طبق جدول مقایسه سفارتها در انکارا اعتبار ویزا 6 ماه از تاریخ مدیکال و درابو ظبی و ایروان 6 ماه از تاریخ صدورهستش حالا اگه جدیدا تغییری کرده دوستان بگید ما هم در جریان باشیم..

اگه کلیرنس بخوری چه اتفاقی میفته ؟؟ تاریخ ویزارو از کدوم حاب میشه ؟اینجوری مثلا اگه 4 ماه کلیرشدنت طول بکشه فقط 2 ماه وقت داری بری آمریکا؟؟؟!!!

دوست عزیزاگه کلیرنس بخوری و داری به پایان تاریخ اعتبارمدیکال نزدیک میشی مجددا میری واسه مدیکال و زمانی که پاسپورتا رو بردی سفارت واسه ویزا جواب مدیکال جدید رو میدی سفارت و اونها از تاریخ مدیکال جدید 6 ماه رو لحاط میکنند واسه اعتبار ویزا
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: mydream ، ojee ، محبت ، azar1348 ، godot
مطمئنید که مهر ماه نتایج بعدی نخواهیم داشت؟ دوستان خواهشا دقیق بگید من خیلی به امید اکتبر بودم. واقعا دیگه اکتبر خبری نیست؟
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-06 ساعت 17:46)sejz نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 16:21)ssara نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 13:49)sejz نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 12:50)nasim نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 01:16)ostokhan نوشته:  متاسفانه همسر شما حتما باید برای مصاحبه با شما به سفارت بیاد وگرنه ممکنه به شما هم ویزا ندن. بنابراین حضور ایشون الزامیست ولی خوب میگید سربازن و راه خروج برای مصاحبه نداره. برای سوال دوم هم بگم وقتی نتونه ویزا بگیره که دیگه امکان آمریکا اومدن رو نداره. همسرشما یا باید قید آمریکا رو بزنه یا سربازی. انتخاب با شماست
برنده اصلی ایشون هستن نه همسرشون . چرا اگه همسرشون باهاشون نره به ایشون ویزا نمی دن ؟کیس اصلی خودشون هستن . به نظر من بهترین کار اینه که یه ایمیل به کا سی سی بزنین و بهشون همین موضوع و بگین . نگران نباش دوست عزیز چون برنده اصلی شما هستین راه وجود داره

بچه های چند ماهه هم الزامی بوده بردنشون به مصاحبه.. علی ایحال اگرم بتونین با کی سی سی مکاتبه کنین راجع به این مشکل و مجوز مصاحبه رفتن خودتون رو بگیرین.. بعد از اینکه ویزا گرفتین و رفتین و گرین کارتتون اومد تازه باید از طریق ویزای ازدواجی اقدام کنین که اون هم چند سال طول میکشه با شرایط خاص خودش از جمله اینکه دیگه باید اونور اسپانسر داشته باشین و ضمنا باید اون هر 6 ماه یکبار در آمریکا بودنتون رو هم مد نظر داشته باشین.. فکر وکیل رو هم کنار بگذارین و با خود کی سی سی موضوع رو مطرح کنین تا بهتون شرایط رو بگن.. هیچ کدوم از ماها هم راضی نبودیم که سربازی رو بپیچونیم! و بدمون هم نمیومد هم ویزا بگیرم و هم به ایران رفت و امد داشته باشیم ولی هرکسی با توجه به اولویتاش مجبور به انتخابه دوست عزیز!
درسته مرسی از نظراتتون
به هر حال همونجور که تو فرم های ارسالی به کی سی سی دیدیم، خودشون ازمون پرسیدن که افراد در کیس با شما وارد خاک آمریکا میشن یا بعدا....
پس حتما همچین مساله ای می تونه براشون تعریف شده باشه
خودم هم احتمال نمی دم کلا کیسو رد کنن، ممکنه واقعا کسی در بیمارستانی جایی بستری باشه و نتونه برای مصاحبه بره....!!!
در ضمن توی تاپیک های مربوط به ویزای ازدواج و نامزدی خوندم که پروسه ای تقریبا 1 ساله داره نه بیشتر و چند سال!!!
شما این چند سال را بر چه اساسی می گید؟ دوستان نوشتن از فرستادن مدارک به ان وی سی تا اپروو شدن و قرار مصاحبه تقریبا 1 سال....

شما تنها کاری که میتونین انجام بدین و خیال خودتونم راحت کنین پرسیدن از خود کی سی سی ست. اینکه اشخاص ویزا گرفته همراه برنده اصلی وارد شن یا بعدا فرق میکنه با شرایط شما که همسرتون مصاحبه نره و ویزا نگیره. (در حالت کلی شرایط شما خاصه و ازطریق پرسش از kcc حل میشه.. اون شرط هایی هم که دوستان میگن ,شرایطیه که تا حالا بوده و تجربه شده و کیسی مثل شما نبوده که یک نفرشون نره مصاحبه ) خوشبینانه ترین حالت اینه که به شمایی که تنها میرین مصاحبه ویزا بدن که ایشالا همینطوره و همونطور که گفتم همسرتون بخوان سربازیشونو ادامه بدن دیگه با کیس لاتاری شما نمیتونن اقدام کنن چون سپتامبر 2014 پروندش بستس و همسرتون اونموقع هنوز سربازن. ولی اگه مهیا شد و شما ویزا گرفتین که ازدواجی ازونجا اقدام میکنین براشون و ایشالا دارن سعی میکنن پروسشو کوتاه کنن در حد یک سال.. ولی اونجا میبینین که اعضا توی امضاهاشون چقدر طول کشیده.. البته ازدواج با سیتیزن همون یه ساله ولی گرین کارتی بیشتره.. شما اگر تصمیمتون واسه ادامه سربازی قطعیه که دیگه راهی ندارین که از همون ازدواج اقدام کنین و زودترین حالتش ایشالا اتفاق بیفته براتون.. هدف ما از پاسخ به شما فقط راهنماییست نه دلسرد کردن یا... که بهترین تصمیم رو بگیرین و متضرر نشین.. در رابطه با تحصیلشون هم خیر نمیتونن با فوق دوباره برای فوق اقدام کنن و معافیت تحصیلی بگیرن.. مطع بالاتر باید باشه.
با پاسیم که دارن نمیتونن خارج شن چون مجوز خروج ندارن- که سرباز رو به هیچ وجه اجازه خروج نمیدن تا اونجا که من میدونم.. اگر اومدن از سربازی بیرون با وثیقه مجوز خروج رو میگیرن.. موفق باشین

من یه پیشنهاد دیگه براتون دارم که واسه یکی‌ از دوستان خودم هم پیش اومد و الان ایشون ویزاشون رو گرفتن. ایشونم وقتی لاتاری بارند شدن سرباز بودن. تنها راه خروجشون این بود که حین خدمت یجوری وارد دانشگاه بشن و معافیت تحصیلی‌ بگیرن و آذین طریق اقدام به خروج از کشور برای مصاحبه بکنن.(داشتن فیش وسیق ضروریه واسه مصاحبه)بده اینکه ویزا رو گرفتید همسرتون می‌تونن با شما بیان آمریکا و درخواست پسه سفید بکنن که می‌تونن ۲ سال بیرون از خاک آمریکا باشن و تو این مدت سربازیشون رو تموم کنم. (البته به نظر من یکم ریسکیه این قضیه که وقتی برگشتن بهشون گیر میدان یا نه)، خلاصه خیلی‌ پیگیری بکنین راجب این قضیه و بهترین تصمیم رو بگیرین. منظور اصلی‌ من از این پست راه‌حل خروج از کشور بود.. حالا دیگه بقیشون رو خودتون بهتر میدونید. موفّق باشین دوست من.

دوستان بابت غلطهای املائی من عذر می‌خوام ازتون فونت فارسی ندارم از نرم‌افزار بهنویس استفاده می‌کنم Big GrinTongue
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: محبت ، ssara ، aghaghia ، azar1348
(2013-07-06 ساعت 20:56)sejz نوشته:  با توجه به اعلام قبولی های اعضا در تاپیک مربوط به اعلام برندگی تا اینجا 228 کیس اعلام قبولی کردند.. ( تا ارسال 243 )

ازین تعداد 137 کیس کنسولگری آنکارا - 23 کیس کنسولگری ایروان - 7 کیس کنسولگری ابوظبی - 6 کیس کنسولگری های دیگه -15 کیس هم کنسولگری نامعلوم داریم!

آنکارا : 2 کیس دو رقمی - 17 کیس سه رقمی - 29 کیس بین 1000 تا 2000 - 18 کیس بین 2000 تا 3000 - 20 کیس بین 3000 تا 4000 - 16 کیس بین 4000 تا 5000 - 20 کیس بین 5000 تا 6000 - 24 کیس بین 6000 تا 7000 - 19 کیس بین 7000 تا 8000 - 3 کیس بالای 8000

ایروان : 1 کیس دو رقمی - 1 کیس سه رقمی - 4 کیس بین 1000 تا 2000 - 5 کیس بین 3000 تا 4000 - 4 کیس بین 4000 تا 5000 - 2 کیس بین 5000 تا 6000 - 5 کیس بین 6000 تا 7000 - 1 کیس بین 7000 تا 8000

ابوظبی : 1 کیس سه رقمی - 1 کیس بین 1000 تا 2000 - 1 کیس بین 2000 تا 3000 - 2 کیس بین 5000 تا 6000 - 1 کیس بین 7000 تا 8000

بسیار ممنون اطلاعات مفیدی رو دسته بندی کردید ... فقط یه سوال داشتم من کیس نامبرم در دسته 2000تا 3000 آنکارا قرار میگیره و می خواستم اگر امکان دارد بدونم این آمار رو از کجا در آوردید چون من فقط از جدول برندگان تعداد محدودی را دیدم که فاصله زیادی با من داشتند .....
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان:
(2013-07-06 ساعت 21:58)maryam_fo نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 20:56)sejz نوشته:  با توجه به اعلام قبولی های اعضا در تاپیک مربوط به اعلام برندگی تا اینجا 228 کیس اعلام قبولی کردند.. ( تا ارسال 243 )

بسیار ممنون اطلاعات مفیدی رو دسته بندی کردید ... فقط یه سوال داشتم من کیس نامبرم در دسته 2000تا 3000 آنکارا قرار میگیره و می خواستم اگر امکان دارد بدونم این آمار رو از کجا در آوردید چون من فقط از جدول برندگان تعداد محدودی را دیدم که فاصله زیادی با من داشتند .....

همونطور که دوست خوبمون که زحمت کشیدن و این اطلاعات رو طبقه بندی کردن گفتن از این تاپیک دوست من
http://mohajersara.com/thread-6448.html
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: maryam_fo ، ojee ، محبت ، aghaghia ، azar1348
(2013-07-06 ساعت 21:43)mydream نوشته:  مطمئنید که مهر ماه نتایج بعدی نخواهیم داشت؟ دوستان خواهشا دقیق بگید من خیلی به امید اکتبر بودم. واقعا دیگه اکتبر خبری نیست؟
دوست عزیز هیچ اطلاع دقیقی در دست نیست باید صبر کنید تا بررسیشون روی کیسهای پذیرفته شده تمام بشه بعدش نتیجه قطعی رو اعلام میکنن که بعیده تا آخر آگوست چیزی اعلام کنن و کسی قطعی پاسخی براش نداره شما امیدوار باش
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، godot ، behdist ، زری وحدتی
(2013-06-17 ساعت 19:04)NarCssuS نوشته:  
(2013-06-17 ساعت 18:57)shazad نوشته:  [quote='ahmadrt16406' pid='359096' dateline='1371331920']
سلام دوستان
من مجددا" سوال مي كنم مدارك من 29 may بدستشان رسيده اما تاكنون email دريافت نكرده ام ؟

اگه ایمیل نگرفته اید از کجا می دونید که مدارکتون به دستشان رسیده؟

ارسال از طریق پست بوده؟ اگه اره، ایمیلی هم دریافت نمی کنید.
Tongue
فقط اونایی که با ایمیل فرم هاشون رو فرستادن، جواب ایمیلشون رو میدن. اگه از این طریق بوده، یه چند روز صبر کنید، حجم فرم هایی که به دستشون رسیده خیلی بالاست. یه کم سرشون شلوغه
Wink
با سلام دوستان من :29 مي مدارك به دستشون رسيده و دوهفته قبل نيز بارسون ايمل زدم و خواستم تاييديه بفرستند ولي هنوز چيزي دريافت نكردم لطفا" راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان: maryam_a ، زری وحدتی
(2013-07-06 ساعت 21:51)5ina نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 17:46)sejz نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 16:21)ssara نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 13:49)sejz نوشته:  
(2013-07-06 ساعت 12:50)nasim نوشته:  برنده اصلی ایشون هستن نه همسرشون . چرا اگه همسرشون باهاشون نره به ایشون ویزا نمی دن ؟کیس اصلی خودشون هستن . به نظر من بهترین کار اینه که یه ایمیل به کا سی سی بزنین و بهشون همین موضوع و بگین . نگران نباش دوست عزیز چون برنده اصلی شما هستین راه وجود داره

بچه های چند ماهه هم الزامی بوده بردنشون به مصاحبه.. علی ایحال اگرم بتونین با کی سی سی مکاتبه کنین راجع به این مشکل و مجوز مصاحبه رفتن خودتون رو بگیرین.. بعد از اینکه ویزا گرفتین و رفتین و گرین کارتتون اومد تازه باید از طریق ویزای ازدواجی اقدام کنین که اون هم چند سال طول میکشه با شرایط خاص خودش از جمله اینکه دیگه باید اونور اسپانسر داشته باشین و ضمنا باید اون هر 6 ماه یکبار در آمریکا بودنتون رو هم مد نظر داشته باشین.. فکر وکیل رو هم کنار بگذارین و با خود کی سی سی موضوع رو مطرح کنین تا بهتون شرایط رو بگن.. هیچ کدوم از ماها هم راضی نبودیم که سربازی رو بپیچونیم! و بدمون هم نمیومد هم ویزا بگیرم و هم به ایران رفت و امد داشته باشیم ولی هرکسی با توجه به اولویتاش مجبور به انتخابه دوست عزیز!
درسته مرسی از نظراتتون
به هر حال همونجور که تو فرم های ارسالی به کی سی سی دیدیم، خودشون ازمون پرسیدن که افراد در کیس با شما وارد خاک آمریکا میشن یا بعدا....
پس حتما همچین مساله ای می تونه براشون تعریف شده باشه
خودم هم احتمال نمی دم کلا کیسو رد کنن، ممکنه واقعا کسی در بیمارستانی جایی بستری باشه و نتونه برای مصاحبه بره....!!!
در ضمن توی تاپیک های مربوط به ویزای ازدواج و نامزدی خوندم که پروسه ای تقریبا 1 ساله داره نه بیشتر و چند سال!!!
شما این چند سال را بر چه اساسی می گید؟ دوستان نوشتن از فرستادن مدارک به ان وی سی تا اپروو شدن و قرار مصاحبه تقریبا 1 سال....

شما تنها کاری که میتونین انجام بدین و خیال خودتونم راحت کنین پرسیدن از خود کی سی سی ست. اینکه اشخاص ویزا گرفته همراه برنده اصلی وارد شن یا بعدا فرق میکنه با شرایط شما که همسرتون مصاحبه نره و ویزا نگیره. (در حالت کلی شرایط شما خاصه و ازطریق پرسش از kcc حل میشه.. اون شرط هایی هم که دوستان میگن ,شرایطیه که تا حالا بوده و تجربه شده و کیسی مثل شما نبوده که یک نفرشون نره مصاحبه ) خوشبینانه ترین حالت اینه که به شمایی که تنها میرین مصاحبه ویزا بدن که ایشالا همینطوره و همونطور که گفتم همسرتون بخوان سربازیشونو ادامه بدن دیگه با کیس لاتاری شما نمیتونن اقدام کنن چون سپتامبر 2014 پروندش بستس و همسرتون اونموقع هنوز سربازن. ولی اگه مهیا شد و شما ویزا گرفتین که ازدواجی ازونجا اقدام میکنین براشون و ایشالا دارن سعی میکنن پروسشو کوتاه کنن در حد یک سال.. ولی اونجا میبینین که اعضا توی امضاهاشون چقدر طول کشیده.. البته ازدواج با سیتیزن همون یه ساله ولی گرین کارتی بیشتره.. شما اگر تصمیمتون واسه ادامه سربازی قطعیه که دیگه راهی ندارین که از همون ازدواج اقدام کنین و زودترین حالتش ایشالا اتفاق بیفته براتون.. هدف ما از پاسخ به شما فقط راهنماییست نه دلسرد کردن یا... که بهترین تصمیم رو بگیرین و متضرر نشین.. در رابطه با تحصیلشون هم خیر نمیتونن با فوق دوباره برای فوق اقدام کنن و معافیت تحصیلی بگیرن.. مطع بالاتر باید باشه.
با پاسیم که دارن نمیتونن خارج شن چون مجوز خروج ندارن- که سرباز رو به هیچ وجه اجازه خروج نمیدن تا اونجا که من میدونم.. اگر اومدن از سربازی بیرون با وثیقه مجوز خروج رو میگیرن.. موفق باشین

من یه پیشنهاد دیگه براتون دارم که واسه یکی‌ از دوستان خودم هم پیش اومد و الان ایشون ویزاشون رو گرفتن. ایشونم وقتی لاتاری بارند شدن سرباز بودن. تنها راه خروجشون این بود که حین خدمت یجوری وارد دانشگاه بشن و معافیت تحصیلی‌ بگیرن و آذین طریق اقدام به خروج از کشور برای مصاحبه بکنن.(داشتن فیش وسیق ضروریه واسه مصاحبه)بده اینکه ویزا رو گرفتید همسرتون می‌تونن با شما بیان آمریکا و درخواست پسه سفید بکنن که می‌تونن ۲ سال بیرون از خاک آمریکا باشن و تو این مدت سربازیشون رو تموم کنم. (البته به نظر من یکم ریسکیه این قضیه که وقتی برگشتن بهشون گیر میدان یا نه)، خلاصه خیلی‌ پیگیری بکنین راجب این قضیه و بهترین تصمیم رو بگیرین. منظور اصلی‌ من از این پست راه‌حل خروج از کشور بود.. حالا دیگه بقیشون رو خودتون بهتر میدونید. موفّق باشین دوست من.

دوستان بابت غلطهای املائی من عذر می‌خوام ازتون فونت فارسی ندارم از نرم‌افزار بهنویس استفاده می‌کنم Big GrinTongue

خیلی مرسی از همفکری هاتون
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: 5ina ، ojee ، زری وحدتی
دوستان عزیز
آیا اطلاع دقیقی دارید که
چند سال کار به صورت قراردادی برای سازمان تامین اجتماعی

شغل دولتی حساب میشه؟
شنیدم که میگن این یه سازمان دولتی نیست.
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-07-07 ساعت 12:20)behfaza نوشته:   دوستان عزیز
آیا اطلاع دقیقی دارید که
چند سال کار به صورت قراردادی برای سازمان تامین اجتماعی

شغل دولتی حساب میشه؟
شنیدم که میگن این یه سازمان دولتی نیست.

سازمان تامین اجتماعی دولتی حساب نمیشه . البته شغل های آزادی هم هست که دولتی هست و زیر نظز تامیین اجتماعی هست . عزیز مهم شغل شما هست .
8XXX * ایروان
تشکر کنندگان: maryam_a ، behfaza ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان