کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-08 ساعت 11:59)love_everlife نوشته:  از دوستان با تجربه کسی هست بدونه توی این 3 سفارت هزینه حدودی چقدر میشه ؟
تفکیک شده شده باشه لطفا. مثلا : هتل ....x$ مدیکال x$ و ...

هزینهٔ مصاحبه ۳۳۰ دلار که یکسان هست تو تمام سفارت ها.

هزینه مدیکال هم متغیر هست و ابوظبی که ما بودیم اگر واکسن اضافی‌ نخورین هر نفر ۴۲۵ درهم.

در رابطه با هزینهٔ هتل و غیره هم که دیگه به خودتون مربوط میشه.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: ojee ، nedali
(2013-07-08 ساعت 14:46)nasim نوشته:  دوستان 2014 اییی. فکر می کنین از چه تاریخی باید برای مدارک پزشکی ، ترجمه ها و دیگر کارها اقدام کنیم . ؟؟؟

از هم اکنون برای واکسناتون اقدام کنید.

در رابطه با ترجمه‌ها ۱ ماه قبل از مصاحبتون میتونین انجام بدین،در رابطه با ترجمه هم اکیدأ توصیه می‌کنم که اصلا تایید وزارت خارجه و دادگستری لازم نیست و همون مهره مترجم رسمی کفایت میکنه.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: aghaghia ، m.sabet ، nedali
(2013-07-10 ساعت 00:16)mani.iht نوشته:  
(2013-07-08 ساعت 11:59)love_everlife نوشته:  از دوستان با تجربه کسی هست بدونه توی این 3 سفارت هزینه حدودی چقدر میشه ؟
تفکیک شده شده باشه لطفا. مثلا : هتل ....x$ مدیکال x$ و ...

هزینهٔ مصاحبه ۳۳۰ دلار که یکسان هست تو تمام سفارت ها.

هزینه مدیکال هم متغیر هست و ابوظبی که ما بودیم اگر واکسن اضافی‌ نخورین هر نفر ۴۲۵ درهم.

در رابطه با هزینهٔ هتل و غیره هم که دیگه به خودتون مربوط میشه.

سلام تو این سایت اطلاعات دقیقی در مورد بلیط و هزینه هتل و قیمت ارز و ... رو ببیند
http://www.sahelabi.com/Ticket.asp
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 00:03)mani.iht نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 12:51)asalasali نوشته:  نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش احساس میکنم یه چی میشه نمیتونم برم یعنی رد میشم نمیدوننننننننننننم Smile

اصلا به خودت الکی‌ استرس نده, راحت تر از آب خوردن این انتظار و پروسه می‌گذره عزیز اگه اشتباه مهلکی تو فرم ثبت نام اولیه نداشته باشین

دوست عزیز آیا اشتباه در ثبت ماه تولد جزو اشتباهاته مهلکه ؟
شماره کیس : 2014AS0006XXX / تاریخ رویت قبولی:۱ MAY / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس :۲نفر / ارسال فرمها:May 27, 2013 mail / دريافت تاييديه فرمها : Jun 4 / کارنت شدن کیس:March 18 / تاريخ مصاحبه : هفته اول مي / مكان مصاحبه: ابوظبي / وضعیت : کلیرنس 4 May / مقصد :Houston
پروفایل دو نفره

(2013-07-10 ساعت 07:28)I2AFSHIN نوشته:  
(2013-07-09 ساعت 12:51)asalasali نوشته:  نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم همش احساس میکنم یه چی میشه نمیتونم برم یعنی رد میشم نمیدوننننننننننننم Smile

اصلا به خودت الکی‌ استرس نده, راحت تر از آب خوردن این انتظار و پروسه می‌گذره عزیز اگه اشتباه مهلکی تو فرم ثبت نام اولیه نداشته باشین

اگه اشتباهی کردی کاری با مهلک بودن یا نبودنش نداشته باش فورا ایمیل کن و اصلاح کن و اگه نتونستی تو سفارت می شه اصلاحش کرد ولی برای اینکه خیالت راحت بشه ایمیل اصلاحی بفرست
CN : 2014AS000061##

فرصتی دست داده که زندگی رو جالب تر می کنه
(2013-07-10 ساعت 07:34)سيبك نوشته:  

اگه اشتباهی کردی کاری با مهلک بودن یا نبودنش نداشته باش فورا ایمیل کن و اصلاح کن و اگه نتونستی تو سفارت می شه اصلاحش کرد ولی برای اینکه خیالت راحت بشه ایمیل اصلاحی بفرست
من از دیجکت شدنم کیسم به این دلیل به شدت نگرانم
شماره کیس : 2014AS0006XXX / تاریخ رویت قبولی:۱ MAY / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس :۲نفر / ارسال فرمها:May 27, 2013 mail / دريافت تاييديه فرمها : Jun 4 / کارنت شدن کیس:March 18 / تاريخ مصاحبه : هفته اول مي / مكان مصاحبه: ابوظبي / وضعیت : کلیرنس 4 May / مقصد :Houston
پروفایل دو نفره

تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-10 ساعت 07:37)I2AFSHIN نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 07:34)سيبك نوشته:  

من از دیجکت شدنم کیسم به این دلیل به شدت نگرانم

نگران نباش دوست عزیز،سفر نامه من رو بخونین به تفصیل در این رابطه توضیح دادم.اصلا استرس نداشته باش.
تشکر کنندگان: I2AFSHIN

منظور از اشتباه مهلك چيه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 09:36)kage.omid نوشته:  

منظور از اشتباه مهلك چيه؟

نداشتن دیپلم 12 ساله و ثبت نام نکردن یکی از اعضای خانواده(فرزند) ثبت نام متاهلی اگر مجرد باشه کسی یا مجردی اگر متاهل باشه!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee
(2013-07-05 ساعت 10:33)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیز اولا تبریک میگم قبولیتون رو در لاتاری.. ثانیاچرا حس بد؟؟؟ همه آرزوشو دارن که توی لاتاری قبول شن اونوقت شما این حس رو دارید عجیـبـه ... Cool
حس بد مربوط میشه به اینکه آدم احساس می کنه بین زمین و هوا گیر کرده
همه برنامه هات به هم میخوره، فقط باید منتظر بشینی، مگه فکر و خیال ولت می کنه؟! "برنامه هامو تعطیل کنم بعدش ریجکت شم چی؟!" "زندگیمو بکنم بعدشم ویزا گرفتم شرایط رفتن نداشتم چی؟!" "مدارکم ناقص نباشن؟!" "تو مصاحبه بهم گیر ندن؟!"
اینا حال آدمو بد میکنه، اما من خوبم چون هرچند هیچ چیزی آروم نیست اما من می تونم خوش باشمBig Grin
** interview:W4June / current:May / Yerevan / 1person / 2014AS74
clearance
updates: 24,25 jun - 03 jul - 13 Aug - 02 Sep
تشکر کنندگان: love_everlife ، h_s2108
(2013-07-10 ساعت 10:56)khder نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 10:33)KIMIA2005 نوشته:  دوست عزیز اولا تبریک میگم قبولیتون رو در لاتاری.. ثانیاچرا حس بد؟؟؟ همه آرزوشو دارن که توی لاتاری قبول شن اونوقت شما این حس رو دارید عجیـبـه ... Cool
حس بد مربوط میشه به اینکه آدم احساس می کنه بین زمین و هوا گیر کرده
همه برنامه هات به هم میخوره، فقط باید منتظر بشینی، مگه فکر و خیال ولت می کنه؟! "برنامه هامو تعطیل کنم بعدش ریجکت شم چی؟!" "زندگیمو بکنم بعدشم ویزا گرفتم شرایط رفتن نداشتم چی؟!" "مدارکم ناقص نباشن؟!" "تو مصاحبه بهم گیر ندن؟!"
اینا حال آدمو بد میکنه، اما من خوبم چون هرچند هیچ چیزی آروم نیست اما من می تونم خوش باشمBig Grin
اطمینان بهت میدم که نه گیر بعت میدن نه ریجکت میشی نه دعوات میکنن Smile
1ضرب ....... 1ضرب چیه 0.5ضرب میگیری خوشحال باش کاراتو انجام بده بارو بندیلتو ببند. فقط حواست باشه اونجا وسائل برقی 110 ولته Big Grin
تشکر کنندگان: khder ، azadeh2014 ، ojee ، shadi79 ، noobnoobi ، h_s2108
من هنوز مدارکمم ترجمه نکردم Smile کیس نامبرم 35xx وقت دارم یا زودتر ترجمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا بیخیالم جالبه استرسم دارم Smile
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 11:52)asalasali نوشته:  من هنوز مدارکمم ترجمه نکردم Smile کیس نامبرم 35xx وقت دارم یا زودتر ترجمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا بیخیالم جالبه استرسم دارم Smile

دوست عزیزم عجله نکن بذار وقتی کارنت شدی یا یک ماه قبل مصاحبه، بعد بده واسه ترجمه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee
سلام به همه دوستان
من می خواستم بدونم برندگان 2014 از چه تاریخی کیس نامبرشون کارنت می شه؟
آیا شروع کردن به کارنت کردن برندگان 2014 یا نه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام مجدد
من متولد دبی هستم و کیس نامبر من ***22 هستش. آیا کسی می تونه به من کمک کنه که آیا این کیس نامبر بالاست یا نه؟
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان