کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-10 ساعت 11:59)mehdielnaz نوشته:  با سلام مجدد
من متولد دبی هستم و کیس نامبر من ***22 هستش. آیا کسی می تونه به من کمک کنه که آیا این کیس نامبر بالاست یا نه؟
با تشکر
کیس نامبرتون خوبه پایینه Smile نوامبر یا دسامبر اگه اشتباه نکنم تاریخ مصاجبتونه Smile

(2013-07-10 ساعت 12:06)asalasali نوشته:  [quote='mehdielnaz' pid='372984' dateline='1373441382']
با سلام مجدد
من متولد دبی هستم و کیس نامبر من ***22 هستش. آیا کسی می تونه به من کمک کنه که آیا این کیس نامبر بالاست یا نه؟
با تشکر
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 12:06)asalasali نوشته:  
با تشکر
کیس نامبرتون خوبه پایینه Smile نوامبر یا دسامبر اگه اشتباه نکنم تاریخ مصاجبتونه Smile

(2013-07-10 ساعت 12:06)asalasali نوشته:  [quote='mehdielnaz' pid='372984' dateline='1373441382']
با سلام مجدد
با تشکر
البته نه !!!! ماله شما چرا 5 رقمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! فکر کنم اشتباه جواب دادم !!!!!!!!!1
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان:
با تشکر

دوست عزیز الان نمیشه با قطعیت جواب داد باید تا صبر کرد تا اواسط ماه اگوست تا اولین گروه کارنتی ها در بولتن ویزا اعلام بشه بعد بهتر میشه نظر داد اگر کارنتی ها مثل پارسال باشه به نظر میاد که بالا باشه، اگر مثل سال 2012 باشه نه بالا نیست ولی به هر حال و با هر کیس نامبری همه به مصاحبه میرن نگران نباشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، محبت
مگه کیس نامبر 5 رقمیم داریم؟؟؟؟؟؟!
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 12:30)asalasali نوشته:  مگه کیس نامبر 5 رقمیم داریم؟؟؟؟؟؟!

بله دوست عزیز برای کشورها و به خصوص قاره های مختلف کیس نامبر ها متفاوته...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: asalasali ، KIMIA2005
(2013-07-10 ساعت 11:57)aghaghia نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 11:52)asalasali نوشته:  من هنوز مدارکمم ترجمه نکردم Smile کیس نامبرم 35xx وقت دارم یا زودتر ترجمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا بیخیالم جالبه استرسم دارم Smile

دوست عزیزم عجله نکن بذار وقتی کارنت شدی یا یک ماه قبل مصاحبه، بعد بده واسه ترجمه...

من تهران زندگی نمیکنم و تا اخر ماه میرم تهران اشکالی داره از الان بدم مدارکم را ترجمه کنند ، کیس نامبرم 74xx هست چون اینکار در تهران برام راحتره ، لطفا راهنماییم کنید ، مرسی . با ارزوی قبولی همه دوستان
Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 14:02)FMANIS نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 11:52)asalasali نوشته:  من هنوز مدارکمم ترجمه نکردم Smile کیس نامبرم 35xx وقت دارم یا زودتر ترجمه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا بیخیالم جالبه استرسم دارم Smile

دوست عزیزم عجله نکن بذار وقتی کارنت شدی یا یک ماه قبل مصاحبه، بعد بده واسه ترجمه...

من تهران زندگی نمیکنم و تا اخر ماه میرم تهران اشکالی داره از الان بدم مدارکم را ترجمه کنند ، کیس نامبرم 74xx هست چون اینکار در تهران برام راحتره ، لطفا راهنماییم کنید ، مرسی . با ارزوی قبولی همه دوستان
Rolleyes

نخیر دوست عزیز شما شناسنامه و کارت ملی, مدارک تحصیلی, کارت پایان خدمت رو بده ترجمه مشکلی نیست.. تا زمانیکه تغییری در اصلشون ایجاد نشه هم میتونید نگه دارین برای مصاحبتون , که احتمالا سال دیگه س..
تشکر کنندگان:
ممكنه كسي توضيح بده منظور از cut-off dates چيه؟ متشكرم.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
تشکر کنندگان:
بعد از مصاحبه ( خصوصا افرادیکه ویزایکضرب میگیرن )
فقط ازطریق چک کردن ایمیل میتونن بفهمن که ویزاشون صادر شده و به ادره پست رسیده یا راه دیگه هم هست /؟

چون گاهی جی میل مدتی بسته میشه

همین مدت هم میتونه خیلی کار فرد رو عقب بندازه یا هزینه های زیادی بهش تحمیل کنه.
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 23:52)behfaza نوشته:  بعد از مصاحبه ( خصوصا افرادیکه ویزایکضرب میگیرن )
فقط ازطریق چک کردن ایمیل میتونن بفهمن که ویزاشون صادر شده و به ادره پست رسیده یا راه دیگه هم هست /؟

راه دیگر از طریق سایت https://ceac.state.gov/‎ هست که وقتی‌ کیستون رو وارد می‌کنید و ویزا صادر بشه میزنه issued
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان:
(2013-07-10 ساعت 14:02)FMANIS نوشته:  

Rolleyes
ترجمه 1 ماه قبل از مصاحبتون میتونین انجام بدین،در رابطه با ترجمه هم اکیدأ توصیه می‌کنم که اصلا تایید وزارت خارجه و دادگستری لازم نیست و همون مهر مترجم رسمی کفایت میکنه.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: ojee
(2013-07-11 ساعت 00:23)mani.iht نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 23:52)behfaza نوشته:  بعد از مصاحبه ( خصوصا افرادیکه ویزایکضرب میگیرن )

راه دیگر از طریق سایت https://ceac.state.gov/‎ هست که وقتی‌ کیستون رو وارد می‌کنید و ویزا صادر بشه میزنه issued
یعنی میگین توی اون سایت نشون میده که آیا رسیده به پست یا نه ؟

چون من پرسیدم که آیا رسیدنش به اداره پست را چطوری میشه فهمید بجز چک کردن ای میل.؟
تشکر کنندگان: ojee ، آنی
سلام
من يه سوال داشتم
بعد سيتيزن شيپ شدن براي چه كساني ميشه براي گرين كارت اقدام كرد؟فقط پدر و مادر؟ برادر و خواهر زير ٢١ سال چي؟
منظورم گرين كارتي هست كه سريع پيگيري ميشه و ويزا نامبر نداره كه طولاني بشه
مرسي
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: ojee ، nedali
سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده جدیداً راجع به قضیه سربازی خودم. با توجه به اینکه کیسمون ۳ نفره هستش و من فرزند زیر ۲۱ سال هستم Big Grin (و مشمول) موقع مصاحبه آیا آفیسر به اینکه من معافیت تحصیلی‌ دارم گیر میده ؟ نشون دادن فیشه وثیقه کافی‌ خواهد بود ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، nedali ، آنی
(2013-07-11 ساعت 03:23)5ina نوشته:  سلام دوستان یه سوال واسم پیش اومده جدیداً راجع به قضیه سربازی خودم. با توجه به اینکه کیسمون ۳ نفره هستش و من فرزند زیر ۲۱ سال هستم Big Grin (و مشمول) موقع مصاحبه آیا آفیسر به اینکه من معافیت تحصیلی‌ دارم گیر میده ؟ نشون دادن فیشه وثیقه کافی‌ خواهد بود ؟

سینای عزیز ( درست میگم دیگه؟ Smile ) اصلان استرس رو به خودت راه نده بله همون فیش وثیقه و ترجمش کافی خواهد بود..چه گیری میتونه بده ؟ Smile تو سفرنامه ها هم ذکر شده این شرایط.. ما یکضربیممم Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، 5ina ، آنی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان