کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-16 ساعت 22:33)حسن پیری نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 21:20)ghafari88 نوشته:  بچه ها توی امضام لینک یه فایل آموزش گرامر زبان ویژه مکالمه گذاشتم که البته خودم از سایت پارس بوک ( کپی رایتش رعایت بشه Tongue ) برداشتم. فکر می کنم به درد دوستان بخوره. اگر دوست داشتید دانلود و استفاده کنید. Smile -- البته خدایی نویسنده اش هم اجازه نشرش رو داده.

دوست عزیز اگه امکانش هست لینک دانلود رو بزارید بچه ها استفاده کنن.. یا پیج دانلود رو بزارین چون من به شخصه پیدا نکردم.

اینجا
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، محبت ، nasim ، sepideh_ ، MEHR52
(2013-07-16 ساعت 23:13)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 22:33)حسن پیری نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 21:20)ghafari88 نوشته:  بچه ها توی امضام لینک یه فایل آموزش گرامر زبان ویژه مکالمه گذاشتم که البته خودم از سایت پارس بوک ( کپی رایتش رعایت بشه Tongue ) برداشتم. فکر می کنم به درد دوستان بخوره. اگر دوست داشتید دانلود و استفاده کنید. Smile -- البته خدایی نویسنده اش هم اجازه نشرش رو داده.

دوست عزیز اگه امکانش هست لینک دانلود رو بزارید بچه ها استفاده کنن.. یا پیج دانلود رو بزارین چون من به شخصه پیدا نکردم.

اینجا

ممنون علی آقا .. دوستان من فایل مستقیم رو گذاشته بودم. اما چون شاید برخی از دوستان نتونن مستقیم دانلود کنند، آدرس خود صفحه این کتاب در پارس بوک رو جایگزینش کردم. Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، محبت
يه سوال ؟كسي يادشه تو فرم ثبت نام لاتاري شغل پرسيده بودن يا نه؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان:
(2013-07-16 ساعت 23:51)Niyousha نوشته:  يه سوال ؟كسي يادشه تو فرم ثبت نام لاتاري شغل پرسيده بودن يا نه؟

خیر دوست عزیز. تا جایی که من خاطرم میاد فقط راجع به تحصیلات سوال شده بود و راجع به شغل موردی نبود.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
(2013-07-16 ساعت 23:51)Niyousha نوشته:  يه سوال ؟كسي يادشه تو فرم ثبت نام لاتاري شغل پرسيده بودن يا نه؟

[عکس: 52649614670619017353.gif]
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
(2013-07-17 ساعت 00:31)Doogh نوشته:  من هفته پیش فرمها رو فرستادم، این هفته ایمیل زدن که:

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
همین...

مگه نباید زمان و وقت رو تعیین کنن؟

دوستای گلم یک کم وقت بزارید و ذر مورد مراحل لاتاری تخقیق کنید به خدا ارزش داره.
این متن به شما میگه اطلاعاتتون دریافت شد و برای مصاحبتون بررسی میشه.
ایشالا تا 15 آگوست صبر کنید تا یکی یکی برای مصاحبه کارنت بشبم.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، ghafari88 ، زری وحدتی
(2013-07-17 ساعت 00:39)حسن پیری نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 00:31)Doogh نوشته:  من هفته پیش فرمها رو فرستادم، این هفته ایمیل زدن که:

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
همین...

مگه نباید زمان و وقت رو تعیین کنن؟

دوستای گلم یک کم وقت بزارید و ذر مورد مراحل لاتاری تخقیق کنید به خدا ارزش داره.
این متن به شما میگه اطلاعاتتون دریافت شد و برای مصاحبتون بررسی میشه.
ایشالا تا اول آگوست صبر کنید تا یکی یکی برای مصاحبه کارنت بشبم.
حسن جان اول آگوست نه یه 15روز اونورتر
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: H Pier ، aghaghia ، ghafari88
سلام دوستان
من فرم های اولیه را 45 روز پیش با DHL پست کردم ولی هنوز ایمیلی برام نیومد ! زنگ زدم بهشون همون اوایل گفت رسیده ولی ایمیل ندادن استرس شدید گرفتم Sad چه کنم ؟؟؟؟
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: زری وحدتی
سوالی که برای من پیش اومده اینه که اگه من چند سال (فکر کنین 2 سال) بعد از خروج از کشور درحالی که اعتبار پاسم تموم شده و مثلا یک سال از پایان اعتبارش گذشته ایا برای ورود به کشور دچار مشکل میشم؟
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان:
(2013-07-17 ساعت 01:26)m_yek نوشته:  سلام دوستان
من فرم های اولیه را 45 روز پیش با DHL پست کردم ولی هنوز ایمیلی برام نیومد ! زنگ زدم بهشون همون اوایل گفت رسیده ولی ایمیل ندادن استرس شدید گرفتم Sad چه کنم ؟؟؟؟
دوست عزیز استرس برای چی دیگه شما فرمهاتو فرستادی و تاییدیهشم تلفنی گرفتی که راه کوتاه ومطمئنیه بقیه با ایمیل فرستادن تاییدیه گرفتن اونها خود به خود به مدارک پست شده ایمیل نمیدن با آرامش بقیه کاراتو دنبال کن و منتظر کارنت شدن باش به امید موفقیت همه عزیزان هم وطن بخصوص مهاجرسراییاش

تشکر کنندگان: m.sabet ، m_yek ، میما ، aghaghia ، maryam_a ، زری وحدتی
(2013-07-17 ساعت 01:26)m_yek نوشته:  سلام دوستان

سلام. اونا براتون ایمیلی نمیفرستن. مگر اینکه شما بهشون ایمیل بزنید و ازشون درخواست کنید تایید کنن مدارکتون بهشون رسیده. که خدا رو شکر تماس گرفتید و اونا هم تایید کردن که مدارکتون رو دریافت کردن. دیگه استرس نداره دوست عزیز. برای اطمینان میتونید ایمیل هم بزنید.
تشکر کنندگان: محبت ، m_yek ، aghaghia ، زری وحدتی ، آلیس-1980
(2013-07-17 ساعت 01:35)میما نوشته:  سوالی که برای من پیش اومده اینه که اگه من چند سال (فکر کنین 2 سال) بعد از خروج از کشور درحالی که اعتبار پاسم تموم شده و مثلا یک سال از پایان اعتبارش گذشته ایا برای ورود به کشور دچار مشکل میشم؟
نه دوست خوبم برای ورود مشکل نداری اما برای خروج چرا و باید پاست رو بدی عوض کنن برنامه ریزیت واسه برگشتت باید مناسب باشه

تشکر کنندگان: میما ، aghaghia ، زری وحدتی
به نوبه خودم انتخاب خانم زری وحدتی رو به عنوان مدیر تبریک می گم. امیدوارم همیشه موفق و موید باشید. Smile
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: m.sabet ، محبت ، aghaghia ، maryam_fo ، m_yek ، زری وحدتی ، ssara
سلام خسته نباشید من یک سوال دارم من امسال برنده شدم تو لاتاری و تو ردیف های 4000 هم هستم 1 سوال دارم من دیپلم دارم دیپلم کارودانش متوسطه می خواستم بدونم از نظر مصاحبه مشکلی دارم یا نه البته شاغل هستم و مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر هم دارم سفارت هم آنکارا هست
تشکر کنندگان:
(2013-07-17 ساعت 12:04)mahan1331 نوشته:  سلام خسته نباشید من یک سوال دارم من امسال برنده شدم تو لاتاری و تو ردیف های 4000 هم هستم 1 سوال دارم من دیپلم دارم دیپلم کارودانش متوسطه می خواستم بدونم از نظر مصاحبه مشکلی دارم یا نه البته شاغل هستم و مدارک فنی حرفه ای کامپیوتر هم دارم سفارت هم آنکارا هست

سلام
اگر دیپلم دارید و پیش دانشگاهی هم رفتید که دیگه مشکلی ندارید.
در ضمن درصورتی که براساس قوانین اعلام شده سابقه کار هم ( دو سال ) داشته باشید که قطعاً مشکلی نخواهید داشت. موفق باشید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، maryam_a ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان