کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان دور دوم واقعا وجود داره یا فرمالیتس؟ اگه باشه چه قدر باز اعلام میکنند؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-26 ساعت 12:43)nazanin ghotbi نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 02:53)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 02:34)nazanin ghotbi نوشته:  مثلا اگه یکی قبول شد این مدت محدود که میفرمایید طرف وقت داره تا اولین سفرشو به آمریکا انجام بده چقدره؟

دویست عزیز انشالله ویزاتون رو که گرفتید اعتبار ویزا واسه سفارت انکارا 6 ماه از تاریخ مدیکال و در سفارت ابوظبی و ایروان 6 ماه از تاریخ اخذ ویزا هستش و در این مدت اگه نرید اونور ویزا باطل میشه .

یکی نیست به ما بگه تو بزار ببین اول برنده میشی بعد این سوالا رو بپرس! پس طبق گفته دوستان حدود 3 ماه(حدودا) وقت میبره تا ویزا بیاد بعدشم 6 ماه وقت داریم تا بریم یعنی جمعاحداقل 9 ماه وقت داریم تا بریم درسته؟؟دوستان خواهشا جواب بدن؟

دوست عزیز زمان مشخصی رو برای کلیر شدن و گرفتن ویزا نمیتوان مشخص کرد دوستی را داریم که پس از 412 روز هنوز پاک نشده و کسی رو که پس از 3 روز پاک شده و ویزاشو گرفته بنابراین اصلا نمیشه روی زمان گرفتن ویزا حساب و کتاب کرد .. میتونی منتطر سرا رو نگاه بندازی متوجه میشی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nazanin ghotbi ، aghaghia ، ghafari88 ، behfaza ، love_everlife ، محبت ، noobnoobi
دوستای عزیز این کارت ملی ها که تاریخ گذشته هست رو چه کنیم؟ سفارت قبول میکنه؟
کیس:2014AS000045XX...مصاحبه:4نفر آنکارا دریافت برگه صورتی... کلیر بعد از ۱۴۴ روز با تلفن دریافت ویزا ۲سپتامبر ورود به آمریکا ۲۶ سپتامبر
یه سوال جدید :

من شوهرم تو شرکت دولتی کار میکنه و دوست نداره اونا متوجه بشن لاتاری آمریکا قبول شده. به نظر شما چیکار کنه؟ چون شنیدم برای استعلام گرفتن به محل کارش تماس میگیرن.

(2013-07-26 ساعت 14:12)اصان نوشته:  دوستای عزیز این کارت ملی ها که تاریخ گذشته هست رو چه کنیم؟ سفارت قبول میکنه؟

میگن قبول میکنه . چون اصلا تمدید نمیشه . و ترجمه میشه . مشکلی نداره
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، love_everlife
(2013-07-26 ساعت 14:14)shiraz_neda نوشته:  یه سوال جدید :

من شوهرم تو شرکت دولتی کار میکنه و دوست نداره اونا متوجه بشن لاتاری آمریکا قبول شده. به نظر شما چیکار کنه؟ چون شنیدم برای استعلام گرفتن به محل کارش تماس میگیرن.

استعلامی در کار نیست خیالتون راحت...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، behfaza ، shiraz_neda ، محبت

(2013-07-26 ساعت 14:12)اصان نوشته:  دوستای عزیز این کارت ملی ها که تاریخ گذشته هست رو چه کنیم؟ سفارت قبول میکنه؟

دوست عزیز بهنره تعویض کنید ,ما اینکار رو کردیم کمتر از یکماه طول کشید.چون کسی از فردا خبری نداره که چه قوانینی تغییر میکنه؟بهر حال توصیه بود .تصمیم با شماست.Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، اصان
(2013-07-26 ساعت 14:43)ffrfar نوشته:  

دوست عزیز بهنره تعویض کنید ,ما اینکار رو کردیم کمتر از یکماه طول کشید.چون کسی از فردا خبری نداره که چه قوانینی تغییر میکنه؟بهر حال توصیه بود .تصمیم با شماست.Smile

من هم در حد توصیه عرض کنم:

1- اگر دلیلی به غیر از تاریخ انقضا نداشته باشید کارت ملیتون رو تعویض نمی کنند.
2- طبق قانون؛ تمامی کارت های ملی تا پایان سال جاری اعتبار دارند و اصلاً نیازی به تعویض ندارند.

ضمناً لطفاً خواهشاً حتماً این صفحه :

مدیرکل ثبت احوال استان تهران خبر داد:تمدید اعتبار کارتهای ملی تا پایان سال 92

و این صفحه :

احتمال تمدید اعتبار کارت ملی تا پایان سال 94

رو ببینید ... این ها اظهار نظر مقامات رسمی هست و قانونه!

موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: love_everlife ، behfaza ، محبت ، ali99sh ، اصان
(2013-07-20 ساعت 22:40)محبت نوشته:  
(2013-07-20 ساعت 22:04)salamat نوشته:  درود بر شما من در لاتاری 2014 برنده شده ام دکتری رشته مدیریت آموزشی هستم فعلا در دانشگاه تدریس میکنم نگران کار در آمریکا هستم زبانم هم متوسطه خیلی فکر میکنم ........لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید
درود دکتر اما متاسفانه خدمت شما باید عرض کنم رشته شما جزء مشاغل و تحصیلاتی نیست که سریع کار پیدا کنید وبلافاصله به درآمد برسید و باید برای مدتی آذوقه دلاری جمع کنید و باید خودتونو آماده کنید برای مشاغلی پایینتر از شان استاد دانشگاهی تا به امید خدا به جایگاه واقعیتون برسید

با تشکر از راهنمایی شما سپاسگزارم
سلام به دوستان

کسی میدونه این confirmation number اعداد و حروفش بر چه اساسی است. چرا confirmation number من ******201427UZ است و مثلا 2014as نیست؟ ممنون میشم راهنمای ام کنید.
(2013-07-26 ساعت 16:48)mkhatc1998 نوشته:  سلام به دوستان

کسی میدونه این confirmation number اعداد و حروفش بر چه اساسی است. چرا confirmation number من ******201427UZ است و مثلا 2014as نیست؟ ممنون میشم راهنمای ام کنید.

دوست عزیز، کانفیرمشین نامبر یا همان کدی که زمان ثبت نام لاتاری به دوستان داده میشه؛ کدی هست رندوم و متشکل از سال شرکت در لاتاری و یکسری عدد و حروف .. اما مورد دومی که شما مثال زدید کانفیرمیشن نامبر نیست، بلکه کیس نامبر هست که به افرادی داده میشه که برنده می شوند.
متشکل از سال شرکت در لاتاری ( مثلاً 2014 ) ... دو حرف که به اختصار نشان دهنده قاره شرکت کننده هست ( مثلاً AS که نشان دهنده آسیا و EU که نشان دهنده اروپا هست ) ... و یک عدد که این عدد هم برحسب قرعه کشی و به صورت تصادفی داده میشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: love_everlife ، aghaghia ، mrbonbon ، محبت
(2013-07-26 ساعت 16:48)mkhatc1998 نوشته:  سلام به دوستان

کودوم کشور رو موقع ثبت نام انتخاب کردی ؟
وکلا کجا زندگی میکنید؟
اگه ایران هستید و جای دیگه زندگی نکردید موقع ثبت نام اشتباه کردید و خوشایند نیست زیاد.
اگه مدارکی دارید که توی اون کشوری که نوشید زندگی میکردید مشکلی نداره
در مورد سوال اول میدونم گه اگر برنده بشین و در مصاحبه رد بشین میتونید دوباره اقدام کنید ولی اگر اصلا اقدامی نکنید رو اطلاعی ندارم...
2. اردیبهشت، حدودا بین 6 ماه تا 1سال ونیم
3. بله میتونید برید و ویزاتون رو فعال کنید و گرین کارت رو بگیرید و برگردید که حدود یک ماهی طول میکشه(ممکنه کمتر ممکنه بیشتر هم بشه این زمان) ب. بیشتر از 180 روز اینجا باشید گرین کارتتون باطل میشه
ج. شما میتونید برید اونور درخواست پاس سفید بدین که وقتی دریافتش کنید میتونید 2 سال اینجا باشید بدون این که گرین کارتتون باطل بشه.
[/quote]
حالا من یه سوال دیگه دارم میشه کسی که الان ثبت نام کرده و با کیس آن با 2014 شروع شده باشه می تونه قبل از مصاحبه در مهر ماه دوباره ثبت نام کنه این سوال خیلی مهمه مثلا برای سال 2015 ثبت نام کنه اگه کسی می دونه لطفا جواب بدین ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: love_everlife ، behfaza
سلام دوستان
من بالاخره خواهرم خدا بخواد داره فرماشو میفرسته، اما چند تا سوال دارم:

1. برای ارسال فرمها از طریق ایمیل، یعنی چی ارسال دو تا عکس؟؟
خب وقتی داریم فایل رو اتچ میکنیم، یه بار یا دو بار اتچ کردن یه عکس چه معنی داره؟ و از طرفی وقتی ایمیل میکنیم، پشت نویسی عکسها که معنی نداره!
2. حجم فایل هایی که میخواییم ارسال کنیم چقدر باید باشه؟
3. برای مواردی مثل سابقه کار، که فقط یه ردیف از اون ردیف ها پر شده است، بقیه خونه ها رو با "-" پر کردیم، ایرادی که نداره. این متفاوت از N/A هست.

ممنون میشم اگه جواب بدین
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
سلام دوستان , الان که داشتم صفحه کلرینس بچه های 2013 را می خوندم ( که این روزهای آخر خیلی داغ شده )؛ برام سوالی پیش آمده .........هر کسی که خدمت رفته باشه بی برو برگردد کلیرینس می خوره ؟ آیا تا حالا کسی بوده با کارت پایان خدمت یک ضرب ویزا بگیره ؟
تشکر کنندگان: H Pier ، behfaza
(2013-07-26 ساعت 19:31)irn22 نوشته:  سلام دوستان , الان که داشتم صفحه کلرینس بچه های 2013 را می خوندم ( که این روزهای آخر خیلی داغ شده )؛ برام سوالی پیش آمده .........هر کسی که خدمت رفته باشه بی برو برگردد کلیرینس می خوره ؟ آیا تا حالا کسی بوده با کارت پایان خدمت یک ضرب ویزا بگیره ؟

۹۹ % خیر دوست عزیز.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: love_everlife ، محبت ، behfaza ، m_yek

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان