کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-26 ساعت 19:15)derakht01 نوشته:  سلام دوستان
من بالاخره برادرم خدا بخواد داره فرماشو میفرسته، اما چند تا سوال دارم:

1. برای ارسال فرمها از طریق ایمیل، یعنی چی ارسال دو تا عکس؟؟
خب وقتی داریم فایل رو اتچ میکنیم، یه بار یا دو بار اتچ کردن یه عکس چه معنی داره؟ و از طرفی وقتی ایمیل میکنیم، پشت نویسی عکسها که معنی نداره!
2. حجم فایل هایی که میخواییم ارسال کنیم چقدر باید باشه؟
3. برای مواردی مثل سابقه کار، که فقط یه ردیف از اون ردیف ها پر شده است، بقیه خونه ها رو با "-" پر کردیم، ایرادی که نداره. این متفاوت از N/A هست.

ممنون میشم اگه جواب بدین
دوست عزیز سوالتو تو یک تایپیک بپرس.
ضمن اینکه تایپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230 رو از ابتدا بخونی جوابتو زود میگیری.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، love_everlife ، محبت ، behfaza
(2013-07-26 ساعت 20:20)حسن پیری نوشته:  

خب وقتی داریم فایل رو اتچ میکنیم، یه بار یا دو بار اتچ کردن یه عکس چه معنی داره؟ و از طرفی وقتی ایمیل میکنیم، پشت نویسی عکسها که معنی نداره!
3. برای مواردی مثل سابقه کار، که فقط یه ردیف از اون ردیف ها پر شده است، بقیه خونه ها رو با "-" پر کردیم، ایرادی که نداره. این متفاوت از N/A هست.

ممنون میشم اگه جواب بدین
دوست عزیز سوالتو تو یک تایپیک بپرس.
ضمن اینکه تایپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230 رو از ابتدا بخونی جوابتو زود میگیری.

سلام
دوست عزیز پشت نویسی و 2 تا عکس برای کسانی هست که با پست میفرستن فرم هاشون و نه واسه ایمیل کردن.
کیس:201400000XXX/ارسال مدارک: جون/کارنت: گروه اول/نامه دوم: نیمه دوم اکتبر/سفارت: آنکارا/ مصاحبه: 12 دسامبر/ در یافت ویزا 14 دسامبر یک ضرب
برای دیدن فایل دستورالعمل سفارت ترکیه اینجا کلیک کنید
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، ojee ، love_everlife
سلام.....
من می خواستم در لاتاری شرکت کنم و لی نمی دونم به چه شرکتی اعتماد کنم........منظورم اینه که شما قراره در مورد ایندتون به شرکتی که تا حالا با هاش سرو کار نداشتید کارتون رو بسپرید پس باید اون شرکت مطمئن باشه.......
حالا می خواستم بدونم دوستانی که قبول شدن یا کلا در این ضمینه اطلاعات کامل و درستی دارن می تونن به من در باره ی پیدا کردن یه شرکت درست و حسابی برای ثبت نام لاتاری کمک کنند...............
ممنون
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-26 ساعت 22:38)lasa نوشته:  سلام.....
من می خواستم در لاتاری شرکت کنم و لی نمی دونم به چه شرکتی اعتماد کنم........منظورم اینه که شما قراره در مورد ایندتون به شرکتی که تا حالا با هاش سرو کار نداشتید کارتون رو بسپرید پس باید اون شرکت مطمئن باشه.......
حالا می خواستم بدونم دوستانی که قبول شدن یا کلا در این ضمینه اطلاعات کامل و درستی دارن می تونن به من در باره ی پیدا کردن یه شرکت درست و حسابی برای ثبت نام لاتاری کمک کنند...............
ممنون
دوست عزیز شرکت دیگه چیه؟ شما در تاریخ مقرر که حدوداً از 4 اکتبر شروع میشه لغایت تا 4 نوامبر تشریف میبرین در سایتی که پایین لینکش رو میزارم و اونجا به تک تک سوالاتش با دقت کامل جواب میدین و بعد از اینکه کل فرمها رو پر کردین دوباره در صفحه آخر یه بار دیگه بررسی میکنین، تا چیزی از قلم نیفتاده باشه، و در آخر هم فرم رو میفرستین و یک شماره تایید Confirmation Number روی صفحه ظاهر میشه که شما حتماً حتماً از اون صفحه یک کپی در کامپیوترتون میگیرین، و در تاریخ 1 می سال آینده ش اون شماره تایید رو وارد همون سایتی که اسم نویسی کردین با اسمتون و تاریخ تولدتون میکنین، در اونجا ناگهان میبینین که بعله شما هم انتخاب شدین برای اون سال Big Grin Tongue Big Grin
حالا کجای کار باید با شرکتی روبرو شین رو نمیدونم... Rolleyes
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: ssara ، محبت ، behfaza ، love_everlife ، ghafari88 ، noobnoobi
ممنون
سلام
دوست خوب به هیچ عنوان نیازی به هیچ شرکتی ندارید فقط بخش شرکت در گرین کارت لاتاری2014 رو به طور کامل مطالعه کنید وبا دقت در موعد مقرر ثبت نام (12مهرماه)به کار بگیرید در زمان خودش هم توی تاپیک جدید شرکت در گرین کارت لاتاری2015بچه ها همگی همراهی میکنن بچه های وطنشونو -موفق باشید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، kiana11 ، mrbonbon ، love_everlife ، ghafari88 ، r91 ، behfaza ، noobnoobi
سلام دوستان , با مطالعه مطالب دوستان برام سوالی پیش آمده .........هر کسی که خدمت رفته باشه بی برو برگردد کلیرینس می خوره ؟ آیا تا حالا کسی بوده با کارت پایان خدمت یک ضرب ویزا گرفته باشه؟
(2013-07-27 ساعت 01:21)irn22 نوشته:  سلام دوستان , با مطالعه مطالب دوستان برام سوالی پیش آمده .........هر کسی که خدمت رفته باشه بی برو برگردد کلیرینس می خوره ؟ آیا تا حالا کسی بوده با کارت پایان خدمت یک ضرب ویزا گرفته باشه؟

در کیس های سالهای قبل مواردی وجود داشته که با وجودی که خدمت رفته بودند یک ضرب ویزا گرفتند اما به احتمال خیلی خیلی زیاد کسی که خدمت رفته یا شغل دولتی داره کلیرنس میخوره
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: behfaza ، love_everlife ، محبت
سلام دوستان ،

خبری از دور دوم لاتاری ( اینکه دو مرحله است یا نه ) نشد ؟
ببینید دوستان منظور من از شرکت جایی که مراحل ثبت نام رو برات انجام بده...چون این کار باید کاملا درست انجام بشه کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم باعث حذف شما می شه پس چه بهتر این کار را به ادمایی که تا حالا چند بار این کار رو کردن بسپریم.........منظور من از شرکت اینه........حالا شما از این شرکتا تویه ایران که خدمات ثبت نام در لاتار انجام می دن سراغ دارید ؟
ممنون
(2013-07-27 ساعت 01:21)irn22 نوشته:  سلام دوستان , با مطالعه مطالب دوستان برام سوالی پیش آمده .........هر کسی که خدمت رفته باشه بی برو برگردد کلیرینس می خوره ؟ آیا تا حالا کسی بوده با کارت پایان خدمت یک ضرب ویزا گرفته باشه؟

تمام ایرانی ها چه سربازی رفته و چه نرفته شامل کلیرنس هستند. منتهی این نظر آفیسره که شاید لازم بدونه به یک نفر کلیرنس نخوره و یکضرب ویزا بده، هرچند که سربازی رفته باشه. و بالعکسش هم صادقه و شاید نظرش این باشه که به یک نفر که سربازی نرفته کلیرنس بزنه.
برای کلیرنس هیچ قانون نوشته شده ای وجود نداره که شامل چه کسانی میشه و شامل چه کسانی نمیشه، تمام مواردی که در این سایت میخونید تجربیات دوستانه.
چیزی که هست اینه که شما از زمانی که فرمهاتون رو میفرستید کلیرنستون شروع میشه، وشاید دلیل اینکه بعضی ها در روز مصاحبه ویزای یکضرب می گیرن همین باشه که جواب کلیرنسشون زودتر از مصاحبه اومده باشه. و آفیسر هم بعد از مصاحبه حس کرده که مورد خاصی وجود نداره که بخواد به اون شخص کلیرنس دوباره بزنه
تشکر کنندگان: kage.omid ، kiana11 ، behfaza ، love_everlife ، محبت ، noobnoobi
(2013-07-27 ساعت 07:12)lasa نوشته:  ببینید دوستان منظور من از شرکت جایی که مراحل ثبت نام رو برات انجام بده...چون این کار باید کاملا درست انجام بشه کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم باعث حذف شما می شه پس چه بهتر این کار را به ادمایی که تا حالا چند بار این کار رو کردن بسپریم.........منظور من از شرکت اینه........حالا شما از این شرکتا تویه ایران که خدمات ثبت نام در لاتار انجام می دن سراغ دارید ؟
ممنون

دوست عزیز
همه اطلاعاتی را که برای تمام مراحل ثبت نام ،پیگیری ، اطلاع از قبولی ، پر کردن فرم ها ، انجام آزمایشات پزشکی ، ترجمه مدارک ، سفر به کشور ثالث جهت مصاحبه ، چگونگی اقامت در کشور ثالث ، تهیه بلیط ، وسایل مورد نیاز اولیه در آمریکا ، انتخاب محل زندگی ، انتخاب شغل و...... در این فروم - سایت موجود می باشد. فقط باید کمی وقت بگذارید و ضمن وب گردی در این سایت به مطالب دوستان و راهنماهایی که توسط خود اعضا تدوین شده است مراجعه کنید.
موفق وپیروز باشید
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: ghafari88 ، ssara ، behfaza ، love_everlife ، محبت

ممنون میشم اگه جواب بدین
دوست عزیز لزومی به اتچ کردن دوتا عکس نیست، این کار یه جورایی برعکس مایه خنده هم هست، بعدش بهتره که فرم هاتون رو با کیفیت بالا مثلا 600DPI به بالا اسکن کنین بعد از اسکن DPI رو بیارین پایین حداقل (300DPI) اینجوری کیفیت بهتری با حجم مناسب تر می گیرین کلن برای فایلهایی با Resolation 300DPI اگر فایلهاتون هر حجمی داشته باشن قابل ارسال و قابل قبول برای اونها هست. ضمن اینکه در مجموع شما سه تا فایل پی دی اف دو تا به نام های فرمهاتون و یکی دیگه با نام Barcode_Sheet خواهید داشت و یک فایل JPG برای عکستون همینا رو حتی بدون ZIP قابل قبول هست.
CN:2014AS19XX/1Person/Interview:Abu Dhabi-24 Nov[/Currnet Status:Ready/Updates: 27 Nov 2013;16 Jan, 10 Feb, 28 Nov, 29 Nov 2014
تشکر کنندگان: behfaza ، love_everlife
ممنون
اصلا فكرشم نكن به كسي بدي.اخيرا يكي از دوستان برنده 2013 سر همين كار موقع كرفتن ويزا تو كلي مكافات كشيد.
پركردن فرم كه كاري نداره.يه كم اعتماد به نفس داشته باش و در صورت لزوم از كسي كه زبانش خوبه بخواه در كنارت باشه واسه پركردن فرمها.
ايشالله برنده بشي.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: behfaza ، love_everlife ، محبت
(2013-07-27 ساعت 07:12)lasa نوشته:  ببینید دوستان منظور من از شرکت جایی که مراحل ثبت نام رو برات انجام بده...چون این کار باید کاملا درست انجام بشه کوچکترین اشتباهی در پر کردن فرم باعث حذف شما می شه پس چه بهتر این کار را به ادمایی که تا حالا چند بار این کار رو کردن بسپریم.........منظور من از شرکت اینه........حالا شما از این شرکتا تویه ایران که خدمات ثبت نام در لاتار انجام می دن سراغ دارید ؟
ممنون

حالا دوستان سراغ دارند معرفي كنند.ولي هيچ حساسيتي نداره در صورتي كه فرمها رو درست پركنيد.فرمها خيلي روشنه بازم سوالي داشتيد تو مهاجرسرا بپرسيد بهترين راهنمايي ميشيد.
چند تا نكته:
1)اونهايي كه دچار مشكل شدند همشون در زمان پركردن فرمها چون احتمالا قيولي رو دور از دسترس ميديدن همينجوري تفنني يه چيزي پركردن فرستادن كه ناقص بوده.
2)خيلي از كسانيكه ريجكت شدن اعلام كردن كه فرمها رو كس ديكري مثلا پسرخالشون پركرده.حالا برسه به يه آدم غريبه.
3)اين شركتها تجربه فرم پركردن رو هم داشته باشن مشكلات بعديش رو كه نديدن بهترين منبع بچه هاي آكاه اينجان كه همه چم و خم كار رو تا آخرش تجربه كردن.
پس بهترين راه اقدام توسط خودتون و براي احتياط كمك از كسي كه زبانش خوبه در كنارتون و مطالعه مطالب مهاجرسرا.سوالي داشتي بپرس.درست ترين جواب رو از بچه ها خواهي كرفت.
اي كاش ما هم قبل از ثبت نام مثل شما با مهاجرسرا آشنا بوديم.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: ali99sh ، behfaza ، love_everlife ، mrbonbon ، محبت
ممنون

گفته های دوستان تائید میشه و پیشنهاد می کنم خودتون کارهاش رو انجام بدید.
اما اگر خیلی اصرار دارید که بدید کسی براتون انجام بده به این پست مراجعه کنید. مورد تائید هستند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: behfaza ، love_everlife ، محبت ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان