کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-07-25 ساعت 19:08)shiraz_neda نوشته:  سلام
همسر من در لاتاری امسال 2014 قبول شده . ما فرم های 230 و 122 رو پر کرده و فرستادیم . متاسفانه شوهرم الان یک ماهه برای فوق لیسانسش در دانشگاه آزاد دفاع کرده و نمرش و هم گرفته . ولی برای اصل مدرک زمان لازمه . چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟ به ما می گن باید موقع مصاحبه اصل مدرک رو همراه داشته باشه . چیکار می تونه بکنه ؟؟ اکثرا بهمون می گن تاریخ مصاحبمون میشه واسه آبان یا آذر .
به نظر شما تاریخ مصاحبه رو میشه تا کی تغییر داد ؟؟؟؟؟؟
همچنین میشه به صورت مکاتبه ای بهkcc اطلاع بدهیم که به جای فوق لیسانس مدرک لیسانس رو ببریم . میشه اصلا این جور مسائل رو مطرح کرد
ممنون میشم راهنمایی فرمایید
سلام مگه شما موقع ثبت نام مدرک همسرتون رو فوق اعلام کردید
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behfaza
(2013-07-25 ساعت 19:06)محبت نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 16:26)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 15:52)shiraz_neda نوشته:  با سلام

شوهرم در لاتاری امسال قبول شده و ما فرم هامون و پر کردیم و به تازگی فرستادیم . مشکل ما در مورد ارائه دادن مدرک تحصیلی شوهرم هست موقع مصاحبه. اون هنوز یک ماه هم نشده برای فوق لیسانس خود دفاع کرد و نمره خوبی گرفت. تا مدرک اصل بدهند خیلی طول میکشه . مدرک موقت لیسانس شو هم برای فوق به دانشگاه تحویل داده . اصل مدرک لیسانس آماده هست ولی باید مدرک موقت رو ببره دانشگاه لیسانسش که این هم امکان نداره.
به نظر شما ما باید چیکار کنیم ؟؟؟ سابقه کار هم نمی تونه از شرکت نفت بگیره . اداره دولتی هست و باید بگه گواهی اشتغال به کار برای کجا می خواد ؟؟؟

نظر شما در این مورد چیه . چیکار کنیم ممنون از شما

همچنین شماره کیس ما هست: 2014AS000006xx

به نظر شما مصاحبه ما کی میشه حدودا؟؟؟ از کجا میشه فهمید ؟؟ ما فرم اولیه رو 21 جولای فرستادیم و 25 جولای به دستشون رسیده

از چه طریقی می فهمیم زمان و مکان مصاحبه کجاست ؟؟ لطفا جواب بدید ممنون

دوست عزیز از اعلام کیس نامبرتون بصورت کامل خودداری کنید . پستتون رو ویرایش نمایید..
تبریک میگم شما جزو سری اول هستید که برا مصاحبه دعوت خواهید شد . اگر همانند 2013 باشد حدودای مهر و ابان و بعد از کارنت شدن کیس نامبرتون از 15 اگوست از طریق همون سایتی که قبولیتون رو مشاهده کردید نامه دوم زمان و مکان مصاحبه رو مشاهده خواهید کرد ...
برای مصاحبه باید اصل مدرک دیپلم و نیزاصل اخرین مدرک تحصیلی همسرتون رو که در زمان ثبت نام قید کردید بهمراه داشته باشید در مورد مشکل ارائه مدرک دیگر دوستان مطلع لطف کنید راهنمایی نمایید..
سلام ضمن تبریک و تایید گفته های علی آقا شما در هر صورت چه مطابق2014 و چه2013 جزء سری اول کارنتیها هستید منم دقیقا شرایط همسر شما رو داشتم با ارائه سفته به مبلغ دو میلیون تومان مدرکمو از دانشگاه که ارشد میخوندم گرفتم تا بعدا براشون برگردونم

ممنون از شما یعنی دو میلیون سفته دادید که مدرک لیسانس همسرتون و بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟ چون ما تو فرم هامون زدیم فوق لیسانس . مشکلی پیش نمیاد
(2013-07-25 ساعت 19:34)erfan786 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:14)محبت نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 16:06)erfan786 نوشته:  سلام به همه برندگان
من امروز متوجه شدم برنده شدم Smile
سلام تبریک میگم دوست خوبم ما رو هم تو شادیت شریک بدون اما دو شماره اول کیس نامبرتون رو اعلام کنید تا دوستان بتونن بهتر و مفیدتر راهنمائیتون کنن-موفق باشی
ممنون از لطفتون کیس نامبر من حدود 7000

دوست عزیز اگر مایل هستید میتونید اطلاعات کلی کیس تون رو اینجا به اشتراک بگذارید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، ojee ، behfaza
(2013-07-25 ساعت 19:56)erfan786 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:34)erfan786 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:14)محبت نوشته:  
سلام تبریک میگم دوست خوبم ما رو هم تو شادیت شریک بدون اما دو شماره اول کیس نامبرتون رو اعلام کنید تا دوستان بتونن بهتر و مفیدتر راهنمائیتون کنن-موفق باشی
ممنون از لطفتون کیس نامبر من حدود 7000

دوستان تا کی من وقت دارم مدارک رو بفرستم Sad
دوست خوب اگر مطابق2012باشه سری اول کارنتیها هستید اگر 2013برای اردیبهشت سال آینده حدودا میشه اما به هر حال شما سریعتر البته بدون عجله که اصلاح مجدد دردسر سازه فرمهاتو آماده کن و ایمیل کن البته پست هم میشه کرد من ایمیل رو ترجیح میدم اینکار رو انجام بده با کمک تاپیکهای مربوط به پر کردن فرمها

تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
آقا با گرين كارت بيايي از ايران زن بگيري حكمش چيه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
(2013-07-25 ساعت 19:24)shiraz_neda نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:16)محبت نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:08)shiraz_neda نوشته:  سلام
همسر من در لاتاری امسال 2014 قبول شده . ما فرم های 230 و 122 رو پر کرده و فرستادیم . متاسفانه شوهرم الان یک ماهه برای فوق لیسانسش در دانشگاه آزاد دفاع کرده و نمرش و هم گرفته . ولی برای اصل مدرک زمان لازمه . چیکار کنیم ؟؟؟؟؟؟ به ما می گن باید موقع مصاحبه اصل مدرک رو همراه داشته باشه . چیکار می تونه بکنه ؟؟ اکثرا بهمون می گن تاریخ مصاحبمون میشه واسه آبان یا آذر .
همچنین میشه به صورت مکاتبه ای بهkcc اطلاع بدهیم که به جای فوق لیسانس مدرک لیسانس رو ببریم . میشه اصلا این جور مسائل رو مطرح کرد

متاسفانه آره . من ثبت نامش کردم زدم فوق لیسانس. می دونستم تا اون موقع دفاع شو کرده ولی فکرم نمی کردم قبول شه . اشتباه کردم . حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟
دوست خوب اصلا جای نگرانی نداره مشابه کیس شما رو من خوندم تو تاپیکهای سالهای قبل شما لیسانس رو طبق همون که گفتم بگیرید و ریز نمرات رو اگر برسید مدرک موقت یا گواهی هم بگیرید که بهتر و به افسر مربوطه قبل از قسم خوردن گفته بودن اشتباهن به جای دانشجو فوق زدن فوق و ویزا رو هم گرفته بودن متاسفانه سفرنامه ش یادم نیست کجا بود اما مشکل حادی نیست نگران نباشید چون شما اشتباه کردید و دروغی نگفتید -بدون استرس کاراتونو انجام بدید

تشکر کنندگان: shiraz_neda ، ojee ، behfaza
(2013-07-25 ساعت 19:24)shiraz_neda نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:16)محبت نوشته:  [quote='shiraz_neda' pid='381543' dateline='1374763087']
سلام

متاسفانه آره . من ثبت نامش کردم زدم فوق لیسانس. می دونستم تا اون موقع دفاع شو کرده ولی فکرم نمی کردم قبول شه . اشتباه کردم . حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟

نگران نباشین همون مدرک موقتشون که یه ماهه اماده میشه رو بگیرین ترجمه کنید ببرین.. برای افیسر با تاریخ فارغالتحصیلیشون توضیح بدین ماجرارو که هنوز اماده نشده قبول میکنه.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، محبت ، H Pier ، shiraz_neda ، ojee ، behfaza
(2013-07-25 ساعت 19:18)shiraz_neda نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 19:06)محبت نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 16:26)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 15:52)shiraz_neda نوشته:  با سلام

شوهرم در لاتاری امسال قبول شده و ما فرم هامون و پر کردیم و به تازگی فرستادیم . مشکل ما در مورد ارائه دادن مدرک تحصیلی شوهرم هست موقع مصاحبه. اون هنوز یک ماه هم نشده برای فوق لیسانس خود دفاع کرد و نمره خوبی گرفت. تا مدرک اصل بدهند خیلی طول میکشه . مدرک موقت لیسانس شو هم برای فوق به دانشگاه تحویل داده . اصل مدرک لیسانس آماده هست ولی باید مدرک موقت رو ببره دانشگاه لیسانسش که این هم امکان نداره.
به نظر شما ما باید چیکار کنیم ؟؟؟ سابقه کار هم نمی تونه از شرکت نفت بگیره . اداره دولتی هست و باید بگه گواهی اشتغال به کار برای کجا می خواد ؟؟؟

نظر شما در این مورد چیه . چیکار کنیم ممنون از شما

همچنین شماره کیس ما هست: 2014AS000006xx

به نظر شما مصاحبه ما کی میشه حدودا؟؟؟ از کجا میشه فهمید ؟؟ ما فرم اولیه رو 21 جولای فرستادیم و 25 جولای به دستشون رسیده

از چه طریقی می فهمیم زمان و مکان مصاحبه کجاست ؟؟ لطفا جواب بدید ممنون

دوست عزیز از اعلام کیس نامبرتون بصورت کامل خودداری کنید . پستتون رو ویرایش نمایید..
تبریک میگم شما جزو سری اول هستید که برا مصاحبه دعوت خواهید شد . اگر همانند 2013 باشد حدودای مهر و ابان و بعد از کارنت شدن کیس نامبرتون از 15 اگوست از طریق همون سایتی که قبولیتون رو مشاهده کردید نامه دوم زمان و مکان مصاحبه رو مشاهده خواهید کرد ...
برای مصاحبه باید اصل مدرک دیپلم و نیزاصل اخرین مدرک تحصیلی همسرتون رو که در زمان ثبت نام قید کردید بهمراه داشته باشید در مورد مشکل ارائه مدرک دیگر دوستان مطلع لطف کنید راهنمایی نمایید..
سلام ضمن تبریک و تایید گفته های علی آقا شما در هر صورت چه مطابق2014 و چه2013 جزء سری اول کارنتیها هستید منم دقیقا شرایط همسر شما رو داشتم با ارائه سفته به مبلغ دو میلیون تومان مدرکمو از دانشگاه که ارشد میخوندم گرفتم تا بعدا براشون برگردونم

ممنون از شما یعنی دو میلیون سفته دادید که مدرک لیسانس همسرتون و بگیرید ؟؟؟؟؟؟؟ چون ما تو فرم هامون زدیم فوق لیسانس . مشکلی پیش نمیاد
همسرم نه خودم بله دو میلیون سفته دادم با امضا یک فرم لیسانس رو تحویل گرفتم این مبلغ برا دانشگاههای مختلف کم و زیاد میشه اما شدنیه

تشکر کنندگان: shiraz_neda ، ojee ، behfaza
سلام دوستان من مشكل انعقادي دارم اگر ازم دكتر پرسيد راستشو بهش بگم يا اين كه بگم هيچ مشكلي ندارم ...؟؟؟؟
بچه ها سلام ،کسی می داند از چه سالی دیپلم دوازده ساله تبدیل به یازده سال بعلاوه پیش دانشگاهی شد من دیپلم ۱۲ ساله هستم ولی در مدرک دیپلمم چیزی در این مورد قید نشده که دوازده ساله است .البته من لیسانس هم دارم ،ولی یکی از بچه های که به مصاحبه رفته بود با توجه به داشتن لیسانس به عدم پیش دانشگاهیش گیر داده بودند
(2013-07-25 ساعت 16:20)KIMIA2005 نوشته:  
دوست عزیز تبریک میگم برنده شدنتون رو سعی کنید هرچه زودتر پیگیر تکمیل فرمها و ارسال اونها باشید...

هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
مبارک باشهWink
کیس:201400000XXX/ارسال مدارک: جون/کارنت: گروه اول/نامه دوم: نیمه دوم اکتبر/سفارت: آنکارا/ مصاحبه: 12 دسامبر/ در یافت ویزا 14 دسامبر یک ضرب
برای دیدن فایل دستورالعمل سفارت ترکیه اینجا کلیک کنید
تشکر کنندگان: ojee ، mrbonbon ، محبت ، behfaza ، kiana11 ، noobnoobi ، 2014families lottery winners
(2013-07-25 ساعت 22:08)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند از چه سالی دیپلم دوازده ساله تبدیل به یازده سال بعلاوه پیش دانشگاهی شد من دیپلم ۱۲ ساله هستم ولی در مدرک دیپلمم چیزی در این مورد قید نشده که دوازده ساله است .البته من لیسانس هم دارم ،ولی یکی از بچه های که به مصاحبه رفته بود با توجه به داشتن لیسانس به عدم پیش دانشگاهیش گیر داده بودند
دوست عزیز برای سفارتخانه ها، آخرین مدرک( لیسانس شما) ملاک میباشد. به غیر از اون هم هیچ دیپلم قدیمی، تبدیل به یازده ساله نشده، و کما کان دیپلم قدیمی معتبر مییاشد...
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza ، kiana11 ، 2014families lottery winners
(2013-07-25 ساعت 23:03)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 22:08)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند از چه سالی دیپلم دوازده ساله تبدیل به یازده سال بعلاوه پیش دانشگاهی شد من دیپلم ۱۲ ساله هستم ولی در مدرک دیپلمم چیزی در این مورد قید نشده که دوازده ساله است .البته من لیسانس هم دارم ،ولی یکی از بچه های که به مصاحبه رفته بود با توجه به داشتن لیسانس به عدم پیش دانشگاهیش گیر داده بودند
دوست عزیز برای سفارتخانه ها، آخرین مدرک( لیسانس شما) ملاک میباشد. به غیر از اون هم هیچ دیپلم قدیمی، تبدیل به یازده ساله نشده، و کما کان دیپلم قدیمی معتبر مییاشد...
ممنونم از پاسختون ولی منظورم این بود از چه سالی دبیرستان شد ۱۱ ساله بعلاوه پیش دانشگاهی وبقیه سوالم .......؟
(2013-07-25 ساعت 23:42)kiana11 نوشته:  
ممنونم از پاسختون ولی منظورم این بود از چه سالی دبیرستان شد ۱۱ ساله بعلاوه پیش دانشگاهی وبقیه سوالم .......؟
دوست من خیالتون راحت که آخرین مدرک مهمه، اما شما زمان مصاحبه دیپلمتون رو هم ببرین...
اما اینکه چه سالی بود رو درست نمیدونم، فکر کنم از 13 سال پیش بود که متد عوض شد...
اون دوستتون هم ربطی به کیس شما نداره، چون در هر صورت شما دیپلم نظام قدیم هستین و اونا میدونن که 12 ساله ست
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: kiana11 ، behfaza
(2013-07-25 ساعت 23:48)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-25 ساعت 23:42)kiana11 نوشته:  
دوست من خیالتون راحت که آخرین مدرک مهمه، اما شما زمان مصاحبه دیپلمتون رو هم ببرین...
اما اینکه چه سالی بود رو درست نمیدونم، فکر کنم از 13 سال پیش بود که متد عوض شد...
اون دوستتون هم ربطی به کیس شما نداره، چون در هر صورت شما دیپلم نظام قدیم هستین و اونا میدونن که 12 ساله ست
ممنونم از شما یعنی در دیپلم های ۱۱ ساله نوشته ۱۱ ساله ،برای دیپلم من که ۱۲ ساله است وقدیمی ننوشته ۱۲ ساله ،من ۲۴ سال پیش دیپلم کرفتم
اخر پیریو ومعرکه گیری

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان