کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-02 ساعت 02:15)mrpahlevani نوشته:  ۲۰۱۳ ای ها همشون خدا رو شکر کارنت شدن تاپیکشون هم قفل شد
دقیقا همونطور که دوستمون گفت هر عددی که نمایش داده می شه ( در بولتن) ، اون عدد ( کیس نامبر ) و کیس نامبر های زیر اون همگی کارنت شدن و زمانی که واژه CURRENT درج می شه یعنی همه کیس ها کارنت شدن مثل ۲۰۱۳ ها که امیدوارم در مورد ۲۰۱۴ ای ها هم این اتفاق خوشایند بیفته .
موفق باشید
مگه میشه کسی کارنت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که 20 هزارم چی؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، .YAS ، godot ، ojee ، محبت ، asalasali ، nasim
(2013-08-02 ساعت 11:33)araaaash نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 02:15)mrpahlevani نوشته:  ۲۰۱۳ ای ها همشون خدا رو شکر کارنت شدن تاپیکشون هم قفل شد
دقیقا همونطور که دوستمون گفت هر عددی که نمایش داده می شه ( در بولتن) ، اون عدد ( کیس نامبر ) و کیس نامبر های زیر اون همگی کارنت شدن و زمانی که واژه CURRENT درج می شه یعنی همه کیس ها کارنت شدن مثل ۲۰۱۳ ها که امیدوارم در مورد ۲۰۱۴ ای ها هم این اتفاق خوشایند بیفته .
موفق باشید
مگه میشه کسی کارنت نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که 20 هزارم چی؟

ارش جان پارسال کسایی که سری دوم برنده شده بودن کیس 5 رقمی داشتن.. که اون هم من بالای 11000 ندیدم.. امسال هم به جز شما کسی اینجا 5 رقمی خودشو اعلام نکرده.. شما توی تاپیک برنده ها هم اعلام نکردین قبولی و شرایطتون رو و من یه بار دیگه هم گفتم که لطفا امضاتون رو کامل کنین از قسمت پنل کاربریتون.. لا اقل کیستون رو بذارین.. چون جالبه که یه کیس 20000 توی سری اول اسیا وجود داره! چون فعلا که شرایط همه مثل پارسالی هاست حالا این کیس 5 رقمیه شما مثل مثال نقض میمونه!
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، sysmaster ، .YAS ، godot ، ojee ، محبت ، noobnoobi
(2013-07-31 ساعت 16:09)sad_sad نوشته:  من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟

(2013-08-02 ساعت 00:08)Sara_lphmkf نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 14:32)kiana11 نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 14:14)Sara_lphmkf نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 13:22)kiana11 نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 12:11)Sara_lphmkf نوشته:  سلام
کسی هنوز جوابی برای سوال من پیدا نکرد؟ من بارها ایمیل را چک کردم و دقیقا از خود KCC آمده. ولی واقعا نمی دانم چکار کنم
دوست من ، به نظر می رسد بهترین کاری که می توانی انجام بدهی یک استعلام از خود کی سی سی است که ایا این ایمیل را تایید می نمایید یا خیر .چون فکر می کنم این نمونه ایمیل اولین باری باشد که بچه ها دیده باشند وبرای همین به صراحت وقطعیت جواب شما را نمی توانند بدهند . شاید هم رویه کی سی سی امسال عوض شده باشد و می بینند فرد مورد نظر هیچ مشکلی ندارد دارند کارها را زود انجام می دهند وتنها مشکل ان این است که انها از کجا می دانند که طرف مقابل مریض از نظر انها مشکل دار نیست . به نظر من اگر جای شما بودم حتما از کی سی سی می پرسیدم چون این ایمیل خارج از روال کی سی سی است.البته اگر حدود کیس نامبر تون مشخص میشد اون استدلال زودتر جواب دادن شاید تقویت شود

ممنون از راهنماييتون، فكر كنم همين كار را انجام بدهم
كيس نامبر من 2014as6xxx, يك نفر
آنكارا
با کیس نامبر بالا شما استدلال زود جواب دادن ضعیف شد . حتما مکاتبه نمایید

ممنون از راهنمايي تمام دوستاني كه سعي در كمك به من داشتند، اگر متن را دقيق ترجمه كنيم گفته اند وقتي كيس نامبرم تائيد شد بايد اين فرم را پركنم به همراه هزينه ارسال كنم و نه الان، تنها مطلبي كه جاي سوال دارد چرا اين ايميل را الان براي من زدند؟ آيا بقيه برندگان ٢٠١٤ چنين ايميلي دريافت كرده اند؟
حدس من اين است كه امسال مثل ٢٠١٢ ها كيسها را كارنت كنند، البته با توجه به كيس من و ايميلي كه دريافت كردم
لطفا بعد از دریافت پاسخ kcc اینجا اعلام کنید تا مبادا با شک و شبهه هایی که به وجود اومده بعضی از عزیزان دچار سرذرگمی بشن!! به نظر بهتره این مورد رو تا وقتی خبر قطعی نیومده بیشتر از این کش ندیم!! این گونه حدسیات فقط تا 10 روز دیگه ادامه خواهد داشت و بعد از نیمه اگوست همه چیز روشن تر خواهد شد!
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: mrbonbon ، .YAS ، ojee ، behfaza ، aghaghia
(2013-08-02 ساعت 13:02)زری وحدتی نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 16:09)sad_sad نوشته:  من فرم 230 و 120 رو ایمیل کردم مرحله بعدی چیه و باید پکار کنم ؟ایا باید از kcc با من تماس بگیرن؟

(2013-08-01 ساعت 13:22)kiana11 نوشته:  دوست من ، به نظر می رسد بهترین کاری که می توانی انجام بدهی یک استعلام از خود کی سی سی است که ایا این ایمیل را تایید می نمایید یا خیر .چون فکر می کنم این نمونه ایمیل اولین باری باشد که بچه ها دیده باشند وبرای همین به صراحت وقطعیت جواب شما را نمی توانند بدهند . شاید هم رویه کی سی سی امسال عوض شده باشد و می بینند فرد مورد نظر هیچ مشکلی ندارد دارند کارها را زود انجام می دهند وتنها مشکل ان این است که انها از کجا می دانند که طرف مقابل مریض از نظر انها مشکل دار نیست . به نظر من اگر جای شما بودم حتما از کی سی سی می پرسیدم چون این ایمیل خارج از روال کی سی سی است.البته اگر حدود کیس نامبر تون مشخص میشد اون استدلال زودتر جواب دادن شاید تقویت شود

آنكارا

ممنون از راهنمايي تمام دوستاني كه سعي در كمك به من داشتند، اگر متن را دقيق ترجمه كنيم گفته اند وقتي كيس نامبرم تائيد شد بايد اين فرم را پركنم به همراه هزينه ارسال كنم و نه الان، تنها مطلبي كه جاي سوال دارد چرا اين ايميل را الان براي من زدند؟ آيا بقيه برندگان ٢٠١٤ چنين ايميلي دريافت كرده اند؟
حدس من اين است كه امسال مثل ٢٠١٢ ها كيسها را كارنت كنند، البته با توجه به كيس من و ايميلي كه دريافت كردم
لطفا بعد از دریافت پاسخ kcc اینجا اعلام کنید تا مبادا با شک و شبهه هایی که به وجود اومده بعضی از عزیزان دچار سرذرگمی بشن!! به نظر بهتره این مورد رو تا وقتی خبر قطعی نیومده بیشتر از این کش ندیم!! این گونه حدسیات فقط تا 10 روز دیگه ادامه خواهد داشت و بعد از نیمه اگوست همه چیز روشن تر خواهد شد!

لطفاجدولتون طوری باشه که همه راحت دانلود کنند
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، زری وحدتی ، maryam_fo ، behfaza
دوستان سلام
لازم دیدم بهتون 2 مورد رو یاد اوری کنم.
1- در هفته اینده قبل از اعلام کارنتی ها یک اپدیت جدول خواهیم داشت من افراد جدید رو به جدول اضافه میکنم . ازتون میخوام که اگر هنوز کسی هست که اطلاعاتش رو نفرستاده بفرسته!! تا بعد از اعلام کارنتی های اول بتونیم راحت تر برنامه ریزی کنیم.ممنون
2- بعضی از دوستان برای من پیام خصوصی دادن که برای دانلود جدول مشکل داشتن! من بار ها و بارها چک کردم مشکلی در لینک دانلود نبود. حالا بازم یه توضیح کوچیک میدم :ببنید دوستان روی امضای من که کلیک کنید به یک پست منتقل میشید که در اون من توضیحاتی دادم . در خط سوم این پست روی دانلود جدول 2014 که کلیک کنید باز منتقل میشید یه یک صفحه که پایین صفحه دو گزینه وجود داره
دانلود ویژه با سرعت بالا دانلود با سرعت پایین اما رایگان
روی دانلود رایگان کلیک کنید(چون فایل pdf هستش و حجم بسیار بسیار بسیار کمی داره اصلا نیازی نیست با سرعت بالا و با هزینه دانلودش کنید)
بعد دانلود یا توسط خود مرور گر شما و یا توسط نرم افزار دانلود منجرشما( در صورتی که در سیستم شما نصب باشه) شروع به دانلود میشه.
موفق باشید
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: H Pier ، mehdikhosro ، behfaza ، mrpahlevani ، saeedshafiee ، ojee ، محبت ، aghaghia
(2013-08-02 ساعت 13:02)زری وحدتی نوشته:  

(2013-08-01 ساعت 13:22)kiana11 نوشته:  دوست من ، به نظر می رسد بهترین کاری که می توانی انجام بدهی یک استعلام از خود کی سی سی است که ایا این ایمیل را تایید می نمایید یا خیر .چون فکر می کنم این نمونه ایمیل اولین باری باشد که بچه ها دیده باشند وبرای همین به صراحت وقطعیت جواب شما را نمی توانند بدهند . شاید هم رویه کی سی سی امسال عوض شده باشد و می بینند فرد مورد نظر هیچ مشکلی ندارد دارند کارها را زود انجام می دهند وتنها مشکل ان این است که انها از کجا می دانند که طرف مقابل مریض از نظر انها مشکل دار نیست . به نظر من اگر جای شما بودم حتما از کی سی سی می پرسیدم چون این ایمیل خارج از روال کی سی سی است.البته اگر حدود کیس نامبر تون مشخص میشد اون استدلال زودتر جواب دادن شاید تقویت شود

آنكارا

کجا باید مشخصاتمون بگیم ؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: .YAS ، behfaza ، ojee
سلام من برنده 2014 هستم 10 jun فرمها را با ایمیل فرستادم ...و ایمیل رسید مدارک را دریافت کردم ...میخواستم بدونم چقدر ظول میکشه برای دعوت به مصاحبه خبر بدن ....واسه کسی از دوستان دعوت به مصاحبه نیومده ممنون میشم اگه اطلاعی دارین جواب بدین
تشکر کنندگان: asalasali ، behfaza ، FMANIS
(2013-08-02 ساعت 17:49)reza.rd نوشته:  سلام من برنده 2014 هستم 10 jun فرمها را با ایمیل فرستادم ...و ایمیل رسید مدارک را دریافت کردم ...میخواستم بدونم چقدر ظول میکشه برای دعوت به مصاحبه خبر بدن ....واسه کسی از دوستان دعوت به مصاحبه نیومده ممنون میشم اگه اطلاعی دارین جواب بدین
بستگی ب کیس نامبرتون داره از 15 اگوست تازه اعلام میکنن
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: .YAS ، ojee
سلام
برای تمام دوستانی که از بولتن ویزا سر در نیاوردن این توضیحاتو میدم
بعد از وارد شدن به بولتن ویزا ماه آگوست رو که انتخاب کردید سومین جدول
معنی شروع کیسهای دعوت شده ست و چهارمین جدول به معنی این هست که تا این کیس میتونن بیان مصاحبه جدول زیر سومین جدول آگوست2013هست و در جدول چهارم تا آخرین اعلامهای کیس کارنت شدن و دعوت به مصاحبه میشن مثلا در جدول زیر از کیس81200به بعد در قاره آفریقا به مصاحبه دعوت شدن یعنی در جدول سوم از بالا شروع شماره کیسهاییه که به مصاحبه دعوت میشن و در جدول چهارم تا اون شماره کیس اعلامی دعوت به مصاحبه میشن

AFRICA 81,200
ASIA CURRENT
EUROPE CURRENT
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 3
OCEANIA 1,600
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN CURRENT

در چهارمین جدول ماه جولای (ماه قبل از آگوست) اطلاعات زیر اومده که نشان میده ؛ آفریقا تا کیس81200و اقیانوسیه تا کیس1600 و همچنین
تمام کیسهای آسیا کارنت شدن همینطور اروپا

19,800 AFRICA 81,200 Except Nigeria
ASIA CURRENT
EUROPE CURRENT Except: Uzbekistan 19,000
1,600 OCEANIA
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN CURRENT

و برای دسامبر 2012 در جدول چهارم اولین سری قبول شدگان لاتاری 2013 تا شماره کیسهای مقابلشون دعوت شدن برای مصاحبه یعنی شروع دعوت برای مصاحبه 2013ایها

AFRICA 8,000
ASIA 1,900
EUROPE 5,700
NORTH AMRICA 2
OCEANIA 250
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 450

یک ماه بعد برای ماه اکتبر در جدول چهارم برای آسیا تا کیس شماره 2350 دعوت به مصاحبه شدن و به همین ترتیب تا آگوست ادامه داشت البته تمام کیسها در ماه گذشته از آسیا به مصاحبه دعوت شدن

AFRICA 13,900
Ethiopia 9,100
Nigeria 8,500
ASIA 2,350
EUROPE 7,000
NORTH AMERICA (BAHAMAS) 2
OCEANIA 400
SOUTH AMERICA, and the CARIBBEAN 500

با آرزوی خوشبختی، سلامتی و موفقیت برای همه دوستان خوبم
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: kage.omid ، asalasali ، kiana11 ، maryam_a ، KIMIA2005 ، ojee ، mrpahlevani ، behfaza ، nedafarsi ، nasim ، امین 13
(2013-08-02 ساعت 17:34)زری وحدتی نوشته:  دوستان سلام
1- در هفته اینده قبل از اعلام کارنتی ها یک اپدیت جدول خواهیم داشت من افراد جدید رو به جدول اضافه میکنم . ازتون میخوام که اگر هنوز کسی هست که اطلاعاتش رو نفرستاده بفرسته!! تا بعد از اعلام کارنتی های اول بتونیم راحت تر برنامه ریزی کنیم.ممنون
2- بعضی از دوستان برای من پیام خصوصی دادن که برای دانلود جدول مشکل داشتن! من بار ها و بارها چک کردم مشکلی در لینک دانلود نبود. حالا بازم یه توضیح کوچیک میدم :ببنید دوستان روی امضای من که کلیک کنید به یک پست منتقل میشید که در اون من توضیحاتی دادم . در خط سوم این پست روی دانلود جدول 2014 که کلیک کنید باز منتقل میشید یه یک صفحه که پایین صفحه دو گزینه وجود داره
روی دانلود رایگان کلیک کنید(چون فایل pdf هستش و حجم بسیار بسیار بسیار کمی داره اصلا نیازی نیست با سرعت بالا و با هزینه دانلودش کنید)
بعد دانلود یا توسط خود مرور گر شما و یا توسط نرم افزار دانلود منجرشما( در صورتی که در سیستم شما نصب باشه) شروع به دانلود میشه.
موفق باشید
سلام زری جان
من تا بحال چندین بار تلاش کردم تا جدول رو دانلود کنم کاری که نوشتید رو کردم به همون صفحه رفتم و هم دانلود رایگان و هم پر سرعت رو امتحان کردم ولی با هیجکدوم نتونستم دانلود کنم.بعد از اینکه دانلود رو می زنم یه صفحه می اد که نوشته play now بعد از کلیک کردن بازم هیچ اتفاقی نمی افته.
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
یعنی با این حساب من که سربازی معاف شدم و شغل دولتی نداشتم احتمالا یه ضرب می گیرم؟ ممکنه مدرکم مشکل ساز بشه؟

(2013-08-02 ساعت 10:25)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 02:25)mrpahlevani نوشته:  نه شامل اعضای خانواده نخواهد شد
مثلا اگر زن خانه دار باشه و مورد خاصی هم نداشته باشه ویزا یک ضرب صادر میشه ولی منتظر کلیر شدن شوهر باید بمونند
نکته : خود آفیسر پیشنهاد میده که شما میتونید ویزای زن رو بگیرید و منتظر کلیر شدن شوهر بمونید یا اینکه منتظر بمونید همه با هم ویزاهاتو رو بگیرید
بسته به نظر شماست

دوست عزیز هر کدام از اعضای خانواده چه فرد برنده و چه همراهان که این شرایط رو داشته باشند منظور شغل حساس دولتی و سربازی هستش چون نیاز به تحقیق و بررسی بیشتری در این خصوص هستش تا و ضعیتشون مشخص شود به احتمال زیاد کلیرنس خواهند خورد ..

من سربازی معاف شدم قبلا یک شرکت خصوصی داشتم (مشاوره مدیریت) الان تو دانشگاه آزاد هیئت علمی شدم. فکر می کنید به خاطر دانشگاه آزاد کلیرنس می خورم؟
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 19:24)rainyboy نوشته:  یعنی با این حساب من که سربازی معاف شدم و شغل دولتی نداشتم احتمالا یه ضرب می گیرم؟ ممکنه مدرکم مشکل ساز بشه؟
به احتمال زیاد اگه خدا بخواد و مشکلی در پر کردن فرم هاتون نداشته باشین ویزای یک ضرب میگیرید ایشاالله
مدرک تحصیلیتون چیه؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
تشکر کنندگان: ojee ، rainyboy ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 17:34)زری وحدتی نوشته:  دوستان سلام
موفق باشید

با سلام. راستش من خیلی وقت پیش یه جا که همچین درخواستی شده بود رفتم و اطلاعاتم رو نوشتم ولی الان که جدول جدید رو دانلود کردم توش نبودم ظاهرا ! الان باید یه جای جدید رو پر کنم دوباره ؟!
سلام به همگی
اون زمان تو تاپیک 230 همه جا همه توصیه کرده بودن که حتما همه چیز رو راست بنویسین و دروغ نگین منم نوشتم که توی دانشگاه 3 ساله که پارت تایم تدریس میکنم ، اونجا هم که پرسیده بود قصد انجام چه کاری رو دارید، نوشتم که میخوام اگه امکانش بود ادامه تحصیل بدم در مقطع دکتری... حالا که دارم سر فرصت تاپیک 2013 رو میخونم همه اونجا نوشتن که تحت هیچ شرایطی ننویسین که قصد ادامه تحصیل دارین ... یک خانمی هم تو تاپیک کلیرینس نوشته که چون سابقه تدریس تو دانشگاه رو داشته کلیرینس خورده !!!!! بالاخره ما باید راستش رو مینوشتیم یا نه! الان یکم فکرم درگیره مخصوصا واسه ادامه تحصیل، میتونم موقع مصاحبه بگم که نظرم عوض شده و میخوام واسه کار برم؟ چون در نهایت هم میخوام از تحصیلاتم واسه پیدا کردن کار بهتری اونجا استفاده کنم.
تشکر کنندگان: H Pier ، .YAS ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان