کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-02 ساعت 22:58)asalkhan00m نوشته:  سلام به همگی
اون زمان تو تاپیک 230 همه جا همه توصیه کرده بودن که حتما همه چیز رو راست بنویسین و دروغ نگین منم نوشتم که توی دانشگاه 3 ساله که پارت تایم تدریس میکنم ، اونجا هم که پرسیده بود قصد انجام چه کاری رو دارید، نوشتم که میخوام اگه امکانش بود ادامه تحصیل بدم در مقطع دکتری... حالا که دارم سر فرصت تاپیک 2013 رو میخونم همه اونجا نوشتن که تحت هیچ شرایطی ننویسین که قصد ادامه تحصیل دارین ... یک خانمی هم تو تاپیک کلیرینس نوشته که چون سابقه تدریس تو دانشگاه رو داشته کلیرینس خورده !!!!! بالاخره ما باید راستش رو مینوشتیم یا نه! الان یکم فکرم درگیره مخصوصا واسه ادامه تحصیل، میتونم موقع مصاحبه بگم که نظرم عوض شده و میخوام واسه کار برم؟ چون در نهایت هم میخوام از تحصیلاتم واسه پیدا کردن کار بهتری اونجا استفاده کنم.

دوست عزیز صداقت برای قبل از مهاجرت. یعنی در رابطه با گذشتتون صداقت داشته باشین و همچنین کسی از آینده خبر نداره پس در مورد آینده حساسیتی وجود نداره.
تدریس شما بصورت پارت تایم هم نیازی به گفتن نیست چون اونا از کجا میخوان بفهمن مگه اینکه بیمتون تو این مدت رد شده باشه یا اینکه تو اون زمان بیکار بوده باشین یک کم تامل برانگیزه. حال در هر صورت کتمان حقایق خوب نیست مگر اینکه موضوعات خیلی ساده و بی اهمیت که فقط برای خودتون اهمیت داره و ازش اطلاع دارین. (این نظر من بود)
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: asalkhan00m ، ojee ، محبت ، .YAS ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 19:19)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 17:34)زری وحدتی نوشته:  دوستان سلام
لازم دیدم بهتون 2 مورد رو یاد اوری کنم.
1- در هفته اینده قبل از اعلام کارنتی ها یک اپدیت جدول خواهیم داشت من افراد جدید رو به جدول اضافه میکنم . ازتون میخوام که اگر هنوز کسی هست که اطلاعاتش رو نفرستاده بفرسته!! تا بعد از اعلام کارنتی های اول بتونیم راحت تر برنامه ریزی کنیم.ممنون
2- بعضی از دوستان برای من پیام خصوصی دادن که برای دانلود جدول مشکل داشتن! من بار ها و بارها چک کردم مشکلی در لینک دانلود نبود. حالا بازم یه توضیح کوچیک میدم :ببنید دوستان روی امضای من که کلیک کنید به یک پست منتقل میشید که در اون من توضیحاتی دادم . در خط سوم این پست روی دانلود جدول 2014 که کلیک کنید باز منتقل میشید یه یک صفحه که پایین صفحه دو گزینه وجود داره
دانلود ویژه با سرعت بالا دانلود با سرعت پایین اما رایگان
روی دانلود رایگان کلیک کنید(چون فایل pdf هستش و حجم بسیار بسیار بسیار کمی داره اصلا نیازی نیست با سرعت بالا و با هزینه دانلودش کنید)
بعد دانلود یا توسط خود مرور گر شما و یا توسط نرم افزار دانلود منجرشما( در صورتی که در سیستم شما نصب باشه) شروع به دانلود میشه.
موفق باشید
سلام زری جان
من تا بحال چندین بار تلاش کردم تا جدول رو دانلود کنم کاری که نوشتید رو کردم به همون صفحه رفتم و هم دانلود رایگان و هم پر سرعت رو امتحان کردم ولی با هیجکدوم نتونستم دانلود کنم.بعد از اینکه دانلود رو می زنم یه صفحه می اد که نوشته play now بعد از کلیک کردن بازم هیچ اتفاقی نمی افته.

به راحتی دانلود شد و لینک هیچ مشکلی نداشت با تشکر از خانم وحدتی برای همه زحماتشون
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، .YAS ، behfaza ، carpediem
(2013-08-02 ساعت 23:11)حسن پیری نوشته:  
اون زمان تو تاپیک 230 همه جا همه توصیه کرده بودن که حتما همه چیز رو راست بنویسین و دروغ نگین منم نوشتم که توی دانشگاه 3 ساله که پارت تایم تدریس میکنم ، اونجا هم که پرسیده بود قصد انجام چه کاری رو دارید، نوشتم که میخوام اگه امکانش بود ادامه تحصیل بدم در مقطع دکتری... حالا که دارم سر فرصت تاپیک 2013 رو میخونم همه اونجا نوشتن که تحت هیچ شرایطی ننویسین که قصد ادامه تحصیل دارین ... یک خانمی هم تو تاپیک کلیرینس نوشته که چون سابقه تدریس تو دانشگاه رو داشته کلیرینس خورده !!!!! بالاخره ما باید راستش رو مینوشتیم یا نه! الان یکم فکرم درگیره مخصوصا واسه ادامه تحصیل، میتونم موقع مصاحبه بگم که نظرم عوض شده و میخوام واسه کار برم؟ چون در نهایت هم میخوام از تحصیلاتم واسه پیدا کردن کار بهتری اونجا استفاده کنم.

دوست عزیز صداقت برای قبل از مهاجرت. یعنی در رابطه با گذشتتون صداقت داشته باشین و همچنین کسی از آینده خبر نداره پس در مورد آینده حساسیتی وجود نداره.
تدریس شما بصورت پارت تایم هم نیازی به گفتن نیست چون اونا از کجا میخوان بفهمن مگه اینکه بیمتون تو این مدت رد شده باشه یا اینکه تو اون زمان بیکار بوده باشین یک کم تامل برانگیزه. حال در هر صورت کتمان حقایق خوب نیست مگر اینکه موضوعات خیلی ساده و بی اهمیت که فقط برای خودتون اهمیت داره و ازش اطلاع دارین. (این نظر من بود)

تدریس رو که نوشتم چون به هرحال اون زمان خیلی استرس داشتم ، خانوادم میگفتن ننویس اینجا رو که میخوندم برداشتم این بود که باید بنویسم ... خلاصه واسه اینکه استرسم کم بشه نوشتم ... حالا به هرحال بیشتر الان فکرم درگیر اینه که چرا میگن نباید بگیم که میخوایم اونجا درس بخونیم و اینکه چه اشکالی میتونه بوجود بیاره ؟ و میشه اونجا براشون توضیح بدم که این ادامه تحصیل در راستای کار بهتری پیدا کردنه... اصلا پی بگم بهتره !!!!
تشکر کنندگان: H Pier ، mrpahlevani ، محبت ، .YAS ، behfaza
(2013-08-02 ساعت 23:21)asalkhan00m نوشته:  

تدریس رو که نوشتم چون به هرحال اون زمان خیلی استرس داشتم ، خانوادم میگفتن ننویس اینجا رو که میخوندم برداشتم این بود که باید بنویسم ... خلاصه واسه اینکه استرسم کم بشه نوشتم ... حالا به هرحال بیشتر الان فکرم درگیر اینه که چرا میگن نباید بگیم که میخوایم اونجا درس بخونیم و اینکه چه اشکالی میتونه بوجود بیاره ؟ و میشه اونجا براشون توضیح بدم که این ادامه تحصیل در راستای کار بهتری پیدا کردنه... اصلا پی بگم بهتره !!!!

نظر من هم اینه که بگین اولویت من کاره و برای پیشرفت در کارم پس از استقلال اقتصادی دوست دارم ادامه تحصیل بدم. اما مشکلی نیست دوست من استرس نداشته باشین. آدما تو 1 روز تصمیمشون عوض میشه چه برسه به چند ماه و میتونین هم بگین نظرم عوض شد. و نه اگه پشتیبان مالی خوبی دارین خیلی محکم بگین میخوام درس بخونم.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: mrpahlevani ، asalkhan00m ، ojee ، محبت ، .YAS ، kiana11 ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-02 ساعت 23:21)asalkhan00m نوشته:  

دوست عزیز واقعا نگران چی هستی ؟مطمئن باش هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت . فرم ها رو با هر کیفیتی که بوده ارسال کردی پیشنهاد می کنم همینطور که تا الان با صداقت جلو رفتی از اینجا به بعد هم با صداقت ادامه بده چون تجربه دوستان ثابت کرده تنها علت تامه رد شدن کیس ، تناقض گویی در اظهارات هست پس به این چیز ها اصلا فکر نکن و همیشه پیش خودت بگو که بین این همه متقاضی مهاجرت بسیار خوش شانس هستی که برنده لاتاری هستی یعنی مثبت اندیش باش . بهت قول میدم هیچ مشکلی نیست یعنی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز هرگز
موفق و پیروز باشید
[font=Times New Roman]CN : 2014AS000003## / محل مصاحبه‌ : آنکارا ---> ابوظبی / کارنت : 13 Aug /مصاحبه : Oct /سفرنامه/ کلیر : بعد از ۱۸۵ روز 9 April / به امید فردایی بهتر برای همه Cool[/font]
تشکر کنندگان: H Pier ، asalkhan00m ، ojee ، محبت ، .YAS ، kiana11 ، behfaza ، noobnoobi
[/quote]

[/quote]
سلام دوست خوبم منم پارت تایم تدریس کردم و مشاوره هم دادم به کارخانه جات به هر حال اتفاق خاصی برات نیفتاده و کار درستی انجام دادی که حقیقت رو گفتی و اگر تگی باید استرس داشته باشی نهایتا منجر به کلیرنس خواهد شد که سربازی رفتن هم کلیرنس رو در پی خواهد داشت اما دلیلی که میگن نگید برای ادامه تحصیل میخوایم بیایم اینه که هزینه های تحصیل در دانشکاههای اونجا بالاست و عموما وضع اقتصادی برندگان این اجازه رو بهشون نمیده و افسرها باید از نظر تمکن مالی متقاعد بشن شما توانایی اداره خودت رو در کشورشون داری و سربارشون نمیشید اما میتونید اونجا یه افسر مربوطه تون بگید که میخواهید کار کنید و پس از کسب درآمد کافی ادامه تحصیل هم بدید تا به آینده ای روشنتر برسید که در واقعیت هم همینطور خواهد بود
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، asalkhan00m ، .YAS ، kiana11 ، kage.omid ، behfaza ، noobnoobi
سلام به همه دوستان خوب
لطفا تاپیکهاتون رو ویرایش کنید لزوما نباید تمام موارد قبل توی نوشته هاتون باشه چون هم صفحات بی جهت زیاد میشن و هم خسته کننده تو همین چند صفحه اخیر ببینید یه مطلبو چند بار آوردیم
ممنونم از توجه تون

تشکر کنندگان: saeedshafiee ، sargol2001@yahoo.com ، .YAS ، kiana11 ، behfaza ، H Pier ، asalasali ، noobnoobi
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

بنده هم موقعیت مشابه شما دارم، از طریقه تماس و سرچ کمی‌ اطلاعات جمع آوری کردم، خوشحال میشم بتونیم با هم در این زمینه صحبت کنیم.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-02 ساعت 23:18)mrpahlevani نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 19:19)آلیس-1980 نوشته:  
(2013-08-02 ساعت 17:34)زری وحدتی نوشته:  دوستان سلام
لازم دیدم بهتون 2 مورد رو یاد اوری کنم.
1- در هفته اینده قبل از اعلام کارنتی ها یک اپدیت جدول خواهیم داشت من افراد جدید رو به جدول اضافه میکنم . ازتون میخوام که اگر هنوز کسی هست که اطلاعاتش رو نفرستاده بفرسته!! تا بعد از اعلام کارنتی های اول بتونیم راحت تر برنامه ریزی کنیم.ممنون
2- بعضی از دوستان برای من پیام خصوصی دادن که برای دانلود جدول مشکل داشتن! من بار ها و بارها چک کردم مشکلی در لینک دانلود نبود. حالا بازم یه توضیح کوچیک میدم :ببنید دوستان روی امضای من که کلیک کنید به یک پست منتقل میشید که در اون من توضیحاتی دادم . در خط سوم این پست روی دانلود جدول 2014 که کلیک کنید باز منتقل میشید یه یک صفحه که پایین صفحه دو گزینه وجود داره
دانلود ویژه با سرعت بالا دانلود با سرعت پایین اما رایگان
روی دانلود رایگان کلیک کنید(چون فایل pdf هستش و حجم بسیار بسیار بسیار کمی داره اصلا نیازی نیست با سرعت بالا و با هزینه دانلودش کنید)
بعد دانلود یا توسط خود مرور گر شما و یا توسط نرم افزار دانلود منجرشما( در صورتی که در سیستم شما نصب باشه) شروع به دانلود میشه.
موفق باشید
سلام زری جان
من تا بحال چندین بار تلاش کردم تا جدول رو دانلود کنم کاری که نوشتید رو کردم به همون صفحه رفتم و هم دانلود رایگان و هم پر سرعت رو امتحان کردم ولی با هیجکدوم نتونستم دانلود کنم.بعد از اینکه دانلود رو می زنم یه صفحه می اد که نوشته play now بعد از کلیک کردن بازم هیچ اتفاقی نمی افته.

به راحتی دانلود شد و لینک هیچ مشکلی نداشت با تشکر از خانم وحدتی برای همه زحماتشون
با تشکر از خانوم وحدتی این مشکل من هم هست
امیدوارم راهی پیدا کنید حداقل برای آپدیت بعدی
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: behfaza ، hossien_501
(2013-08-03 ساعت 00:31)AriaArya نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

بنده در حال تحصیل در آمریکا هستم و بد از ورود به اینجا در لاتری ۲۰۱۴ انتخاب شدم.

ظاهراً افرادی با این شرایط می‌تونن از طریقه تطبیق ویزا اقدم کنن و نیازی به اقدام از طریق کنسولگری خارج از آمریکا نیست، اگر دوستی‌ هست که موقعیت مشابه بنده داره یا در گذشته داشته که این مسیر رو از طریق تطبیق ویزا طی‌ کرده یا اطلاع دقیق از روند دقیق این موضوع داره، ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.

بنده از روند پروسه تطبیق ویزا آگاه هستم اما می‌خوام بدانم آیا کسی‌ بوده که با وضعیت مشابه بنده از طریق تطبیق ویزا اقدم کرده باشه و گرین کارت رو دریافت کرده باشه؟ ممنون میشم اگه اینفورمیشن بدید.
تشکر کنندگان: behfaza

[/quote]
سلام دوست خوبم منم پارت تایم تدریس کردم و مشاوره هم دادم به کارخانه جات به هر حال اتفاق خاصی برات نیفتاده و کار درستی انجام دادی که حقیقت رو گفتی و اگر تگی باید استرس داشته باشی نهایتا منجر به کلیرنس خواهد شد که سربازی رفتن هم کلیرنس رو در پی خواهد داشت اما دلیلی که میگن نگید برای ادامه تحصیل میخوایم بیایم اینه که هزینه های تحصیل در دانشکاههای اونجا بالاست و عموما وضع اقتصادی برندگان این اجازه رو بهشون نمیده و افسرها باید از نظر تمکن مالی متقاعد بشن شما توانایی اداره خودت رو در کشورشون داری و سربارشون نمیشید اما میتونید اونجا یه افسر مربوطه تون بگید که میخواهید کار کنید و پس از کسب درآمد کافی ادامه تحصیل هم بدید تا به آینده ای روشنتر برسید که در واقعیت هم همینطور خواهد بود
[/quote]
آقا پس تکلیف من چیه؟من چون نمیتونم پیش دانشگاهی بگیرم و سابقه کارهم ندارم به خاطر کیس نامبر پایینم یکی برامون زحمت کشیده داره پذیرش از دانشگاههاشون برام میگیره مشکلی برام پیش نیاد موقع مصاحبه بگن نباید این کارو میکردی.البته چندتا از دوستان 2012 از همین طریق رفتن
پذیرش مکمل پیش دانشگاهی
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: محبت ، behfaza
(2013-08-03 ساعت 01:09)kage.omid نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 00:16)محبت نوشته:  

آقا پس تکلیف من چیه؟من چون نمیتونم پیش دانشگاهی بگیرم و سابقه کارهم ندارم به خاطر کیس نامبر پایینم یکی برامون زحمت کشیده داره پذیرش از دانشگاههاشون برام میگیره مشکلی برام پیش نیاد موقع مصاحبه بگن نباید این کارو میکردی.البته چندتا از دوستان 2012 از همین طریق رفتن
پذیرش مکمل پیش دانشگاهی
[/quote]
سلام دوست خوبم مسائل رو با هم قاطی نکنیم هر شخصی شاید مطالبش نزدیک به بقیه باشه اما شرایط کیسها کلی متفاوتن نسبت به هم مثلا دوستی پرسیده بود میتونیم جدا جدا بریم مصاحبه که جوابش قطعا نه بود و شخص دیگه ای ناراحت شده بود که چرا و چرا ؛ ببینید شرایط هر کس با نوع فرم پر کردنش و درخواستهاش از kcc و حتی مکاتباتش و دریافت مجوزهای خاص از اونها با ارائه مدارک مستدل ممکنه اما فقط در صورتیکه قوانین مهاجرتیشونو نقض نکنه به هر حال این موضوع کاملا با شرایط شما متفاوته و من توصیه میکنم به اون دوستان2012پیغام خصوصی بدید تا کاملا راهنمائیتون کنن و من اصلا اطلاعاتی تو اون زمینه ندارم

تشکر کنندگان: kage.omid ، behfaza
سلام دوست عزيز..
معمولا مدارك فوق ليسانس به بالا ٩٠درصد كليرانس ميخورند (فرم ٩سوالي+رزومه)ولي اگه سربازي نرفته باشند و كار دولتي هم نداشته باشند معمولا يك ماهه كلير ميشوند.اگه تمكن مالي بالا دارين اين كه كفتيد ميخوام ادامه تحصيل بدم مشكل خاصي رو ايجاد نميكنه ولي به قول يكي از بچه هاي با تجربه تر اونا از طريق لاتاري دنبال به خدمت گرفتن دانشمند نيستند.لاتاري يعني شما آدم خوش شانسي هستي كه اين فرصت رو داري كه به اون كشور بري..دوستهاي قديميتر ميگن خيلي روي مدرك و كارهاي تحقيقاتيتون مانوور ندين ولي به هيچ عنوان دروغ نگين.با آرزوي موفقيت و ويزاي يكضرب
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت ، asalkhan00m
(2013-08-03 ساعت 02:48)mehrdad pharm نوشته:  
سلام دوست عزيز..
معمولا مدارك فوق ليسانس به بالا ٩٠درصد كليرانس ميخورند (فرم ٩سوالي+رزومه)ولي اگه سربازي نرفته باشند و كار دولتي هم نداشته باشند معمولا يك ماهه كلير ميشوند.اگه تمكن مالي بالا دارين اين كه كفتيد ميخوام ادامه تحصيل بدم مشكل خاصي رو ايجاد نميكنه ولي به قول يكي از بچه هاي با تجربه تر اونا از طريق لاتاري دنبال به خدمت گرفتن دانشمند نيستند.لاتاري يعني شما آدم خوش شانسي هستي كه اين فرصت رو داري كه به اون كشور بري..دوستهاي قديميتر ميگن خيلي روي مدرك و كارهاي تحقيقاتيتون مانوور ندين ولي به هيچ عنوان دروغ نگين.با آرزوي موفقيت و ويزاي يكضرب

ممنون از جوابتون ... همین جا یه سوال دارم ... این فرم 9 سوالی چی هست ؟ و شامل چه سوال هایی هست ؟
شماره کیس: حدود 2000/سفارت:ایروان/افراد کیس:1/تاريخ رويت قبولي:MAY.1th/تاريخ فرستادن فرم ها:JUN.4th/تاريخ مصاحبه:هفته سوم نوامبر
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
(2013-08-03 ساعت 00:40)AriaArya نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 00:31)AriaArya نوشته:  

بنده در حال تحصیل در آمریکا هستم و بد از ورود به اینجا در لاتری ۲۰۱۴ انتخاب شدم.

ظاهراً افرادی با این شرایط می‌تونن از طریقه تطبیق ویزا اقدم کنن و نیازی به اقدام از طریق کنسولگری خارج از آمریکا نیست، اگر دوستی‌ هست که موقعیت مشابه بنده داره یا در گذشته داشته که این مسیر رو از طریق تطبیق ویزا طی‌ کرده یا اطلاع دقیق از روند دقیق این موضوع داره، ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.

بنده از روند پروسه تطبیق ویزا آگاه هستم اما می‌خوام بدانم آیا کسی‌ بوده که با وضعیت مشابه بنده از طریق تطبیق ویزا اقدم کرده باشه و گرین کارت رو دریافت کرده باشه؟ ممنون میشم اگه اینفورمیشن بدید.

سلام

بجه ها منم ماه دیگه با ویزای b2 میرم لس انجلس آیا از اونجا که برنده لاتاری 2014 هستم میتونم داخل آمریکا کارمو ادامه بدم ؟ اصلا پیشنهاد میکنید؟ من میتونم تا اوایل اکتبر هم رفتنمو عقب بندازم.

ممنون
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: behfaza ، ojee ، noobnoobi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان