کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-07 ساعت 15:43)araaaash نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 12:29)inforfang نوشته:  سلام دوستان.

استانداری جز جاهایی حساب میشه که کلیرنس رو رد می کنه ؟ یعنی باعث میشه clear نشی ؟

کلا کار دولتی ممکنه بااعث کلیرنس بشه
کسی و میشناسم کارمند موزه بود و 3 ماه کلیر شدنش طول کشید

ممنون. یه سوال دیگه.
یه موقع قرارداد دولتیه که قبول. ولی یک موقع طرف توی شهرداری یا استانداری کار می کنه ولی قراردادش شرکتیه. این وضعیتش چطوریاست ؟
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 18:36)inforfang نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 15:43)araaaash نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 12:29)inforfang نوشته:  سلام دوستان.

استانداری جز جاهایی حساب میشه که کلیرنس رو رد می کنه ؟ یعنی باعث میشه clear نشی ؟

کلا کار دولتی ممکنه بااعث کلیرنس بشه
کسی و میشناسم کارمند موزه بود و 3 ماه کلیر شدنش طول کشید

ممنون. یه سوال دیگه.
یه موقع قرارداد دولتیه که قبول. ولی یک موقع طرف توی شهرداری یا استانداری کار می کنه ولی قراردادش شرکتیه. این وضعیتش چطوریاست ؟
برا اونا فرقی نداره این چیزا واسه ما مطرحه اونا چون نمیدونن واسه اطمینان fbi check خواهند زد
تشکر کنندگان: محبت ، .YAS ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 18:36)inforfang نوشته:  ممنون. یه سوال دیگه.

دوست عزیز چه شرکتی و چه دولتی مهم اینه که واسه اونا دارید کار میکنید ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، behfaza
سلام مدیران عزیز.
ببخشید اگه در جای مناسب سوال نپرسیدم.
میشه بگین چطوری از بولتزن ویزا شماره ها رو میشه چک کرد؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: .YAS ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 19:09)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 18:36)inforfang نوشته:  ممنون. یه سوال دیگه.

دوست عزیز چه شرکتی و چه دولتی مهم اینه که واسه اونا دارید کار میکنید ..

دوستان کسی اطلاع داره اگه بعد از گرفتن گرین کارت بخوای ادامه تحصیل در مقطع فوق بدی ، باید هم تافل و هم جی آر ای داشته باشی یا کدومو میخواد؟؟؟؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 01:41)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 01:14).YAS نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:45)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:39)irn22 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  دوست عزیز مگه شما چند بار مدارکتون (فرم ها) رو فرستادین؟
برای من هم اتوریپلای نیومد ولی ایمیل دیگه ای هم نداشتم که بخوان برام اتوریپلای بفرستن. فقط یکبار تاییدیه دریافت فرم ها رو برام فرستادن...

متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟

دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...
والا ما که 20می با ایمیل فرستادیم ولی هنوزهم جواب ما هم نیومده خوب معلوم آدم استرس میگیره مال یه عده اومده مال یه عده نه
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست

دوست عزیز شما اگر با استرس کارتون درست میشه و بهتون تاییدیه میدن خب استرس داشته باشین، تقصیر من نیست که به شما تاییدیه ندادن، ولی با چند بار فرستادن اطلاعان هم باعث نمیشه که به شما زودتر جواب بدن...
در ضمن بودن کسانی بین دوستان سال های پیش که تاییدیه نگرفتن ولی کارنت شدن و وقت مصاحبه هم گرفتن و الان هم اونور هستن...
دوست عزبز شما اصل سوال من که در مورد اتوریپلای بود را جواب ندادید بیشتر نگران افزایش حجم کار kcc هستید.... هرچند که با نظر شما موافقم ظاهرا با این لحن که شما پبام دادید بیشتر نگران کار خودتان هستید
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 19:58)irn22 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:45)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:39)irn22 نوشته:  متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟

دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...
والا ما که 20می با ایمیل فرستادیم ولی هنوزهم جواب ما هم نیومده خوب معلوم آدم استرس میگیره مال یه عده اومده مال یه عده نه

دوست عزیز شما اگر با استرس کارتون درست میشه و بهتون تاییدیه میدن خب استرس داشته باشین، تقصیر من نیست که به شما تاییدیه ندادن، ولی با چند بار فرستادن اطلاعان هم باعث نمیشه که به شما زودتر جواب بدن...
در ضمن بودن کسانی بین دوستان سال های پیش که تاییدیه نگرفتن ولی کارنت شدن و وقت مصاحبه هم گرفتن و الان هم اونور هستن...
دوست عزبز شما اصل سوال من که در مورد اتوریپلای بود را جواب ندادید بیشتر نگران افزایش حجم کار kcc هستید.... هرچند که با نظر شما موافقم ظاهرا با این لحن که شما پبام دادید بیشتر نگران کار خودتان هستید
دوست عزیز مگه من توی کی سی سی کار میکنم که نگران حجم کاریشون باشم، من بهتون گفتم با این کار حجم کارشون بالا میره و باعث میشه جوابتون رو دیرتر بدن. دفعه اول هم گفتم که برای من هم اتوریپلای نیومده دیگه نمی دونم دیگه چطور باید جواب شما رو میدادم!!!
میبینید که کسِ دیگه ای هم جواب شما رو نداده... چون احتمالا چند بار نفرستادن که تجربه اش رو داشته باشن، شما هم باز بهتره که تماس تلفنی بگیرید تا خیالتون راحت بشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، KIMIA2005 ، kiana11 ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 10:31)ali_yari5 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 02:38)محبت نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:15)ali_yari5 نوشته:  مرسی عزیزم
ولی ای کاش این عکس ها مشکلی نداشت...
دغدغه من عکس. عکس..عکس
دوست خوبم این واقعا موضوع مهمی نیست که نگرانش باشی فوقش همونجا یه عکس میگیرید بهشون میدید شما اولین شخصی هستید که میبینم دغدغه عکس دارید این اصلا موضوع نگران کننده ای نیست به سایر موارد برسید مثل مدیکال ، زبان ، تمکن مالی ، محل مصاحبه ، تکمیل صحیح فرمها ، ارسال و دریافت تاییدیه ها ، ترجمه مدارک و...
بله دوست عزیزم ، حتما مسایل دیگه هم مهتمر هستند، منظور من برای شروع مراحل گرین کارت هستش، بالاخره باید پایه درست چیده بشه،اسپانسر و پر کردن فرم و باقی مسایل یه سری مسایل کاملا مشخص هستند و دست خودمون هستش ولی عکس یه مسئله سلیقه ای هستش که اگه افسیر خوشش نیاد و نقص مدرک بزنه خیلی ناراحتی داره، در هر صورت من همین عکس ها رو می برم، از یکی از دوستان قدیمی پرسیدم،ایشان هم مثل من عکس ارسال کرده بودند؛ گفتند برای مثلا ایرانی ها اصلا مشکلی نداره که اگه گوش معلوم نباشه، اون مطلبی که گفتید گوش باید معلوم باشه برای کسانی هستش که دلیل مذهبی ندارند، ولی گردی صورت کاملا باید معلوم باشه، در ضمن اعتبار این عکس ها 6 ماه بیشتر نیست، و اگه رمان مصاحبه 6 ماه به بعد باشه باید عکس جدید تهیه بشه،اینو گفتم که دوستان دیگه هم اگه مثل من مشکل عکس داشته باشند بدونند چه کار کنند.
ببینید دوستان ما همه 2014 هستیم و کم تجربه هستیم ، توی راهنماییهامون سعی کنیم با دقت تر نظر بدیم، این مسایل بیشتر بوسیله ی راهنمایی دوستان قدیمی حل میشه که اگه می تونند راهنمایی کنند خواهشا دریغ نکنند.
از derakht01 عزیزهم ممنونم بایت پیگیری
یک نگرانی دیگه هم که وجود داره رشته تحصیلیم هستش "معدن(استخراج)" ، احتمالا بخاطر رشته م کلبرنس بخورم(با وجود معافیت و کار خصوصی)، دوستان قدیــــــمـــــــی اگه راهنمایی دارند اعلام کنند. با تشکر
بله دوست خوب حق با شماست اما اگر اینجا نظری داده میشه به استناد حرف قدیمیهاست و لطفشون که شامل حال ما شده و بعد از مطالعه زیاد حرفا و تجربیات اوناست و رفتن دنبال جاهایی که اونها بهشون اشاره کردن حالا بعضی دوستان کم لطفی میکنن و تاپیکهای بسیار اونا رو مطالعه نمیکنن و بسنده میکنن به سوال پرسیدن بماند اگر این مسائل راجبشون بحث نشه که به جواب درست نمیرسیم تعداد کمی هم از عزیزان2013تاپیک ما رو مطالعه میکنن پس بهتره بعضی دوستان روزه شک دار نگیرن و مسائلشون رو تو 2012یا2013مطرح کنن چون حد تجربه جدی همه بچه ها برمیگرده به نهایتا اول may تازه اگر بلافاصله با این سایت آشنا شده باشن اما من همینجا از همه دوستان فعال و پاسخگو تشکر میکنم بواسطه زحماتشون تو جمع آوری مطالب و کمک بلاعوض به سایر هم وطناشون و همچنین عزیزان قدیمی که هر آنچه ما میدونیم و استفاده میکنیم از ایشونه _سپاس
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، KIMIA2005 ، kiana11 ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-07 ساعت 19:25)elvira نوشته:  سلام مدیران عزیز.
ببخشید اگه در جای مناسب سوال نپرسیدم.
میشه بگین چطوری از بولتزن ویزا شماره ها رو میشه چک کرد؟؟؟
ممنون
ببخشید من جواب دادم البته دوستان قبلا هم جواب این سوال رو دادن

برای اطلاع از روند کارنت شدن کیس‌ها در قاره آسیا به آدرس http://travel.state.gov/.../bulletin_1360.html بروید و در آخرین بولتن ویزا قسمت DIVERSITY IMMIGRANT( جدول سوم ) را پیدا کنید؛ سپس در جدولی که در این قسمت آمده در مقابل عبارت ASIA شماره آخرین کیس کارنت شده از آسیا را ببینید. اگر شماره کیس شما از این شماره کوچک‌تر است، یعنی کیس شما هم کارنت شده و می‌توانید پیگیر مراحل نوبت‌دهی مصاحبه باشید.

گاهی در اواخر دوره مصاحبه‌ها (ماه‌های مرداد و شهریور) به جای شماره، عبارت CURRENT را می‌بینید. این عبارت بدان معنی است که همه شماره‌های مربوط به آسیا کارنت هستند و مجاز به انجام مصاحبه می‌باشند.

موفق باشید
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

سلام دوستان من سه ماه پیش به تعویض پایان خدمت اقدام کردم فعلا نیومده الان پاسپورتم 5 ماه و 20 روز اعتبار داره الان من چیکار کنم
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان: ojee ، sophia ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 20:04)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 19:58)irn22 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:45)aghaghia نوشته:  دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...

دوست عزیز مگه من توی کی سی سی کار میکنم که نگران حجم کاریشون باشم، من بهتون گفتم با این کار حجم کارشون بالا میره و باعث میشه جوابتون رو دیرتر بدن. دفعه اول هم گفتم که برای من هم اتوریپلای نیومده دیگه نمی دونم دیگه چطور باید جواب شما رو میدادم!!!
میبینید که کسِ دیگه ای هم جواب شما رو نداده... چون احتمالا چند بار نفرستادن که تجربه اش رو داشته باشن، شما هم باز بهتره که تماس تلفنی بگیرید تا خیالتون راحت بشه...
دوست عزیز میشه بگید تا همه بدونیم نگران کار خودتان هستید یعنی چی ، یعنی ایشون ازkcc حقوق دریافت میکنه یا از من و شما که 24ساعته بگرده دنبال پاسخ بنده و شما و از وقتشو کار و زندگیش بزنه برا آسایش خیال بچه ها و کاهش استرسشون بیاید خودمون حذاقل به خودمون احترام بذاریم تا لایق احترام دیگران باشیم

تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، ojee ، میما ، kiana11 ، exxedus ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 20:16)alitab نوشته:  سلام دوستان من سه ماه پیش به تعویض پایان خدمت اقدام کردم فعلا نیومده الان پاسپورتم 5 ماه و 20 روز اعتبار داره الان من چیکار کنم

خب شما هنوز 2-3 ماهی وقت دارین نگران نباشید تا اون موقع کارت پایان خدمتتون میاد و تعویض پاسپورت هم یکی 2 هفته بیشتر طول نمیکشه، لااقل واسه من اینطور بود...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: محبت ، ojee ، میما ، kiana11 ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 20:16)alitab نوشته:  سلام دوستان من سه ماه پیش به تعویض پایان خدمت اقدام کردم فعلا نیومده الان پاسپورتم 5 ماه و 20 روز اعتبار داره الان من چیکار کنم
سلام دوست خوبم سریعا برای تعویض پاسپورتت اقدام کن

تشکر کنندگان: aghaghia ، ojee ، kiana11 ، behfaza
دوست عزیز
بنده هم مشکل مشابه شما رو داشتم
روند تعویض کارت پایان خدمتم نزدیک به سه ماه شده بود که تماس گرفتم با همون دفتر پلیس +10 که اقدام کرده بودم و بنده خدا توی سایت پیگیری کرد گفت خوب شد زنگ زدی اصلا یگان خدمتی شما پایان خدمتت رو به ناجا اعلام نکرده و الان شما توی سایت مشمول بحساب میای
ما رو میگی...Sad جوش آوردم دیگه
کلی پیگیری کردم تا بالاخره تشریف آوردن با پست پیشتاز دم خونه...Big Grin
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 20:22)محبت نوشته:  
سلام دوست خوبم سریعا برای تعویض پاسپورتت اقدام کن

اخه چه جوری کارت پایان خدمت که قعلا نیومده با مرکز صدور کارت تماس میکیرم میگن معلوم نیست کی صادر میشه
اخه بد بختی ما اینجاست که من دو ماه پیش از طریق این سایتشون پیگیری کردم اون موقع مشخصات ما ثبت شده بود الان این واحد صدور کارت مشکلش چه نمیدونم
و اکه کارنتها مثل سال 20012 بشه من که کلا 1 ماه بیشتر وقت ندارم دیگه نمیدونم چکار کنم
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان