کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-07 ساعت 00:45)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:39)irn22 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:19)irn22 نوشته:  سلام دوستان. یک سوالی داشتم من مدارکم را به kcc چند بار ایمیل کردم ولی اتوریپلای دریافت نکردم. جالبه که هر بار که ایمیل می زنم بابت پیگیری اتوریپلای برام می آید ولی وقتی مدارکم را پیوست می کنم می فرستم اتوریپلای نمی یاد مال شما هم همینطور بوده؟

دوست عزیز مگه شما چند بار مدارکتون (فرم ها) رو فرستادین؟
برای من هم اتوریپلای نیومد ولی ایمیل دیگه ای هم نداشتم که بخوان برام اتوریپلای بفرستن. فقط یکبار تاییدیه دریافت فرم ها رو برام فرستادن...

متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟

دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...
والا ما که 20می با ایمیل فرستادیم ولی هنوزهم جواب ما هم نیومده خوب معلوم آدم استرس میگیره مال یه عده اومده مال یه عده نه
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 01:14).YAS نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:19)irn22 نوشته:  سلام دوستان. یک سوالی داشتم من مدارکم را به kcc چند بار ایمیل کردم ولی اتوریپلای دریافت نکردم. جالبه که هر بار که ایمیل می زنم بابت پیگیری اتوریپلای برام می آید ولی وقتی مدارکم را پیوست می کنم می فرستم اتوریپلای نمی یاد مال شما هم همینطور بوده؟

دوست عزیز مگه شما چند بار مدارکتون (فرم ها) رو فرستادین؟
برای من هم اتوریپلای نیومد ولی ایمیل دیگه ای هم نداشتم که بخوان برام اتوریپلای بفرستن. فقط یکبار تاییدیه دریافت فرم ها رو برام فرستادن...

متاسفانه هنوز تاییدیه دریافت نکردم. وقتی که دیدم برای هر درخواست تاییدیه اتوریپلای می آید. گفتم شاید بهتره دوباره مدارکم بفرستم جالبه چند بار مدارکم ایمیل کردم اتوریپلای دریافت نکردم ولی بدون پیوست مدارکم جهت تاییدیه هربار اتوریپلای آمده ؟؟؟؟؟

دوست عزیز دیگه هر چند بار فرستادین فرم هاتون رو کافیه، دیگه این کار رو نکنید حتما جوابتون رو میدن، شما جز چند برابر کردن کار کارمندان کی سی سی کار دیگه ای نکردید که باید چندین ایمیل شما رو باز و بررسی کنند، همین کار باعث عقب افتادن جواب تون میشه. نگران نباشید براتون تاییدیه میفرستن برای بعضی دوستان که با ایمیل هم فرستاده بودن تا حدود بیشتر از 1 ماه هم طول کشیده ولی بلاخره جواب دادن...
والا ما که 20می با ایمیل فرستادیم ولی هنوزهم جواب ما هم نیومده خوب معلوم آدم استرس میگیره مال یه عده اومده مال یه عده نه

دوست عزیز شما اگر با استرس کارتون درست میشه و بهتون تاییدیه میدن خب استرس داشته باشین، تقصیر من نیست که به شما تاییدیه ندادن، ولی با چند بار فرستادن اطلاعان هم باعث نمیشه که به شما زودتر جواب بدن...
در ضمن بودن کسانی بین دوستان سال های پیش که تاییدیه نگرفتن ولی کارنت شدن و وقت مصاحبه هم گرفتن و الان هم اونور هستن...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kiana11 ، محبت ، ghafari88 ، ojee ، behfaza
در سال قبل برای برندگان سال 2013 تاپیک کارنتیها در22 ماه MAY سال2012 در این سایت ایجاد شد ولی برای برندگان سال 2014 تاکنون ایجاد نشده !!!
مسولین محترم سایت لطفا اقدام فرمایند ضمن اینکه طبق امارهای مندرج در این تاپیک سال قبل شماره کارنتیها از سال 2008 تا 2013 معمولا هر ساله بین هشتم تا سیزدهم اگوست در سابت KCC اعلام شده است.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: .YAS ، خسته از وطن ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 01:41)aghaghia نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 01:14).YAS نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 00:28)aghaghia نوشته:  دوست عزیز مگه شما چند بار مدارکتون (فرم ها) رو فرستادین؟

دوست عزیز شما اگر با استرس کارتون درست میشه و بهتون تاییدیه میدن خب استرس داشته باشین، تقصیر من نیست که به شما تاییدیه ندادن، ولی با چند بار فرستادن اطلاعان هم باعث نمیشه که به شما زودتر جواب بدن...
در ضمن بودن کسانی بین دوستان سال های پیش که تاییدیه نگرفتن ولی کارنت شدن و وقت مصاحبه هم گرفتن و الان هم اونور هستن...
چشم به توصیه تون عمل میکتیم
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:15)ali_yari5 نوشته:  مرسی عزیزم
ولی ای کاش این عکس ها مشکلی نداشت...
دغدغه من عکس. عکس..عکس
دوست خوبم این واقعا موضوع مهمی نیست که نگرانش باشی فوقش همونجا یه عکس میگیرید بهشون میدید شما اولین شخصی هستید که میبینم دغدغه عکس دارید این اصلا موضوع نگران کننده ای نیست به سایر موارد برسید مثل مدیکال ، زبان ، تمکن مالی ، محل مصاحبه ، تکمیل صحیح فرمها ، ارسال و دریافت تاییدیه ها ، ترجمه مدارک و...
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: kiana11 ، KIMIA2005 ، ghafari88 ، میما ، ali_yari5 ، .YAS ، naftoonbazoft1 ، ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:24)shazad نوشته:  [quote='sophia' pid='387938' dateline='1375793065']
[quote='cello86' pid='387845' dateline='1375787057']
[quote='sophia' pid='387749' dateline='1375779459']
[quote='sophia' pid='387556' dateline='1375745807']

می شه به منم بگید ۲۰۱۲ مگه چه خبر بوده؟ و با ۲۰۱۳ چه فرقی داشته؟
در سال 2012 تا شماره کیس 8000کارنت شدن اما در 2013 تا شماره 1900و کیس نامبر آسیا تا50000بود اما در2013تا10000بودن شماره کیسها

تشکر کنندگان: kiana11 ، .YAS ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 02:30)masoud z نوشته:  در سال قبل برای برندگان سال 2013 تاپیک کارنتیها در22 ماه MAY سال2012 در این سایت ایجاد شد ولی برای برندگان سال 2014 تاکنون ایجاد نشده !!!
مسولین محترم سایت لطفا اقدام فرمایند ضمن اینکه طبق امارهای مندرج در این تاپیک سال قبل شماره کارنتیها از سال 2008 تا 2013 معمولا هر ساله بین هشتم تا سیزدهم اگوست در سابت KCC اعلام شده است.

برای امسال هم ایجاد شده و تا مدتی هم در دسترس بود ولی چون محل گمانه زنی شده بود غیر فعال شد تا به وقتش. پس مطمئن باشید به موقع 2باره فعال و در دسترس دوستان قرار میگیره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kiana11 ، محبت ، KIMIA2005 ، saeedshafiee ، ghafari88 ، ojee ، behfaza ، masoud z
دوستان خوبم نحوه کارنت سالهای 2012و2013
برای سال 2012 کیس نامبرهای اعلام شده بولتن ویزا = ماه سپتامبر 8000 - اکتبر 10000 - نوامبر15000 - دسامبر18500 - ژانویه23900 - فبریه27000 - مارچ32600 - آپریل40500 ---
-برای سال 2013 ماه سپتامبر1900 - اکتبر2350 - نوامبر2700 - دسامبر3400 - ژانویه4300 - فبریه5200 - مارچ6525 - آپریل7850 - می8900 - جوون9850 ----

تشکر کنندگان: kiana11 ، ghafari88 ، .YAS ، asalasali ، nedafarsi ، masoud z ، ojee ، behfaza ، noobnoobi
بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
تشکر کنندگان: behfaza
پوشش سر هيچ اشكالي نداره
توي سايت هم خودش گفته بخاطر دليل مذهبي باشه اشكالي نداره
پس نگراني نداشته باشينSmile
ضمنا واسه پيدا بودن گوشها هم فقط در سايت سفارت تركيه گفته گوشها بايد ديده بشه ولي در خود سايت اصلي لاتري چيزي نگفته
ممنون

(2013-08-07 ساعت 00:52)derakht01 نوشته:  این بخش مربوط به پوشاندن موی سره که نگفته گوشها باید معلوم باشه، حتی گفته پوشش به علت مقاصد مذهبی ایرادی نداره
Do not wear a hat or head covering that obscures the hair or hairline, unless worn daily for a religious purpose. Your full face must be visible, and the head covering must not cast any shadows on your face.
اینم لینکش http://www.travel.state.gov/visa/visapho..._5334.html
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: derakht01 ، ali_yari5 ، محبت ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 00:15)ali_yari5 نوشته:  مرسی عزیزم
ولی ای کاش این عکس ها مشکلی نداشت...
دغدغه من عکس. عکس..عکس

داداش من روزه شک دار نگیر دست زن و بچه رو میگیری میبری یک عکاسی میگی واسه لاتاری عکس میخوام اونوقت عکسها رو برا مصاحبه میبری اون قبلیها رو قبول نکردند این یکی رو ارائه میدی خلاص دیگه دغدغه نداره که Big Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، .YAS ، محبت ، behfaza
سلام.من به راه نماییتون خیلی سریع احتیاج دارم.من تازه کنکور دادم و نتیجه ام اومده.ولی من برای آمریکا دقیقا نمیدونم این یه سال چی بخونم یا چی کار کنم که برای اونجا بهتر باشه.مثلا محض بخونم یا مهندسی؟از طرفی کلاس های تافل هم دارم میرم ولی نمیدونم نمره ی چند تافل برای اونجا به درد میخوره.چون من فهمیدم که به خاطر اینکه تا 2 سال instate نیستیم هزینه ی دانشگاه خیلی زیاد میشه و برای زبان هم ممکنه کالچ برم.آیا مدرک زبان کمکی به کالج نرفتن نمیکنه و یا من بعد از خوندن 2 ترم تو دانشگاه های ایران باید سر کلاس های کالج بشینم بازم؟لطفا فوری راهنماییم کنید چون برای انتخاب رشته زیاد وقت ندارم. ممنون
تشکر کنندگان: behfaza ، ffrfar
با درود بی کران خدمت همه دوستان وعزیزان مهاجرسرایی. دوستان سوال من این است که من در رشته تکنولوزی ساخت وتولید هواپیما وموشک از کشور اوکرایین مدرک مهندسی گرفتم وامسال تابستون هم با مدرک فوق لیسانس فارق التصیل میشم .نه جایی تو ایران کارکردم وازسربازی هم چند سال پیش معاف شدم به دلیل فوت پدرم .آیا احتمال این هستم افسرویزا به رشته تحصیلی من که مهندس ساخت هواپیما و هلیکوپتر و موشک هست گیر بده و ریجکتم کنه ؟همش نگران این موضوع هستم Sad
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: behfaza
اين حرفا چيه دوست عزيز
از خداشون هم باشه متخصصي مثل شما ميخواد بره اونجا
فقط بچسب به زبان خوندن كه بتوني اونجا با مدرك خوبي كه داري كار خوبي هم گير بياري
موفق باشي
زبان زبان زبان يادت نره
(2013-08-07 ساعت 07:45)amaka747 نوشته:  با درود بی کران خدمت همه دوستان وعزیزان مهاجرسرایی. دوستان سوال من این است که من در رشته تکنولوزی ساخت وتولید هواپیما وموشک از کشور اوکرایین مدرک مهندسی گرفتم وامسال تابستون هم با مدرک فوق لیسانس فارق التصیل میشم .نه جایی تو ایران کارکردم وازسربازی هم چند سال پیش معاف شدم به دلیل فوت پدرم .آیا احتمال این هستم افسرویزا به رشته تحصیلی من که مهندس ساخت هواپیما و هلیکوپتر و موشک هست گیر بده و ریجکتم کنه ؟همش نگران این موضوع هستم Sad
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، محبت ، hossien_501 ، behfaza
در خصوص نمره تافل:
همونطوري كه مي دونيد امتياز اين امتحان از 310 تا 677 مي باشد.
براي اكثر دانشگاه هاي دنيا نمره 550 حد پايين مي باشد.
ولي كساني كه دنبال بورس تحصيلي هستند بايد نمره بالاي 600 كسب نمايند.
حتي بعضي دانشگاه ها حد 620 را نيز تعيين كرده اند.
با تشكر

(2013-08-07 ساعت 07:31)iikimia نوشته:  سلام.من به راه نماییتون خیلی سریع احتیاج دارم.من تازه کنکور دادم و نتیجه ام اومده.ولی من برای آمریکا دقیقا نمیدونم این یه سال چی بخونم یا چی کار کنم که برای اونجا بهتر باشه.مثلا محض بخونم یا مهندسی؟از طرفی کلاس های تافل هم دارم میرم ولی نمیدونم نمره ی چند تافل برای اونجا به درد میخوره.چون من فهمیدم که به خاطر اینکه تا 2 سال instate نیستیم هزینه ی دانشگاه خیلی زیاد میشه و برای زبان هم ممکنه کالچ برم.آیا مدرک زبان کمکی به کالج نرفتن نمیکنه و یا من بعد از خوندن 2 ترم تو دانشگاه های ایران باید سر کلاس های کالج بشینم بازم؟لطفا فوری راهنماییم کنید چون برای انتخاب رشته زیاد وقت ندارم. ممنون
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: iikimia ، زری وحدتی ، محبت ، .YAS ، hossien_501 ، behfaza ، noobnoobi ، ffrfar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان