کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-07 ساعت 04:21)alirezaghodrat نوشته:  بچه ها برای من یه ایمیل اومده از kcc اگه اشتباه نکنم صفحه دوم فرم 122 من گمشده به نظرتون از اول همه فرمام را بفرستم یا فقط 122 را من قبلا فرمام را با پست فرستادم ممنون میشم سریع راهنمایی کنید
The DSP-122 forms for the principal applicant were incomplete. In order to continue processing your visa application the following information for the Principal Applicant must be completed and returned to Kentucky Consular Center. Please include your case number, Principal Applicant’s name, and complete date of birth in the following format (MMDDYYYY):

• DSP-122 form, page 2, signature and signature date for the principal applicant are missing.
مطابق اعلام كنتاكي، شما فرم 122 را امضا نكرده و تاريخ نزده ايد...صفحه اي گم نشده امضا و تاريخ فراموش شده...
پس بايست مجدداً اين فرم راتكميل و بفرستيد
پيشنهاد من ارسال با ايميله ...خيلي راحت و بدون دردسر...
اگر دفعه پيش با ايميل ارسال كرده بوديد الان در بخش ايميلهاي ارسال شده مي تونستيد فرمهاي ارسالي را ببينيد و متوجه اشتباهتون بشين...
جامانده از لاتاری
كيس نامبر : ***5 / ابوظبي / کلیرنس/ آپدیتها 1 و 3 و 4 و 29 آپریل٬ ۸ جولای،۱۱ اگوست(کیس اصلی)،۱۲ اگوست(کیس همراه)، ۱۸ آگوست، ۲۱ آگوست،۴ سپتامبر ،ویزا هرگز
تشکر کنندگان: alirezaghodrat ، میما ، nasim ، .YAS ، زری وحدتی ، محبت ، hossien_501 ، behfaza ، noobnoobi
دوربین دیجیتال
دوست عزیز با استفاده از یک دوربین دیجیتال ( با کیفیت متوسط ) هم خودت میتونی تو خونه به سرعت عکس رو آماده کنی و برای ادیت کردنش به این سایت مراجعه کنی.
اصلا نگران نباشید ،من خودم به همین طریق عمل کردم. از نکاتی که موقع عکس گرفتن باید بهش توجه کنید پس زمینه روشن پشت و نداشتن سایه هستش. اگر باز هم سوال داشتید بپرسید.
موفق باشید

(2013-08-07 ساعت 00:15)ali_yari5 نوشته:  مرسی عزیزم
ولی ای کاش این عکس ها مشکلی نداشت...
دغدغه من عکس. عکس..عکس
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: زری وحدتی ، khder ، محبت ، .YAS ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 07:31)iikimia نوشته:  سلام.من به راه نماییتون خیلی سریع احتیاج دارم.من تازه کنکور دادم و نتیجه ام اومده.ولی من برای آمریکا دقیقا نمیدونم این یه سال چی بخونم یا چی کار کنم که برای اونجا بهتر باشه.مثلا محض بخونم یا مهندسی؟از طرفی کلاس های تافل هم دارم میرم ولی نمیدونم نمره ی چند تافل برای اونجا به درد میخوره.چون من فهمیدم که به خاطر اینکه تا 2 سال instate نیستیم هزینه ی دانشگاه خیلی زیاد میشه و برای زبان هم ممکنه کالچ برم.آیا مدرک زبان کمکی به کالج نرفتن نمیکنه و یا من بعد از خوندن 2 ترم تو دانشگاه های ایران باید سر کلاس های کالج بشینم بازم؟لطفا فوری راهنماییم کنید چون برای انتخاب رشته زیاد وقت ندارم. ممنون

سلام دوست من
ببینید، اینکه شما چی بخونید موضوعی نیست که بشه راجع بهش مطلق صحبت کرد. البته شاید عزیزانی که الان در آمریکا مستقر شده اند بهتر بتونند راهنمایی کنند اما تا جایی که بنده اطلاع دارم این به ایالتی که شما می خواید برید هم بستگی داره. یعنی اینکه شغلی که می خواید انتخاب کنید توی کدوم ایالت ها بیشتر باشه و براساس کدوم رشته.
در هرصورت پیشنهاد من این هست که اون چیزی که بهش علاقه دارید و می تونید توش پیشرفت کنید رو انتخاب کنید.
ضمناً راجع به instate شدن هم باید عرض کنم که این موضوع هم تابع ایالت و صد البته دانشگاهی هست که می خواید برید. برخی دانشگاه ها با شش ماه سکونت هم instate بودن رو قبول کردند. ولی کلا فکر نمی کنم که دو سال برای این کار زمان لازم باشه.
موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: iikimia ، زری وحدتی ، aghaghia ، محبت ، .YAS ، hossien_501 ، behfaza ، ffrfar
ممنون از راهنماییتون.من چون شنیدم الان تو آمریکا رقابت سر مدیریت و اقتصاد و محض هست و گویا سر مهندسی تا این حد نیست گفتم من که اول راهم حساب شده برم جلو.مدت زمان instate شدن برای هر ایالت رو کجا میشه پیدا کرد؟

(2013-08-07 ساعت 07:31)iikimia نوشته:  سلام.من به راه نماییتون خیلی سریع احتیاج دارم.من تازه کنکور دادم و نتیجه ام اومده.ولی من برای آمریکا دقیقا نمیدونم این یه سال چی بخونم یا چی کار کنم که برای اونجا بهتر باشه.مثلا محض بخونم یا مهندسی؟از طرفی کلاس های تافل هم دارم میرم ولی نمیدونم نمره ی چند تافل برای اونجا به درد میخوره.چون من فهمیدم که به خاطر اینکه تا 2 سال instate نیستیم هزینه ی دانشگاه خیلی زیاد میشه و برای زبان هم ممکنه کالچ برم.آیا مدرک زبان کمکی به کالج نرفتن نمیکنه و یا من بعد از خوندن 2 ترم تو دانشگاه های ایران باید سر کلاس های کالج بشینم بازم؟لطفا فوری راهنماییم کنید چون برای انتخاب رشته زیاد وقت ندارم. ممنون

سلام دوست من
ببینید، اینکه شما چی بخونید موضوعی نیست که بشه راجع بهش مطلق صحبت کرد. البته شاید عزیزانی که الان در آمریکا مستقر شده اند بهتر بتونند راهنمایی کنند اما تا جایی که بنده اطلاع دارم این به ایالتی که شما می خواید برید هم بستگی داره. یعنی اینکه شغلی که می خواید انتخاب کنید توی کدوم ایالت ها بیشتر باشه و براساس کدوم رشته.
در هرصورت پیشنهاد من این هست که اون چیزی که بهش علاقه دارید و می تونید توش پیشرفت کنید رو انتخاب کنید.
ضمناً راجع به instate شدن هم باید عرض کنم که این موضوع هم تابع ایالت و صد البته دانشگاهی هست که می خواید برید. برخی دانشگاه ها با شش ماه سکونت هم instate بودن رو قبول کردند. ولی کلا فکر نمی کنم که دو سال برای این کار زمان لازم باشه.
موفق باشید
[/quote]
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS ، behfaza ، ffrfar
(2013-08-07 ساعت 09:39)iikimia نوشته:  ممنون از راهنماییتون.من چون شنیدم الان تو آمریکا رقابت سر مدیریت و اقتصاد و محض هست و گویا سر مهندسی تا این حد نیست گفتم من که اول راهم حساب شده برم جلو.مدت زمان instate شدن برای هر ایالت رو کجا میشه پیدا کرد؟

(2013-08-07 ساعت 07:31)iikimia نوشته:  سلام.من به راه نماییتون خیلی سریع احتیاج دارم.من تازه کنکور دادم و نتیجه ام اومده.ولی من برای آمریکا دقیقا نمیدونم این یه سال چی بخونم یا چی کار کنم .........

سلام دوست من
ببینید، اینکه شما چی بخونید موضوعی نیست که بشه راجع بهش مطلق .......
[/quote]

بیشتر بستگی به دانشگاه داره. بهتر هست اگر دانشگاهتون رو انتخاب کردید باهاشون مکاتبه کنید. شششاااااییییدددد جواب بدن اما طبق شنیده های من، بعید می دونم راجع به این موضوع جواب شفافی بدن.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: iikimia ، .YAS ، زری وحدتی ، ojee ، محبت ، behfaza ، ffrfar
سلام دوستان
یه سوال . اونهایی که سفارتشون و آنکارا انتخاب کردن بعد کارنت شدن باید به سفارت امرکی در آنکارا اعلام کنند و فرم ها رو برای اونها هم بفرستند ؟

ممنون
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: .YAS ، زری وحدتی ، ojee ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 10:42)nasim نوشته:  سلام دوستان
یه سوال . اونهایی که سفارتشون و آنکارا انتخاب کردن بعد کارنت شدن باید به سفارت امرکی در آنکارا اعلام کنند و فرم ها رو برای اونها هم بفرستند ؟

ممنون

سلام
بعد از مشخص شدن روز مصاحبه باید فرم های مربوطه و مدارکتون رو طوری برنامه ریزی کنید که 15 رو قبل از مصاحبه به دستشون ( آنکارا )برسه.
اطلاعات بیشتر رو از سایت سفارت در آنکارا به دست بیارید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: .YAS ، زری وحدتی ، nasim ، محبت ، behfaza
سلام.از کجا میتونم بفهمم چقدر طول میکشه instate شم؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-07 ساعت 03:44)محبت نوشته:  دوستان خوبم نحوه کارنت سالهای 2012و2013
برای سال 2012 کیس نامبرهای اعلام شده بولتن ویزا = ماه سپتامبر 8000 - اکتبر 10000 - نوامبر15000 - دسامبر18500 - ژانویه23900 - فبریه27000 - مارچ32600 - آپریل40500 ---
-برای سال 2013 ماه سپتامبر1900 - اکتبر2350 - نوامبر2700 - دسامبر3400 - ژانویه4300 - فبریه5200 - مارچ6525 - آپریل7850 - می8900 - جوون9850 ----

یعنی اگه امسال هم مثل ۲۰۱۲ بشه ما هم کارنت می شیم (با کیس ***۵)
ما گذاشتیم تازه خیلی از کارامونو چند ماهه دیگه انجام بدیم.
حتی از واکسنا هپاتیت رو هم نزدیم گذاشتیم برا یکی دو ماه دیگه.
چند نفر باتجربه لطفا ما رو راهنمایی کنن. ممنون
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، kiana11 ، araaaash ، sophia ، azar1348 ، ali99sh ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 11:56)shazad نوشته:  
برای سال 2012 کیس نامبرهای اعلام شده بولتن ویزا = ماه سپتامبر 8000 - اکتبر 10000 - نوامبر15000 - دسامبر18500 - ژانویه23900 - فبریه27000 - مارچ32600 - آپریل40500 ---
-برای سال 2013 ماه سپتامبر1900 - اکتبر2350 - نوامبر2700 - دسامبر3400 - ژانویه4300 - فبریه5200 - مارچ6525 - آپریل7850 - می8900 - جوون9850 ----

ببینید دوست گلم؛ نکته اساسی ای که وجود داره اینه که تمام صحبت ها براساس حدس و گمان هست. هیچ کس جز خود کنسول های آمریکا و دست اندرکاران امر نمی تونه نظر قطعی ای راجع به کارنتی ها بده و باید صبر کنیم تا گروه اول کارنت بشن تا بشه نظری دقیق تر ارائه کرد.
زیاد فکر خودتون رو درگیر نکنید. نهایتا ده روز دیگه معلوم میشه.
بعدشم بهتره این موضوع کارنت رو بی خیال بشیم تا تاپیک مربوطه اش فعال بشه.
ممنون.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: banafsh14 ، aghaghia ، cello86 ، sophia ، ojee ، محبت ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-07 ساعت 11:56)shazad نوشته:  

سلام
شما واکسن هاتون رو از همین فردا شروع کنید اصلا ربطی ندارد کی کارنت میشوید مخصوصا هپاتیت.!!!!
بعد با توجه به سفارت انتخابی تان باید سایر واکسن ها رو برنامه ریزی کنید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: banafsh14 ، ghafari88 ، asalasali ، aghaghia ، .YAS ، ojee ، محبت ، behfaza
سلام دوستان.

استانداری جز جاهایی حساب میشه که کلیرنس رو رد می کنه ؟ یعنی باعث میشه clear نشی ؟
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-07 ساعت 12:29)inforfang نوشته:  سلام دوستان.

استانداری جز جاهایی حساب میشه که کلیرنس رو رد می کنه ؟ یعنی باعث میشه clear نشی ؟

کلا کار دولتی ممکنه بااعث کلیرنس بشه
کسی و میشناسم کارمند موزه بود و 3 ماه کلیر شدنش طول کشید
تشکر کنندگان: sophia ، aghaghia ، محبت ، .YAS ، behfaza
در مورد عكس سفارت انكارا حتما ميخواهد حتي اگر حجاب داريد گوشهايتان پيدا باشد و خانمي را فرستادند تا دوباره عكس بگيرد( در سال ٢٠١٢ الان را نميدونم شايد قانونشان عوض شده باشد)
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: محبت ، sophia ، .YAS ، behfaza
دوستان یک سوال !!
همونطور که اطلاع دارید مدرک پیش دانشگاهی نزد دبیرستان میمونه تا وقتی بتونید کارت معافی یا پایان خدمت ببرید حالا برای کسانی که برنده شدند میشه راهی پیدا کرد که این مدارک رو از دست دبیرستان در اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از دوستانی که راهنمایی میکنند.
تشکر کنندگان: behfaza ، behdist

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان