کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
فکر نمی کنم تعویض پاس نیاز به پایان خدمت داشته باشه ها ....
پرسیدی؟

(2013-08-07 ساعت 20:38)alitab نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 20:22)محبت نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 20:16)alitab نوشته:  سلام دوستان من سه ماه پیش به تعویض پایان خدمت اقدام کردم فعلا نیومده الان پاسپورتم 5 ماه و 20 روز اعتبار داره الان من چیکار کنم
سلام دوست خوبم سریعا برای تعویض پاسپورتت اقدام کن

اخه چه جوری کارت پایان خدمت که قعلا نیومده با مرکز صدور کارت تماس می***م میگن معلوم نیست کی صادر میشه
اخه بد بختی ما اینجاست که من دو ماه پیش از طریق این سایتشون پیگیری کردم اون موقع مشخصات ما ثبت شده بود الان این واحد صدور کارت مشکلش چه نمیدونم
و اکه کارنتها مثل سال 20012 بشه من که کلا 1 ماه بیشتر وقت ندارم دیگه نمیدونم چکار کنم
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: alitab ، ojee ، محبت ، .YAS ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-07 ساعت 19:58)irn22 نوشته:  [quote='aghaghia' pid='388305' dateline='1375823470']

دوست عزبز شما اصل سوال من که در مورد اتوریپلای بود را جواب ندادید بیشتر نگران افزایش حجم کار kcc هستید.... هرچند که با نظر شما موافقم ظاهرا با این لحن که شما پبام دادید بیشتر نگران کار خودتان هستید

دوستان عزیز اگه به خودشون زحمت میدادن و تاپیک ها مربوطه 2013 و 2014 را مطالعه میفرمودید مطمئنا جواب بیشتر سوالاتشون رو پیدا میکردید و نیازی به سوال مجدد نبود و جواب سوال شما نیز بارها داده شده است و بارها اعلام شده که نگران دریافت تاییدیه نباشید ممکن هستش تاییدیه ای هم واستون نیاد و کارنت شید و بعد هم مصاحبه انشالله .یک نکته دیگه که لازم بذکر هستش اینه که اگر دوست خوبمون اقاقیا و دیگر دوستان وقت گذاشته وبه سوالات شما و دیگر عزیزان جواب میدن و شما را راهنمایی میکنند هیچگونه مسولیتی و اجباری در این خصوص نداشته و هیچ مبلغی نیز از این بابت دریافت نمیکنند وتنها بواسطه کمک به هموطن خودشون هستش که از وقت و کاروزندگی خودشون زدن تا بتونند شما عزیزان را راهنمایی کنند بنابراین بیایید تابهم احترام گذاشته و سپاسگزار دوستان باشیم راستی دکمه تشکر را هم فراموش نکنید Big Grin... به امید گرفتن ویزای یکضرب واسه تمامی دوستان 2014
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
براستی از تمامی مدیران و دوستان سایت مهاجر سرا که با اطلاعات خوبشون ما رو راهنمایی می نمایند ممنونیم...
خدا قوتSmile

(2013-08-07 ساعت 21:19)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 19:58)irn22 نوشته:  [quote='aghaghia' pid='388305' dateline='1375823470']

دوست عزبز شما اصل سوال من که در مورد اتوریپلای بود را جواب ندادید بیشتر نگران افزایش حجم کار kcc هستید.... هرچند که با نظر شما موافقم ظاهرا با این لحن که شما پبام دادید بیشتر نگران کار خودتان هستید

دوستان عزیز اگه به خودشون زحمت میدادن و تاپیک ها مربوطه 2013 و 2014 را مطالعه میفرمودید مطمئنا جواب بیشتر سوالاتشون رو پیدا میکردید و نیازی به سوال مجدد نبود و جواب سوال شما نیز بارها داده شده است و بارها اعلام شده که نگران دریافت تاییدیه نباشید ممکن هستش تاییدیه ای هم واستون نیاد و کارنت شید و بعد هم مصاحبه انشالله .یک نکته دیگه که لازم بذکر هستش اینه که اگر دوست خوبمون اقاقیا و دیگر دوستان وقت گذاشته وبه سوالات شما و دیگر عزیزان جواب میدن و شما را راهنمایی میکنند هیچگونه مسولیتی و اجباری در این خصوص نداشته و هیچ مبلغی نیز از این بابت دریافت نمیکنند وتنها بواسطه کمک به هموطن خودشون هستش که از وقت و کاروزندگی خودشون زدن تا بتونند شما عزیزان را راهنمایی کنند بنابراین بیایید تابهم احترام گذاشته و سپاسگزار دوستان باشیم راستی دکمه تشکر را هم فراموش نکنید Big Grin... به امید گرفتن ویزای یکضرب واسه تمامی دوستان 2014
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، ojee ، میما ، محبت ، kiana11 ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-07 ساعت 11:22)iikimia نوشته:  سلام.از کجا میتونم بفهمم چقدر طول میکشه instate شم؟

دوست عزیز از مدت زمان اقامت شما در هر ایالت ۱ سال بگذرد شما در آن ایالت in state میشوید
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، ojee ، میما ، kiana11 ، hossien_501 ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi ، ffrfar
(2013-08-07 ساعت 20:16)alitab نوشته:  سلام دوستان من سه ماه پیش به تعویض پایان خدمت اقدام کردم فعلا نیومده الان پاسپورتم 5 ماه و 20 روز اعتبار داره الان من چیکار کنم

در اولین فرصت پاسپورتتون رو تعویض کنید چون زیر ۶ ماه اعتبار دارد.
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: exxedus ، kiana11 ، .YAS ، alitab ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 19:40)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 19:09)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 18:36)inforfang نوشته:  ممنون. یه سوال دیگه.
یه موقع قرارداد دولتیه که قبول. ولی یک موقع طرف توی شهرداری یا استانداری کار می کنه ولی قراردادش شرکتیه. این وضعیتش چطوریاست ؟

دوست عزیز چه شرکتی و چه دولتی مهم اینه که واسه اونا دارید کار میکنید ..

دوستان کسی اطلاع داره اگه بعد از گرفتن گرین کارت بخوای ادامه تحصیل در مقطع فوق بدی ، باید هم تافل و هم جی آر ای داشته باشی یا کدومو میخواد؟؟؟؟؟

دوست عزیز داشتن این دو مورد امتیازهای بسیار عالی در امور تحصیل و همین طور زندگی و پیدا کردن کار (چون زبانتون هم خوب میشه) به حساب میاد ،،،
ولی خوب اگه نداشته باشین ملزم گذروندن این دوره ها در خود دانشگاه هستید... خود من در حال آماده کردن تافل هستم، کتاب 504 رو حتما بخونید
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: ojee ، aghaghia ، میما ، محبت ، kiana11 ، .YAS ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi
سلام
من برنده اصلی هستم و هیچ وقت کار دولتی انجام نداده ام حتی یک روز. اما همسرم. کار دولتی دارد و سرباز سپاه بوده حال به خاطر ایشان من هم کلیرسن میخورم؟ یا ما در دو حالت متفاوت بررسی می شویم ممنون
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: ojee ، H Pier ، زری وحدتی ، behfaza
(2013-08-07 ساعت 22:57)مامان خانم نوشته:  سلام
من برنده اصلی هستم و هیچ وقت کار دولتی انجام نداده ام حتی یک روز. اما همسرم. کار دولتی دارد و سرباز سپاه بوده حال به خاطر ایشان من هم کلیرسن میخورم؟ یا ما در دو حالت متفاوت بررسی می شویم ممنون

بله کیس تون که کلیرینس میخوره ولی ممکنه شما زودتر کلیر شین و بتونین برین ویزاتون رو بگیرین یا منتظر بشین که همسرتون هم کلیر بشن بعد برین ویزای هر 2 نفرتون رو بگیرین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، ojee ، مامان خانم ، محبت ، exxedus ، kiana11 ، زری وحدتی ، behfaza ، noobnoobi
(2013-08-07 ساعت 22:57)مامان خانم نوشته:  سلام

در دو حالت متفاوت کیس شما بررسی خواهد شد.
ممکن است شما از همسرتون زودتر کلیر بشین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: مامان خانم ، محبت ، kiana11 ، .YAS ، hossien_501 ، زری وحدتی ، behfaza ، ffrfar
سلام
من برنده 2014 هستم خودم ( خانم ) دخترم که محصل هست برنده لاتاری هستیم سابقه کارم به عنوان مهندس معمار تو یه شرکت خصوصی هست می خوام بدونم امکان داره که ما ویزای یکضرب بگیرم یا کلیرنس شامل حالمون میشه؟
کیس نامبر 2014AS000052XX
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، behfaza ، ffrfar
(2013-08-08 ساعت 00:01)داودی نوشته:  سلام
من برنده 2014 هستم خودم ( خانم ) دخترم که محصل هست برنده لاتاری هستیم سابقه کارم به عنوان مهندس معمار تو یه شرکت خصوصی هست می خوام بدونم امکان داره که ما ویزای یکضرب بگیرم یا کلیرنس شامل حالمون میشه؟
کیس نامبر 2014AS000052XX

دوست عزیز این مسئله ای نیست که کسی بتونه 100% با قطعیت بگه که شما یکضرب میگیرین ولی به احتمال خیلی زیاد شما ویزای یکضرب دریافت خواهید کرد. موفق باشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، kiana11 ، behfaza

اون برگه ای که تحویل گرفتی رو ببر و بهشون بگو نیمده ! شاید پست آورده نبودی و برگردوندوه اونجا چون باید تا دو ماه بیاد
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، .YAS ، kiana11 ، زری وحدتی ، alitab ، behfaza
(2013-08-08 ساعت 00:01)داودی نوشته:  سلام
کیس نامبر 2014AS000052XX
نمی خواهم ته دل شما را خالی کنم ولی اگر چند سفرنامه اخیر در انکارا را مطالعه کنید یک خانم با دخترش برای اینکه نتوانستند نظر افیسر را در مورد درامد زایی در کشور حاصل خیز
جلب کنند کیسشون ردشده .سعی کنید با تمکن مالی بالا حضور بهم رسانید
تشکر کنندگان: محبت ، .YAS ، aghaghia ، behfaza
بروید در سایت نظام وظیفه قسمت استعلام کد سخا که پلیس بعلاوه ده داده در انجا وارد کنید بعد از چند روز به شما می گویند صدور کارت شما در چه مرحله ای است
تشکر کنندگان: محبت ، alitab ، behfaza
(2013-08-03 ساعت 03:57)sysmaster نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 00:40)AriaArya نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 00:31)AriaArya نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

بنده در حال تحصیل در آمریکا هستم و بد از ورود به اینجا در لاتری ۲۰۱۴ انتخاب شدم.

ظاهراً افرادی با این شرایط می‌تونن از طریقه تطبیق ویزا اقدم کنن و نیازی به اقدام از طریق کنسولگری خارج از آمریکا نیست، اگر دوستی‌ هست که موقعیت مشابه بنده داره یا در گذشته داشته که این مسیر رو از طریق تطبیق ویزا طی‌ کرده یا اطلاع دقیق از روند دقیق این موضوع داره، ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.

بنده از روند پروسه تطبیق ویزا آگاه هستم اما می‌خوام بدانم آیا کسی‌ بوده که با وضعیت مشابه بنده از طریق تطبیق ویزا اقدم کرده باشه و گرین کارت رو دریافت کرده باشه؟ ممنون میشم اگه اینفورمیشن بدید.

سلام

بجه ها منم ماه دیگه با ویزای b2 میرم لس انجلس آیا از اونجا که برنده لاتاری 2014 هستم میتونم داخل آمریکا کارمو ادامه بدم ؟ اصلا پیشنهاد میکنید؟ من میتونم تا اوایل اکتبر هم رفتنمو عقب بندازم.

ممنون

Some visa types such as tourist visa are not eligible to apply for adjustment.
If B2 is considered as a tourist visa, u wont be able to go through the process when u're in the U.S.
تشکر کنندگان: aghaghia ، خسته از وطن ، زری وحدتی ، behfaza ، ojee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان