کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
چند روز بود پست نداده بودم دلم تنگ شده بود Big Grin . میگم مگه کارنت بشیم . چقدر بعدش باید بریم مصاحبه؟ من رو آبان حساب کردما

تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-08 ساعت 17:54)rainyboy نوشته:  چند روز بود پست نداده بودم دلم تنگ شده بود Big Grin . میگم مگه کارنت بشیم . چقدر بعدش باید بریم مصاحبه؟ من رو آبان حساب کردما

آقا شما مهر یا آبان رفتنی هستی‌ Big Grin واکسن هارو بزن مدارکو ترجمه کن. بعده کارنت شدن ۳۰-۴۰ روز بد زمان مصاحبه‌رو میتونید بگیری
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: ojee ، asalasali ، محبت ، rainyboy ، behfaza
یه سوال وقتی کارنت میشیم خودمون باید زمان مصاحبه رو اکی کنیم؟؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: ojee ، behfaza
با درود فراوان .دوستان میشه توضیح بدین این جریان خدمات اینترنتی CSC برای تعیین وقت ویزای مهاجرتی چیه ؟ آیا شامل ویزای گوناگونی لاتاری هم میشه ؟
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

(2013-08-08 ساعت 18:36)asalasali نوشته:  یه سوال وقتی کارنت میشیم خودمون باید زمان مصاحبه رو اکی کنیم؟؟

خیر دوست عزیز، وقت مصاحبه تون رو کی سی سی اعلام میکنه ولی اگر بخواین میتونید مصاحبه تون رو عقب بندازین، که در اونصورت باید با سفارت محل مصاحبه تون مکاتبه کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، ojee ، behfaza
(2013-08-08 ساعت 19:35)amaka747 نوشته:  با درود فراوان .دوستان میشه توضیح بدین این جریان خدمات اینترنتی CSC برای تعیین وقت ویزای مهاجرتی چیه ؟ آیا شامل ویزای گوناگونی لاتاری هم میشه ؟

ویزای گوناگونی نیازی به اخذ وقت مصاحبه و سفارت نداره. خود KCC براتون وقت مصاحبه رو مشخص خواهد کرد. شما فقط از اون سیستم باید برای دریافت پاسپورتتون و ویزا انشاالله و خدمات پستی مربوطه اش استفاده کنید که به موقعش هم تاپیکش ایجاد خواهد شد و هم راجع بهش صحبت خواهد شد.
موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: .YAS ، aghaghia ، noobnoobi ، ojee ، آلیس-1980 ، nedafarsi ، behfaza
سلام.. دوستان عزیز تاپیک رو پیدا نکردم.
1)می خواستم بدونم زمانی که تاریخ مصاحبه مشخص شد، ما باید تور چند روزه برای انجام کارها بگیریم؟ ممنون میشم که پاسخ بدین.
2)در ضمن، در مورد ثبت نام در CSC برای تعیین محل گرفتن ویزا، با توجه به تجارب قبول شدگان قبلی، چه محل پستی نزدیک تره، چون اهل اونجا که نیستیم تا از موقعیت محل اطلاع داشته باشیم. لطفا راهنمایی نمایید.
مرسی
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

(2013-08-08 ساعت 17:58)5ina نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 17:54)rainyboy نوشته:  چند روز بود پست نداده بودم دلم تنگ شده بود Big Grin . میگم مگه کارنت بشیم . چقدر بعدش باید بریم مصاحبه؟ من رو آبان حساب کردما

آقا شما مهر یا آبان رفتنی هستی‌ Big Grin واکسن هارو بزن مدارکو ترجمه کن. بعده کارنت شدن ۳۰-۴۰ روز بد زمان مصاحبه‌رو میتونید بگیری

واکسنا امادس ولی هنوز ترجمه نکردم . مدرک ارشدو هنوز نگرفتم . یعنی نمره هام هنوز ثبت نشده . البته تو فرم ها زدم دانشجو هستم هنوز . ولی حتی مهرم باشه اوکی میشه . فقط فک کنم باید گواهی بانکم بگیرم . چند میلیون خوبه تو حساب باشه ؟

تشکر کنندگان: ojee ، godot ، behfaza
(2013-08-08 ساعت 21:20)rainyboy نوشته:  

واکسنا امادس ولی هنوز ترجمه نکردم . مدرک ارشدو هنوز نگرفتم . یعنی نمره هام هنوز ثبت نشده . البته تو فرم ها زدم دانشجو هستم هنوز . ولی حتی مهرم باشه اوکی میشه . فقط فک کنم باید گواهی بانکم بگیرم . چند میلیون خوبه تو حساب باشه ؟

اگر 1 نفرید حدود 50، 60 میلیون کافیه...موفق باشید
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: kiana11 ، ojee ، محبت ، noobnoobi ، 5ina ، maziar irani ، behfaza
(2013-08-08 ساعت 20:42)نسرین ظ نوشته:  سلام.. دوستان عزیز تاپیک رو پیدا نکردم.
1)می خواستم بدونم زمانی که تاریخ مصاحبه مشخص شد، ما باید تور چند روزه برای انجام کارها بگیریم؟ ممنون میشم که پاسخ بدین.
2)در ضمن، در مورد ثبت نام در CSC برای تعیین محل گرفتن ویزا، با توجه به تجارب قبول شدگان قبلی، چه محل پستی نزدیک تره، چون اهل اونجا که نیستیم تا از موقعیت محل اطلاع داشته باشیم. لطفا راهنمایی نمایید.
مرسی

دوست عزیز به کیس تون بستگی داره، مثلا اگر کسی بچه زیر 15 سال داشته باشه، برای مدیکال باید 4 روز کامل قبل از مصاحبه برن واسه مدیکالی، اگر نداشته باشن 2 روز کافیه، این وسط باید تعطیلات آخر هفته رو هم حساب کنید مثلا کسی که مصاحبه اش 2 شنبه ست باید تعطیلی شنبه و یکشنبه رو هم در نظر بگیره. بعد از مصاحبه اگر کلیرینس به کیس بخوره که همون روز هم میتونید برگردید، اگر یکضرب بگیرید باید چند روز دیگه هم تمونید تا ویزا در پاسپورتتون بخوره.. پس دقیق نمیشه گفت چند روز. حداقلش 5 روز ممکنه تا 10 روز یا بیشتر هم طول بکشه.
در مورد دفتر پست فکر میکنم پست مرکزی رو انتخاب کنید بهتره چون شنبه ها هم بازه و فقط یکشنبه ها تعطیله...
تشکر کنندگان: kiana11 ، ghafari88 ، ojee ، محبت ، noobnoobi ، pari pariaaa ، behfaza
دوستان من فرم هامو یک ماه و نیم پیش با پست DHLفرستادم و دلیورش رو تو د اچ ال چک کردم اما هیچ جوابی از ک سی سی هنوز برام نیومده که مدارکم رو گرفتن راستش اضطراب دارم سوالم اینه که ایرادی نیست اگه فرمامو توی یک ایمیل دوباره بفرستم چون شنیدم با ایمیل جواب میدن
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

(2013-08-08 ساعت 22:53)amaka747 نوشته:  دوستان من فرم هامو یک ماه و نیم پیش با پست DHLفرستادم و دلیورش رو تو د اچ ال چک کردم اما هیچ جوابی از ک سی سی هنوز برام نیومده که مدارکم رو گرفتن راستش اضطراب دارم سوالم اینه که ایرادی نیست اگه فرمامو توی یک ایمیل دوباره بفرستم چون شنیدم با ایمیل جواب میدن

دوست عزیز نیازی به این کار نیست، وقتی پست میگه رسیده حتما رسیده. البته شما باید ایمیل بزنید و با دادن مشخصات کیستون و تاریخ دلیوری بسته پستی تون، تاییدیه بخواین. نمونه ایمیل در تاپیک مکاتبه با کی سی سی هست. اگر قبلا ایمیل دادید واسه تاییدیه گرفتن، تماس تلفنی بگیرید...
تشکر کنندگان: ojee ، محبت ، noobnoobi ، behfaza

آقا ما اصلا امادگیشو نداریم، اگه تو دور اول کلرنت بشیم Big GrinBig GrinBig Grin
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
(2013-08-09 ساعت 03:53)AriaArya نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 12:07)asalasali نوشته:  
(2013-08-08 ساعت 12:01)derakht01 نوشته:  سلام، ببخشید این مطلب که این شماره ها تایید شدن رو از کجا دیدید؟ یعنی الآن برادر من هم تایید شده؟
[quote='Danial_4139' pid='388886' dateline='1375907159']
دوستان این کیس نامبر ها 100% تایید شده و حداکثر کیس نامبری که برای آسیا تایید شده تا الان 26000 هست .

بهتره از الان کار های ترجمه و واکسن ها رو انجام بدید که تا 7 روز دیگه خیلی ها کارنت میشن .

[color=#0000CD]2014AS000001XX
2014AS000009XX
2014AS000006XX
اگه اینطور باشه منم 35xx کارنت میشم یعنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هنوز مدارکمم ترجمه نکردم Smile اولین کارنتیا مهرن یا ابان

با تشکر از زحمت دوستان،

۲ تا موضوع هست که من درست متوجه نمی‌شم:

یکی‌ اینکه منظورتون از اینکه یه سری از دوستان تایید شدن چیه؟ آیا منظورتون از تایید شدن، دریافت نامه از ک س س دی در جواب ارسال اولیه فرم هاست؟

دوم، اینکه می‌فرمائید تا یک هفته دیگه بعضی‌‌ها (یا خیلی‌ ها) کارنت میشن:

تا جایی که من میبینم همین الان بولتین ماه آگوست اعلام شده که توش همچنان برای ماه آگوست و ماه سپتامبر صحبت از ویزا‌های لاتری سال ۲۰۱۳ هست. یعنی‌ قاعدتاً بچه‌های ۲۰۱۴ باید تا ۱۵ ماه سپتمبر صبر کنن که اسمشون تو اعلام ماه اکتبر بیاد.

اگه برداشته من غلط هست بفرمایید و توضیح بدید. ممنون.

یه نکته دیگه: تو این فروم کسی‌ نیست که الان در آمریکا دانشجو باشه و همزمان برنده لاتاری هم شده باشه؟ اگه کسی‌ هست لطفا به من پیغام خصوصی بده.
سلام
1-دوستان منظورشون از گرفتن تاییدیه، تاییدیه ایمیلی هست که دریافت مدارکشون رو تایید کرده البته در پاسخ ایمیل ارسالی خودشون به kcc.
2-این دوستمون (آقا دانیال ) زحمت زیادی کشیدن و به سایر سایتها سر زدن و حتی عکس هم گرفتن که به بچه ها بگن امسال برخلاف پارسال که کیس نامبرها تا10000بودن تا26000هم کیس آسیا اعلام شده و احتمالا کارنتیهای سری اول تعدادش از 1900تای پارسال بیشتر باشه البته یه22000هم تو بچه های خودمون هست.
3-تمام کیسهای تمام دنیا کارنت شدن و آسیا از ماه قبل تمام کارنتیهاش اعلام شده .
4-منتظر اعلام کارنتیهای2014از 15آگوست یا 24همین ماه باشید البته به گفته خودkccو امیدوارم خللی در اعلام پیش نیاد.
5-دیدم بعضی دوستان در همین تاپیک اعلام کردن الان در آمریکا یا اروپا دانشجو و ساکن هستن و قرار بوده که باkccمکالمه کنن اما نتیجه شو نمیدونم بگردید پیداشون میکنید.
به امید موفقیت همه عزیزان
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005 ، naftoonbazoft1 ، kiana11 ، .YAS ، Danial_4139 ، H Pier ، ghafari88 ، sophia ، ojee ، noobnoobi ، pari pariaaa ، behfaza
سلام و درود
چند نکته:
1) تا زمانی که مصاحبه 2013 ایها تموم نشه و پروندشون کلا بسته نشه 2014 ایها کاری روی پروندشون انجام نخواهد شد. این تاریخ هم که آخر سپتامبر هستش. (در حقیقت اگر کارنت هم بشین تایم مصاحبتون اعلام نمیشه و باید کمی صبر کنین)
2) اینکه امسال تعداد بیشتری رو اعلام کردن که کیس نامبرها با سال گذشته متفاوته نظریه ی درستی نیست. سال گذشته کیس نامبر AS00000001 داشتیم و کیس نامبر EU00000001 هم داشتیم. این باعث میشه شمارگان کیسها در هر قاره کمتر بشه. امسال اما اگر 0001 مال آسیا باشه دیگه این کیس تو هیچ قاره ای نیست و مثلا کیس بعدی در هر قاره ای که باشه میشه 0002.
3) پس زیاد نگران نباشین.
تشکر کنندگان: noobnoobi ، derakht01 ، H Pier ، pari pariaaa ، behfaza ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان