کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-08-10 ساعت 00:10)araaaash نوشته:  [quote='kiana11' pid='390070' dateline='1376073957']
[quote='pooya.n' pid='389927' dateline='1376055520']
من نظر شخصیم رو رو تجربم گفتم
25000 تا غیر ممکنه
امیدوارم در هر صورت به نفعتون بشه هر حالتی که هست ...
عزیز دل تو برگ برنده شدن شما نوشته صد هزار (۲۰۱۳) وتوی برگ برنده گان ۲۰۱۴ نوشته یکصد بیست وپنج هزار . شما که برگ برند ه شدگان ۲۰۱۴ را ندیده اید Wink
[/quote

دقیقا زدن تو هدفBig Grin
quot
سلام دوست عزیز تو را به خدا این جوری نفرمایید این عزیزان ۲۰۱۳ که به اینجا می ایند نیتهای پاکی دارند وبه خودشان گفته اند که برویم وبه بچه های ۲۰۱۴ کمک کنیم ،که این حکایت از بزرگواری انها دارد شاید اختلاف اطلاعات داشته باشیم واین از معرفت انها کم نمی کند . ودر اینجا از تمام بچه های ۲۰۱۳ ودیگر بچه های فداکار ۲۰۱۴ بسیار متشکرم وقطعا این هم یک جور زکات دادن است ،از خداوند مننان می خواهم هر چه زودتر بچه های ۲۰۱۳کلیر بشوند وبچه های ۲۰۱۴ هم روند کاریشان تسهیل شود
تشکر کنندگان: noobnoobi ، .YAS ، behfaza ، pari pariaaa ، 5ina ، asalasali ، pooya.n ، ojee ، محبت ، ماتیتی
(2013-08-10 ساعت 04:29)pooya.n نوشته:  اعداد از یک منطق خاص پیروی میکنه عزیزان دل
کیس نامبر ها و ساختارشون نشون میده چه خبره
انفجار جمعیتی هند و چین هم اندازه این رشد کیس نامبر از 2013 به 2014 نیست!
البته شوخی کردم...
ولی حالتی که من بهتون میگم تو شمارگان کیس نامبر محتملتره
تقریبا غیر ممکنه 50000 برنده 25000 تاشون تو آسیا باشن
موفق باشین

منم یه جورایی با نظر پویای عزیزم موافقم. چون تراکم زیر ۱۰۰۰۰ خیلی‌ خیلی‌ بیشتر از +۱۰۰۰۰ هستش. تو اون فروم هم اکثرا زیر ۱۰۰۰۰ بودن تکو توک +۱۰۰۰۰ بینشون بود. به نظر من روند کارنتی های امسال تقریبا مثل ۲۰۱۳ خواهد بود ولی‌ یکم سریع تر Smile. این چیزا اصلا مهم نیست، مهم اینکه هممون با کمترین و بیشترین کیس نامبر قراره ویزامونو بگیریم SmileCool دوستان ۲۰۱۳ای نمونهٔ بارز این قضیه هستن
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: asalasali ، pooya.n ، sejz ، pari pariaaa ، noobnoobi ، ojee ، محبت ، sophia
(2013-08-10 ساعت 04:29)pooya.n نوشته:  اعداد از یک منطق خاص پیروی میکنه عزیزان دل
کیس نامبر ها و ساختارشون نشون میده چه خبره
انفجار جمعیتی هند و چین هم اندازه این رشد کیس نامبر از 2013 به 2014 نیست!
البته شوخی کردم...
ولی حالتی که من بهتون میگم تو شمارگان کیس نامبر محتملتره
تقریبا غیر ممکنه 50000 برنده 25000 تاشون تو آسیا باشن
موفق باشین

اگه اونطور که گفتین اعداد تکراری نباشه خوب میشه گفت منطقیه از 125000 نفر 25000 نفر از آسیا باشه. که حدود 38% از سهمیه آسیا (درصد پارسال) از ایران هستن.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، asalasali ، ojee ، pooya.n ، محبت
سلام
دوستان اماری از سالهای قبل تعداد برندگان ایرانی و به نسبت ان تعداد افرادی که ویزا اخذ کرده اند را سراغ دارند؟ مثلا سالهای 2010 تا 2013
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: ojee ، H Pier
بچه ها مدرک فقط پیش دانشگاهی کافیه یا دیپلمم باید باشه حتما؟
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: ojee ، .YAS
(2013-08-10 ساعت 13:30)asalasali نوشته:  بچه ها مدرک فقط پیش دانشگاهی کافیه یا دیپلمم باید باشه حتما؟

پیش دانشگاهی
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee ، noobnoobi ، محبت ، H Pier
(2013-08-10 ساعت 13:30)asalasali نوشته:  بچه ها مدرک فقط پیش دانشگاهی کافیه یا دیپلمم باید باشه حتما؟

دیپلمم محض رضای خدا و محض احتیاط با خودتون ببرینBig Grin
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee ، محبت ، H Pier ، .YAS ، آلیس-1980

هر دو تا رو ببر دیپلم ازنظر اوتا 12سال باید باشه
**CN:2014AS000027
تشکر کنندگان: pooya.n ، ojee ، pari pariaaa ، noobnoobi ، محبت ، asalasali ، آلیس-1980
(2013-08-10 ساعت 02:54)arshia_danesh نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان

من مدارکم رو با DHL فرستادم در تاریخ 7 June مدارکم رسیده
هنوزم ایمیلی دریافت نکردم
یعنی الان 9 هفته هست که مدارکم رسیده اما ایمیلش نیمده این کمی غیر معمول نیست

البته 10 روز بعد رسیدن تماس گرفتم گفتند 4 هفته بعد تماس بگیرید که 4 هفته بعد تماس گرفتم گفتند سه هفته دیگه تماس بگیرید هنوز تماس نگرفتم .

با تشکر
سلام دوست عزیز
شرایط من دقیقا" عین شماست .یعنی مدازک من هم تو همین تاریخ رسیده .چند بار ایمیل زدم و چند بار هم تلفن زدم در آخرین جوابی که حدودا" 4یا5 روز پیش دادند باز هم گفتند صبر کنید و اگه شما به تاپیک مربوط به این موضوع سری بزنید متوجه خواهید شد که تعداد امثال ما کم نیست وشاید این امر باعث بشه کمی از نگرانیهای شما کم بشه. ضمنا"تلفنی گفتند که دارند مدارک در یافت شده در تاریخ 3 جون رو بررسی میکنند یعنی انشاالله به زودی نوبت به ما هم می رسه.به امید موفقیت همه
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، ojee ، آلیس-1980
(2013-08-10 ساعت 16:32)asalasali نوشته:  بچه ها من نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم چیکاااااااااااااار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
اخه دوست من استرس چی؟؟؟؟؟
منو شما و امثال ما که وقت داریم میتونیم از پیشکسوتا و دوستایی که اولین سری کارنت میشن نهایت استفاده رو ببریم

آروم باش Smile و به کارای دیگه برس

موفق باشیCool
CN : 2014AS29xx
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 30 Jan
دریافت ویزا: 31 Jan

[font=Arial]صدای خنده ی خدا را میشنوی ؟؟؟
به انچه محال می پنداری میخندد...
پس آرزو کن ...
[/font]

تشکر کنندگان: محبت ، pari pariaaa ، asalasali ، .YAS ، HodHod Golestani ، آلیس-1980
(2013-08-10 ساعت 16:32)asalasali نوشته:  بچه ها من نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم چیکاااااااااااااار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad

براي اينكه تو اين پروسه موفق بشي بايد به خودت مسلط باشي دوست عزيزم .
استرس چي داري آخه؟؟؟آروم باش و هر جا هم كه سوالي بود يا نگراني داشتي با بچه ها در ميون بذار تا از بار فكريت كم بشه .
بخدا هيچ كس اينجا جاي من نيست كه بار همه چيز به دوش خودمه و اگه يه قدم اشتباه بردارم تو اين پروسه همه چيز تموم ميشه.
توكلت به اون بالايي باشه كه اين راه رويايي رو برات باز كرده .
كيس نامبر:2014AS11XX|سفارت :ايروان|مصاحبه:هفته 3 اكتبر-AP|آپديت هاى سيس:01)05-06-07-14مى ~ 02)07-14مى
كلير پس از 205 روز:14 مى|دريافت ويزا: 22 مى|ورود به آمريكا : سپتامبر 2014
| ساكن : شارلوت-كاروليناى شمالى
تشکر کنندگان: asalasali ، ojee ، H Pier ، tenese ، آلیس-1980
ممکنه خواهش کنم اگر کسی اطلاعی ا ز سوالات احتمالی در مصاحبه داره مطرح کنه؟
تشکر کنندگان: ojee
سلام دوست خوبم
همه همینطورن یهو تمام برنامه ریزی زندگیت بهم ریخته میشه و برنامه ریزی جدیدتر و سریعتری باید انجام بدی با کلی سوال و ناشناخته هایی که پیش رو داریم استرس ما فقط برای این بخشش نیست واسه همه شه اما به قول اوجی عزیز خدای دیروز فردا هم هست نگران نباش و بهترین عملکردتو نشون بده چون زندگی آینده ما نتیجه تصمیمات امروزمونه پس بهترین باشید و یادمون باشه خداوند دانه را به پرنده میده اما اونو توی لونه هیچ پرنده ای نمیندازه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ojee ، asalasali ، .YAS ، HodHod Golestani ، sophia ، آلیس-1980 ، pari pariaaa
(2013-08-10 ساعت 17:15)nasam نوشته:  ممکنه خواهش کنم اگر کسی اطلاعی ا ز سوالات احتمالی در مصاحبه داره مطرح کنه؟
سلام
یه سر به سفرنامه ها بزن تو تعدادیشون گفته شده اما معمولا پرسیده شده هدفت از مهاجرت به آمریکا چیه؟ و یه مقدار سوال از جوابهای داده شده تو فرمهایی که پر کردن بوده و ابهاماتی که واسه آفیسر داشته، اما توصیه من اینه که تناقضی دیده نشه حتی اگر اخمو هستید همونطور اخمو برید جلو لبخند زوری نزنید چون تابلوئهTongue شوخی کردم آخرشو، راحت باشید چون کنکور تخصصی نیست و فقط راجب خود خودته پس راحته چون شما راجب خودت از همه بیشتر میدونی.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: asalasali ، nasam ، H Pier ، ojee ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، pari pariaaa ، behdist
(2013-08-10 ساعت 17:15)nasam نوشته:  ممکنه خواهش کنم اگر کسی اطلاعی ا ز سوالات احتمالی در مصاحبه داره مطرح کنه؟

با مطالعه سفرنامه های2013،2012 همه چیز روشن تر میشه روز مصاحبه واست
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
تشکر کنندگان: nasam ، ojee ، ghafari88 ، noobnoobi ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان