کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-19 ساعت 14:08)ghafari88 نوشته:  اعلام زمان پرواز ایران به آمریکا

مهر: معاون وزیر راه و شهرساز ی از راه اندازی اولین خط هوایی بین ایران و آمریکا از آغاز سال جاری میلادی خبر داد. علی محمدی نوریان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان هواشناسی در جمع خبرنگاران گفت: این شرایط برای تسهیل رفت و آمد هموطنان خارج از کشور انجام می شود و تلاش می کنیم از ابتدای سال میلادی جدید مقدمات آن فراهم شود. وی در پاسخ به اینکه آزادسازی قیمتهای حمل و نقل هوایی در چه مرحله ای است گفت: با کمک بخش خصوصی و نه دولت تا پایان سال جاری زمینه را برای متنوع سازی پروازها و مناطق محروم فراهم خواهیم کرد. البته مرحله بعد از متنوع سازی پروازها آزادسازی مسیرهای پرواز است.

یعنی از 2 ماه دیگه پرواز مستقیم داریم؟؟
واقعا؟؟
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، nasim ، behfaza ، noobnoobi
(2013-11-19 ساعت 14:16)raihaneh.az90 نوشته:  

مهر: معاون وزیر راه و شهرساز ی از راه اندازی اولین خط هوایی بین ایران و آمریکا از آغاز سال جاری میلادی خبر داد. علی محمدی نوریان در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان هواشناسی در جمع خبرنگاران گفت: این شرایط برای تسهیل رفت و آمد هموطنان خارج از کشور انجام می شود و تلاش می کنیم از ابتدای سال میلادی جدید مقدمات آن فراهم شود. وی در پاسخ به اینکه آزادسازی قیمتهای حمل و نقل هوایی در چه مرحله ای است گفت: با کمک بخش خصوصی و نه دولت تا پایان سال جاری زمینه را برای متنوع سازی پروازها و مناطق محروم فراهم خواهیم کرد. البته مرحله بعد از متنوع سازی پروازها آزادسازی مسیرهای پرواز است.

واقعا؟؟

گفته تلاشمون رو می کنیم. این رو هم مدنظر داشته باشید که این پرواز بین تهران و نیویورک قراره که برقرار بشه. [عکس: 227021_Laie_43.gif]
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، nasim ، behfaza ، noobnoobi

واقعا؟؟
تا 2ماه دیگه باید صبر کنید[عکس: 21321_LaieA_042.gif]
اولی پروازیهای آزمایشی کیا هستن؟[عکس: 57021_LaieA_009.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: محبت ، nasim ، behfaza
سلام دوستانی هستند که تمایل به شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی رو داشته باشند؟
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان:
حالا من یه سوال دارم . اگه کارت پایان خدمت و تعویض نکنیم مشکلی پیش میاد؟؟یعنی با همون کارت قدیمی بریم برای مصاحبه ؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 15:42)nasim نوشته:  حالا من یه سوال دارم . اگه کارت پایان خدمت و تعویض نکنیم مشکلی پیش میاد؟؟یعنی با همون کارت قدیمی بریم برای مصاحبه ؟

نه مشکلی پیش نمیاد
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: nasim ، ma2014
(2013-11-19 ساعت 14:21)majid7 نوشته:  

واقعا؟؟
یعنی ممکنه این اتفاق بیفته ؟؟؟؟ اگه بشه یعنی قیمت بلیط ارزونتر می شه نسبت به پروازهایی که یه توقف دارن . ؟؟؟؟؟؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: ghafari88 ، HodHod Golestani ، behfaza
(2013-11-19 ساعت 15:42)nasim نوشته:  حالا من یه سوال دارم . اگه کارت پایان خدمت و تعویض نکنیم مشکلی پیش میاد؟؟یعنی با همون کارت قدیمی بریم برای مصاحبه ؟

خیر، کارت پایان خدمت هوشمند برای صدور پاسپورت نیازه، اگر پاسپورت دارین مشکلی نیست، برای سفارت فرقی نمی کنه شما عوض کرده باشید یا نه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: arash12 ، ghafari88 ، KIMIA2005 ، ojee ، behfaza ، hamedmas ، nasim
(2013-11-19 ساعت 15:49)aghaghia نوشته:  

خیر، کارت پایان خدمت هوشمند برای صدور پاسپورت نیازه، اگر پاسپورت دارین مشکلی نیست، برای سفارت فرقی نمی کنه شما عوض کرده باشید یا نه!

منم با اقاقیای عزیز موافقم ولی باید پاستون 8 ماه اعتبار داشته باشه برای ویزا
must have at least eight months validity beyond the
issuance date of the visa
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: HodHod Golestani ، ojee ، behfaza ، nasim
دوستان یه سوال

اگه گفتن مرحله دوم قرعه کشی نیست پس چرا تو سایت زده تا جون کانفرمیشن نامبر را نگه دارین ؟؟؟؟؟؟؟ ایا کسی اطلاعی داره ؟؟؟؟؟/
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2013-11-19 ساعت 15:57)razasal90 نوشته:  دوستان یه سوال

اگه گفتن مرحله دوم قرعه کشی نیست پس چرا تو سایت زده تا جون کانفرمیشن نامبر را نگه دارین ؟؟؟؟؟؟؟ ایا کسی اطلاعی داره ؟؟؟؟؟/

احتمال میدن که شاید دوباره نیازه بشه.
نمیدونم کسی مرحله دوم اسمش در اومده یانه .
در هر صورت جون هم تموم شده .
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 16:34)majid7 نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 15:57)razasal90 نوشته:  دوستان یه سوال

احتمال میدن که شاید دوباره نیازه بشه.
نمیدونم کسی مرحله دوم اسمش در اومده یانه .
در هر صورت جون هم تموم شده .

دوستان بارها این سوال پرسیده شده و ما هم جواب دادیم که مرحله دومی نیست
لطفا پستهای قبلی رو بخونید قبل از اینکه سوال کنید

اینم گواهش در جوابی که kcc در مورد مرحله دوم داده

Thank you for your inquiry.

At this time, KCC has not been informed of any secondary drawing for the 2014DV program. Also, we encourage you to apply for the 2015DV program, you can retrieve the instructions on the website www.dvlottery.state.gov.
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mehdir ، behfaza ، ma2014 ، noobnoobi
ببخشيد دوستان من الان ١٢ روز شمارم كارنت شده ولي هنوز نامه دوم به دستم نرسيده حالا خيلي نگرانم كه نكنه اتفاقي واسه مداركم افتاده ميشه راهنماييم كنيد
تشکر کنندگان: ojee ، shadi79
(2013-11-19 ساعت 14:21)majid7 نوشته:  

واقعا؟؟
اگه هواپیما های ایرانی باشن من همین جا به بازماندگان این دوستان ووووو بگذریم ... TongueTongueTongue
ولی خبر خیلی خوبی هست و من خودم شخصا منتظر همچین روزی هستم ...
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: mehdir ، ghafari88 ، behfaza
مدیران عزیز فنی
چند وقتی که هر بار وقتی وارد مهاجر سرا میشم به جا اسم کاربری من اطلاعات کاربرای دیگه رو میده ؟؟ آیا برای دوستای دیگه هم این موضوع پیش میاد
F2A -
Priority Date: October 2016
رسید مدارک نوامبر
منتظر تایید USCIS
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان