کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-19 ساعت 16:53)alimomen نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 16:34)majid7 نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 15:57)razasal90 نوشته:  دوستان یه سوال

اگه گفتن مرحله دوم قرعه کشی نیست پس چرا تو سایت زده تا جون کانفرمیشن نامبر را نگه دارین ؟؟؟؟؟؟؟ ایا کسی اطلاعی داره ؟؟؟؟؟/

احتمال میدن که شاید دوباره نیازه بشه.
نمیدونم کسی مرحله دوم اسمش در اومده یانه .
در هر صورت جون هم تموم شده .

دوستان بارها این سوال پرسیده شده و ما هم جواب دادیم که مرحله دومی نیست
لطفا پستهای قبلی رو بخونید قبل از اینکه سوال کنید

اینم گواهش در جوابی که kcc در مورد مرحله دوم داده

Thank you for your inquiry.

At this time, KCC has not been informed of any secondary drawing for the 2014DV program. Also, we encourage you to apply for the 2015DV program, you can retrieve the instructions on the website www.dvlottery.state.gov.

ما هم این جواب شما را بارها دیدم ولی سوال من چیز دیگری بود شما با دقت بخوانید نمیدونم چرا حالا روی سری دوم اینقدر حساسین

پرسیدم چرا تا جون 2014 نوشته کانفرمیشن ها رو باید نگه داشت هیچ سالی این رو نزده بود
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 17:10)sepehr.t نوشته:  ببخشيد دوستان من الان ١٢ روز شمارم كارنت شده ولي هنوز نامه دوم به دستم نرسيده حالا خيلي نگرانم كه نكنه اتفاقي واسه مداركم افتاده ميشه راهنماييم كنيد
سلام دوست عزیز نگران نباشید. اگه به تاپیک انتظار برای مصاحبه مراجعه کنید می بینید که خیلی ها مثل شما هستند و بودند افرادی که توی دوره های قبلی کارنتی بعد از یک ماه یا بیشتر نامه ی دومشون اومده بود.بعد از کارنت شدن می تونید سوالاتتون رو راجع به نامه ی دوم تو تاپیک مذکور بپرسید.موفق باشید.Smile
تشکر کنندگان: aghaghia ، shadi79 ، behfaza ، amohammadiazar ، noobnoobi
(2013-11-19 ساعت 14:44)arash12 نوشته:  سلام دوستانی هستند که تمایل به شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی رو داشته باشند؟

سلام بله بنده تمایل خود را اعلام میکنم
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزیز برنده و مدیران محترم.....بعد از ارسال ایمیل تایید... این جواب از طرف kcc امده.......
Thank you for your inquiry...your forms have been received and are currently processing .Allow several weeks for processing .interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
این پیام یعنی همه چی خوبه ؟ شما جواب بدید ما خیالمون راحتتر می شه ؟
ما با case number 2014AS000068## کی کارنت می شیم . و کی وقت مصاحبه داریم ما هنوز واکسن نزدیما .
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-19 ساعت 23:33)nazanin fatemi نوشته:  با سلام به دوستان عزیز برنده و مدیران محترم.....بعد از ارسال ایمیل تایید... این جواب از طرف kcc امده.......
Thank you for your inquiry...your forms have been received and are currently processing .Allow several weeks for processing .interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing
این پیام یعنی همه چی خوبه ؟ شما جواب بدید ما خیالمون راحتتر می شه ؟
ما با case number 2014AS000068## کی کارنت می شیم . و کی وقت مصاحبه داریم ما هنوز واکسن نزدیما .
این پیام یعنی همه چی خوبه ..همه چی آرومه و جای هیچ گونه نگرانی نمی باشه.
شما با توجه به کیس نامبرتون احتمالاً حدود های اپریل کارنت می شید و حداکثر دو ماه بعد مصاحبه .
البته " این موضوع را کسی دقیق نمی داند"
کم کم واکسن هاتون رو هم برید شروع کنیدا .. دیر نشهTongue
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، behfaza ، noobnoobi ، محبت
ببخشید .... یک سوال مهم ..اگر ما خرداد وقت مصاحبه داشته باشیم وبعد مصاحبه کلیرنس بخوریم و از بعد شانسی کلیر ما طولانی بشه ...با توجه به این که تا 30 سپتامبر پرونده 2014 بسته بشه ...بعد ما چی می شیم ....!!!به همین راحتی می گن ویزا تمام شد به شما نرسید.... این که خیلی بد شانسیه Sad
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: ojee ، محبت
(2013-11-20 ساعت 00:08)nazanin fatemi نوشته:  ببخشید .... یک سوال مهم ..اگر ما خرداد وقت مصاحبه داشته باشیم وبعد مصاحبه کلیرنس بخوریم و از بعد شانسی کلیر ما طولانی بشه ...با توجه به این که تا 30 سپتامبر پرونده 2014 بسته بشه ...بعد ما چی می شیم ....!!!به همین راحتی می گن ویزا تمام شد به شما نرسید.... این که خیلی بد شانسیه Sad
دوست عزیز کیس نامبر ما هم مثل شماست ، بهتره به این مسائل فکر نکنیم و با انرژی مثبت همه کارارو انجام بدیم و زبانمونو قوی کنیم به خودمون بقبولونیم که اگه نشد بازم ما چیزیو از دست ندادیم بلکه خیلی چیزا بدست آوردیم تو این مسیر.
به امید ویزا برای همه بچه های 2014Smile
موفق باشید.
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
تشکر کنندگان: kmzamani ، exxedus ، nazanin fatemi ، behfaza ، m_yek ، ramaya ، shayesteh ، ma2014 ، noobnoobi ، محبت ، taleghani ، hamedmas
از همه معذرت می‌خوام اگه این سوالام بعضی‌ مواقع خسته کنند‌ست ،، اما من هر چی‌ بیشتر سایتو می‌خونم بیشتر برام سوال پیش میاد ،، مثلا این سوال که من فرم‌های اولی‌ رو به طور کامل و با دقت واسه خودم ، همسرم و کوچولومون فرستادم ، روی فرمها عکسمونم اسکن کردم از نامهٔ قبولی بارکد دار هم یه اسکن کردم و فرستادم ولی‌ دیگه یه فایل جدا از عکسمون نفرستادم ، حالا خواهش می‌کنم بفرمایید که باید این کار رو هم می‌کردم ،، اگه جواب مثبته راهنمای کنید که چی‌ کار کنم ،، خیلی‌ از همتون ممنونم
تشکر کنندگان: محبت ، kamix
دوستای عزیز ایا اگر من الان از سفارت ایروان در خواست کنم که وقت مصاحبه ام رو از 9 دسامبر ساعت 9 صبح به عصر همون روز تغییر بدن برام بد می شه؟
اگر بخوام بهتر ایمیل بزنم یا زنگ بزنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر من الان از سفارت در خواست کنم که زمان مصاحبه رو از صبح به بعد ازظهر 9 دسامبر تغییر بده ایا تاثیری در منفی شدن نظرشون داره؟
اگر اشکالی ایجاد نمی کنه بهتره زنگ بزنم یا ایمیل بدم؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 00:43)kmzamani نوشته:  از همه معذرت می‌خوام اگه این سوالام بعضی‌ مواقع خسته کنند‌ست ،، اما من هر چی‌ بیشتر سایتو می‌خونم بیشتر برام سوال پیش میاد ،، مثلا این سوال که من فرم‌های اولی‌ رو به طور کامل و با دقت واسه خودم ، همسرم و کوچولومون فرستادم ، روی فرمها عکسمونم اسکن کردم از نامهٔ قبولی بارکد دار هم یه اسکن کردم و فرستادم ولی‌ دیگه یه فایل جدا از عکسمون نفرستادم ، حالا خواهش می‌کنم بفرمایید که باید این کار رو هم می‌کردم ،، اگه جواب مثبته راهنمای کنید که چی‌ کار کنم ،، خیلی‌ از همتون ممنونم

خیر لازم نیست، روز مصاحبه ازتون عکس میگیرن.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Natasha9 ، amohammadiazar ، behfaza ، kmzamani ، ma2014 ، محبت
دوستان آیا در ایمیلی که چند روز قبل از مصاحبه سفارت آنکارا میفرسته اطلاعات در مورد اسامی خواهر و برادر و کارشان و همینطور کار پدر و مار هم میخوان؟
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 03:37)sabor نوشته:  دوستان آیا در ایمیلی که چند روز قبل از مصاحبه سفارت آنکارا میفرسته اطلاعات در مورد اسامی خواهر و برادر و کارشان و همینطور کار پدر و مار هم میخوان؟
در نامه ما یکسری مدارک خواسته بود که روز مصاحبه ؛همراهمون باشه و کاری هم به خواهر و برادر و.. .کاری ندارن.
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: behfaza ، sabor ، noobnoobi ، محبت
(2013-11-20 ساعت 07:59)arash bon نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 03:37)sabor نوشته:  دوستان آیا در ایمیلی که چند روز قبل از مصاحبه سفارت آنکارا میفرسته اطلاعات در مورد اسامی خواهر و برادر و کارشان و همینطور کار پدر و مار هم میخوان؟
در نامه ما یکسری مدارک خواسته بود که روز مصاحبه ؛همراهمون باشه و کاری هم به خواهر و برادر و.. .کاری ندارن.

ولی در نامه ما مشخصات خواهر و برادرانم رو خواسته بودند که البته من اصلا ایمیل رو ندیده بودم و روز مصاحبه هم در این مورد چیزی نگفتند.
تشکر کنندگان: sabor
(2013-11-20 ساعت 15:42)ma2014 نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 07:59)arash bon نوشته:  

ولی در نامه ما مشخصات خواهر و برادرانم رو خواسته بودند که البته من اصلا ایمیل رو ندیده بودم و روز مصاحبه هم در این مورد چیزی نگفتند.
دوستانی این سایتی که برای کلیر شدن میده از اون موقع که من اومدم بیش از یکماه تا حالا آپدیت نشده و هیچ تغییری نداشته همیشه اینقد دیر به لیست اضافه میشه و کلیر میکند ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان