کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ببخشید یکی به من میگه تاپیک مربوط به خرید و تهیه بلیط هواپیما کجا بود پیداش نمیکنم? لطفا...
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 01:04)rox_ana نوشته:  سلام دوستان
اگر من الان از سفارت در خواست کنم که زمان مصاحبه رو از صبح به بعد ازظهر 9 دسامبر تغییر بده ایا تاثیری در منفی شدن نظرشون داره؟
اگر اشکالی ایجاد نمی کنه بهتره زنگ بزنم یا ایمیل بدم؟
شما می تونید با سفارت تماس بگیرید و ازشون بپرسید ولی بهتره سر همون موعد خودتون برید.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منتظر ....چه خوبه الان که منتظر کارنت شدن ....وقته
مصاحبه هستیم ....همو داریم وبه سوالات هم جواب می دیم ...چون ممکنه اگه به اراده ی خدا ویزا بگیریم و بریم اونور دیگه هیچ سوالی را جواب ندیم و بیگانه بشیم........!!!!
سوالی دارم....ما هنوز کارنت نشدیم...کیس ما ##68 هست ایا از الان تا زمان مصاحبه می شه خارج از کشور رفت چون یک سفر کاری پیش امده
همگی صبور و موفق باشید:Shy
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: محبت ، nedaba ، nasim
(2013-11-21 ساعت 15:39)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان منتظر ....چه خوبه الان که منتظر کارنت شدن ....وقته
مصاحبه هستیم ....همو داریم وبه سوالات هم جواب می دیم ...چون ممکنه اگه به اراده ی خدا ویزا بگیریم و بریم اونور دیگه هیچ سوالی را جواب ندیم و بیگانه بشیم........!!!!
سوالی دارم....ما هنوز کارنت نشدیم...کیس ما ##68 هست ایا از الان تا زمان مصاحبه می شه خارج از کشور رفت چون یک سفر کاری پیش امده
سلام
بله دوست عزیز، چرا نشه رفت؟!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، محبت ، behfaza ، nedaba ، noobnoobi ، razasal90 ، nasim
(2013-11-21 ساعت 15:39)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان منتظر ....چه خوبه الان که منتظر کارنت شدن ....وقته
سلام.
حتما. چراكه نه؟Big Grin
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، محبت ، amohammadiazar ، behfaza ، nedaba ، nasim
سلام به همه دوستان
کسی میدونه که معادل سازی مدرک تحصیلی به چه شکل انجام میشه؟ منظورم اینه که مثلا من از فلان دانشگاه با فلان معدل و فلان ریز نمرات فارغ التحصیل شدم. این معادل سازی به چه شکلی هست؟
**2014AS55 (همسرم) | تعداد: 2 | سفارت: آنکارا (درخواست ایروان) | ارسال فرم ها: 3 جون (ایمیل) | کارنت: 6 مارچ | نامه دوم: 18 مارچ | مصاحبه: هفته اول می | سفارت: ایروان
تشکر کنندگان:
(2013-11-21 ساعت 22:32)emy_viery نوشته:  سلام به همه دوستان
کسی میدونه که معادل سازی مدرک تحصیلی به چه شکل انجام میشه؟ منظورم اینه که مثلا من از فلان دانشگاه با فلان معدل و فلان ریز نمرات فارغ التحصیل شدم. این معادل سازی به چه شکلی هست؟

سوالت نا مفهومه
قبل از مهاجرت باشه مربوط به سال تحصیلی که 12 سال باشه یانه
بعد از مهاجرت باشه که اونم باید یه سری کار هار اینجا انجام بدی تا وقتی
رفتی بتونی اونجا معادل سازی کنی
واضح تر بپرس
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان:
(2013-11-21 ساعت 23:15)majid7 نوشته:  

سوالت نا مفهومه
واضح تر بپرس
من برنده لاتاری شدم. رشته مهندسی مکانیک خوندم و میخوام بدونم اگر قسمت شد و اومدیم برای اینکه معادل مدرکم رو بگیرم باید چه کار کنم؟
**2014AS55 (همسرم) | تعداد: 2 | سفارت: آنکارا (درخواست ایروان) | ارسال فرم ها: 3 جون (ایمیل) | کارنت: 6 مارچ | نامه دوم: 18 مارچ | مصاحبه: هفته اول می | سفارت: ایروان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان جواب میل بنده این شکلی اومده مشکلی که نداره؟

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان:
(2013-11-22 ساعت 15:58)bahram2014 نوشته:  سلام دوستان جواب میل بنده این شکلی اومده مشکلی که نداره؟

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

مشکلی نیست ک سی سی دریافت مدارک را تایید کردند و اطلاعات شما برای بررسی در پرونده شما قرار گرفته است
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nedaba ، bahram2014 ، behfaza ، ghafari88 ، Sam2014
(2013-11-22 ساعت 11:39)emy_viery نوشته:  

سوالت نا مفهومه
واضح تر بپرس
من برنده لاتاری شدم. رشته مهندسی مکانیک خوندم و میخوام بدونم اگر قسمت شد و اومدیم برای اینکه معادل مدرکم رو بگیرم باید چه کار کنم؟
یک سری موسسات توی آمریکا هستند که این کار رو انجام میدن. البته شما میتونید از مدرک معادلتون برای کار استفاده کنید و برای ادامه تحصیل قضیه فرق داره و میشه همون گرفتن پذیرش و اینا که احتیاج به معادل سازی نداره.
شما برای معادل سازی باید به سایت یکی از اون موسسات برید و درخواست معادل سازی مدرک رو بدید. توی فرمی که پر میکنید اطلاعات خودتون و مدرک و دانشگاهتون رو میدید. یه مبلغی رو که تعیین کردن به حسابشون واریز میکنید و یه فرم دیگه هست که باید دانشگاهی که ازش مدرک دارید پر کنه و امضا کنه. شما تشریف میبرید قسمت بین الملل دانشگاهتون و اونها این کار رو براتون انجام میدن و فرم رو توی یه پاکت بسته و مهر شده میفرستن به آدرس اون موسسه توی آمریکا. بعد از یه مدت هم اون موسسه به شما خبر میده که مدرکتون تا چه حد مورد قبوله و تا چه حد معادل سازی میشه.
من از این راه امتحان کردم و اگه راه دیگه ای هست خبر ندارم.
موفق باشید Smile
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: aghaghia ، behfaza ، poem ، masuodrh ، m_yek ، noobnoobi
(2013-11-19 ساعت 22:41)ramaya نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 14:44)arash12 نوشته:  سلام دوستانی هستند که تمایل به شرکت در کلاس خصوصی زبان انگلیسی رو داشته باشند؟

سلام بله بنده تمایل خود را اعلام میکنم
سلام دوستاني كه تمايل به شركت در كلاس خصوصي زبان دارن با پيام خصوصي با بنده يا آرش عزيز هماهنگ كنند
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: ramaya
(2013-11-22 ساعت 18:15)lottery_23 نوشته:  

سوالت نا مفهومه
واضح تر بپرس
یک سری موسسات توی آمریکا هستند که این کار رو انجام میدن. البته شما میتونید از مدرک معادلتون برای کار استفاده کنید و برای ادامه تحصیل قضیه فرق داره و میشه همون گرفتن پذیرش و اینا که احتیاج به معادل سازی نداره.
شما برای معادل سازی باید به سایت یکی از اون موسسات برید و درخواست معادل سازی مدرک رو بدید. توی فرمی که پر میکنید اطلاعات خودتون و مدرک و دانشگاهتون رو میدید. یه مبلغی رو که تعیین کردن به حسابشون واریز میکنید و یه فرم دیگه هست که باید دانشگاهی که ازش مدرک دارید پر کنه و امضا کنه. شما تشریف میبرید قسمت بین الملل دانشگاهتون و اونها این کار رو براتون انجام میدن و فرم رو توی یه پاکت بسته و مهر شده میفرستن به آدرس اون موسسه توی آمریکا. بعد از یه مدت هم اون موسسه به شما خبر میده که مدرکتون تا چه حد مورد قبوله و تا چه حد معادل سازی میشه.
من از این راه امتحان کردم و اگه راه دیگه ای هست خبر ندارم.
موفق باشید Smile

ممنون از راهنماییتون.
من الان از یه دانشگاه دولتی (باهنر کرمان) فارغ التحصیل شدم. معدلم هم 12.78 هست. نزدیک پنج سال هم در شغل تحلیل تنش سیستم های پایپینگ مشغول به کارم. آیا میشه حدس زد که مدرک معادلی که به من میدن چیه؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-22 ساعت 21:28)emy_viery نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 18:15)lottery_23 نوشته:  

سوالت نا مفهومه
واضح تر بپرس
یک سری موسسات توی آمریکا...

ممنون از راهنماییتون.
من الان از یه دانشگاه دولتی (باهنر کرمان) فارغ التحصیل شدم. معدلم هم 12.78 هست. نزدیک پنج سال هم در شغل تحلیل تنش سیستم های پایپینگ مشغول به کارم. آیا میشه حدس زد که مدرک معادلی که به من میدن چیه؟

كسي كه من براشون دنبال كار معادل سازي مدركشون بودم هم ليسانس مهندسي داشتن از يه دانشگاه دولتي كه يه كم بالاتر از دانشگاه كرمان هست. مدركشون رو معادل يك ليسانس مهندسي براشون معادل كردن. يعني براي كار كردن ميتونن توي آمريكا بگن كه ليسانس مهندسي دارن.
براي شما هم فكر ميكنم همينطور باشه. يعني نظر من اينه كه بايد قبول كنن مدركتون رو. بازم به سايت يكي از اين مؤسسه ها بريد ببينيد چه جوريه.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان:
سلام دوساتان ... یه سوال برام پیش اموده بود.. دوستانی که از اینجا میرن.... در بدو ورود به یه سری وسایل مثل لبتاپ و گوشی نیاز دارن... فکر میکنید از اینجا تهیه بشه بهتره یا از همونجا با دلار 3000 تومانی تهیه کنیم.... مثلا اینجا یه مبایل نسل 4 بگیریم و یه نوت بوک در حد قابل قبول ولی نه خیلی بالا بهتره یا همونجا با مالیت و سایر مواردی که داره تهیه کنیم؟؟؟؟
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان