کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-22 ساعت 23:18)hamideftex2014 نوشته:  سلام دوساتان ... یه سوال برام پیش اموده بود.. دوستانی که از اینجا میرن.... در بدو ورود به یه سری وسایل مثل لبتاپ و گوشی نیاز دارن... فکر میکنید از اینجا تهیه بشه بهتره یا از همونجا با دلار 3000 تومانی تهیه کنیم.... مثلا اینجا یه مبایل نسل 4 بگیریم و یه نوت بوک در حد قابل قبول ولی نه خیلی بالا بهتره یا همونجا با مالیت و سایر مواردی که داره تهیه کنیم؟؟؟؟

سلام داداش خودت جوابشو دادي ديگه اينجا مسلما بهتره هر چي كه لازم با خودتون ببرين
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان:
(2013-11-22 ساعت 23:42)kamix نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 23:18)hamideftex2014 نوشته:  سلام دوساتان ... یه سوال برام پیش اموده بود.. دوستانی که از اینجا میرن.... در بدو ورود به یه سری وسایل مثل لبتاپ و گوشی نیاز دارن... فکر میکنید از اینجا تهیه بشه بهتره یا از همونجا با دلار 3000 تومانی تهیه کنیم.... مثلا اینجا یه مبایل نسل 4 بگیریم و یه نوت بوک در حد قابل قبول ولی نه خیلی بالا بهتره یا همونجا با مالیت و سایر مواردی که داره تهیه کنیم؟؟؟؟

سلام داداش خودت جوابشو دادي ديگه اينجا مسلما بهتره هر چي كه لازم با خودتون ببرين
سلام.گمان کنم بدلیل اختلاف برق آمریکا با ما( 110-220 ) بهتره که لوازم برقی را از همونجا تهیه کنید .در مورد موبایل هم مطمئن نیستم اما بازهم تو امریکا خریدکنید بهتره چون با سیستمهای مخابراتی اونجا منطبقه.در ضمن بعد مدت زمانی که از اقامتتون گذشت و تونستید خط مبایل بگیرید روی خط گوشی هم میدن (همراه کنتراکت)و اونطور که شنیدم داشتن خط با کنتراکت مثلا 2ساله حودش پوئن مثبتی برای بالا بردن کردیت محسوب میشه.....البته دوستان مطلع تر هم میتونن بنده را اصلاح کنن.
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: kage.omid ، taleghani ، ffrfar
(2013-11-23 ساعت 06:01)ramaya نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 23:42)kamix نوشته:  

سلام.گمان کنم بدلیل اختلاف برق آمریکا با ما( 110-220 ) بهتره که لوازم برقی را از همونجا تهیه کنید .در مورد موبایل هم مطمئن نیستم اما بازهم تو آمریکا خریدکنید بهتره چون با سیستمهای مخابراتی اونجا منطبقه.در ضمن بعد مدت زمانی که از اقامتتون گذشت و تونستید خط مبایل بگیرید روی خط گوشی هم میدن (همراه کنتراکت)و اونطور که شنیدم داشتن خط با کنتراکت مثلا 2ساله حودش پوئن مثبتی برای بالا بردن کردیت محسوب میشه.....البته دوستان مطلع تر هم میتونن بنده را اصلاح کنن.

در مورد برق درست فرمودند دوستمون و برق اونجا 110 ولت هست. اکثر آداپتورهای مربوط به شارژهای موبایل و لپ تاپ هم 110 رو ساپورت می کنند و هم 220 رو. پشتش رو بخونید نوشته از چقدر تا چقدر. در مورد موبایل باید خدمتتون عرض کنم که بسیاری از گوشی های موجود در بازار ایران در اونجا هم کار می کنند. در حال حاضر عمده سیم کارت هایی که توسط اپراتورهای ایالات متحده واگذار میشه نسل چهارم هست و گوشیتون باید از اون پشتیبانی کنه که اسمارت فون های موجود اون رو ساپورت می کنند. در مورد قرارداد 2 ساله هم دوستمون درست فرمودند.
اما نظر شخصی من؛
اگر گوشی موجود دارید که با این سیستم هماهنگ باشه با خودتون ببرید. اما به این نیت گوشی نخرید. تصور می کنم اگر برید از همونجا بخرید بهتر باشه. چه موبایل و چه لپ تاپ. حداقل ماجرا اینه که گارانتی همونجا رو داره و به لحاظ قیمت ( اگر از جاهایی که دیل دارند بخرید ) شاید حتی به صرفه تر هم در بیاد.
باز صلاحدید کار با خودتون هست. موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: ffrfar ، مهدی 2014 ، KIMIA2005 ، aghaghia ، ramaya ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، amin arefi ، محبت ، behfaza ، nasim ، Sam2014
وسایل برقی در امریکا
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: ghafari88 ، azadeh2014 ، aghaghia ، ramaya ، noobnoobi ، kage.omid ، محبت ، behfaza ، saeedshafiee ، nasim
(2013-11-21 ساعت 12:00)arash12 نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 01:04)rox_ana نوشته:  سلام دوستان
اگر من الان از سفارت در خواست کنم که زمان مصاحبه رو از صبح به بعد ازظهر 9 دسامبر تغییر بده ایا تاثیری در منفی شدن نظرشون داره؟
اگر اشکالی ایجاد نمی کنه بهتره زنگ بزنم یا ایمیل بدم؟
شما می تونید با سفارت تماس بگیرید و ازشون بپرسید ولی بهتره سر همون موعد خودتون برید.
دوستان اینکه برای تمدید مدیکال باید چیکار کردو کسی هنوزم نمیدونه پروسش چیه ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
با سلام و درود بچه ها من برای دسته بندی مدارک یک چک لیست درست کردم که به اشتراک میذارم امیدوارم به دردتون بخوره
چک لیست (فابل Word)

[عکس: 62828610236179798365.jpg]

[عکس: 32053149870679338714.jpg]

[عکس: 90215340917156242769.jpg]

[عکس: 05556481719305255637.jpg]

[عکس: 63848277389927498999.jpg]

[عکس: 46156826663079597052.jpg]
(2013-11-23 ساعت 13:48)mechanicalengineer نوشته:  دوستان اینکه برای تمدید مدیکال باید چیکار کردو کسی هنوزم نمیدونه پروسش چیه ؟

مهندس جان داداش شما هنوز گیر تمدید مدیکال هستید از کجا معلوم که شما نیاز به تمدید مدیکال داشته باشی ؟؟
انشالله بزودی کلیر میشی و میپری دیگه نیازی به تمدید نیست بزودی منتظر خبرای خوبی از ایروان باش موفق باشی
تشکر کنندگان: ghafari88 ، masuodrh ، Sam2014 ، ffrfar ، محبت ، amohammadiazar ، behfaza ، مهدی 2014 ، nasim ، noobnoobi
سلام دوستان...ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودش ...کسی جواب نداد وبرای ما مهم است ...در مصاحبه کارت پایان خدمت می خواد...اگر کپی را ترجمه کنیم کافیه...همسرم کارت را گم کرده ...اون سال 56 کارت خدمتش را گرفته... کیس ما حدوده **68 است...با تشکر
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: محبت ، hamedmas
(2013-11-24 ساعت 19:58)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان...ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودش ...کسی جواب نداد وبرای ما مهم است ...در مصاحبه کارت پایان خدمت می خواد...اگر کپی را ترجمه کنیم کافیه...همسرم کارت را گم کرده ...اون سال 56 کارت خدمتش را گرفته... کیس ما حدوده **68 است...با تشکر

http://mohajersara.com/thread-6465-post-...#pid444815
دوستمون اینجا جواب شمارو دادن

به همراه داشتن اصل مدرک مهم است
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، shaghayegh ، nazanin fatemi
(2013-11-24 ساعت 19:58)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان...ببخشید این سوال را اینجا مطرح میکنم چون تو تاپیک خودش ...کسی جواب نداد وبرای ما مهم است ...در مصاحبه کارت پایان خدمت می خواد...اگر کپی را ترجمه کنیم کافیه...همسرم کارت را گم کرده ...اون سال 56 کارت خدمتش را گرفته... کیس ما حدوده **68 است...با تشکر

دوست عزیز ارائه اصل مدارک به همراه ترجمه روز مصاحبه لازم و ضروری هستش در ضمن بعید می دونم دارالترجمه از روی کپی ترجمه رو انجام بدهد با توجه به کیس نامبرتون فرصت دارید برای المثنی اقدام کنید ...
تشکر کنندگان: aghaghia ، محبت ، majid7 ، Sam2014 ، noobnoobi ، مامان خانم ، nazanin fatemi
(2013-11-25 ساعت 00:00)سالیا نوشته:  سلام دوستان عزیز .
من برای روز مصاحبه ام که اوایل بهمن ماه هست میتونم مدرک موقتم را اریه بدم چون به دلایلی خیلی دیر اقدام به گرفتن مدرک اصلیم کردم .. البته شاید هم تا اون موقع حاضر بشه . ولی میخام بپرسم اگر مدرک موقتم را ترجمه کنم قابله قبوله یا نه ؟ و اینکه معمولا چند روز زمان میبره تا مدارک ترجمه شده را بهم تحویل بدن .. سوال دومم در مورده سو پیشینه است . آیا فقط برای من لازمه یا همسرم هم باید این برگه ره ارایه بده ؟
از ما ترجمه گواهی موقت رو قبول نکردن تو ابوظبی و ترجمه دانشنامه لیسانس رو فقط نگه داشت
ترجمه ها دو نهایتاً سه روه آماده است
در ضمن گواهی عدم سوء پیشینه اگر در ایران زندگی میکنید و هیچ وقت مقیم خارج از کشور نبوده اید، لازم نیست
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: majid7 ، aghaghia ، سیمین راد ، hamedmas ، ramaya

شما خیلی زمان دارین برای اینکه واسه کارت خدمت هوشمند اقدام کنین . الان اقدام کنین حدودا یه ماهه بهتون می دن . حتما اصل کارت و با خودتون داشته باشین یه وقت نقص مدرک نخورین .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: nazanin fatemi
(2013-11-23 ساعت 15:13)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 13:48)mechanicalengineer نوشته:  دوستان اینکه برای تمدید مدیکال باید چیکار کردو کسی هنوزم نمیدونه پروسش چیه ؟

مهندس جان داداش شما هنوز گیر تمدید مدیکال هستید از کجا معلوم که شما نیاز به تمدید مدیکال داشته باشی ؟؟
انشالله بزودی کلیر میشی و میپری دیگه نیازی به تمدید نیست بزودی منتظر خبرای خوبی از ایروان باش موفق باشی

برای تمدید مدیکال اگر کپی از کارت واکسنی که از انستیتو پاستور گرفتین رو دارین اون رو ببرین انستیتو پاستور و یه کارت واکسن جدید بگیرید. به همراه خودتون آن کاغذی رو که دکتر سفارت با سیدی. بهتون داده رو هم به دکتر انستیتو پاستور نشون بدید تا واکسن های مورد نیازتون رو براتون بزنه و آن رو وارد کارت جدیدنتون کنه.بعد از اون دوباره از دکتر سفارت وقت بگیرید و برید دکتر تا دوباره عکس ایکسری و آزمایش خون ازتون بگیره، اگه سفارتتون انکاراس نیازی به گرفتن عکس 5 در5نیست تو خود مطب منشی با وب کم ازتون عکس میگیره... همه این کارها رو باید بعد از باطل شدن مدیکالتون بکنید،اگر قبل از 6ماه کلیر شدین نیازی به تمدید مدیکال ندارین...
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: ghafari88 ، سیمین راد ، nasim ، KIMIA2005 ، m_yek ، masuodrh ، noobnoobi
با سلام خدمت همه دوستان سوالی داشتم که مطمئن هستم تکراریه اما چون گشتم و جوابم و پیدا نکردم دوباره میپرسم آیا سایتCAESبرای مصاحبه شوندگان ایروان هم اطلاعات رو آپدیت میکنه یا خیر؟ سوال دومم هم اینکه لینک آدرس سایت ایروان برای اطلاع از کلیر شدن رو میخواستم و خواهشن یکی از دوستان یا مدیران محترم توی لینک 118 این آدرس رو بگذارند چون من سایت ابوظبی و آنکارا رو اونجا پیدا کردم ولی ایروان نبودش با تشکر.
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-25 ساعت 11:52)shayesteh نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان سوالی داشتم که مطمئن هستم تکراریه اما چون گشتم و جوابم و پیدا نکردم دوباره میپرسم آیا سایتCAESبرای مصاحبه شوندگان ایروان هم اطلاعات رو آپدیت میکنه یا خیر؟ سوال دومم هم اینکه لینک آدرس سایت ایروان برای اطلاع از کلیر شدن رو میخواستم و خواهشن یکی از دوستان یا مدیران محترم توی لینک 118 این آدرس رو بگذارند چون من سایت ابوظبی و آنکارا رو اونجا پیدا کردم ولی ایروان نبودش با تشکر.

سلام دوست عزیز
البته که تمام این اطلاعاتی که شما می خواید در مهاجرسرا موجود هست. حالا در تاپیک های امسال نشد در تاپیک های مشابه پارسال به راحتی پیدا میشه. Smile
ولی در کل:
بله. ایروان رو هم می شناسه اگر راه بیفته. سایت سیس الان کلاً هیچ اطلاعاتی رو نمیاره و با بچه های لاتاری در هر سه تا سفارت غریبه است .. اصلا میگه دنبالم نیا ب........ Big Grin
آدرس سایت ایروان هم باری اطلاع از کلیر شدن هم این هست:
http://armenia.usembassy.gov/casenumber.html

موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: shayesteh ، ffrfar ، محبت ، amin arefi ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان