کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام من چند روزه هرچی مشخصاتم وارد میکنم نمیتونم نتیجه قرعه کشی رو ببینم شماره پیگیری رو همون موقع ثبت نام کپی کردم تو فایل تکست، حتی وقتی ثبت نام کردم از صفحه عکس هم گرفتم ولی وقتی مشخصات وارد میکنم با این پیام روبرو میشم که مشخصات اشتباهه!
یعنی مطما هستم مشخصات درست وارد کردم حتی دوستم هم دادم چک کرد همین مشکل داشت
حتی به قسمت
Forgot Confirmation Number
هم رفتم اونجا هم مشخصات وارد کردم همین پیام میده
نمیدونم دیگه چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

[عکس: 62bcf67cf8ef.jpg]
تشکر کنندگان: KIMIA2005
مدرک دیپلم کار و دانش داشته باشین و اونجا ارائه بدین آیا ریجکت می کنند یا اینکه نقص مدرک میخوری میگن برو پیش دانشگاهی بیار؟دوستان بیاین و مارو از استرس در بیارین مرسی
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان / من تمامه مدارکم رو با ایمیل فرستادم بعضی میگن باید پست میکردی نمی دونم الان چیکار کنم دوباره پست هم کنم ؟
2 / مدارکم رو برای مرحله دوم به کجا بفرستم و چه مدارکی میخواد
3 / واکسناسیون رو کی برم پاستور / وقتی که نامه دوم اومد
ممنون میشم دوستانی که مطمئن هستن منو راهنمایی کنن
لطفا
موفق باشید SmileSmile
(2013-05-09 ساعت 22:26)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان لطفآ مشخصات عکسی که باید بفرستیم میذارید....

1- رنگی باشد.
2- سایز آن به گونه ای باشد که اندازه سر قسمت بالایی سر تا زیر چانه، بین 22 تا 35 میلی متر یا بین 50% تا 69% ارتفاع کامل عکس باشد.
3- طی 6 ماه گذشته گرفته شده باشد تا نشان دهنده ظاهر جدید شخص باشد.
4- در مقابل پس زمینه سفید و بی رنگ گرفته شده باشد.
5- صورت به طور کامل در عکس افتاده باشد و عکس کاملا از روبرو گرفته شده باشد.
6- چهره در عکس می بایست از نظر احساسی خنثی باشد و دو چشم فرد باز باشد.
7- با لباسی که شخص به طور روزمره استفاده می کند گرفته شده باشد.
- یونیفرم نباید پوشیده شده باشد مگر اینکه لباس روحانی باشد که شخص هر روز آن را به تن می کند.
- کلاه نباید به سر باشدکه مانع از نشان دادن موها گردد مگر آنکه برای مقاصد دینی که روزمره مورد استفاده قرار می گیرد باشد. چهره کامل شخص می باست نمایان باشد و پوشش سر نباید هیچ گونه سایه ای بر روی صورت انداخته باشد.
- هد فون و هندز فری نباید در عکس مورد استفاده قرار بگیرد.
- اگر شخص به طور معمول از عینک اتفاده می کند ممکن است در عکس نیز از آن استفاده کند.
- استفاده از عینک دودی در عکس ممنوع می باشد.
8- ابعاد عکس می بایست 2 x 2 اینچ یا 51x 51 میلی متر و 600 x 600 Pixels باشد.
9- فرمت عکس می بایست Jpeg باشد.
10- حجم فایل عکس می بایست برابر یا کمتر از 240 کیلو بایت باشد.
11- اگر می خواهید عکس کاغذی را اسکن کنید کیفیت اسکن می بایست 300 dpi باشد.
12- عکس ها نباید روتوش شده باشند، نور، پس زمینه، کیفیت تصویر و پرینت باید مورد توجه باشد.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، behzad2013
(2013-05-10 ساعت 11:57)ehsansh نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 18:42)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 09:34)ehsansh نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 21:34)telmanri نوشته:  
(2013-05-08 ساعت 20:21)KIMIA2005 نوشته:  یک سوال مهم:
با توجه به محدودیت زمانی موجود بهترین وموثرترین راهکار ممکن برای یادگیری زبان انگلیسی برای امثال بنده که مبتدی هستیم چی میتونه باشه ؟؟؟ ( کلاس رفتن - مطالعه کتاب و گوش دادن از طریق سی دی های اموزشی در خانه و...) ممنون میشم دوستان اساتید و مدیران محترم در این مورد بسیار مهم و اساسی بنده رو راهنمایی کنید...

دوست عزیز متاسفانه یادگیری زبان یک مساله بسیار زمان بره و واقعا نمی شه به طور قطع راحی رو گفت که سریع یاد بگیرین. بهتره به یه کلاس فشرده ثبت نام کنین تا راه بیافتین. ولی در کنار اون تا می تونین متن انگلیسی جذاب بخونین بدون اینکه بخواین جمله به جمله ترجمه کنین. یعنی حد اقل یه پاراگراف و ترجیحا یک بخش رو بدون توجه به اینکه جمله به جمله متوجه می شین یا نه تا ته بخونین. بعد ببینین کلیتا چقدر درک کردین بعد از یکم فکر کردن رو قضیه برگردین و از اول بخونین. و تاکید می کنم هرگز ترجمه نکنین و یا معنی کلمات رو به فارسی ننویسین. کلمات نا مفهوم رو از دیکشنری انگلیسی فقط مطالعه کن و جایی ننویس. البته لایتنر باکس رو می تونی استفاده کنی و مفید هم هست. کتابهای سری دامیز dummies با توجه به رشته مورد علاقت خیلی مناسبن. بعد هم تا جایی که می شه به مطالب انگلیسی مثل اخبار و فیلم نگاه کن بدون زیرنویس تا گوشت عادت کنه. کلا یعنی باید با انگلیسی خودت رو بمباران کنی.

در تکمیل فرمایشات دوستمون به نظر من :
برای هر کسی با سطوح مختلف نمی شه یه نسخه پیچید. یعنی افراد با سطوح مختلف باید روش های مختلفی رو واسه زبان خوندن انتخاب کنن. باید ببینین تا زمان رفتن دقیقا چه قدر زمان دارین. اگر حولو حوش یک سال هست به نظر من قطعاً کلاس ثبت نام کنید. کلاس زبان بهترین روش برای افراد مبتدیه. یه پروسه ای هم هست که تو طولانی مدت (مثلا ظرف 2 سال به بالا) جواب میده. خوبم جواب میده. حالا شما هم کلاس بنویسین هم در کنارش تا می تونین سریال های آمریکایی ببنینین. ولی دور خودتون رو زیاد شلوغ نکنید همون تو کلاس بهتون می گن چی کار کنین. اگر مبتدی نبودین روش ها و منابعی رو بهتون معرفی می کردم که زبانتون دوبل شه.

ممنون با توجه به مبتدی بودن بنده و حدود 1 سال زمان که فرمودید برای یادگیری زبان چه کلاسی را ثبت نام کنیم؟
شما کلاس های ترمیک رو ثبت نام کنید از این هایی که مثلا 3، 4 روز در هفته کلاس دارن. ولی کدوم موسسه یه بحثیه که میشه ساعت ها در بارش صحبت کرد. چون موسسه هایی هستن که اسم های خوبی دارن ولی الان دیگه کیفیت سابق رو ندارن. اون موقع که ما کیش می رفتیم بهترین موسسه تهران و ایران بود ولی الان مثل اینکه استادهای خوبش رفتن، همینطور در مورد سیمین و سفیر. بعد دقت کنید که موسسه ها شعبه به شعبه ممکنه کیفیتشون فرق کنه،بعد کمی هم سلیقه ایه، یه موسسه ای رو یکی میگه خوبه یکی میگه بده. بسته به متدها،کتاب ها و استاداشون. نیاز به یکم تحقیق داره.
با سلام بنده از تمامی دوستانی که مطالب مفید و ارزنده ای قرار می دهند تشکر میکنم. من هم جایی بطور رسمی انگلیسی نخوندم ولی آذر ماه سال گذشته در یکی از موسسات آموزش زبان که معروف هم هست ثبت نام کرده ام که متاسفانه بعد از گذشت چند ماه نوبت به من نرسیده. از دوستانی که راهنمایی میکنند خواهش میکنم در تاپیک مربوطه راهنمایی کنند.
سلام به دوستان من فرماها رو با پست تی ان تی بفرستم بهتره یا ایمیل؟
(2013-05-10 ساعت 17:53)vistac نوشته:  سلام به دوستان من فرماها رو با پست تی ان تی بفرستم بهتره یا ایمیل؟

من و تنی چند از دوستان 2013 با ایمیل فرستاده ایم و مشکلی پیش نیومده تا حالا
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: H Pier ، farshadsh ، 2014families lottery winners ، r_ent ، KIMIA2005
(2013-05-10 ساعت 17:32)حسن پیری نوشته:  کسی در رابطه با SVP RANGE اطلاعاته داره؟
svp range رشته دانشگاهی من (6.0to < 7.0) هست این ایرادی نداره؟
توی سایت رسمی لاتاری نوشته بود سابقه کاری باید حداقل رنج 7 رو داشته باشه.
و بالاش هم اینو نوشته بود Job Zone Three: Medium Preparation Needed

Specific Vocational Preparation Range در مورد شغل ها تعریف میشه نه در مورد رشته های دانشگاهی. یعنی میزان سابقه ی کاری که نیاز داری تا مهارت کافی رو بدست بیاری.

اگر مدرک دیپلم و دانشگاهی داری دیگه نیازی به سابقه کار و SVP RANGE نداری.
باید 7 یا بیشتر باشه. اونی که نوشتی یعنی شش یا بیشتر. در ضمن jobzone باید 4 یا 5 باشه.
تشکر کنندگان: H Pier ، farshadsh ، payam62 ، r_ent
سلام دوستان اگز کسی دیپلم ردی باشه ولی 20 سال در کار constructionباشه به عنوان صاحب املاک و سازندشون امیدی هست بتونه ویزا بگیره؟در فرم ثبت نام زده شده high school no degree
تشکر کنندگان: payam62 ، FMANIS
باسلام
دوستان عزیز توجه کنن
من با kcc مکاتبه کردم و گفتند که پرونده 2014 بسته شده.پس به فکر دوره دوم و اینا نباشین.برین دنبال کار و زندگیتون.
با تشکر
تشکر کنندگان: payam62
(2013-05-10 ساعت 22:06)اسمان1355 نوشته:  سلام دوستان اگز کسی دیپلم ردی باشه ولی 20 سال در کار constructionباشه به عنوان صاحب املاک و سازندشون امیدی هست بتونه ویزا بگیره؟در فرم ثبت نام زده شده high school no degree

دیپلم ردی یعنی کلاس چند دقیقا؟
صاحب املاک و سازندشون یعنی شرکت ثبت شده دارن یا بساز بفروشی ؟

construction در ایالات متحده شامل جاده سازی هم میشه که به وضوح تخصص ایشون نیست. نزدیک ترین شغل به تعریفی که شما ارائه دادین Construction Managers هست که قابل قبول هم هست. حالا چجوری میخواین سابقه کار معتبر جور کنین نمیدونم.
بهتره دنبال مدرک تحصیلی باشین و تا قبل از مصاحبه یه مدرک جور کنین.
تشکر کنندگان:
(2013-05-10 ساعت 12:09)afkar_margbar نوشته:  سلام من چند روزه هرچی مشخصاتم وارد میکنم نمیتونم نتیجه قرعه کشی رو ببینم شماره پیگیری رو همون موقع ثبت نام کپی کردم تو فایل تکست، حتی وقتی ثبت نام کردم از صفحه عکس هم گرفتم ولی وقتی مشخصات وارد میکنم با این پیام روبرو میشم که مشخصات اشتباهه!
یعنی مطما هستم مشخصات درست وارد کردم حتی دوستم هم دادم چک کرد همین مشکل داشت
حتی به قسمت
Forgot Confirmation Number
هم رفتم اونجا هم مشخصات وارد کردم همین پیام میده
نمیدونم دیگه چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

[عکس: 62bcf67cf8ef.jpg]

شاید اسم و فامیل رو جابجا وارد کردین و یا در قسمت میدل نیم وارد کردین این احتمالات رو هم در نظر بگیرین و دوباره امتحان کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005
سلام اونجا برای سابقه کار به سابقه بیمه تامین اجتماعی نگاه می کنند؟
(2013-05-10 ساعت 22:37)sinamn نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 22:06)اسمان1355 نوشته:  سلام دوستان اگز کسی دیپلم ردی باشه ولی 20 سال در کار constructionباشه به عنوان صاحب املاک و سازندشون امیدی هست بتونه ویزا بگیره؟در فرم ثبت نام زده شده high school no degree

دیپلم ردی یعنی کلاس چند دقیقا؟
صاحب املاک و سازندشون یعنی شرکت ثبت شده دارن یا بساز بفروشی ؟

construction در ایالات متحده شامل جاده سازی هم میشه که به وضوح تخصص ایشون نیست. نزدیک ترین شغل به تعریفی که شما ارائه دادین Construction Managers هست که قابل قبول هم هست. حالا چجوری میخواین سابقه کار معتبر جور کنین نمیدونم.
بهتره دنبال مدرک تحصیلی باشین و تا قبل از مصاحبه یه مدرک جور کنین.
سلام ممنون از جوابتون

ایشون شرکت ثبت شده ندران ولی‌ من تو سایت چک کردم و دیدم که این شغلشون می‌شه construction manager و تمام وظایف کاری که نوشته بود همون کاری هست که انجام میدان

hز کسانی‌ که میشناسیم و شرکت مهندسی‌ دارن خواستیم که نامه بدن که به مدت ۳ ساله اخیر به عنوانه مدیر سخت ساز کار کردن براشون ولی بدون بیمه.البته ایشون می‌تونن از نظر مالی سابقهٔ خوبی‌ نشون بدن.

دیپلم ردی یعنی‌ دبیرستان رو تموم نکردن قبول نشدن و رها کردن.
من می‌تونم خودم رزومه کاریشونو از ۲۰ ساله پیش تا الان درست کنم با تمام جواز و اسناد مربوطه.در ضمن برادرم هم شرکت کامپیوتر داره و میتون سابقهٔ کاری اینتریور دیزاین برای اتاق‌های سرور بده بهشون.این سابقه با بیمه هست،ولی‌ فکر نمیکنم بتونه مدرکو جور کنه چون حتا اگر هم جور کنه حرفش دروغ می‌شه چون تو فرم نوشته high school no degree
نمیدونم چکاز باید بکنم ؟لطفا منو راهنمایی کنید
با تشکز
لطفاً دوستان با تجربه منو راهنمايي كنند من وقتي براي خواهرم لاتاري2014 ثبت نام ميكردم چون تجربه اولم در لاتاري بود شرايط امسالش رو در نظر گرفتم يعني اونموقع سال سوم بود و تا خرداد امسال ديپلمش رو مي گرفت منم مدركش رو ديپلم زدم حالا كه قبول شده با توجه به اهميت صداقت براي اونها مشكلي با تاريخ ديپلمش پيش نمياد؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان