کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-26 ساعت 16:00)manamilad نوشته:  با سلام به دوستای خوبم
من خودم کیس برنده هستم و اگر همسرم کارت معافیت از خدمتشو عوض کنه باید ترجمه کارت قدیم وجدیدشو همراه داشته باشیم یا فقط ترجمه کارت جدیدش کافیه؟

کارت جدید کافیه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: manamilad ، noobnoobi ، nasim ، shaghayegh
(2013-11-26 ساعت 15:46)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-26 ساعت 15:36)raihaneh.az90 نوشته:  دوستان! واریز این 165 دلار زمان خاصی میخواد؟ اگر الان واریز کنم و 3ماه دیگه برم آمریکا مشکلی پیش میاد؟

تا جایی که من می دونم مشکلی نداره و طبق گفته خودشون شما باید قبل از ورود به آمریکا اون رو پرداخت کنید ( که البته بسیاری از دوستان بعد از ورودشون هم پرداخت کردند و مشکلی هم نبوده ) ... حالا می خواید الان بدید می خواید سه ماه دیگه. در کل تصور نمی کنم مشکلی باشه.

فقط یک نکته وجود داره که این اکانتی که میسازید بعد از یک ماه غیر فعال میشه و باید مجدد اکانت بسازید من پیشنهاد میکنم یکی 2 هفته قبل از عزیمت این اکانت رو بسازید و پول رو پرداخت کنید که نیازی به 2باره کاری نشه، البته اگر اکانت تون بسته بشه پولی که پرداخت کردید از بین نمیره ولی خب یکم دردسر داره، بهتره تاپیک اولین سفر به امریکا برای فعال سازی گرین کارت مخصوص 2013 ای ها رو بخونید همین چند روز پیش یکی از دوستان این مشکل رو داشتن که اکانتشون بسته شده بود....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-11-23 ساعت 15:13)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-11-23 ساعت 13:48)mechanicalengineer نوشته:  دوستان اینکه برای تمدید مدیکال باید چیکار کردو کسی هنوزم نمیدونه پروسش چیه ؟

مهندس جان داداش شما هنوز گیر تمدید مدیکال هستید از کجا معلوم که شما نیاز به تمدید مدیکال داشته باشی ؟؟
انشالله بزودی کلیر میشی و میپری دیگه نیازی به تمدید نیست بزودی منتظر خبرای خوبی از ایروان باش موفق باشی

علی جان سلام

میدونی چون اینکه کلیرشدنم یکم طولانی میشه با توجه به شریاط یکسانی که بچه های مشابه من داشتند برام مهمه ! خوشبختانه هیچکسم جوابشو نمیدونه یا نمیگه !!!!!!!1Wink

**** دوستان اولین نفر از بچه های 2014 ایروان امروز کلیر شد *************** یه سر بزنید شاید شما باشید و اینکه امیدورام بچه ها هر وقت کا نفر جدیدی کلیر میشه اینجا ی اطلاعی بدن شاید بتونه کمک کنه و بقهیه هم اطلاع پیدا کنن
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، pari pariaaa ، ebi1988
(2013-11-26 ساعت 17:33)mechanicalengineer نوشته:  علی جان سلام
....
**** دوستان اولین نفر از بچه های 2014 ایروان امروز کلیر شد ....

مهندس جان عقبی دادا .... ما دیروزه که اعلام شده! Big Grin
هنوز هم کسی مسئولیتش رو نپذیرفته! Tongue
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi ، ramaya ، manamilad ، Sara_lphmkf ، pari pariaaa ، nasim ، shaghayegh ، ebi1988
(2013-11-26 ساعت 16:00)manamilad نوشته:  با سلام به دوستای خوبم
من خودم کیس برنده هستم و اگر همسرم کارت معافیت از خدمتشو عوض کنه باید ترجمه کارت قدیم وجدیدشو همراه داشته باشیم یا فقط ترجمه کارت جدیدش کافیه؟
سلام دوست عزیز
لطفاً امضا تون رو تکمیل کنید تا بهتر بشه راهنمائی کرد
موفق باشید
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: manamilad
با سلام
من ازدواج نکردم و اسمم برای لاتری دروآمده محل مصاحبه ام سفارت ابوظبی شده آیا باید اعضای خانواده ام اعم از پدر و مادر و برادر و خواهرم روز مصاحبه باید حضور داشته باشند؟آیا با آن ها هم مصاحبه میکنند؟
با تشکر
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
(2013-11-26 ساعت 21:54)hesam_hhh نوشته:  با سلام
من ازدواج نکردم و اسمم برای لاتری دروآمده محل مصاحبه ام سفارت ابوظبی شده آیا باید اعضای خانواده ام اعم از پدر و مادر و برادر و خواهرم روز مصاحبه باید حضور داشته باشند؟آیا با آن ها هم مصاحبه میکنند؟
با تشکر

نه . فقط شخص برنده
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: aghaghia ، Sam2014 ، ffrfar ، pari pariaaa ، محبت ، ebi1988
(2013-11-25 ساعت 01:23)masuodrh نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 00:00)سالیا نوشته:  سلام دوستان عزیز .
من برای روز مصاحبه ام که اوایل بهمن ماه هست میتونم مدرک موقتم را اریه بدم چون به دلایلی خیلی دیر اقدام به گرفتن مدرک اصلیم کردم .. البته شاید هم تا اون موقع حاضر بشه . ولی میخام بپرسم اگر مدرک موقتم را ترجمه کنم قابله قبوله یا نه ؟ و اینکه معمولا چند روز زمان میبره تا مدارک ترجمه شده را بهم تحویل بدن .. سوال دومم در مورده سو پیشینه است . آیا فقط برای من لازمه یا همسرم هم باید این برگه ره ارایه بده ؟
از ما ترجمه گواهی موقت رو قبول نکردن تو ابوظبی و ترجمه دانشنامه لیسانس رو فقط نگه داشت
ترجمه ها دو نهایتاً سه روه آماده است
در ضمن گواهی عدم سوء پیشینه اگر در ایران زندگی میکنید و هیچ وقت مقیم خارج از کشور نبوده اید، لازم نیست

با عرض سلام
سوال و دغدغه ای داشتم
بنده پزشک هستم و چون هنوز طرحم تمام نشده مدرک اصلیم رو نگرفتم
با توصیه همکارانی که سال قبل لاتاری قبول شدند و رفتند خیالم راحت بود که با ارائه کارت نظام پزشکی یا گواهی کار بعنوان پزشک یا گواهی موقت اتمام تحصیل می تونم کارم در سفارت رو پیش ببرم
ولی حالا با پست شما در مورد اینکه گواهی موقت رو قبول نکردند دوباره به فکر افتادم
آیا به نظرتون بهتره من برم و با پرداخت 20 الی 30 میلیون تومان مدرکم رو آزاد کنم؟
خیلی ممنون
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ffrfar ، ebi1988 ، manamilad
دوستان سلام،
من 11 ماه خدمت کردم و معاف شدم. توی فرم های اولیه زدم که خدمت کردم و اشاره ای به معاف شدنم نکردم. به نظرتون بگم معاف شدم و فرم ها رو اپدیت کنم؟ مشکلی پیش میاد یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
شماره کیس: **2014AS000025,تاریخ رویت قبولی:May/01,کنسولگری:ANKARA بود,تعداد افراد کیس :2,ارسال فرمهای سری اول:AUG/05,تاییدیه سری اول :01/OCT (تلفنی),کارنت شدن:OCT/10,مصاحبه:هفته آخر ژانویه ابوظبی- ویزای یکضرب / ورود به آمریکا مارچ 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005
باسلام به همگی .با توجه به اینکه امسال دور دوم قبولی در کار نبوده کسی میدونه حدودا چه مقدار افزایش شانس برای ما ها هست؟
تشکر کنندگان:
درود.میخواستم بدونم برای ما که قصد سفر داریم دلار دولتی نصیبمون میشه یا دلار بازار؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-27 ساعت 12:41)k98k نوشته:  درود.میخواستم بدونم برای ما که قصد سفر داریم دلار دولتی نصیبمون میشه یا دلار بازار؟

می تونید نفری 300 دلار ارز مسافری بگیرید از بانک ملت.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، k98k ، mahbube ، shaghayegh ، ebi1988 ، nasim
(2013-11-27 ساعت 12:36)k98k نوشته:  باسلام به همگی .با توجه به اینکه امسال دور دوم قبولی در کار نبوده کسی میدونه حدودا چه مقدار افزایش شانس برای ما ها هست؟

به اندازه 2 نفر شانس امسال بیشتر شده!Big Grin اونطور که من شنیدم امسال در همین یک مرحله به اندازه تعداد افرادی که پارسال در 2 مرحله قبول شده بودند شماره اعلام کردند( البته تعداد برنده های امسال 2نفر بیشتر از پارسال بوده!!)Shy
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: ghafari88 ، poem ، Sam2014 ، k98k ، fazila ، mahbube ، ebi1988
(2013-11-27 ساعت 09:50)Amin-AK نوشته:  دوستان سلام،
من 11 ماه خدمت کردم و معاف شدم. توی فرم های اولیه زدم که خدمت کردم و اشاره ای به معاف شدنم نکردم. به نظرتون بگم معاف شدم و فرم ها رو اپدیت کنم؟ مشکلی پیش میاد یا نه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوست عزیز از من به شما نصیحت هیچ چیزی بهتر از صداقت و راستگویی نیست بخصوص در این پروسه اخذ ویزا . موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Sam2014 ، aghaghia ، shaso ، Amin-AK
دوستان سلام من هفته اینده می رم ترکیه برای دریافت ویزاها ، آیا برای گرفتن پاسپورتها از پست اونجا لازمه از همسرم وکالت نامه داشته باشم یا فقط با ارائه شناسنامه (ترجمه) مدارک رو می دن؟
تشکر کنندگان: ffrfar ، amohammadiazar ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان