کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-11-25 ساعت 12:37)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان...
می خواستم بدونم عوارض خروج از کشور که می خواییم پرداخت کنیم برای هر کس جداگانه باید پرداخت بشه یا میشه همه با هم توی یک فیش پرداخت کرد؟
ممنون

هر فرد جدا و با کد ملی خودش باید واریز بشه و کد ملی فرد توی سیستم بانک ثبت میشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، مامان خانم ، majid7 ، sepideh_ ، محبت ، m_yek ، maryam_a
سلام دوستان...اگر کسی سربازی را زمان قبل از انقلاب گذرانده باشد احتمال دارد کلیرنس نخوره ویک ضرب ویزا بگیره.....با تشکر
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان:
(2013-11-25 ساعت 20:12)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان...اگر کسی سربازی را زمان قبل از انقلاب گذرانده باشد احتمال دارد کلیرنس نخوره ویک ضرب ویزا بگیره.....با تشکر

نمیشه گفت چون برای کلیرنس دلایل خودشون دارن
به قولی یک سری مراحل اداری هست
ممکنه شامل بشه ممکنه نشه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nazanin fatemi
سلام
من عکسمو تو خرداد ماه گرفتم و پست کردم، مصاحبه ام تو دی ماه هست. آخر دسامبر . آیا نیازی هست که عکس جدید بگیرم ؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-25 ساعت 21:43)lossi نوشته:  سلام
من عکسمو تو خرداد ماه گرفتم و پست کردم، مصاحبه ام تو دی ماه هست. آخر دسامبر . آیا نیازی هست که عکس جدید بگیرم ؟؟

سلام.
به نظر من دوست عزیز کار از محکم کاری عیب نمیکنه. ضمن اینکه اونا عکسهای قبل از 6 ماه رو میخوان. ارزش داره دوباره عکس جدید بندازی.
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: محبت
(2013-11-25 ساعت 20:12)nazanin fatemi نوشته:  سلام دوستان...اگر کسی سربازی را زمان قبل از انقلاب گذرانده باشد احتمال دارد کلیرنس نخوره ویک ضرب ویزا بگیره.....با تشکر

توی این پروسه هر چیزی احتمال داره و با اطمینان نمی توان در مورد چیزی نظر داد البته بنده امیدوارم ایشون یکضرب ویزا رو بگیرن ..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: majid7 ، ramaya ، nazanin fatemi ، محبت
(2013-11-22 ساعت 22:58)lottery_23 نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 21:28)emy_viery نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 18:15)lottery_23 نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 11:39)emy_viery نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 23:15)majid7 نوشته:  سوالت نا مفهومه
قبل از مهاجرت باشه مربوط به سال تحصیلی که 12 سال باشه یانه
بعد از مهاجرت باشه که اونم باید یه سری کار هار اینجا انجام بدی تا وقتی
رفتی بتونی اونجا معادل سازی کنی
واضح تر بپرس
من برنده لاتاری شدم. رشته مهندسی مکانیک خوندم و میخوام بدونم اگر قسمت شد و اومدیم برای اینکه معادل مدرکم رو بگیرم باید چه کار کنم؟
یک سری موسسات توی آمریکا...

ممنون از راهنماییتون.
من الان از یه دانشگاه دولتی (باهنر کرمان) فارغ التحصیل شدم. معدلم هم 12.78 هست. نزدیک پنج سال هم در شغل تحلیل تنش سیستم های پایپینگ مشغول به کارم. آیا میشه حدس زد که مدرک معادلی که به من میدن چیه؟

كسي كه من براشون دنبال كار معادل سازي مدركشون بودم هم ليسانس مهندسي داشتن از يه دانشگاه دولتي كه يه كم بالاتر از دانشگاه كرمان هست. مدركشون رو معادل يك ليسانس مهندسي براشون معادل كردن. يعني براي كار كردن ميتونن توي آمريكا بگن كه ليسانس مهندسي دارن.
براي شما هم فكر ميكنم همينطور باشه. يعني نظر من اينه كه بايد قبول كنن مدركتون رو. بازم به سايت يكي از اين مؤسسه ها بريد ببينيد چه جوريه.

دوست عزیز
میشه آدرس چند تا از این سایتها رو بدی؟
**2014AS55 (همسرم) | تعداد: 2 | سفارت: آنکارا (درخواست ایروان) | ارسال فرم ها: 3 جون (ایمیل) | کارنت: 6 مارچ | نامه دوم: 18 مارچ | مصاحبه: هفته اول می | سفارت: ایروان
تشکر کنندگان: poem
emy_viery@
فکر میکنم اونی که من توی سایتش رفتم اسمش WES بود. اما بازم باید باشه. من نمیشناسم بیشتر.
www.wes.org
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: محبت
سلام

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: شهروندان تا پایان سال برای تعویض کارت‌های پایان خدمت فرصت دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار کریمی گفت: بیش از ۹۵ درصد از کارت‌های پایان خدمت کمتر از یک ماه تعویض می‌شوند اما از آنجا که اطلاعات برخی از کارت‌ها، متمرکز نیست، نیازمند استعلام از سازمان نیروهای مسلح هستیم، بنابراین تعویض این کارت‌ها بیش از یک ماه به طول می‌انجامد.

وی افزود: پس از مراجعه افراد به دفا‌تر مراکز پلیس +۱۰ و ارائه درخواست برای تعویض کارت، مدارک کمتر از یک هفته به سازمان وظیفه عمومی می‌رسد سپس پیامکی مبنی بر دریافت و بررسی مدارک متقاضی به او ارسال و پس از اخذ تائیدیه اطلاعات و پست کارت هوشمند، طی ارسال پیامکی شماره پستی به صاحبان کارت اعلام می‌شود.

به گفته جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا افراد پس از ارسال مدارک خود می‌توانند ضمن تماس با تلفن ۰۹۶۴۸۰ پیگیر آخرین وضعیت درخواست کارت هوشمند باشند و کار‌شناسان ما نیز به طور زنده پاسخگوی سئوالات آنان هستند.

وی ادامه افراد: همچنین در سامانه پیامک سازمان وظیفه عمومی متقاضیان می‌توانند با ارسال علامت سوال (؟) به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ از آخرین وضعیت تعویض کارت خود مطلع شوند.

وی در پاسخ به سوال به این سوال مبنی براینکه آیا هنگام تعویض، با کارت‌های معافیت و یا پایان خدمت جعلی مواجه شده‌اید؟ گفت: در روند تعویض کارت‌های قدیمی، از آنجا که برخی از کارت‌ها، فاقد اصالت بودند، ماموران ما متوجه جعلی بودن آن شده و ضمن معرفی فرد خاطی به دستگاه قضایی، این افراد مجبورند که دوران سربازی را طی کنند.

کریمی افزود: متاسفانه افرادی هستند که تحت عنوان دلال ادعا می‌کنند که قادرند کارت‌های معافیت و پایان خدمت به شرط استعلام تهیه کنند، این افراد از سادگی برخی استفاده کرده و با دریافت مبالغ هنگفت، کارت جعلی به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

وی با تاکید براینکه سازمان وظیفه عمومی ناجا با ارائه راهکارهایی شرایط را سخت‌تر کرده تا جعل کارت‌های معافیت امکان پذیر نباشد، افزود: مردم فریب این افراد را نخورند چرا که کسانی که در شورا‌ها و کمیسیون‌های وظیفه عمومی مشغول به کارند، افرادی مجرب‌اند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: تا پایان سال مهلت تعویض کارت‌های پایان خدمت به اتمام می‌رسد لذا مردم در زمان بندی اعلام شده برای تعویض کارت‌های خود اقدام کنند تا همکاران ما بتوانند سریع‌تر و در مدت زمان مقرر اقدام به تعویض کارت‌ها کنند.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: lottery_23 ، ghafari88 ، nasim ، manamilad ، amin arefi
با سلام
از دوستان سالهای گذشته میخوام بپرسم که آیا زمان سفر به یو اس گوشی، لپ تاپ، تبلت و از این قبیل چیزهامون را میشه ببریم؟
از همه بابت ؛مثل: همخوانی با شبکه برق یا همخوانی با سیستم تلفن اونجا ، نداشتن ویندور اورجینال روی لپ تاپ و مشکلاتی که شاید به ذهن من نرسیده باشه.
CN: 2014AS000068XX/Ankara>>Yerevan/2 person/Application FormsSent on: 06-16-2013&08-21-2013/cost:photo=15
تشکر کنندگان:
(2013-11-26 ساعت 01:28)محبت نوشته:  سلام

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: شهروندان تا پایان سال برای تعویض کارت‌های پایان خدمت فرصت دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار کریمی گفت: بیش از ۹۵ درصد از کارت‌های پایان خدمت کمتر از یک ماه تعویض می‌شوند اما از آنجا که اطلاعات برخی از کارت‌ها، متمرکز نیست، نیازمند استعلام از سازمان نیروهای مسلح هستیم، بنابراین تعویض این کارت‌ها بیش از یک ماه به طول می‌انجامد.

وی افزود: پس از مراجعه افراد به دفا‌تر مراکز پلیس +۱۰ و ارائه درخواست برای تعویض کارت، مدارک کمتر از یک هفته به سازمان وظیفه عمومی می‌رسد سپس پیامکی مبنی بر دریافت و بررسی مدارک متقاضی به او ارسال و پس از اخذ تائیدیه اطلاعات و پست کارت هوشمند، طی ارسال پیامکی شماره پستی به صاحبان کارت اعلام می‌شود.

به گفته جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا افراد پس از ارسال مدارک خود می‌توانند ضمن تماس با تلفن ۰۹۶۴۸۰ پیگیر آخرین وضعیت درخواست کارت هوشمند باشند و کار‌شناسان ما نیز به طور زنده پاسخگوی سئوالات آنان هستند.

وی ادامه افراد: همچنین در سامانه پیامک سازمان وظیفه عمومی متقاضیان می‌توانند با ارسال علامت سوال (؟) به شماره ۱۱۰۲۰۶۰۱۰ از آخرین وضعیت تعویض کارت خود مطلع شوند.

وی در پاسخ به سوال به این سوال مبنی براینکه آیا هنگام تعویض، با کارت‌های معافیت و یا پایان خدمت جعلی مواجه شده‌اید؟ گفت: در روند تعویض کارت‌های قدیمی، از آنجا که برخی از کارت‌ها، فاقد اصالت بودند، ماموران ما متوجه جعلی بودن آن شده و ضمن معرفی فرد خاطی به دستگاه قضایی، این افراد مجبورند که دوران سربازی را طی کنند.

کریمی افزود: متاسفانه افرادی هستند که تحت عنوان دلال ادعا می‌کنند که قادرند کارت‌های معافیت و پایان خدمت به شرط استعلام تهیه کنند، این افراد از سادگی برخی استفاده کرده و با دریافت مبالغ هنگفت، کارت جعلی به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

وی با تاکید براینکه سازمان وظیفه عمومی ناجا با ارائه راهکارهایی شرایط را سخت‌تر کرده تا جعل کارت‌های معافیت امکان پذیر نباشد، افزود: مردم فریب این افراد را نخورند چرا که کسانی که در شورا‌ها و کمیسیون‌های وظیفه عمومی مشغول به کارند، افرادی مجرب‌اند.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: تا پایان سال مهلت تعویض کارت‌های پایان خدمت به اتمام می‌رسد لذا مردم در زمان بندی اعلام شده برای تعویض کارت‌های خود اقدام کنند تا همکاران ما بتوانند سریع‌تر و در مدت زمان مقرر اقدام به تعویض کارت‌ها کنند.

یک ماهه ...............!
همکار من الان سه ماهه داره دنبال کارتش میدوه تازه دیروز بهش گفتن تو اصلاً سربازی نرفتی!!! داشت سکته میکرد!
شماره کیس: 2014AS00002xxx
کارنت/نامه دوم: Nov سفارت: Abu Dhabi مصاحبه: Jan ویزا یکضرب، ورود به خارج! May دریافت سوشیال: May دریافت گرین کارت: Jul
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-11-26 ساعت 09:26)mohsen_bv66 نوشته:  با سلام
از دوستان سالهای گذشته میخوام بپرسم که آیا زمان سفر به یو اس گوشی، لپ تاپ، تبلت و از این قبیل چیزهامون را میشه ببریم؟
از همه بابت ؛مثل: همخوانی با شبکه برق یا همخوانی با سیستم تلفن اونجا ، نداشتن ویندور اورجینال روی لپ تاپ و مشکلاتی که شاید به ذهن من نرسیده باشه.

دوست عزیز این فقط درباره لب تاب و ویندوزتون هست
اونا از کجا می فهمن که ویندوزتون اورجیناله یا نه ؟ از شماره رجیستر ی که توی ویندوز اکس پی یا 7 هست . تنها راه برای این کار اینه که ببینی شماره رجیستری داری یا نه . اگه نداشتی یعنی ویندوزت قابلیت ویکتیم شدن داره پس باید قانونیش کنی. اگه ویندوزتت 7 هست توی گوگل بزن قانونی کردن ویندوز 7. یه ویندوز لودر بهت میده که نصبش کن و یه دور سیستم و ریست کن اگه اکس پی هست اون یه روش دیگه داره که توی اینترنت میتوونی پیدا کنی اگه نتونستی بگین براتون توضیح کاملشو می دم توی مسیج .
موفق باشین Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، mehdir ، kamix ، noobnoobi ، hamedmas ، masuodrh ، kmzamani ، khder ، mohsen_bv66 ، amin arefi ، ebi1988
دوستان! واریز این 165 دلار زمان خاصی میخواد؟ اگر الان واریز کنم و 3ماه دیگه برم آمریکا مشکلی پیش میاد؟
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: manamilad ، noobnoobi
(2013-11-26 ساعت 15:36)raihaneh.az90 نوشته:  دوستان! واریز این 165 دلار زمان خاصی میخواد؟ اگر الان واریز کنم و 3ماه دیگه برم آمریکا مشکلی پیش میاد؟

تا جایی که من می دونم مشکلی نداره و طبق گفته خودشون شما باید قبل از ورود به آمریکا اون رو پرداخت کنید ( که البته بسیاری از دوستان بعد از ورودشون هم پرداخت کردند و مشکلی هم نبوده ) ... حالا می خواید الان بدید می خواید سه ماه دیگه. در کل تصور نمی کنم مشکلی باشه.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، majid7 ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، khder ، ebi1988
با سلام به دوستای خوبم
من خودم کیس برنده هستم و اگر همسرم کارت معافیت از خدمتشو عوض کنه باید ترجمه کارت قدیم وجدیدشو همراه داشته باشیم یا فقط ترجمه کارت جدیدش کافیه؟
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: noobnoobi ، pari pariaaa ، nasim

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان