کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان عزیز

۱-گواهی تمکن مالی رو باید وقتی‌ نامه دوم رسید از بانک بگیریم یا وقتی‌ بولتین ویزا رو چک کردیم و شماره کارنت شد همچنین در مورد گواهی عدم سؤ پیشینه رو برای اروپا باید دقیقا کی‌ گرفت ؟
با تشکر

تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 20:40)hamid_nazanin نوشته:  سلام دوستان عزیز

۱-گواهی تمکن مالی رو باید وقتی‌ نامه دوم رسید از بانک بگیریم یا وقتی‌ بولتین ویزا رو چک کردیم و شماره کارنت شد همچنین در مورد گواهی عدم سؤ پیشینه رو برای اروپا باید دقیقا کی‌ گرفت ؟
با تشکر
با سلام
1- گواهی تمکن مالی هرچه به تاریخ مصاحبه نزدیک تر باشه بهتره. مثلاً کمتر از یک ماه.بیشتر هم شد اشکالی نداره ولی خیلی قدیمی نباشه .
2- گواهی سوء پیشینه برای مدتی که در اروپا بودید بایستی صادر بشه و تاریخش هم خیلی فرقی نمی کنه چون مال اون بازه زمانیه .مثلاً اگر فردی از 2005 تا 2006 در اروپا بوده و در سال 2007 گواهی سوئ پیشینه گرفته باشه ، قاعدتاً اون گواهی معتبره. به هر حال اگر اساتید نظر دقیق تری دارند حتماً راهنمایی می فرمایند.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: nasim
(2013-12-02 ساعت 20:30)m_yek نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 20:17)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 19:48)farzadsmile نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 16:37)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 11:49)ali3875 نوشته:  من یک سوال داشتم از دوستان با تجربه ممنون میشم پاسخ بدید پاکت دربسته جواب مدیکالو که تحویل سفارت دادیم به منزله اینه که ما هیچ مشکل پزشکی نداریم؟ یا سفارت تشخیص میده؟ منظورم اینه تحویل پاکت جواب آزمایش به منزله تائیده؟

بنده پس از انجام ازمایشات مدیکال شخصا از دکتر این مورد رو پرسیدم و ایشون گفتند جواب ازمایش و مدیکالتون اوکی هستش و هیچ مشکلی نیست می تونید از خود دکتر بپرسید اگر موردی باشه حتما خواهند گفت .
در ضمن امروز هم رفتیم و مرحله سوم هپاتیت رو تزریق کردیم و توی کارت زرد وارد شد مونده فقط مرحله سوم td که دیگه کارتمون کامل بشه و خلاص بمونه واسه اونور انشالله...
آقا مگه واکسن TD سه مرحله است؟
کسی نیست جواب بده؟ واکسن TD سه مرحله است یا دو مرحله؟

دوست عزیز واکسن تی دی 3 مرحله ای است
برای جواب صحیح به تاپیک واکسیناسیون و آزمایشات پزشکی مراجعه کنید ولی تا جایی که من می دونم 50 سال به بالا 3 مرحله ای است در غیر اینصورت 2 مرحله.
سلام به همگی دوستان... نمیدونم چکار کنم منم تو هفته اینده وقت مصاحبه و دکتر دارم و از الان به شدت سرما خوردم و حالم داره بد و بدتر میشه.... نمیدونم چکار کنم... با اینکه واکسن انفلانزا هم زدم .... دوستان فکر میکنید دکتر اونجا بهم گیر میده ... رفتم دکتر بهش گفتم برام پنیسلین بنویسه که بزنم فقط شربت سینه و 2 تا دونه قرص الکی داده.... نمیدونم چکار کنم.... امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد...
شماره کیس: **13 - تاریخ رویت قبولی: 16AUG - کنسولگری:ankara - تعداد افراد منظور در کیس :1 - ارسال فرمهای سری اول: 28AUG - کارنت شدن کیس:SEP13 - مصاحبه:12DEC - دریافت کلیرنس:بله - دریافت ویزا:بزودی...امیدوارم - ورود به آمریکا: ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - دریافت گرین کارت: ؟؟؟؟؟؟؟؟ - جمع تقریبی هزینه‌ها:2500000 تومان
تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 21:20)hamideftex2014 نوشته:  سلام به همگی دوستان... نمیدونم چکار کنم منم تو هفته اینده وقت مصاحبه و دکتر دارم و از الان به شدت سرما خوردم و حالم داره بد و بدتر میشه.... نمیدونم چکار کنم... با اینکه واکسن انفلانزا هم زدم .... دوستان فکر میکنید دکتر اونجا بهم گیر میده ... رفتم دکتر بهش گفتم برام پنیسلین بنویسه که بزنم فقط شربت سینه و 2 تا دونه قرص الکی داده.... نمیدونم چکار کنم.... امیدوارم مشکلی برام پیش نیاد...
دوست عزیز نگران نباشید مشکلی پیش نمیاد. فقط برای سلامتیتون و سفر راحت تر، تو این مدت تا جایی که می تونین استراحت کنین ،بخوابین و لیموی تازه هم زیاد بخورین مخصوصا قبل از خواب .داروی سرماخوردگی استراحته.
تشکر کنندگان: nasim ، amin arefi
ه نظر شما کارمند یک بانک خصوصی بودن باعث کلیرنس خوردن می شه؟

تمکن مالی را اگه از بانک تات(آینده) بگیریم اشکال داره؟(البته من کارمند بانک تات نیستمBig Grin)
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2013-12-02 ساعت 21:40)atriana نوشته:  ه نظر شما کارمند یک بانک خصوصی بودن باعث کلیرنس خوردن می شه؟

تمکن مالی را اگه از بانک تات(آینده) بگیریم اشکال داره؟(البته من کارمند بانک تات نیستمBig Grin)
با اطلاعاتی که از لینک رشته و شغل های حساس بدست آوردم . شغل شما اصلا حساس نیست وبه امید خدا کلیرنس به دلیل شغل نخواهید داشت. نه اشکالی نداره .به امید یکضرب.Smile
تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 21:40)atriana نوشته:  ه نظر شما کارمند یک بانک خصوصی بودن باعث کلیرنس خوردن می شه؟

سلام
هیچ کس نمی تواند پاسخ دقیقی به شما بدهد مسله کلیرنس خوردن یکی از مسایلی است که بر مبنای قانون یا ضابطه خاصی نیست پس معلوم نیست کلیرنس می خورید یا نه ما فقط می دانیم افرادی که سربازی نرفته اند و شغل دولتی ندارند در 80 درصد موارد یک ضرب ویزا می گیرند در مورد بانک هم فکر نکنم مشکلی باشد
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
(2013-12-02 ساعت 20:55)Sam2014 نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 20:40)hamid_nazanin نوشته:  سلام دوستان عزیز

با تشکر
با سلام
1- گواهی تمکن مالی هرچه به تاریخ مصاحبه نزدیک تر باشه بهتره. مثلاً کمتر از یک ماه.بیشتر هم شد اشکالی نداره ولی خیلی قدیمی نباشه .
2- گواهی سوء پیشینه برای مدتی که در اروپا بودید بایستی صادر بشه و تاریخش هم خیلی فرقی نمی کنه چون مال اون بازه زمانیه .مثلاً اگر فردی از 2005 تا 2006 در اروپا بوده و در سال 2007 گواهی سوئ پیشینه گرفته باشه ، قاعدتاً اون گواهی معتبره. به هر حال اگر اساتید نظر دقیق تری دارند حتماً راهنمایی می فرمایند.
موفق باشید.

سلام
گواهی عدم سو پیشینه تا زمانیکه برای بار دیگر بیش از 6 ماه در کشور دیگر اقامت داشه باشید اعتبار دارد. ضمنا سام عزیز به نظر میرسدحداقل مبلغ خط فقر که در امضای شما هست در واقع حداقل مبلغ درامدی است که اسپانسر شما باید داشته باشد البته کاملا اطمینان ندارم ولی با توجه به جزییات اینطور به نظر میرسد.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: مامان خانم ، hamid_nazanin
سلام من در فرم هایم که برای kcc ارسال کردم نوشتم دانشجو بدون مدرک و برای اینکه اثبات کنم دانشجو هستم کارت دانشجو کافیه؟ چون گفتن کارت دانشجویی رو وزارت خارجه و ... تایید نمی کنه و دانشگاه هم نامه اشتغال به تحصیل برای سفارت نداد و من فقط کارت دانشجویی رو ترجمه کردم به نظر شما این کافیه؟ یا برم دانشگاه ریز نمرات 3 ترم رو بگیرم؟
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-03 ساعت 01:31)ستاره.ستاره نوشته:  سلام من در فرم هایم که برای kcc ارسال کردم نوشتم دانشجو بدون مدرک و برای اینکه اثبات کنم دانشجو هستم کارت دانشجو کافیه؟ چون گفتن کارت دانشجویی رو وزارت خارجه و ... تایید نمی کنه و دانشگاه هم نامه اشتغال به تحصیل برای سفارت نداد و من فقط کارت دانشجویی رو ترجمه کردم به نظر شما این کافیه؟ یا برم دانشگاه ریز نمرات 3 ترم رو بگیرم؟
شما ذکر کردید که دانشجو هستید پس دانشجو عملا مدرکی نداره که ارایه بده پس آخرین مدرک شما که پیش و یا فوق دیپلم هست کافه دیگه نیازی به بقیه نیست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: ستاره.ستاره ، nasim ، Natasha9
سلام بچه ها ...
ضمن تبريك به برندگان ٢ تا سوال داشتم

من موقع ثبت نام لاتاري ٢٠١٤ وقتي فرم رو پر مي كردم متاهلي پر كردم . يعني مي خواستم ازدواج كنم كه حالا بنا به دلايلي اتفاق نيوفتاد . حالا كه برنده شدم و فرم ها رو فرستادم مجردي پر كردم و فرستادم . ممكن اين موضوع مشكل ساز بشه !؟

دوميشم اينه كه من اون قسمت دوم فرم رو هم امضا كردم و فرستادم !! اينم ممكن مشكل ساز بشه ؟؟

ممنون از همه دوستان .
تشکر کنندگان:
(2013-12-03 ساعت 02:10)hessam1992 نوشته:  سلام بچه ها ...
ضمن تبريك به برندگان ٢ تا سوال داشتم

من موقع ثبت نام لاتاري ٢٠١٤ وقتي فرم رو پر مي كردم متاهلي پر كردم . يعني مي خواستم ازدواج كنم كه حالا بنا به دلايلي اتفاق نيوفتاد . حالا كه برنده شدم و فرم ها رو فرستادم مجردي پر كردم و فرستادم . ممكن اين موضوع مشكل ساز بشه !؟

دوميشم اينه كه من اون قسمت دوم فرم رو هم امضا كردم و فرستادم !! اينم ممكن مشكل ساز بشه ؟؟

ممنون از همه دوستان .

برای مورد اول "ممکنه" مشکل ساز بشه ... یکم خوش بینانست چون 100% مشکل ساز میشه ، با KCC مکاتبه کن به سفارت ایمیل بفرست یا تماس بگیر و پیگیر جریان باش .
مورد دوم هم بیخیال چیز خاصی نیست نهایتش فرم رو عوض میکنی .

یه سر به این تاپیک بزن : http://mohajersara.com/thread-6457.html
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: nasim ، hessam1992 ، pari pariaaa ، lighter
باسلام به همه عزیزان با محبت و خیر رسان هم وطن ..
من در سال ۲۰۰۸ از ترکیه بصورت غیر قانونی به یونان و بعد به چک رفتم که در اونجا دستگیر شدم. از من اثر انگشت گرفتن و بعد دیپورت آتن شدم.در آتن هم اثر انگشت و نزدیک به ۱ ماه بازداشت. و بعد هم به خواسته خودم به ایران دیپورت شدم.
در فرم هایی که باید پر میکردیم و به KCC ارسال میکردیم قسمتهایی مربوط به اینکه آیا تا بحال بازداشت شدین در ایران یا خارج از ایران ...بود که من پر نکردم.فکر کردم ۵ سال از این موضوع میگذره و احتمال زیاد چیزی از من دیگه در اون کشور ها نیست.
۰سوال من: آیا این موضوع میتونه برای من مشکل ساز بشه یا نه؟
با تشکر از شما
تشکر کنندگان:
(2013-12-02 ساعت 15:27)مامان خانم نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:58)nasim نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 13:06)مامان خانم نوشته:  
(2013-12-02 ساعت 12:45)mahsa_en نوشته:  دوستانِ عزیز سلام،

امیدوارم همگی‌ تو این مسیر موفق بوده باشین و بدون استرس به اون نتیجه دلخواه برسین. من ۹ ژانویه مصاحبه دارم در سفارت آمریکا در مالزی، چن تا سال دارم که واقعا ممنون میشم اگه دوستانی اینجا هستن به من کمک کنن. البته من پست‌ها رو خوندم، اما واسه سوالاتم جواب قطعی پیدا نکردم واسه همین مجدد وقت دوستان‌و میگیرم،

۱. آیا برای ترجمه مدارک تحصیلی‌، احتیاجی به تا"اید وزارت خارجه هست یآا خیر؟؟ ( البته من قصد ادامه تحصیل ندارم)

۲. برای مدیکال، دکتری که اینجا سفارت معرفی‌ کرده بود، همش به ما ۲ تااا واکسن زد، گفت برای سنّ شما فقط وکسان ۳ گانه و آنفولانزا باید زده بشه.آیا برای دوستان دیگه هم همینطور بوده؟

۳. آیا باید همه پاسپورتهای منقضی شده رو هم ببریم با خودمون؟

۴. به جز ترجمه شناسنامه، آیا ترجمه کارت ملی‌ هم لازمه؟

۵. گواهی سو پیشینه، من مدت ۳ سال تقریبا مالزی بودم، اما چون ویزام توریستی بوده به من این گواهی رو نمیدن، آیا برای ایرانی‌ها خیلی‌ گیر میدن؟

۶.آیا برای یک زوج، گواهی بانک برای حساب مشترک قابل قبوله؟ یآا بهتره حسابا تکی‌ باشه؟
ممنون باز هم از دوستانی که حوصله‌‌ می‌کنن و جواب میدن، خیلی‌ به کم شدن استرس به من کمک می‌کنن. باز هم ممنون
سلام
1 به تاییدیه احتیاج نیست مگر قصدتان ادامه تحصیل باشد
2 فکر کنم مبنا نظر دکتر معتمد سفارت باشد اما در ایران ما تا حالا mmr انفولانزا هپاتیت و کزاز را زده ایم
3به پاسپورت های منقضی ظاهرا احتیاجی نیست
4ترجمه کارت ملی هم لازم است
5گواهی پلیس برای اقامت بالای یک سال در کشور ثانی جزو مدارک الزامی سفارت است امیدوارم برایتان دردسر ایجاد نکند
6بله مشکلی نیست
امیدوارم با موفقیت مصاحبه را پشت سر بگذارید

عذر می خوام گواهی سو پیشینه برای 6 ماه به بالا نیاز است نه بالای یه سال .
سلام
اگر از سایت سفارت آمریکا مدارک مورد نیاز را ببینید جهت هر 6 ماه اقامت در بخش های مختلف کشورتان نیاز مند گواهی پلیس هستید و برای 12 ماه اقامت در کشوری غیر از کشور خودتان به گواهی احتیاج دارید من در این مورد مطمن هستم
خدانگهدار
دوستان ممنونم از راهنماییتون، من هم میدونم که گواهی پلیس باید بگیرم، اما مشکل اینه که مالزی به کسانی‌ که به ویزای توریست اینجا بودن سو پیشینه نمیده! آیا ممکنه استثنا قائل بشن؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان