کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام دوستان.کسی میدونه این ماجرای اصلاح روابط ایران با USA تأثیری تو پروسه کلیرنس داره یا نه؟ یعنی ممکنه این آمریکایی ها کمی با ما مهربونتر بشن؟!!! Tongue
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: NEURON
(2013-12-03 ساعت 03:59)ahmad amin saadat نوشته:  باسلام به همه عزیزان با محبت و خیر رسان هم وطن ..
من در سال ۲۰۰۸ از ترکیه بصورت غیر قانونی به یونان و بعد به چک رفتم که در اونجا دستگیر شدم. از من اثر انگشت گرفتن و بعد دیپورت آتن شدم.در آتن هم اثر انگشت و نزدیک به ۱ ماه بازداشت. و بعد هم به خواسته خودم به ایران دیپورت شدم.
در فرم هایی که باید پر میکردیم و به KCC ارسال میکردیم قسمتهایی مربوط به اینکه آیا تا بحال بازداشت شدین در ایران یا خارج از ایران ...بود که من پر نکردم.فکر کردم ۵ سال از این موضوع میگذره و احتمال زیاد چیزی از من دیگه در اون کشور ها نیست.
۰سوال من: آیا این موضوع میتونه برای من مشکل ساز بشه یا نه؟
با تشکر از شما

دقیقا یاد فیلم های گ ا ن گ س ت ر ی افتادم من تجربه شو ندارم اما حالا که قبول شدین لاتاری . مشکل سازیش بیشتر از ریجک شدن نیست که ! از الان به فکر مشکل ساز بودنش نباشین اما فکر کنم اگه ازتون درباره خارج ایران بودن و پرسیدن راستشو بگین . می توونین بگین توی ایران مشکلی داشتین که باید به کشور دیگه ایی پ ن ا ه ن ده می شدین .شما حتی اگه پاستونو هم عوض کرده باشین اونا راحت می توونن استعلام کنن . مگه اینکه هویتتون و عوض کرده باشین . موفق باشین
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ahmad amin saadat
(2013-12-03 ساعت 03:59)ahmad amin saadat نوشته:  باسلام به همه عزیزان با محبت و خیر رسان هم وطن ..
من در سال ۲۰۰۸ از ترکیه بصورت غیر قانونی به یونان و بعد به چک رفتم که در اونجا دستگیر شدم. از من اثر انگشت گرفتن و بعد دیپورت آتن شدم.در آتن هم اثر انگشت و نزدیک به ۱ ماه بازداشت. و بعد هم به خواسته خودم به ایران دیپورت شدم.
در فرم هایی که باید پر میکردیم و به KCC ارسال میکردیم قسمتهایی مربوط به اینکه آیا تا بحال بازداشت شدین در ایران یا خارج از ایران ...بود که من پر نکردم.فکر کردم ۵ سال از این موضوع میگذره و احتمال زیاد چیزی از من دیگه در اون کشور ها نیست.
۰سوال من: آیا این موضوع میتونه برای من مشکل ساز بشه یا نه؟
با تشکر از شما

دوست عزیز اگر آفیسر کوچکترین اطلاعی راجع به این داستانی که شما گفتی پیدا کنه که بعید هم نیست ، کیس شما در لحظه ریجکت میشه چون اصل بر صداقت است و شما این موضوع رو مخفی کردین
کیس نامبر :2014AS26xx
کنسولگری : ایروان
نفرات کیس : 2
مصاحبه : 11 دسامبر
دریافت ویزا: 13 دسامبر
California DMV - Driver License
California DMV - Rules of the Road
California DMV - Top 10 Reasons for Failing the Driving Test
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، NEURON ، ahmad amin saadat
[/quote]

برای مورد اول "ممکنه" مشکل ساز بشه ... یکم خوش بینانست چون 100% مشکل ساز میشه ، با KCC مکاتبه کن به سفارت ایمیل بفرست یا تماس بگیر و پیگیر جریان باش .
مورد دوم هم بیخیال چیز خاصی نیست نهایتش فرم رو عوض میکنی .

یه سر به این تاپیک بزن : http://mohajersara.com/thread-6457.html
[/quote]
[/quote]
حتما به kccایمیل بزن متاسفم که اینومیگم ولی من چندروزپیش داشتم سفرنامه ی یکی ازکابرارو میخوندم دقیقا مشکل شما روداشت یعنی توفرم ها متاهل واردکرده بودولی ازدواج نکرده بودحتی به kccایمیل زده بودولی متاسفانه زمان مصاحبه ردشده بودSad
[/quote]

امیدوارم مشکل من حل بشه ... Sad

کسی می تونه کمک کنه متنی رو آماده کنم که واسه KCC بفرستم ؟Sad
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2013-12-03 ساعت 09:45)manamilad نوشته:  سلام دوستان.کسی میدونه این ماجرای اصلاح روابط ایران با USA تأثیری تو پروسه کلیرنس داره یا نه؟ یعنی ممکنه این آمریکایی ها کمی با ما مهربونتر بشن؟!!! Tongue

هرچند که ممکنه بی تاثیر هم نباشه اما کلاً فکر خودتون رو درگیر این ماجراها نکنید. هرچی بیشتر فکر وخیال کنید بیشتر اذیت می شید ... از من گفتن بود ... Smile
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، behfaza ، nasim ، pari pariaaa ، manamilad
من یه خواهشی از همه دوستان گلم داشتم ....
اخیراً زیاد می بینم که دوستان وقتی می خوان پاسخ دوست دیگه ای رو بدن با زدن دکمه پاسخ در زیر ارسال اون فرد و به نوعی با استفاده از نقل قول این کار رو انجام می دن. این به خودی خود بد نیست و خوب هم هست. اما تصور کنید وقتی چند تا ارسال زیر هم میاد و شما اون رو نقل قول می کنید چه حجمی از صفحه رو اشغال می کنه و مخاطب باید همش اسکرول بزنه بیاد پایین تا ببینه مثلاً شما دو تا کلمه جواب دادید. این موضوع زمانی خیلی آزار دهنده میشه که مثل دوستی یک متن انگلیسی طول و دراز رو کپی کردند و شما اون رو نقل قول می کنید.
مخلص کلام اینکه می خواستم خواهش کنم از همه عزیزان که لطف کنید اگر نقل قولی پاسخ می دید، اون سوال قبل رو تا جایی که نفس مطلب از بین نره کوتاه کنید. اینطوری بهتر میشه از سایت استفاده کرد.

دوستون دارم
عمو احسان
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: kiana11 ، Natasha9 ، Saeedv13 ، behfaza ، poem ، nasim ، kage.omid ، m_yek ، majid7 ، aghaghia ، shayesteh ، pari pariaaa ، manamilad ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، amin arefi ، NEURON ، MEHR52
سلام بچه ها, من نامه دومم ماه پیش اومد و تاریخ مصاحبم 12 دسامبر زده بود, 2 هفته پیش با سفارت ابوظبی تماس گرفتم و تاریخش رو واسه 10 مارچ انداختم, اونا هم همون روز یک ایمیل برام فرستادن مبنی بر اینکه تاریخ مصاحبم افتاده 10 مارچ , اما نامه دومم عوض نشده همون قبلی مونده! روز مصاحبم مشکلی که پیش نمیاد به جای نامه دوم پرینت ایمیلی رو که تاریخ مصاحبه جدیدم توشه ببرم؟؟نمیگن نامه دومت کو؟؟
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2013-12-03 ساعت 12:53)niloosin نوشته:  سلام بچه ها, من نامه دومم ماه پیش اومد و تاریخ مصاحبم 12 دسامبر زده بود, 2 هفته پیش با سفارت ابوظبی تماس گرفتم و تاریخش رو واسه 10 مارچ انداختم, اونا هم همون روز یک ایمیل برام فرستادن مبنی بر اینکه تاریخ مصاحبم افتاده 10 مارچ , اما نامه دومم عوض نشده همون قبلی مونده! روز مصاحبم مشکلی که پیش نمیاد به جای نامه دوم پرینت ایمیلی رو که تاریخ مصاحبه جدیدم توشه ببرم؟؟نمیگن نامه دومت کو؟؟

خیر مشکلی نیست. شما پرینت نامه دومتون به همراه پرینت ایمیلتون رو همراه داشته باشید و همون 10 مارچ تشریف ببرید.
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: majid7 ، aghaghia ، manamilad ، pari pariaaa ، niloosin ، محبت ، mahbube ، behfaza
(2013-12-03 ساعت 02:10)hessam1992 نوشته:  سلام بچه ها ...
ضمن تبريك به برندگان ٢ تا سوال داشتم

من موقع ثبت نام لاتاري ٢٠١٤ وقتي فرم رو پر مي كردم متاهلي پر كردم . يعني مي خواستم ازدواج كنم كه حالا بنا به دلايلي اتفاق نيوفتاد . حالا كه برنده شدم و فرم ها رو فرستادم مجردي پر كردم و فرستادم . ممكن اين موضوع مشكل ساز بشه !؟

دوميشم اينه كه من اون قسمت دوم فرم رو هم امضا كردم و فرستادم !! اينم ممكن مشكل ساز بشه ؟؟

ممنون از همه دوستان .

در رابطه با سوال اول صددرصد مشکل ساز خواهد شد
در مورد سوال دوم خیر مشکلی نیست
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: majid7 ، hessam1992 ، محبت ، aghaghia ، pari pariaaa ، mahbube ، behfaza ، masoud z
دوستان در سایتی که بعد از مصاحبه سفارت بهمون معرفی کرده جلوی کیس نامبرای کلیر شده یه تاریخه

این تاریخ دقیقا مربوط به چیه؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
ایجاد خط پروازی تهران – واشنگتن درآینده ای نزدیک/ راه اندازی مجدد پرواز بحرین
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور از ایجاد خط پروازی تهران به واشنگتن در آینده ای نزدیک خبرداد.

به گزارش خبرنگار مهر از یاسوج، محمود رسولی‌نژاد که برای بازدید از فرودگاه یاسوج به این شهر سفر کرده بود، صبح سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: هر دو کشور آمادگی خود را برای انجام این پرواز اعلام کرده‌اند و پیش‌بینی می شود که این خط پروازی به زودی به نتیجه برسد.

وی افزود: لازم است ابتدا بسترهای لازم برای انجام این پرواز فراهم شود.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، pari pariaaa ، mahbube ، behfaza ، manamilad
(2013-12-03 ساعت 16:26)KIMIA2005 نوشته:  

من موقع ثبت نام لاتاري ٢٠١٤ وقتي فرم رو پر مي كردم متاهلي پر كردم . يعني مي خواستم ازدواج كنم كه حالا بنا به دلايلي اتفاق نيوفتاد . حالا كه برنده شدم و فرم ها رو فرستادم مجردي پر كردم و فرستادم . ممكن اين موضوع مشكل ساز بشه !؟

دوميشم اينه كه من اون قسمت دوم فرم رو هم امضا كردم و فرستادم !! اينم ممكن مشكل ساز بشه ؟؟

ممنون از همه دوستان .

راه حلی نداره این قضیه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-03 ساعت 17:49)hessam1992 نوشته:  

ممنون از همه دوستان .

راه حلی نداره این قضیه ؟

نمیخوام ناراحتتون کنم دوست عزیز ولی بنظر بنده تنها مدرک موجه و مورد قبول سفارت در این رابطه ارائه سند طلاق هستش که اون هم برای شما امکان پذیر نیست چون ازدواجی صورت نگرفته و اطلاعات شما غلط بوده ولی با این وجود شما مکاتبه کنید شاید راهکار ی را پیش روی شما قرار دهند و نیز نظر دیگر دوستان را هم جویا شوید ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، pari pariaaa ، mahbube ، محبت ، shayesteh
(2013-12-03 ساعت 17:49)hessam1992 نوشته:  

ممنون از همه دوستان .

راه حلی نداره این قضیه ؟

سلام
خیر متاسفانه هیچ راه حلی نداره حتی اون زمان هم که ثبت نام کردید بدون داشتن عقدنامه رسمی در واقع اطلاعات غلط دادید و بهتره هزینه نکنید اما برای آرامش خاطرتون یه ایمیل بزنید به kcc
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، pari pariaaa ، mahbube ، manamilad
دوستان به اين لينك يه سري بزنين آموزش زبان هست (pdf) كه يكي از دوستان مهاجرسرايي زحمتشو كشيده.درسهاي جالبي داره
http://mohajersara.com/thread-3375.html
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: مامان خانم ، pari pariaaa ، amin arefi ، ramaya ، manamilad ، محبت

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان