کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-05 ساعت 15:46)hamid.eng نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 12:49)ali3875 نوشته:  [quote='ESMAEILI_K' pid='447499' dateline='1386230685']
[quote='ali3875' pid='445914' dateline='1385718623']
راستی یک نکته یادم اومد اگه خانوما و اقایون کسی تیروئید داره حتما مدارک پزشکیشو کامل ببره از دکتر معالج یا دکتر متخصص غدد حتما نامه ببرید به انگلیسی

من برای خانومم نامه نگرفته بودم خیلی اذیت شدم تا نامه رو برادرم گرفتو به هتل فکس کرد
من لازم دیدم اتفاقی که برام افتادو بازگو کنم تا دوستان دیگه مثل من اذیت نشن

با سلام و احترام
اگر ممکن است بیشتر توضیح بفرمایید چه مشکلی پیش امده ؟ موقع مدیکال مشکل پیش امده یا مصاحبه یا برای همراه داشتن قرص
با تشکر

پاسختونو تو پیام خصوصی دادم دوست عزیز

دوست عزیز کاش برای همه دوستان توضیح میدادی...خانم من کم کاری تیروئید داره...کار خاصی باید انجام بشه؟

فقط تاکید میکنم هر مدرک پزشکی در رابطه با تیروئید دارید ببرید مثل آزمایش-رادیو گرافی و حتما هم یک گواهی از دکترتون بگیرید که تحت نظر هستید و این داروها رو مصرف میکنید و البته گواهی به انگلیسی باشه
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
اگه مدارك پزشكي كه دكتر ميده با خودم نبرم سفارت قبول مي كنن برم مساحبه بشم ولي نقص مدرك بخورم؟؟؟؟؟؟روز مصاحبه من سه شنبه هست اگه تا شنبه نرسم مي مونم دوشنبه.من نمي دونم با اين شانسي كه دارم چه جوري از لاتاري قبول شدم،تا حالا دو دفعه بليط هواپيمام به خاطر بدي اب و هوا كنسل شده ، فردا صبح هم اگه كنسل بشه با ماشين ميرم بازرگان از اونجا يا از آغري مي خوام برم انكارا يا از ايغدير ايشالاااا.
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: محبت
سلام
ببخشید میخواستم بپرسم چرا پروسه ی ویزای 2014 اینقدر کند میره جلو.
شماره پدر من 4xxx هست ولی هنوز انگار 2500 تا اعلام کردن.
حدودا کی نوبتشون میشه؟ من نگرانم که نکنه من دارم اشتباه میکنم Sad
بيا ره توشه برداريم قدم در راه بي برگشت بگذاريم ببينيم آسمان هر كجا آيا همين رنگ است ؟
تشکر کنندگان: khosro.1985
(2013-12-04 ساعت 00:11)Vahid2014 نوشته:  
(2013-12-03 ساعت 17:42)ali3875 نوشته:  دوستان در سایتی که بعد از مصاحبه سفارت بهمون معرفی کرده جلوی کیس نامبرای کلیر شده یه تاریخه

این تاریخ دقیقا مربوط به چیه؟

تاريخ اكسپاير شدن ويزا

دوست عزیز این تاریخی که جلوی کیس نامبرای کلیر شده قید شده تاریخ اکسپایر ویزا نیست بلکه اگر تا اون تاریخ برای گرفتن ویزا اقدام نکنید دوباره اف بی ای چک می خورید .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، masoud z ، pari pariaaa
(2013-12-05 ساعت 21:55)mina000 نوشته:  سلام

دوست عزیز ای کاش می شد در تسریع پروسه ویزای 2014 دخیل بود ولی متاسفانه این امر امکان پذیر نیست نگران نباشید و صبر داشته باشید .
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: masoud z ، pari pariaaa ، mina000
(2013-12-05 ساعت 21:55)mina000 نوشته:  سلام
سلام
دوست خوبم خیر تا 3000 اعلام شده و تا چند روز دیگه بولتن ژانویه اعلام میشه و شمابه امید خدا در بولتن فبریه منتظر باشید و این پست رو هم مطالعه کنید http://mohajersara.com/thread-6455-post-...pid325801;)
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: masoud z ، pari pariaaa ، ffrfar ، manamilad ، mina000
معاون فناوری و اطلاعات سازمان ثبت احوال کشور از گفت: بازدیدکنندگان نمایشگاه الکامپ می توانند در صورت تمایل با مراجعه به غرفه سازمان ثبت احوال در این نمایشگاه و تحویل مدارک مورد نیاز، در مدت 15 دقیقه شناسنامه های مکانیزه (جدید) دریافت کنند.

«حمید پارسایی» روز پنجشنبه در حاشیه برگزاری نمایشگاه الکامپ در گفت و گو با ایرنا به همراه داشتن شناسنامه فعلی، کپی کارت ملی، دو قطعه عکس و اصل شناسنامه همسر و فرزند (در صورت تاهل) را از جمله مدارک مورد نیاز برای صدور شناسنامه جدید در غرفه ثبت احوال عنوان کرد.

این مقام مسئول در سازمان ثبت احوال کشور هزینه و زمان صدور شناسنامه های جدید در نمایشگاه الکامپ را به ترتیب 150 هزار ریال و 15 دقیقه اعلام کرد.

پارسایی با بیان اینکه شناسنامه های مکانیزه ضد جعل و دارای ضریب امنیتی بالایی هستند گفت: هم اکنون فراخوان عمومی برای صدور شناسنامه های جدید در کشور وجود ندارد و حضور سازمان ثبت احوال در نمایشکاه الکامپ این فرصت را فراهم کرده تا مردم به صورت فوری شناسنامه جدید دریافت کنند.

وی تصریح کرد ادارات ثبت احوال و دفاتر پیشخوان دولت در شرایط عادی تنها برای افراد واجد شرایط شامل افراد 15 سال تمام که قصد دارند شناسنامه خود را عکس دار کنند یا افرادی که شناسنامه آنها دچار مفقودی، پارگی یا آب رفتگی شده، شناسنامه های جدید صادر می کند.

نوزدهمین نمایشگاه بین الملی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از امروز در محل نمایشگاه های دایمی تهران آغاز بکار کرد و تا 17 آذرماه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

این هم به نظرم خبر جالبی اومد برای دوستانی که میخوان زود شناسنامشونو عوض کنن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

سلام عزيزان....سوالم اينه ...من در حال حاضر كار نمي كنم ولي بيمه من درًشركت همسرم رد مي شه ...و من جند سال سابقه بيمه دارم ولي كار نكردم ...به نظرتون در روز مصاحبه مطرح كنم يا نه ...
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان:
(2013-12-04 ساعت 23:24)محبت نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 22:52)rtt نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 19:57)sabor نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 15:19)محبت نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 15:02)rtt نوشته:  دوستان یه سوالی برام پیش اومده ممنون می شم اگه اطلاعی دارین و کمک کنید
اگر کسی بعد از مصاحبه اما قبل از اولین سفر به بلاد کفر ازدواج کنه مشکی پیش می یاد در روند دریافت گرین کارت یا باید اطلاع بده که آقا من می خوام ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟
سلام

خیر مشکلی پیش نمیاد و بعدا از طریق ویزای خانوادگی برای همسرش هم اقدام میکنهSmile. اونوقت به سلامتی ، مبارک باشهWink
اگر قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید و اطلاع بدید کیس شما مجددا از اول بررسی میشه و همین روندی رو که تا حالا آمدید باید تکرار شه. یعنی دوباره کارنت شید و بعد وقت مصاحبه بدن و الی آخر. اگر تصمیم دارید باید زودتر اقدام کنید که تا سپتامبر بتونید این مراحلو پشت سر بذارید.

نه من منظورم ازدواج بعد از گرفتن ویزا اما قبل از سفر به آمریکاس؟؟؟!!!!!!!!
سلام
گفتم که مشکلی ندارید و شما ویزاتون رو گرفتید و میتونید بدون دردسر برید اما در خصوص همسر فرضیتون کاری نمیتونید کنید و باید بعدا اقدام کنیدWink

اگر بخوای همسرت را همزمان ببری یعنی با ویزای دی وی ، اطلاع باید بدی و ویزای شما هم کنسل می شه و دوباره با همسرت مصاحبه می شید . اگر نخوای همزمان ببری فکر کنم بعد اینکه وارد خاک امریکا شدی از طریق ویزای ازدواج براش می تونی اقدام کنی
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: shani89 ، محبت ، manamilad
(2013-12-06 ساعت 15:57)iris نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 23:24)محبت نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 22:52)rtt نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 19:57)sabor نوشته:  
(2013-12-04 ساعت 15:19)محبت نوشته:  سلام

خیر مشکلی پیش نمیاد و بعدا از طریق ویزای خانوادگی برای همسرش هم اقدام میکنهSmile. اونوقت به سلامتی ، مبارک باشهWink
اگر قبل از دریافت ویزا ازدواج کنید و اطلاع بدید کیس شما مجددا از اول بررسی میشه و همین روندی رو که تا حالا آمدید باید تکرار شه. یعنی دوباره کارنت شید و بعد وقت مصاحبه بدن و الی آخر. اگر تصمیم دارید باید زودتر اقدام کنید که تا سپتامبر بتونید این مراحلو پشت سر بذارید.

نه من منظورم ازدواج بعد از گرفتن ویزا اما قبل از سفر به آمریکاس؟؟؟!!!!!!!!
سلام
گفتم که مشکلی ندارید و شما ویزاتون رو گرفتید و میتونید بدون دردسر برید اما در خصوص همسر فرضیتون کاری نمیتونید کنید و باید بعدا اقدام کنیدWink

اگر بخوای همسرت را همزمان ببری یعنی با ویزای دی وی ، اطلاع باید بدی و ویزای شما هم کنسل می شه و دوباره با همسرت مصاحبه می شید . اگر نخوای همزمان ببری فکر کنم بعد اینکه وارد خاک آمریکا شدی از طریق ویزای ازدواج براش می تونی اقدام کنی

دوست عزیز، شما قبل از مصاحبه ازدواج کنید و روز مصاحبه با همسرتون برید، اگر مشکل خاص مثل سربازی یا شغل دولتی نداشته باشید یک ضرب می گیرید. در ضمن روز مصاحبه ما یه خانم و آقایی رو که بعد از قبولی آقا با هم ازدواج کرده بودن دیدم . یک ضرب هم گرفتن.
موفق باشید.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: محبت ، rtt ، nasim
(2013-12-01 ساعت 22:48)NEURON نوشته:  
(2013-11-27 ساعت 02:14)NEURON نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 01:23)masuodrh نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 00:00)سالیا نوشته:  سلام دوستان عزیز .
ولی میخام بپرسم اگر مدرک موقتم را ترجمه کنم قابله قبوله یا نه ؟
از ما ترجمه گواهی موقت رو قبول نکردن تو ابوظبی و ترجمه دانشنامه لیسانس رو فقط نگه داشت
بنده پزشک هستم و چون هنوز طرحم تمام نشده مدرک اصلیم رو نگرفتم
با توصیه همکارانی که سال قبل لاتاری قبول شدند و رفتند خیالم راحت بود که با ارائه کارت نظام پزشکی یا گواهی کار بعنوان پزشک یا گواهی موقت اتمام تحصیل می تونم کارم در سفارت رو پیش ببرم.البته همشون دانشنامشون رو داشتند.
ولی حالا با پست بالا در مورد اینکه گواهی موقت رو قبول نکردند دوباره به فکر افتادم
آیا به نظرتون بهتره من برم و با وثیقه 40-50 میلیون تومان مدرکم رو آزاد کنم؟
خیلی ممنون
خوشم میاد کسی تحویلمون نمی گیرهSmile آخه دانشگاه هم می گه گواهی موقت هم نمی دیم بهت حتی نگاش کنیTongue
چه کنم من پس؟ کسی از دوستان هیچ تجربه مشابهی نداره حتی شنیده ای یا شاید صفحه ای از مهاجرسرا.هر چند که زیر و روش کردم
به این بیچاره هم یک جوابی بدین من می شناسمش آدم خوبیه!!!Big Grin
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین چون هفته ی دیگه مصاحبه دارم.
1- درسته که از افراد مجرد تعهد میگیرن که تا 2 سال ازدواج نکنند؟
من بعد از گرفتن ویزا میخوام ازدواج کنم چون ایشون سرباز هستن و ما نمی تونستیم ازدواج کنیم که به مصاحبه برسن. تصمیم گرفتیم بعد از گرفتن ویزا ازدواج کنیم.
2- اگر ویزا رو بگیرم و ازدواج کنم قبل از سفرم به ا م ر ی ک ا می تونم برم و گیرین کارتم رو بگیرم؟ بعد برای ایشون اقدام کنم؟ و کلآ چه جوری باید اقدام کرد؟
3- اگر بعد از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنیم باز هم کارت من باطل میشه؟ و چند وقت تو صف همسران ... کارت باید بمونیم؟
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-06 ساعت 21:17)ستاره.ستاره نوشته:  سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین چون هفته ی دیگه مصاحبه دارم.
1- درسته که از افراد مجرد تعهد میگیرن که تا 2 سال ازدواج نکنند؟
من بعد از گرفتن ویزا میخوام ازدواج کنم چون ایشون سرباز هستن و ما نمی تونستیم ازدواج کنیم که به مصاحبه برسن. تصمیم گرفتیم بعد از گرفتن ویزا ازدواج کنیم.
2- اگر ویزا رو بگیرم و ازدواج کنم قبل از سفرم به ا م ر ی ک ا می تونم برم و گیرین کارتم رو بگیرم؟ بعد برای ایشون اقدام کنم؟ و کلآ چه جوری باید اقدام کرد؟
3- اگر بعد از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنیم باز هم کارت من باطل میشه؟ و چند وقت تو صف همسران ... کارت باید بمونیم؟

در مورد اینکه تعهد میگیرن چیزی نشنیدم تا حالا!
اگر تنهایی ویزا رو بگیریدٰ یعنی تا قبل از مصاحبه ازدواج نکنید خودتون تنهایی باید برید آمریکا. قبل از رفتن به آمریکا که اصلا نمیتونید گرین کارت بگیرید. باید حتما وارد آمریکا بشید و حدودا یک ماه بعد از ورودتون گرین کارتتون رو میگیرید. بعد میتونید ازدواج کنید و برای همسرتون درخواست بدید. گرین کارتتون هم قرار نیست باطل بشه. واسه چی آخه؟؟؟ این درخواست برای ایشون هم یه کم زمان میبره تا همسرتون بتونن بیان آمریکا. زمان دقیقش رو توی تاپیک ازدواج با کسی که گرین کارت داره میتونید پیدا کنید.
سریع ترین راهی که همسرتون بیان آمریکا اینه که قبل از مصاحبه ازدواج کنید و فرم ها رو دوباره بفرستید. مصاحبتون عقب میفته اما با هم ویزا میگیرید و میرید. که البته با توجه به سرباز بودن ایشون نمیدونم اصلا این راه شدنیه یا نه.
Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: محبت ، Saeedv13 ، nasim
(2013-12-06 ساعت 15:38)nazanin fatemi نوشته:  سلام عزيزان....سوالم اينه ...من در حال حاضر كار نمي كنم ولي بيمه من درًشركت همسرم رد مي شه ...و من جند سال سابقه بيمه دارم ولي كار نكردم ...به نظرتون در روز مصاحبه مطرح كنم يا نه ...

خیر بهتر است که اصلاً اشاره ای نفرمایید که فقط مراحل براتون طولانی تر میشه. بهتر که یه شخص خیلی معمولی باشید
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: محبت ، nazanin fatemi
(2013-12-05 ساعت 19:43)Niyousha نوشته:  اگه مدارك پزشكي كه دكتر ميده با خودم نبرم سفارت قبول مي كنن برم مساحبه بشم ولي نقص مدرك بخورم؟؟؟؟؟؟روز مصاحبه من سه شنبه هست اگه تا شنبه نرسم مي مونم دوشنبه.من نمي دونم با اين شانسي كه دارم چه جوري از لاتاري قبول شدم،تا حالا دو دفعه بليط هواپيمام به خاطر بدي اب و هوا كنسل شده ، فردا صبح هم اگه كنسل بشه با ماشين ميرم بازرگان از اونجا يا از آغري مي خوام برم انكارا يا از ايغدير ايشالاااا.

دوست عزیز چکار کردی؟ انشاله که تونستی بری.
2014AS7xx،یک نفر،ارسال فرمها:17 June،کنسولگری:آنکارا، کارنتی سری اول، مصاحبه:17 December، کلییرنس، آپدیتها: 30 دسامبر، 6،2 ژانویه،15و30می،26،24،23،20،13،12،5،3 جون و 27 کلییر بعد از 192 روز، دریافت ویزا 11جولای
سفرنامه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان