کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
فرزند من 19 سالشه برای گرفتن ویزاش از آنکارا اگه همراهم نباشه باید ازش وکالت نامه بگیرم؟ ترتیبش چطوره اگه وکالت بخواد؟ تو محضر وکالت بگیرم بعد بدم ترجمه انگلیسی بشه یا ترکی استانبولی؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: محبت
سلام دوستانى كه براى مصاحبه تشريف بردن آيا داشتن حجاب در روند مصاحبه تاثير گذار هست؟
كيس نامبر2014as00034xx،مشاهده قبولى 8مى،ارسال فرم هاى اوليه 17مى،نامه دوم 18دسامبر،مصاحبه هفته سوم فوريه ابوظبى ،دريافت ويزا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-12-07 ساعت 15:38)Morteza1350 نوشته:  سلام دوستانى كه براى مصاحبه تشريف بردن آيا داشتن حجاب در روند مصاحبه تاثير گذار هست؟

خیر. تا جایی که من شنیدم هیچ تاثیری در روند مصاحبه نداره.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت ، amin arefi ، Morteza1350
منظورم اینه که من ویزا رو بگیرم و قبل از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنم ولی ازدواجم رو اعلام نکنم آیا هنگامی که می خوام برای اولین بار برم آ م ر ی ک ا و ... کارتم رو بگیرم شناسنامه من چک میشه؟ و آیا ممکنه برای خودم مشکل پیش بیاره؟
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-07 ساعت 15:46)ستاره.ستاره نوشته:  منظورم اینه که من ویزا رو بگیرم و قبل از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنم ولی ازدواجم رو اعلام نکنم آیا هنگامی که می خوام برای اولین بار برم آ م ر ی ک ا و ... کارتم رو بگیرم شناسنامه من چک میشه؟ و آیا ممکنه برای خودم مشکل پیش بیاره؟
سلام
خیر دوست خوبم شناسنامه شما چک نمیشه فقط پاسپورت رو میشناسن و ویزای داخلش رو و اون پاکت همراهتون Smile اما ظاهرا خانمهای متاهل برای مسافرت خارج کشور به تنهایی وکالت همسر رو لازم دارن در این خصوص هم تحقیق کنید تا دردسر نشه.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: amin arefi ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 15:32)ali3875 نوشته:  فرزند من 19 سالشه برای گرفتن ویزاش از آنکارا اگه همراهم نباشه باید ازش وکالت نامه بگیرم؟ ترتیبش چطوره اگه وکالت بخواد؟ تو محضر وکالت بگیرم بعد بدم ترجمه انگلیسی بشه یا ترکی استانبولی؟

سلام
یه نگاهی به این پست اقاقیای عزیز بنداز جوابتو میگیری http://mohajersara.com/thread-6845-post-...pid448031:)
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amin arefi
(2013-12-07 ساعت 12:28)manamilad نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 10:57)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 10:49)manamilad نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 15:38)nazanin fatemi نوشته:  سلام عزيزان....سوالم اينه ...من در حال حاضر كار نمي كنم ولي بيمه من درًشركت همسرم رد مي شه ...و من جند سال سابقه بيمه دارم ولي كار نكردم ...به نظرتون در روز مصاحبه مطرح كنم يا نه ...

دوست عزیز اونا هیچ دسترسی به سیستم بیمه ایران ندارند که بخوان سابقه بیمه شما رو چک کنند.هرچه توضیحات کمتری بدید کارتون راحت تر انجام می شه.در ضمن سابقه کار رو خواستن نه بیمه!Wink

البته اگر سابقه بیمه رو بخوان در بیارن به راحتی از توی سایت بیمه می تونن در بیارن. این در شرایطی هست که شما کد بیمه و این چیزهاتون رو ارائه بدید. اما نشدنی نیست و اگر اطلاعات بیمه ای تون رو داشته باشن می تونن سابقه بیمه رو ببینن و اینکه دسترسی ندارن حرف درستی نیست. اما با حرف manamilad عزیز موافقم. واقعیت قضیه این هست که شاغل نیستید و اینه که مهمه. وقتی شاغل نیستید پس لزومی نداره که راجع به کار اصلا حرفی به میون بیارید.

ghafari88 عزیز منظور من از عدم دسترسی اونا به بیمه ایران دقیقاً چیزی بود که شما فرمودید.از اونجایی که اونا به کد بیمه شخص دسترسی ندارند مگر اینکه خودمون در اختیارشون بذاریم، پس نمی تونن بدون خواست شخص سوابق بیمش رو چک کنند!!!!Tongue به خاطر توضیح ناقصم عذر می خوام!Shy
مشكر از توضيح شما عزيزان هم manamilad و هم عمو احسان ...خيالم راحت شد ...راستي دوست عزيز manamilad شما هم مثل ما مداركتون را دير ارسال كرديد من هم 31 اكتبر ارسال كردم و با توجه به كيسم كه **68 است خيلي ناراحتم ..مخصوصا كه امسال كليرنس ها هم طولانيه ..هر جي خدا بخواهد
case number :2014AS00068$$
مصاحبه : هفته اول جون - ابوظبی
اپدیت ها : 14 می - 5 جون - 6 جون -10 جون -8 جولای -6 اگوست -28 اگوست
تشکر کنندگان: manamilad
[quote/]='nazanin fatemi' pid='448053' dateline='1386423]

[/quote]
مشكر از توضيح شما عزيزان هم manamilad و هم عمو احسان ...خيالم راحت شد ...راستي دوست عزيز manamilad شما هم مثل ما مداركتون را دير ارسال كرديد من هم 31 اكتبر ارسال كردم و با توجه به كيسم كه **68 است خيلي ناراحتم ..مخصوصا كه امسال كليرنس ها هم طولانيه ..هر جي خدا بخواهد
[/quote]

دوست عزیزم اصلاً نگران نباشید.منم اوایل خیلی نگران بودم اما دوستای نازنین مهاجرسرایی خیالم رو راحت کردن!Rolleyes چون تأخیر در ارسال فرمها فقط برای کیس های پایین باعث تأخیر در تاریخ مصاحبه می شه شما با آرامش مشغول تهیه بقیه مدارک مورد نیازتون باشید. Smile
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: nazanin fatemi ، محبت
(2013-12-07 ساعت 15:38)Morteza1350 نوشته:  سلام دوستانى كه براى مصاحبه تشريف بردن آيا داشتن حجاب در روند مصاحبه تاثير گذار هست؟

تو سایت DV LOTTERY در بخش ثبت نام لاتاری نوشته اگر شخص پوشش به خاطر اعتقاد مذهبی باشه مشکلی برای ثبت نامش نیست، پس حتماً برای مصاحبه هم نباید مشکلی باشه Wink
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، amin arefi
سلام دوستان امیدوارم همگی سالم و تندرست باشید.
من اقامت امارات رو دارم و سفارت انتخابی من هم ابوظبی هستش.می خواستم بدونم آیا کار خاصی باید انجام بدم چون تو فرمهای اولیه جایی ندیم که از اقامت مضاعف صحبت کرده باشه.چنانچه باید کار اضافی انجام بدم ممنون می شم من را راهنمایی کنید.با تشکر
2014AS74xx , تاريخ رويت:11 May , ارسال فرمها:17 june با DHL, سفارت:ابوظبی، مصاحبه:هفته دوم june، ویزا:یکضرب
تشکر کنندگان:
(2013-12-07 ساعت 16:18)محبت نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 15:46)ستاره.ستاره نوشته:  منظورم اینه که من ویزا رو بگیرم و قبل از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنم ولی ازدواجم رو اعلام نکنم آیا هنگامی که می خوام برای اولین بار برم آ م ر ی ک ا و ... کارتم رو بگیرم شناسنامه من چک میشه؟ و آیا ممکنه برای خودم مشکل پیش بیاره؟
سلام
خیر دوست خوبم شناسنامه شما چک نمیشه فقط پاسپورت رو میشناسن و ویزای داخلش رو و اون پاکت همراهتون Smile اما ظاهرا خانمهای متاهل برای مسافرت خارج کشور به تنهایی وکالت همسر رو لازم دارن در این خصوص هم تحقیق کنید تا دردسر نشه.

از کجا تحتیق کنم؟ یعنی چه دردسری؟

تشکر کنندگان:
(2013-12-07 ساعت 22:07)meisam14 نوشته:  سلام دوستان امیدوارم همگی سالم و تندرست باشید.
من اقامت امارات رو دارم و سفارت انتخابی من هم ابوظبی هستش.می خواستم بدونم آیا کار خاصی باید انجام بدم چون تو فرمهای اولیه جایی ندیم که از اقامت مضاعف صحبت کرده باشه.چنانچه باید کار اضافی انجام بدم ممنون می شم من را راهنمایی کنید.با تشکر

یا سلام
شما هم مانند بقیه افراد باید مدارکی که مربوطه به ایران هست مانند شناسنامه -مدارک تحصیلی و...را ترجمه رسمی کنید و واکسنها را هم بزنید و اگر مدت اقامتتان در امارات بیش از 12 ماه هست حتما گواهی عدم سو پیشینه امارات را لازم دارید.
موفق باشید
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: nedaba ، محبت ، meisam14
(2013-12-07 ساعت 22:11)ستاره.ستاره نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 16:18)محبت نوشته:  
سلام

از کجا تحتیق کنم؟ یعنی چه دردسری؟

برای خانمهای متاهل در مرحله صدور یا تمدید گذرنامه در فرم مربوطه قسمت رضایت رسمی شوهر قید گردیده که میبایستی در محضر رسما تایید و مهر شود برای مورد شما که الان گذرنامه بعنوان فرد مجرددارید بهتر است با اداره گذرنامه چک کنید ضمنا این را هم در نظر داشته باشید که هیچ گارانتی نیست که به همسر اینده شما حتما ویزای مهاجرت(از طریق ازدواج) بدهند.
حتی برای افرادی که قبل از مصاحبه ازدواج کنند چنانجه افسر مهاجرت شک کند که این ازدواج صرفا برای گرفتن ویزا ی مهاجرت برای فرد دیگر است (ازدواج صوری) افسر مهاجرت این اختیار را دارد که برای هیچکدام ویزا صادر نکند البته ظاهرا و خوشبختانه این مورد به ندرت اتفاق افتاده است ولی به هر حال احتمالش هست.

موفق باشید
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-07 ساعت 18:34)manamilad نوشته:  

تو سایت DV LOTTERY در بخش ثبت نام لاتاری نوشته اگر شخص پوشش به خاطر اعتقاد مذهبی باشه مشکلی برای ثبت نامش نیست، پس حتماً برای مصاحبه هم نباید مشکلی باشه Wink

در سفرنامه های بچه های 2013 مورد این تیپی بوده و ویزا هم گرفته موردی هم براش پیش نیومده از این نظر
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
سایز عکسی که برای سفارت باید ببریم با عکسی که برای پزشک باید ببریم فرق داره؟ خونده بودم ولی یادم رفته میشه بگین دوباره؟ لباسمون همین که یقه بسته باشه کافیه؟ :d

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان