کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-07 ساعت 00:13)lottery_23 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:17)ستاره.ستاره نوشته:  سلام من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین چون هفته ی دیگه مصاحبه دارم.
1- درسته که از افراد مجرد تعهد میگیرن که تا 2 سال ازدواج نکنند؟
من بعد از گرفتن ویزا میخوام ازدواج کنم چون ایشون سرباز هستن و ما نمی تونستیم ازدواج کنیم که به مصاحبه برسن. تصمیم گرفتیم بعد از گرفتن ویزا ازدواج کنیم.
2- اگر ویزا رو بگیرم و ازدواج کنم قبل از سفرم به ا م ر ی ک ا می تونم برم و گیرین کارتم رو بگیرم؟ بعد برای ایشون اقدام کنم؟ و کلآ چه جوری باید اقدام کرد؟
3- اگر بعد از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنیم باز هم کارت من باطل میشه؟ و چند وقت تو صف همسران ... کارت باید بمونیم؟

در مورد اینکه تعهد میگیرن چیزی نشنیدم تا حالا!
اگر تنهایی ویزا رو بگیریدٰ یعنی تا قبل از مصاحبه ازدواج نکنید خودتون تنهایی باید برید آمریکا. قبل از رفتن به آمریکا که اصلا نمیتونید گرین کارت بگیرید. باید حتما وارد آمریکا بشید و حدودا یک ماه بعد از ورودتون گرین کارتتون رو میگیرید. بعد میتونید ازدواج کنید و برای همسرتون درخواست بدید. گرین کارتتون هم قرار نیست باطل بشه. واسه چی آخه؟؟؟ این درخواست برای ایشون هم یه کم زمان میبره تا همسرتون بتونن بیان آمریکا. زمان دقیقش رو توی تاپیک ازدواج با کسی که گرین کارت داره میتونید پیدا کنید.
سریع ترین راهی که همسرتون بیان آمریکا اینه که قبل از مصاحبه ازدواج کنید و فرم ها رو دوباره بفرستید. مصاحبتون عقب میفته اما با هم ویزا میگیرید و میرید. که البته با توجه به سرباز بودن ایشون نمیدونم اصلا این راه شدنیه یا نه.

از ما که تعهد گرفتند که تا 6 ماه ازدواج انجام نگیرد..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: H Pier ، lottery_23 ، محبت ، ramaya ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 00:45)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 21:17)ستاره.ستاره نوشته:  

علی اقای عزیز چه تعهدی؟ شما که مزدوجین دیگه چرا...
این جریان واسم جالب شد چون امروز هم یکی از دوستام از دوسته دیگش که رفت امریکا اینو داشت نقل میکرد که تا چند وقت حق ازدواج نداره Cool
ولی از من فقط تعهد ثبت نام خدمت اجباری رو بخاطر سنم گرفتن.. ازدواج صحبتی نشد Shy
تشکر کنندگان: محبت ، ramaya ، KIMIA2005 ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 01:46)sejz نوشته:  

این جریان واسم جالب شد چون امروز هم یکی از دوستام از دوسته دیگش که رفت آمریکا اینو داشت نقل میکرد که تا چند وقت حق ازدواج نداره Cool
ولی از من فقط تعهد ثبت نام خدمت اجباری رو بخاطر سنم گرفتن.. ازدواج صحبتی نشد Shy
سلام
منظور علی آقا ازدواج مجدد بود، مگه نه علی جانWink راستی خانمت که الحمدلله این پستها رو که نمیخونه Big Grin
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: sejz ، KIMIA2005 ، nasim ، majid7 ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 01:56)محبت نوشته:  

این جریان واسم جالب شد چون امروز هم یکی از دوستام از دوسته دیگش که رفت آمریکا اینو داشت نقل میکرد که تا چند وقت حق ازدواج نداره Cool
سلام
منظور علی آقا ازدواج مجدد بود، مگه نه علی جانWink راستی خانمت که الحمدلله این پستها رو که نمیخونه Big Grin
من فکر کنم برا بچه هاشون بوده Wink
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، محبت ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 02:05)iris نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 00:45)KIMIA2005 نوشته:  [quote='lottery_23' pid='447814' dateline='1386359003']

سلام
من فکر کنم برا بچه هاشون بوده Wink

فرزند من 19 سالشه ازش تعهد گرفتند
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nasim ، محبت ، NEURON

سلام

محبت عزیز مثل اینکه سو برداشت شده از پست بنده داداش ما رو چه به این کارا میخوای دردسر درست کنی واسمون Wink واسه فرزندم تعهد گرفتند عزیز من نه خودم Big Grin
تشکر کنندگان: nasim ، majid7 ، manamilad ، محبت ، noobnoobi
بابا صلوات بفرستید ..... کی جرات داره ازدواج دوباره داره؟... حالا با تعهد یا بی تعهد ؟! ... نه خدایی! ... علی آقا شما بگو .... شما قضاوت کن ..... Big Grin
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، majid7 ، manamilad
(2013-12-07 ساعت 09:53)ghafari88 نوشته:  بابا صلوات بفرستید ..... کی جرات داره ازدواج دوباره داره؟... حالا با تعهد یا بی تعهد ؟! ... نه خدایی! ... علی آقا شما بگو .... شما قضاوت کن ..... Big Grin
پست موقت
اقا احسان عزیز شما هم گویا از بحث در این خصوص بدتون نمیاد داداش Wink از ما گفتن بود اگه جونت رو دوست داری حتی فکرشو هم نکن داداش Big Grin
البته ضرب المثلی هستش که میگه اب نیست وگرنه ...... هستیم به هر حال در این مورد هم بایستی بزرگترا و اهل فن نظر بدن و قضاوت کنند
الانه که یکی از مدیران عزیز تشریف بیارن و بهمون تذکر میدن Tongue
تشکر کنندگان: ghafari88 ، nasim ، محبت ، NEURON
(2013-12-06 ساعت 15:38)nazanin fatemi نوشته:  سلام عزيزان....سوالم اينه ...من در حال حاضر كار نمي كنم ولي بيمه من درًشركت همسرم رد مي شه ...و من جند سال سابقه بيمه دارم ولي كار نكردم ...به نظرتون در روز مصاحبه مطرح كنم يا نه ...

دوست عزیز اونا هیچ دسترسی به سیستم بیمه ایران ندارند که بخوان سابقه بیمه شما رو چک کنند.هرچه توضیحات کمتری بدید کارتون راحت تر انجام می شه.در ضمن سابقه کار رو خواستن نه بیمه!Wink
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت ، nazanin fatemi ، NEURON
(2013-12-07 ساعت 10:49)manamilad نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 15:38)nazanin fatemi نوشته:  سلام عزيزان....سوالم اينه ...من در حال حاضر كار نمي كنم ولي بيمه من درًشركت همسرم رد مي شه ...و من جند سال سابقه بيمه دارم ولي كار نكردم ...به نظرتون در روز مصاحبه مطرح كنم يا نه ...

دوست عزیز اونا هیچ دسترسی به سیستم بیمه ایران ندارند که بخوان سابقه بیمه شما رو چک کنند.هرچه توضیحات کمتری بدید کارتون راحت تر انجام می شه.در ضمن سابقه کار رو خواستن نه بیمه!Wink

البته اگر سابقه بیمه رو بخوان در بیارن به راحتی از توی سایت بیمه می تونن در بیارن. این در شرایطی هست که شما کد بیمه و این چیزهاتون رو ارائه بدید. اما نشدنی نیست و اگر اطلاعات بیمه ای تون رو داشته باشن می تونن سابقه بیمه رو ببینن و اینکه دسترسی ندارن حرف درستی نیست. اما با حرف manamilad عزیز موافقم. واقعیت قضیه این هست که شاغل نیستید و اینه که مهمه. وقتی شاغل نیستید پس لزومی نداره که راجع به کار اصلا حرفی به میون بیارید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: nasim ، H Pier ، manamilad ، محبت ، nazanin fatemi ، NEURON

سلام
Big Grin از علی آقا خبری نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ علی آقا خوب هستین شماااا ان شا الله ؟؟؟؟
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: manamilad ، KIMIA2005 ، محبت
(2013-12-07 ساعت 10:57)ghafari88 نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 10:49)manamilad نوشته:  

البته اگر سابقه بیمه رو بخوان در بیارن به راحتی از توی سایت بیمه می تونن در بیارن. این در شرایطی هست که شما کد بیمه و این چیزهاتون رو ارائه بدید. اما نشدنی نیست و اگر اطلاعات بیمه ای تون رو داشته باشن می تونن سابقه بیمه رو ببینن و اینکه دسترسی ندارن حرف درستی نیست. اما با حرف manamilad عزیز موافقم. واقعیت قضیه این هست که شاغل نیستید و اینه که مهمه. وقتی شاغل نیستید پس لزومی نداره که راجع به کار اصلا حرفی به میون بیارید.

ghafari88 عزیز منظور من از عدم دسترسی اونا به بیمه ایران دقیقاً چیزی بود که شما فرمودید.از اونجایی که اونا به کد بیمه شخص دسترسی ندارند مگر اینکه خودمون در اختیارشون بذاریم، پس نمی تونن بدون خواست شخص سوابق بیمش رو چک کنند!!!!Tongue به خاطر توضیح ناقصم عذر می خوام!Shy
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: ghafari88 ، H Pier ، KIMIA2005 ، محبت ، nazanin fatemi ، noobnoobi
(2013-12-07 ساعت 11:21)nasim نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 01:56)محبت نوشته:  سلام
Big Grin از علی آقا خبری نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ علی آقا خوب هستین شماااا ان شا الله ؟؟؟؟

توپ توپ خدا را شکر خوب هستم و سلامت و هیچ ملالی هم نیست Big Grin
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، محبت ، saeedshafiee
دوستان عزیزم کسی میدونه وقتی یک کیس مثلاً3نفر همراه داشته باشه(زن و شوهرو 2بچه زیر 21 سال) 4 ویزا بش تعلق می گیره یا 2ویزا؟ به خاطر این می پرسم که اسم بچه های زیر 21 سال تو پاسپورت پدر میاد و پاس جدا ندارند و ویزا هم روی پاس می خوره دیگه!!!Cool
until being strong
تشکر کنندگان:
(2013-12-07 ساعت 13:28)manamilad نوشته:  دوستان عزیزم کسی میدونه وقتی یک کیس مثلاً3نفر همراه داشته باشه(زن و شوهرو 2بچه زیر 21 سال) 4 ویزا بش تعلق می گیره یا 2ویزا؟ به خاطر این می پرسم که اسم بچه های زیر 21 سال تو پاسپورت پدر میاد و پاس جدا ندارند و ویزا هم روی پاس می خوره دیگه!!!Cool
سلام
طبق قوانین جدید بچه ها هم پاس جدا می گیرند حتی نوزادان من وقتی برای تعویض پاس مراجعه کردم دو فرزند 8و 10 ساله ام به طور مجزا پاسپورت گرفتند فقط پدر به طور محضری به آنها اجازه خروج میدهد
خدانگهدار
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: manamilad ، محبت ، shayesteh ، amin arefi ، آلیس-1980 ، NEURON ، noobnoobi ، shahryar7021

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان