کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-07 ساعت 23:18)masoud z نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 22:11)ستاره.ستاره نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 16:18)محبت نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 15:46)ستاره.ستاره نوشته:  منظورم اینه که من ویزا رو بگیرم و قبل از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنم ولی ازدواجم رو اعلام نکنم آیا هنگامی که می خوام برای اولین بار برم آ م ر ی ک ا و ... کارتم رو بگیرم شناسنامه من چک میشه؟ و آیا ممکنه برای خودم مشکل پیش بیاره؟
سلام
خیر دوست خوبم شناسنامه شما چک نمیشه فقط پاسپورت رو میشناسن و ویزای داخلش رو و اون پاکت همراهتون Smile اما ظاهرا خانمهای متاهل برای مسافرت خارج کشور به تنهایی وکالت همسر رو لازم دارن در این خصوص هم تحقیق کنید تا دردسر نشه.

از کجا تحتیق کنم؟ یعنی چه دردسری؟

برای خانمهای متاهل در مرحله صدور یا تمدید گذرنامه در فرم مربوطه قسمت رضایت رسمی شوهر قید گردیده که میبایستی در محضر رسما تایید و مهر شود برای مورد شما که الان گذرنامه بعنوان فرد مجرددارید بهتر است با اداره گذرنامه چک کنید ضمنا این را هم در نظر داشته باشید که هیچ گارانتی نیست که به همسر اینده شما حتما ویزای مهاجرت(از طریق ازدواج) بدهند.
حتی برای افرادی که قبل از مصاحبه ازدواج کنند چنانجه افسر مهاجرت شک کند که این ازدواج صرفا برای گرفتن ویزا ی مهاجرت برای فرد دیگر است (ازدواج صوری) افسر مهاجرت این اختیار را دارد که برای هیچکدام ویزا صادر نکند البته ظاهرا و خوشبختانه این مورد به ندرت اتفاق افتاده است ولی به هر حال احتمالش هست.

موفق باشید
برای چی باید شک کنه ما 3 ساله که با همیم و مدارک برای اثباتش داریم. استرس ندین به من هفته ی دیگه مصاحبمه...
کیس نامبر :2014AS26xx
رویت قبولی: ..... 1 May
ارسال فرمها: ..... 09/09/2013
کنسولگری :..... آنکارا به ایروان
نفرات کیس :..... 1 داریم میشیم 2
مصاحبه : ..... 18 دسامبر
دریافت ویزا:..... 20 دسامبر
مقصد: ..... کالیفرنیا

تشکر کنندگان:
(2013-12-08 ساعت 01:59)ستاره.ستاره نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 23:18)masoud z نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 22:11)ستاره.ستاره نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 16:18)محبت نوشته:  
(2013-12-07 ساعت 15:46)ستاره.ستاره نوشته:  منظورم اینه که من ویزا رو بگیرم و قبل از سفر به ا م ر ی ک ا ازدواج کنم ولی ازدواجم رو اعلام نکنم آیا هنگامی که می خوام برای اولین بار برم آ م ر ی ک ا و ... کارتم رو بگیرم شناسنامه من چک میشه؟ و آیا ممکنه برای خودم مشکل پیش بیاره؟
سلام
خیر دوست خوبم شناسنامه شما چک نمیشه فقط پاسپورت رو میشناسن و ویزای داخلش رو و اون پاکت همراهتون Smile اما ظاهرا خانمهای متاهل برای مسافرت خارج کشور به تنهایی وکالت همسر رو لازم دارن در این خصوص هم تحقیق کنید تا دردسر نشه.

از کجا تحتیق کنم؟ یعنی چه دردسری؟

برای خانمهای متاهل در مرحله صدور یا تمدید گذرنامه در فرم مربوطه قسمت رضایت رسمی شوهر قید گردیده که میبایستی در محضر رسما تایید و مهر شود برای مورد شما که الان گذرنامه بعنوان فرد مجرددارید بهتر است با اداره گذرنامه چک کنید ضمنا این را هم در نظر داشته باشید که هیچ گارانتی نیست که به همسر اینده شما حتما ویزای مهاجرت(از طریق ازدواج) بدهند.
حتی برای افرادی که قبل از مصاحبه ازدواج کنند چنانجه افسر مهاجرت شک کند که این ازدواج صرفا برای گرفتن ویزا ی مهاجرت برای فرد دیگر است (ازدواج صوری) افسر مهاجرت این اختیار را دارد که برای هیچکدام ویزا صادر نکند البته ظاهرا و خوشبختانه این مورد به ندرت اتفاق افتاده است ولی به هر حال احتمالش هست.

موفق باشید
برای چی باید شک کنه ما 3 ساله که با همیم و مدارک برای اثباتش داریم. استرس ندین به من هفته ی دیگه مصاحبمه...
سلام
دوست خوبم شما که الان ازدواج نکردید که پس این موضوع شامل حال شما نمیشه و مشکلی نیست ، لطفا با دقت مطالعه کنید و بعد دریافت ویزا هم میتونید براحتی ازدواج کنید و بعدا برای کیس خانوادگی درخواست بدید و در خصوص خروجتون بعد از تاهل گفتم که نیاز به رضایت همسر هست و برای تمدید ویزا و دریافتش باید تعهد محضری همسر باشه و اگر ایشون نخوان میتونن جلوی خروجتون رو بگیرن یعنی محدودیت برای شما خواهد بود و بهتره این مسائل رو حتما پیش از ازدواج حل کنید و در این خصوص از افسر گذرنامه که تو دفاتر صدور گذرنامه هست سوال بفرمائیدSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: manamilad ، chaymon ، meisam14
(2013-12-08 ساعت 01:55)ستاره.ستاره نوشته:  سایز عکسی که برای سفارت باید ببریم با عکسی که برای پزشک باید ببریم فرق داره؟ خونده بودم ولی یادم رفته میشه بگین دوباره؟ لباسمون همین که یقه بسته باشه کافیه؟ :d
سلام
بله سایز عکس دکتر 4*3 هست و برای سفارت5*5 و لباستونم هر طور که باشه تفاوتی نمیکنه.

تشکر کنندگان: majid7 ، ramaya ، nasim ، m_yek ، ستاره.ستاره
بچه ها شرایط گرفتن پاس سفید چیه؟؟می شه راجع به پاس سفید کامل توضیح بدید؟؟
ویزای نامزدی فقط واسه کساییه که سیتیزن هستند؟؟من که برنده ی لاتری هستم, اگه برم و گرین کارتم رو بگیرم می تونم واسه نامزدم با ویزای نامزدی اقدام کنم؟؟
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان: cello86
دوستان واسه روز مصاحبه باید دقیقا مشخص کنیم که قصدمون رفتن به کدوم ایالت و شهر هست ؟؟؟؟واسه انتخاب زندگیتون چه شرایطی و در نظر دارین ؟؟ من یه ریزه مردد شدم
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان:
(2013-12-08 ساعت 14:16)nasim نوشته:  دوستان واسه روز مصاحبه باید دقیقا مشخص کنیم که قصدمون رفتن به کدوم ایالت و شهر هست ؟؟؟؟واسه انتخاب زندگیتون چه شرایطی و در نظر دارین ؟؟ من یه ریزه مردد شدم

شما می تونید جایی رو برای رفتن انتخاب کنید اما مجبور نیستید قطعاً به همون شهر برید بعد از اینکه ایشالا رسیدید اونجا می تونید محل سکونت جدیدتون رو برای افسر (تو فرودگاه) تعیین کنید.
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت ، nasim
(2013-12-08 ساعت 12:37)niloosin نوشته:  بچه ها شرایط گرفتن پاس سفید چیه؟؟می شه راجع به پاس سفید کامل توضیح بدید؟؟
ویزای نامزدی فقط واسه کساییه که سیتیزن هستند؟؟من که برنده ی لاتری هستم, اگه برم و گرین کارتم رو بگیرم می تونم واسه نامزدم با ویزای نامزدی اقدام کنم؟؟

نحوه گرفتن پاس سفید یا Re-entry Permit
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، kiana11
(2013-12-08 ساعت 12:37)niloosin نوشته:  بچه ها شرایط گرفتن پاس سفید چیه؟؟می شه راجع به پاس سفید کامل توضیح بدید؟؟

شما سئوالتون رو نباید در اینجا مطرح کنید، برای گرفتن جواب می تونید به تاپیک های زیر مراجعه کنید:

ویزای ازدواج
نحوه گرفتن پاس سفید
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت ، niloosin
سلام
خوبید 1 سوال ؟
من حدود 4200 هستم و هنوز فرم های KCC رو نفرستادم البته مشکلات داشتم میخوام بدونم دیگه نا امید بشم و نفرستم یا نه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: lighter
بچه ها کسی میدونه چرا سایت

باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟dvlottery.state.gov
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2013-12-08 ساعت 16:05)razasal90 نوشته:  بچه ها کسی میدونه چرا سایت

سایت مشکلی نداره دوست عزیز
https://www.dvlottery.state.gov/
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: محبت ، sharifian ، pari pariaaa
(2013-12-08 ساعت 15:52)mahan1331 نوشته:  سلام
خوبید 1 سوال ؟
من حدود 4200 هستم و هنوز فرم های KCC رو نفرستادم البته مشکلات داشتم میخوام بدونم دیگه نا امید بشم و نفرستم یا نه ؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من فک می کنم پروسه 2014 ها تا آخر سپتامبر 2014 بررسی می شه و پروندشون بازه!
اگه تصمیمتون جدی هست فرمهارو به دقت (و سرعت) پر کرده و بفرستید.
موفق باشید.
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
تشکر کنندگان: محبت ، آلیس-1980 ، sharifian ، ramaya ، pari pariaaa ، manamilad
(2013-12-08 ساعت 16:22)مهدی 2014 نوشته:  

برای شما مگه باز میشه؟؟
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2013-12-08 ساعت 16:39)razasal90 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 16:22)مهدی 2014 نوشته:  

برای شما مگه باز میشه؟؟
سلام
الان امتحان کردم مشکلی ندارهSmile

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، pari pariaaa ، manamilad
(2013-12-08 ساعت 16:28)مهدی 2014 نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 15:52)mahan1331 نوشته:  سلام
خوبید 1 سوال ؟

سلام
من فک می کنم پروسه 2014 ها تا آخر سپتامبر 2014 بررسی می شه و پروندشون بازه!
اگه تصمیمتون جدی هست فرمهارو به دقت (و سرعت) پر کرده و بفرستید.
موفق باشید.
سلام
بله تا 30 سپتامبر 2014 ویزا میدن اما شما میبایست مدت زمان کلیر شدن و بررسی مدارکتون رو هم مد نظر قرار بدی و بهتره سریعتر اگر تصمیم قطعی گرفتید 2 فرم 122 و 230 رو تکمیل و ایمیل کنید و البته نامه دومتون یا همون زمان مصاحبه یه مقدار دیرتر از کارنتیهای هم رده کیستون خواهد بود Smile

تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، Tabassomshojaat ، pari pariaaa ، manamilad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان