کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-19 ساعت 01:22)mazlom khanom نوشته:  اگر کسی‌ ایمیل که برای لاتاری ثبت نام کرده را گم کنه یا به دلیل ایمیل باز نشه، اگر برند بشه چطوری می‌شه به مرکز مربوطه ارتباط پیدا کرد ؟

احتیاجی به داشتن اون ایمیل نیست، اگر برای مکاتبه با کی سی سی و یا سفارت باشه که با هر ادرس ایملی با دادن اطلاعات لازم شامل کیس نامبر، فامیل/اسم، تاریخ تولد: ماه/روز/سال... میتونید باهاشون مکاتبه کنید، اگر برای دیدن زمان و محل مصاحبه باشه هم کافیه چند روز بعد از کارنت شدن سایت دی وی رو دوباره چک کنند و نامه دعوت به مصاحبه رو ببینند....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: H Pier ، mazlom khanom ، negar_karimi6 ، amin arefi ، farshadm999 ، nasim ، manamilad ، NEURON
دوستان این دو تا سایت هم برای یادگیری زبان خیلی خوب و مفید هستند :
1. این سایت برای آموزش انگلیسی : Livemocha.com
2. این سایت هم برای کسانی که انگلیسی بلدند و دنبال زبان سوم هستند : http://www.duolingo.com/
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
سلام بعد از گرفتن ويزا، كاره خاصي بايد انجام بديم منظورم اينه تو سايتي ثبت نام ميكنيم يا نه؟؟
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان: farshadm999 ، lighter ، nasim ، ramaya
(2013-12-19 ساعت 15:08)Niyousha نوشته:  سلام بعد از گرفتن ويزا، كاره خاصي بايد انجام بديم منظورم اينه تو سايتي ثبت نام ميكنيم يا نه؟؟
اگه ویزا گرفتید که نمیخواد تو هیچ سایتی ثبت نام کنید Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: farshadm999 ، manamilad
(2013-12-19 ساعت 15:08)Niyousha نوشته:  سلام بعد از گرفتن ويزا، كاره خاصي بايد انجام بديم منظورم اينه تو سايتي ثبت نام ميكنيم يا نه؟؟
فقط اون 165 دلار رو که بهتون گفتند رو باید واریز کنید براشون!
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: H Pier ، farshadm999 ، Niyousha ، pari pariaaa ، pv-n ، manamilad ، ramaya
(2013-12-19 ساعت 16:06)raihaneh.az90 نوشته:  

به كجا بايد واريز كنيم ، ميشه لينكي كه اين اطلاعات توش توضيح داده شده رو بگين
شماره کیس***2014AS00000
تاریخ رویت قبولی:ارديبهشت
کنسولگری:انكارا
تعداد افراد منظور در کیس :١
ارسال فرم: 10 Jun
مصاحبه:١٠ دسامبر
دریافت ویزا:يه ضربSmile
تشکر کنندگان:
(2013-12-19 ساعت 22:38)Niyousha نوشته:  

توضيح كامل پرداخت ١٦٥$ و روند دریافت گرین کارت پس از پرداخت با تشکر از کاوه شیز عزیز
وبرای پرداخت 165 دلار هم می تونید از http://www.tehranpayment.com/ و یاخدمات ایمیگرانجل استفاده کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، H Pier ، Niyousha ، pari pariaaa ، raihaneh.az90 ، nasim ، godot ، manamilad
(2013-12-20 ساعت 02:18)ostokhan نوشته:  دوستان یه بنده خدایی یه سوالی پرسیده من خودم دقیق جوابشو نمیدونستم برای همین گفتم از دوستان باتجربه بپرسم. این آقا نوشته که:
شخصی در لاتاری 2015 ثبت نام کرده بعد از اتمام زمان ثبت نام و موعد مقرر ان متوجه شده که باید مشخصات تمامی فرزندان را وارد می کرده این اقا در حدود 2 سال پیش با خانمی ازدواج کرده که این خانم قبلا متارکه کرده و از ازدواج قبل خود صاحب فرزند دختری شده که در زمان زایمان و در همان بیمارستان توسط همسر سابقش از این خانم گرفته شده و الان هیچ نوع دسترسی به این بچه ندارد و این خانم را به این شرط طلاق داده که سرپرستیه بچه به پدر برسد و تمامی مدارک طلاق و سرپرستیه بچه که به پدر رسیده به شکل رسمی و قانونی موجود است.و ضمننا بچه در حال حاضر بالای 7 سال سن دارد و طبق قانون ایران سرپرستیه بچه به پدر می رسد.با توجه به شرح حال فوق و این مطلب که در زمان ثبت نام لاتاری هیچ دسترسی به مدارک و عکس به روز بچه نبوده و با توجه به ان شرط طلاق و قانون ثبت نام لاتاری در حاله حاضر چه باید کرد؟ راه حل چیست؟در حالی که اسم بچه هنوز در شناسنامه مادر هست ولی در لاتاری زیر اسم مادر ثبت نشده .

نیاز به نوشتن این همه مطلب نبود... دوست عزیز ایشون اگر به هر نحوی اسامی فرزندان زیر 21 سال رو در فرم ثبت نامی ننوشته باشن ثبت نام بی فایده خواهد بود. حتی اگر اسم فرزندشون در شناسنامه نباشه فردی که وارد آ.م ریکا میشه دیگه نمیتونه ادعایی به داشتن فرزندش کنه و اگر در هر مرحله دروغ یا کتمان ایشون مشخص بشه کیس ایشون ریجکت خواهد شد.
به هر حال ننوشتن نام فرزند به هر نحوی موجب ریجکت شدن کیس خاطی در هنگام مصاحبه خواهد شد.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: manamilad ، NEURON
(2013-12-19 ساعت 23:41)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-12-19 ساعت 22:38)Niyousha نوشته:  

توضيح كامل پرداخت ١٦٥$ و روند دریافت گرین کارت پس از پرداخت با تشکر از کاوه شیز عزیز
وبرای پرداخت 165 دلار هم می تونید از http://www.tehranpayment.com/ و یاخدمات ایمیگرانجل استفاده کنید..

دوستان مگه نمیشه این 165 دلارو بعد از ورود به آمریکا پرداخت کرد؟
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان:
(2013-12-20 ساعت 17:42)hamid_fs3 نوشته:  دوستان مگه نمیشه این 165 دلارو بعد از ورود به آمریکا پرداخت کرد؟

می تونید پس از ورود به امریکا هم پرداخت کنید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: nasim ، saeedshafiee ، manamilad ، NEURON
سلام دوستان من یه سوالی داشتم
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v
شماره کیس:2014AS00005xxx
تاریخ رویت قبولی:1 jul
کنسولگری:ایروان
ارسال فرمهای سری اول: 06, 2013 Agu
اصلاح فرم و گرفتن تاییده اصلاحیه 24 , sep 2013
تعداد نفرات: 1نفر
کارنت شدن کیس:میاد به امید خدا Big Grin
مصاحبه:نکردن
دریافت ویزا:نگرفتم فعلا Tongue

تشکر کنندگان:
(2013-12-20 ساعت 21:21)tina_torabi نوشته:  سلام دوستان من یه سوالی داشتم
لطفا کسی میدونه که کلیر کدوم سفارت سریعتر میاد ؟ آنکارا ایروان یا ابوظبی ؟ کدوم ؟ من میخوام نامه بزنم کی سی سی و محل مصاحبم رو عوض کنم :v
والا دقیقا معلوم نیستش ولی طبق چیزی که سال قبل بوده آنکارا و ابوظبی سریعتر کلیر کردن تا ایروان. شما کدوم سفارت هستید؟ اگه ایروان هستید اگر بر طبق سالهای قبل باشه دیرتر کلیر میشین. هر چند که سال قبل اتفاق بدی افتاد و یک سری از دوستان با کیس نامبر بالا هرگز کلیر نشدن در هر 3 سفارت
تشکر کنندگان:

سلام خانم تینا ،مگه شما میدونی که کلیر میخوری که میخوای سفارت عوض کنی؟
موقع پر کردن فرم این کارو میکردی . الان نزدیک به کارنت شدنت این کار ریسک هست.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
(2013-12-20 ساعت 22:12)ostokhan نوشته:  
والا دقیقا معلوم نیستش ولی طبق چیزی که سال قبل بوده آنکارا و ابوظبی سریعتر کلیر کردن تا ایروان. شما کدوم سفارت هستید؟ اگه ایروان هستید اگر بر طبق سالهای قبل باشه دیرتر کلیر میشین. هر چند که سال قبل اتفاق بدی افتاد و یک سری از دوستان با کیس نامبر بالا هرگز کلیر نشدن در هر 3 سفارت
دوست عزیز فک. کنم اشتباه میکنید آنکارا بیشترین میانگین انتظار رو داشته منتظرسرا 2013 رو که ببینید اینو کامل نشون داده
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
(2013-12-20 ساعت 22:35)kage.omid نوشته:  
(2013-12-20 ساعت 22:12)ostokhan نوشته:  
دوست عزیز فک. کنم اشتباه میکنید آنکارا بیشترین میانگین انتظار رو داشته منتظرسرا 2013 رو که ببینید اینو کامل نشون داده
والا من خودم از بچه های اینجا خوندم. چیزی نیست که خودم بگم. البته این چیزی نیستش که هر سال صدق بکنه ممکنه امسال ایروان زودتر از همه کلیر کنه. چیز مشخصی نیست. در ضمن ایشون گفتن کدوم سفارت زودتر کلیر کرده نه میانگین افراد منتظر در هر سفارت رو
تشکر کنندگان: kage.omid ، محبت ، manamilad ، HodHod Golestani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان