کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-17 ساعت 14:44)niloosin نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:59)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:49)niloosin نوشته:  بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!

من یک پیشنهادی برای شما دارم اگه میخواین از پایه شروع کنین پول به معلم خصوصی ندین.
از نرم افزار Roseta Stone کمک بگیرین خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.
نرم افزارشو از بیرون میتونین تهیه کنین.. اینم معرفی سایتی که بشه دانلود کرد از طرف یکی از کاربران مهاجرسرا.
http://mohajersara.com/thread-6455-post-...#pid450822

ممنون از راهنماییتون اما من واسه کسی که می خوام درگیری زیاد داره و حوصله ی یادگیری از نرم افزار رو نداره!!معلم خصوصی براش بهتره!!

این نرم افزار برای کسانی که مشغله زیاد دارند و امکان رفتن به کلاس را ندارند فوق العاده است
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، masuodrh ، NEURON ، manamilad ، kamix ، niloosin ، kage.omid ، amin arefi
(2013-12-17 ساعت 21:51)saeedshafiee نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 14:44)niloosin نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:59)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:49)niloosin نوشته:  بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!
از نرم افزار Roseta Stone کمک بگیرین خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.
نرم افزارشو از بیرون میتونین تهیه کنین..
حوصله ی یادگیری از نرم افزار رو نداره!!معلم خصوصی براش بهتره!!
این نرم افزار برای کسانی که مشغله زیاد دارند و امکان رفتن به کلاس را ندارند فوق العاده است
روزتا استون برای شروع بسیار عالیه از تلفظ تا ...
@@CN:2014AS35
ایروان/1نفر/ارسال ایمیل/مصاحبه4wفوریه/منتظر کلير بووودم دیگه نیستم Sad
اسمان همه جا ابی بود داره به سیاهی می زنه آیا؟-زد تموم شد رفت پی کارش-دوباره خودم رنگش می کنم
تشکر کنندگان: H Pier ، manamilad ، KIMIA2005 ، niloosin ، محبت ، jojo_hami
[font=Times New Roman]
دانلود رایگان نرم افزار کامل زبان انگلیسی با لهجه امریکایی در 5 سطح

Rosetta Stone
[/font]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: manamilad ، aghaghia ، m_yek ، arash1986 ، kamix ، kage.omid ، محبت ، amin arefi ، iris ، Lemony ، خسته از وطن
(2013-12-17 ساعت 23:47)iris نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:55)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:48)manamilad نوشته:  دوستای عزیزم تو این مدتی که منتظر کارنت شدن و مصاحبه هستیم، یه عده که تو زبان مشکلی ندارن که هیچ! اما دوستانی که دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستن حتماً یه نگاه به اینجا بندازن آموزش زبان با روش یادگیری زبان مادری هست و خیلی راحت و سریع بتون کمک می کنه Smile
بله خیلی عالیه من اینو دارم. حتی شاید از کلاس زبان هم بهتر باشه.

این لینکی که دادی ویروسی بود!!!

چطور ممکنه این ویروسی باشه؟!!!! این آدرس یه سایت معتبره!
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-18 ساعت 08:39)manamilad نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 23:47)iris نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:55)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:48)manamilad نوشته:  دوستای عزیزم تو این مدتی که منتظر کارنت شدن و مصاحبه هستیم، یه عده که تو زبان مشکلی ندارن که هیچ! اما دوستانی که دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستن حتماً یه نگاه به اینجا بندازن آموزش زبان با روش یادگیری زبان مادری هست و خیلی راحت و سریع بتون کمک می کنه Smile
بله خیلی عالیه من اینو دارم. حتی شاید از کلاس زبان هم بهتر باشه.

این لینکی که دادی ویروسی بود!!!

چطور ممکنه این ویروسی باشه؟!!!! این آدرس یه سایت معتبره!

برخی از سایت ها مشخصاً ویروسی نیستند اما بواسطه اینکه لایسنس آنتی ویروس ها رو روی سایتشون قرار می دهند ( وه به نوعی به اون شرکت ها ضرر می رسونن ) اون شرکت ها سایت هاشون رو می بندند. سردسته این شرکت ها هم ESET یا هم نود 32 هست ....
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: manamilad ، kage.omid ، محبت
دوستان عزیزم در ارتباط با لینکی که گذاشته بودم و بعضی از دوستان گفتند ویروس داره این مطلب را از همون سایت براتون اینجا می ذارم،مطمئن باشید سایت کاملاً معتبره و ویروسی نیست!!Tongue

به اطلاع کلیه کاربران سایت می رساند از تاریخ 1391.12.17 شرکت تولید کننده آنتی ویروس نود 32 در آپدیت کلیه محصولاتش سایت پی سی دانلود را به عنوان سایت آلوده شناسایی می کند، لذا جهت شفاف سازی این مسئله خاطر نشان می نماییم این اقدام شرکت مربوطه خلاف واقع و از روی عمد و غرض ورزی، فقط به خاطر قرار گرفتن کرک، یوزر/پسورد و آپدیت های آفلاین آنتی ویروس نود 32 توسط کاربران در انجمن های سایت بوده است و کلیه صفحات سایت و انجمن عاری از هرگونه آلودگی و کد مخرب است.
شایان ذکر است مذاکرات با شرکت مزبور جهت رفع مشکل در حال انجام است.
until being strong
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
تشکر کنندگان: aghaghia ، ghafari88 ، kamix ، محبت ، amin arefi
(2013-12-18 ساعت 10:36)manamilad نوشته:  دوستان عزیزم در ارتباط با لینکی که گذاشته بودم و بعضی از دوستان گفتند ویروس داره این مطلب را از همون سایت براتون اینجا می ذارم،مطمئن باشید سایت کاملاً معتبره و ویروسی نیست!!Tongue

به اطلاع کلیه کاربران سایت می رساند از تاریخ 1391.12.17 شرکت تولید کننده آنتی ویروس نود 32 در آپدیت کلیه محصولاتش سایت پی سی دانلود را به عنوان سایت آلوده شناسایی می کند، لذا جهت شفاف سازی این مسئله خاطر نشان می نماییم این اقدام شرکت مربوطه خلاف واقع و از روی عمد و غرض ورزی، فقط به خاطر قرار گرفتن کرک، یوزر/پسورد و آپدیت های آفلاین آنتی ویروس نود 32 توسط کاربران در انجمن های سایت بوده است و کلیه صفحات سایت و انجمن عاری از هرگونه آلودگی و کد مخرب است.
شایان ذکر است مذاکرات با شرکت مزبور جهت رفع مشکل در حال انجام است.

دوستان عزیز برای اینکه ازز دست این مشکل خلاص بشید این مسیر رو طی کنید
SET UP>>>antivirus and antispyware>> >>web access protection>>>disable
از این به بعد دیگه آنتی ویروس سایت رو ویروسی شناسایی نمیکنه
Big Grin Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: manamilad ، kamix ، amin arefi ، محبت
سلام
چنتا سوال
1- ایمیلی که برای ثبت نام امسال دادم یه خورده شلوغ پلوغه ! ایمیل ها ی kcc تو اسپم نمی ره که؟!!
2- شما چطوری امضاء اکانتتون رو درست میکنید ؟(منوی دسترسیش تو مهاجر سرا چجوریه؟)
3-لینک از سایت های دیگه هم متو امضاء گذاشت یا نه !
ممنون
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-18 ساعت 13:57)ata_bros نوشته:  سلام
چنتا سوال
1- ایمیلی که برای ثبت نام امسال دادم یه خورده شلوغ پلوغه ! ایمیل ها ی kcc تو اسپم نمی ره که؟!!
ممنون

در مورد سئوال اولتون من اطلاعات درستی ندارم اما در مورد سئوال دوم و سومتون اگر ارسالهاتون به ده تا رسیده تو کنترل پنل گزینه تغییر امضا رو بزنید می تونید امضاتونو درست کنید و بله لینک سایت های دیگه هم می تونید بدید اما مهمتر از اون اطلاعات کیستون رو حتماً تو امضاتون بذارید
until being strong
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، nazanin fatemi ، ata_bros
(2013-12-18 ساعت 14:32)manamilad نوشته:  
چنتا سوال
ممنون

در مورد سئوال اولتون من اطلاعات درستی ندارم اما در مورد سئوال دوم و سومتون اگر ارسالهاتون به ده تا رسیده تو کنترل پنل گزینه تغییر امضا رو بزنید می تونید امضاتونو درست کنید و بله لینک سایت های دیگه هم می تونید بدید اما مهمتر از اون اطلاعات کیستون رو حتماً تو امضاتون بذارید
معمولا ایمیل هایی به اسپم میرند که به طور اتوماتیک به شما ارسال میشه. ایمیل های کی سی سی به اسپم نمیرن...
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: ata_bros ، manamilad
سلام ا گر کسی تمایل به تشکیل کلاس زبان داره به پیغام بده.
تشکر کنندگان:
(2013-12-18 ساعت 14:32)manamilad نوشته:  
چنتا سوال
ممنون

خوب دوست عزیز الان یک فرصتی پیش اومده ایمیل تون رو خلوت کنید و سرو سامان بدهید.مفیدهBig Grin
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
تشکر کنندگان: H Pier ، ata_bros ، manamilad
بچه ها سلام
نتایج لاتاری رادرچه سایتی میشه دید
تشکر کنندگان:
(2013-12-19 ساعت 00:55)angelio.asian نوشته:  بچه ها سلام
نتایج لاتاری رادرچه سایتی میشه دید

دوست عزیز در این سایت:
http://www.dvlottery.state.gov/ESC/
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، amin arefi ، farshadm999 ، manamilad
اگر کسی‌ ایمیل که برای لاتاری ثبت نام کرده را گم کنه یا به دلیل ایمیل باز نشه، اگر برند بشه چطوری می‌شه به مرکز مربوطه ارتباط پیدا کرد ؟
تشکر کنندگان: negar_karimi6 ، farshadm999

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان