کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-12-16 ساعت 12:45)Kamyar.A نوشته:  بچه ها فقط سایت نامه اول رو نشون میده میخوام برم تو خود سایت نه نامه اول چی کار کنم کسی میدونه؟؟؟

لطفاً بیشتر توضیح بدید. یعنی چی سایت فقط نامه اول رو نشون می ده؟ ... دقیقاً دنبال چی هستید؟!
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-16 ساعت 10:23)rezahoorjandi نوشته:  محبت عزیز,
من عاشق این انرژی مثبت دادن شما هستم. تو بدترین شرایط مثل آب روی آتیش عمل میکنید. تحسین و تشکرSmile
سلام

لطف دارید شما بزرگوار، منم عاشق بر و بچه های بامعرفت ایرانمم خصوصا گلهای این سایتWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: ghafari88 ، nazanin fatemi ، manamilad ، shahryar7021 ، ffrfar ، amohammadiazar
سلام دوستان
اگه کسی سوال خصوصی از مدیر با تجربه مهاجر سرا داشته باشه چطوری باید تماس بگیره ممنونRolleyes
تشکر کنندگان:
درود
من از برندگان ٢٠١٤ هستم كه با همسرم و دوپسرم يعني ٤ نفر برنده شديم ولي متاسفانه پسر بزرگم يه ماه پيش بر اثر حادثه ايي فوت كرد .
ميخواستم بدونم كه من الان بايد اين موضوع رو بهشون خبر بدم يا تو همون سفارت اطلاع بدم كافيه؟؟
كيس نامبر : **٤٤
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، kiana11 ، nasim ، kamix ، NEURON
(2013-12-16 ساعت 18:08)اهورا-اوِستا نوشته:  درود
من از برندگان ٢٠١٤ هستم كه با همسرم و دوپسرم يعني ٤ نفر برنده شديم ولي متاسفانه پسر بزرگم يه ماه پيش بر اثر حادثه ايي فوت كرد .
ميخواستم بدونم كه من الان بايد اين موضوع رو بهشون خبر بدم يا تو همون سفارت اطلاع بدم كافيه؟؟

خدا پسرتون رو مورد رحمت خود قرار بده. شما میتونید با ایمیل این مساله رو خبر بدید ولی اگر هم ندید موردی نداره چون تو مصاحبه میتونید این مساله رو عنوان کنید و مشکلی پیش نمیاد
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، kiana11 ، nasim ، NEURON ، manamilad
سلام رفقای گل
کسی تا حالا نامه عدم سو پیشینه برده واسه مصاحبه؟
2014AS00003$$$ Abu dhabi
خوشا نه اگر رها زیستن,مردن به دریایی
تشکر کنندگان: محبت
(2013-12-16 ساعت 18:08)اهورا-اوِستا نوشته:  درود
سلام
خدا مورد رحمت خودش قرارش بده و به شما صبر عطا کنه و واقعا متاثر شدم شما فرمهاتون رو آپدیت کنید و مدارک فوت عزیز از دست رفته تون رو ایمیل کنید و در زمان مصاحبه هم مدارک و فرمهای آپدیت رو همراهتون داشته باشید و بازم تسلیت میگم .

تشکر کنندگان: aghaghia ، kiana11 ، KIMIA2005 ، nasim ، taleghani ، NEURON ، manamilad
(2013-12-16 ساعت 17:35)داودی نوشته:  سلام دوستان
اگه کسی سوال خصوصی از مدیر با تجربه مهاجر سرا داشته باشه چطوری باید تماس بگیره ممنونRolleyes
سلام
برو روی اسم اکانتش و کلیک کن تا پروفایلش باز بشه بعد اونجا نوشته پیام خصوصی : ارسال یک پیام خصوصی به..........رو کلیک کنید و پیامتون رو بنویسید و ارسال کنید.

تشکر کنندگان: manamilad ، nasim ، mahbube
بچه ها دقت كردين وقتي آدم خبر دوستاني كه يه ضرب گرفتن رو مي شنوه براي اين عزيزان خوشحال ميشه و من شخصا به روح اين خدمتي كه رفتم هزارتا بوق ميفرستم كه باني و باعث اين صبر طاقت فرصاست.
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: محبت ، saeedshafiee ، ffrfar ، rtt ، H Pier ، ramaya ، manamilad ، nasim ، kamix ، m_yek ، mahbube ، ostokhan ، masuodrh
سلام

چه کسانی باید شناسنامه‌شان را عوض کنند؟
مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان گفت: افرادی که شناسنامه آن‌ها مشکلی ندارد برای تعویض آن اقدام نکنند، زیرا شناسنامه‌های فعلی همچنان تا زمان اعلام فراخوان معتبر است.

به گزارش نامه نیوز به نقل از ایسنا، "سیدموسی متوسلین" با اشاره به اینکه شناسنامه‌های مکانیزه برای افراد واجد شرایط 15 ساله‌های تمام به منظور عکس‌دار کردن شناسنامه و افرادی که شناسنامه آن‌ها دچار تغییر مندرجات، پارگی و مفقودی شده صادر شده است، اظهار کرد: در هشت ماهه امسال تعداد 25 هزار و 37 جلد شناسنامه رایانه‌ای برای عموم مردم استان صادر شده است.

وی با بیان این‌که صدور شناسنامه رایانه‌ای از سال 89 هم‌زمان در سراسر کشور آغاز شد، تصریح کرد: از آن سال تاکنون بیش از 104هزار جلد شناسنامه رایانه‌ای در استان صادر شده است.

این مسئول ادامه داد: در شناسنامه‌های مکانیزه امکان جعل و یا هرگونه سوء استفاده وجود ندارد. طراحی زیبا، امکان اسکن عکس، افزایش ضریب امنیتی بر روی صفحات شناسنامه و دوام بالا، از دیگر مزایای شناسنامه‌های مکانیزه است.

تشکر کنندگان: kage.omid ، nazanin fatemi ، ffrfar ، H Pier ، Natasha9 ، مامان خانم ، manamilad ، nasim ، taleghani ، ghafari88 ، m_yek ، amin arefi ، 5ina ، iris
(2013-12-16 ساعت 21:52)محبت نوشته:  سلام

چه کسانی باید شناسنامه‌شان را عوض کنند؟
مدیرکل ثبت‌احوال استان زنجان گفت: افرادی که شناسنامه آن‌ها مشکلی ندارد برای تعویض آن اقدام نکنند، زیرا شناسنامه‌های فعلی همچنان تا زمان اعلام فراخوان معتبر است.

به گزارش نامه نیوز به نقل از ایسنا، "سیدموسی متوسلین" با اشاره به اینکه شناسنامه‌های مکانیزه برای افراد واجد شرایط 15 ساله‌های تمام به منظور عکس‌دار کردن شناسنامه و افرادی که شناسنامه آن‌ها دچار تغییر مندرجات، پارگی و مفقودی شده صادر شده است، اظهار کرد: در هشت ماهه امسال تعداد 25 هزار و 37 جلد شناسنامه رایانه‌ای برای عموم مردم استان صادر شده است.

وی با بیان این‌که صدور شناسنامه رایانه‌ای از سال 89 هم‌زمان در سراسر کشور آغاز شد، تصریح کرد: از آن سال تاکنون بیش از 104هزار جلد شناسنامه رایانه‌ای در استان صادر شده است.

این مسئول ادامه داد: در شناسنامه‌های مکانیزه امکان جعل و یا هرگونه سوء استفاده وجود ندارد. طراحی زیبا، امکان اسکن عکس، افزایش ضریب امنیتی بر روی صفحات شناسنامه و دوام بالا، از دیگر مزایای شناسنامه‌های مکانیزه است.

سلام به همگی
سوال : من کارت پایان خدمتم رو عوض نکردم. پاسپورت من هم تا 2015 تاریخ داره . موقع خروج دوستانی که میرفتن گیر به پاین خدمت ها ندادن؟ من سال 78 پایان خدمت گرفتم و از 2 سال قبل خورج نداشتم و این قانون پایان خدمت الکترونیکی نبود.
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان:
(2013-12-17 ساعت 11:42)م.ق نوشته:  سلام به همگی
سوال : من کارت پایان خدمتم رو عوض نکردم. پاسپورت من هم تا 2015 تاریخ داره . موقع خروج دوستانی که میرفتن گیر به پاین خدمت ها ندادن؟ من سال 78 پایان خدمت گرفتم و از 2 سال قبل خورج نداشتم و این قانون پایان خدمت الکترونیکی نبود.

خیر. در فرودگاه فقط با پاسپورت فرد کار دارند و کاری به کارت پایان خدمت ندارند.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: satin ، manamilad ، H Pier ، محبت ، nazanin fatemi
بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان: محبت ، 5ina
(2013-12-17 ساعت 13:49)niloosin نوشته:  بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!

من یک پیشنهادی برای شما دارم اگه میخواین از پایه شروع کنین پول به معلم خصوصی ندین.
از نرم افزار Roseta Stone کمک بگیرین خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.
نرم افزارشو از بیرون میتونین تهیه کنین.. اینم معرفی سایتی که بشه دانلود کرد از طرف یکی از کاربران مهاجرسرا.
http://mohajersara.com/thread-6455-post-...#pid450822
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: mahbube ، KIMIA2005 ، manamilad ، aghaghia ، kage.omid ، ffrfar ، amin arefi ، محبت ، saeedshafiee ، 5ina ، kamix
(2013-12-17 ساعت 13:59)H Pier نوشته:  
(2013-12-17 ساعت 13:49)niloosin نوشته:  بچه ها کسی معلم خصوصی خوب واسه زبان سراغ داره؟؟واسه کسی که می خواد از پایه شروع کنه!

من یک پیشنهادی برای شما دارم اگه میخواین از پایه شروع کنین پول به معلم خصوصی ندین.
از نرم افزار Roseta Stone کمک بگیرین خیلی خیلی بهتون کمک میکنه.
نرم افزارشو از بیرون میتونین تهیه کنین.. اینم معرفی سایتی که بشه دانلود کرد از طرف یکی از کاربران مهاجرسرا.
http://mohajersara.com/thread-6455-post-...#pid450822

ممنون از راهنماییتون اما من واسه کسی که می خوام درگیری زیاد داره و حوصله ی یادگیری از نرم افزار رو نداره!!معلم خصوصی براش بهتره!!
**Case Number : 2014AS000014
مقصد : San Jose,CA
Smile Aug 29th - Qatar airways Cool
**نخستين و بالاترين پيروزي، تسلط بر خويش است**
تشکر کنندگان: ffrfar ، محبت ، 5ina ، kamix

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان