کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوست عزیز در مورد عکس سینه سوال داشتم ... برای چی ازش عکس میگیرن ؟ و ممکن است چه مشکلی داشته باشه ؟ مثلا امکان داره آدمای سیگاری براشون مشکلی داشته باشه ؟
تو آزمایش خون چه آزمایشاتی انجام میشه ؟ آیا کمبود خون و یا ویتامین و یا آهن مشکلی داره و یا سیگاری بودن ؟
آیا حتما بایستی در آمریکا کسی رو داشته باشیم ؟ و وقتی افیسر پرسید حتما باید بگیم کسی رو داریم ؟ من دوستی در آنجا دارم و آیا همین رو فقط بهش بگم کافیه یا باید ثابت کرد ؟ و شماره و آدرسی و اسمی داد ؟

در مورد عکس سینه سوال داشتم ... برای چی ازش عکس میگیرن ؟ و ممکن است چه مشکلی داشته باشه ؟ مثلا امکان داره آدمای سیگاری براشون مشکلی داشته باشه ؟
تو آزمایش خون چه آزمایشاتی انجام میشه ؟ آیا کمبود خون و یا ویتامین و یا آهن مشکلی داره و یا سیگاری بودن ؟
آیا حتما بایستی در آمریکا کسی رو داشته باشیم ؟ و وقتی افیسر پرسید حتما باید بگیم کسی رو داریم ؟ من دوستی در آنجا دارم و آیا همین رو فقط بهش بگم کافیه یا باید ثابت کرد ؟ و شماره و آدرسی و اسمی داد ؟

و یه سوال دگه دارم دوستان اگه کسی تو لاتاری ثبت نام کنه به نظر شما چقدر شانس قبولی وجود داره ؟ مثلا چقدر باید امیدوار باشه ؟
و اینکه اگه کسی قبول شد و برای مصاحبه رفت و این همه خرج کرد برای مصاحبه و به نظرتون چقدر شانس داره که ویزاش براش صادر بشه ؟ یعنی ارزش ریسک کردن داره ؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 15:39)adonis2006 نوشته:  دوست عزیز در مورد عکس سینه سوال داشتم ... برای چی ازش عکس میگیرن ؟ و ممکن است چه مشکلی داشته باشه ؟ مثلا امکان داره آدمای سیگاری براشون مشکلی داشته باشه ؟

در مورد عکس سینه سوال داشتم ... برای چی ازش عکس میگیرن ؟ و ممکن است چه مشکلی داشته باشه ؟ مثلا امکان داره آدمای سیگاری براشون مشکلی داشته باشه ؟

و یه سوال دگه دارم دوستان اگه کسی تو لاتاری ثبت نام کنه به نظر شما چقدر شانس قبولی وجود داره ؟ مثلا چقدر باید امیدوار باشه ؟
و اینکه اگه کسی قبول شد و برای مصاحبه رفت و این همه خرج کرد برای مصاحبه و به نظرتون چقدر شانس داره که ویزاش براش صادر بشه ؟ یعنی ارزش ریسک کردن داره ؟

دوست عزیز تا اونجا که میدونم شما هنوز قبول نشدین و امیدوارید سال آینده قبول بشین... پس وقت کافی دارید تا تاپیک ها رو مطالعه کنید، جواب تمام سوالات شما در تاپیک های مختلف داده شده فقط باید وقت بذارید و مطالعه کنید، حتی اگر شده چند صفحه اول هر تاپیک رو. موفق باشید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ffrfar ، kage.omid ، KIMIA2005 ، sophia ، mehrdad pharm ، amjad ، MEHR52 ، nazanin fatemi ، philter
1. اگه ساعت 8 در سفارت برای مراجعه کنندگان باز بشه، تقریبا تا 9 الی 9:30 کار مصاحبه تموم میشه
2. با توجه به رنگ برگه ای که میگرین مشخص میشه که وضعیتتون چی خواهد بود
3. خیر معایناتی انجام نمیشه
(2014-01-28 ساعت 14:52)ana3 نوشته:  دوستان چند تا سوال دارم Smile
1. زمان مصاحبه حدودا چقدر طول میکشه؟
2. جوابشو همون موقع میگن یا نه؟
3. آیا علاوه بر وجود مدارک پزشکی باز هم در زمان مصاحبه معایناتی انجام میدن؟

ممنون.
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو ، behfaza ، nasim ، philter
(2014-01-28 ساعت 16:29)derakht01 نوشته:  1. اگه ساعت 8 در سفارت برای مراجعه کنندگان باز بشه، تقریبا تا 9 الی 9:30 کار مصاحبه تموم میشه

ممنون.

1.ما زمان مصاحبمون 9 صبحه و سه نفر هستیم در کل میخواستم ببینم زمان مصاحبه طولانیه؟
2.در مورد رنگ برگه ای که میدن میشه بیشتر توضیح بدین مرسی
Case Number : 2014AS000024XX
تشکر کنندگان:
با توجه به اینکه اعتبار 10 ساله ای گرین کارت . پس از 10 سال تکلیف چی میشه ؟ آیا تبدیل به سیتیزن میشه ؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 20:29)adonis2006 نوشته:  با توجه به اینکه اعتبار 10 ساله ای گرین کارت . پس از 10 سال تکلیف چی میشه ؟ آیا تبدیل به سیتیزن میشه ؟

دوست عزیز گیرین کارت یعنی‌ اقامت دائم آمریکا ، شما توی ۵ سال ۳۶ ماه رو اگر در آمریکا باشید میتونید درخواست سیتیزنی بدید تا جایی‌ که میدونم. در ضمن شما برنده هستید امسال؟
خوشحالم.
تشکر کنندگان: aghaghia ، adonis2006 ، قصه گو ، محبت ، MEHR52 ، nasim ، noobnoobi
سلام دوستان
این یعنی چی : Hot water type: round the clock
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 22:07)kamranh نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز Round the clock منظور همون Around the clock که یعنی همش ، همواره !
نمیدونم این جمله برای کجاست ولی معنیش اینه که همیشه نوع آبی که وجود داره، آب داغه !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو ، KIMIA2005 ، MEHR52 ، kamranh ، noobnoobi
(2014-01-28 ساعت 15:43)aghaghia نوشته:  
(2014-01-28 ساعت 15:39)adonis2006 نوشته:  دوست عزیز در مورد عکس سینه سوال داشتم ... برای چی ازش عکس میگیرن ؟ و ممکن است چه مشکلی داشته باشه ؟ مثلا امکان داره آدمای سیگاری براشون مشکلی داشته باشه ؟

دوست عزیز تا اونجا که میدونم شما هنوز قبول نشدین و امیدوارید سال آینده قبول بشین... پس وقت کافی دارید تا تاپیک ها رو مطالعه کنید، جواب تمام سوالات شما در تاپیک های مختلف داده شده فقط باید وقت بذارید و مطالعه کنید، حتی اگر شده چند صفحه اول هر تاپیک رو. موفق باشید.

دوستان یه سوال فوری:
کسانی که برای تمدید مدیکال رفتن کپی همون کارت زرد اولی کافیه براشون حالا هر سفارتی بودند یا دوباره کارتاشون رو بردند انیستوپاستور ویه بار دیگه وارد کرده براشون ؟ چون من ارمنستان هستم و ازم اصلشو گرفته و حالا هم که از دکتر میپرسم جواب وضاحی نمیده میخوام نرم اونجا و... بخوره !
بنظرتون چه کنم ؟ کپیش رو دارم وبرای دکتر فرستادم وگفتم اصلش پیش خودته وبهم آرشیو دارند خودشون که اگه لازم بود بره برگه منو در بیاره ببینه یا نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2014-01-28 ساعت 19:01)ana3 نوشته:  
(2014-01-28 ساعت 16:29)derakht01 نوشته:  1. اگه ساعت 8 در سفارت برای مراجعه کنندگان باز بشه، تقریبا تا 9 الی 9:30 کار مصاحبه تموم میشه

ممنون.

1.ما زمان مصاحبمون 9 صبحه و سه نفر هستیم در کل میخواستم ببینم زمان مصاحبه طولانیه؟
2.در مورد رنگ برگه ای که میدن میشه بیشتر توضیح بدین مرسی
اول وقت برید که جزو نفرات اول باشید.
نسبتا سریع انجام میشه.اول تحویل مدارک سپس واریز دلار و انگشت نگاری و مصاحبه
ما که نفر دوم بودیم 8:30 کارمان تمام شد.
رنگ برگه در سفارتهای مختلف فرق داره در ابوظبی صورتی یعنی یک ضرب
تشکر کنندگان: قصه گو ، محبت ، KIMIA2005 ، kage.omid ، maria2000
(2014-01-28 ساعت 22:07)kamranh نوشته:  سلام دوستان

ساعته round the clock= 24
جزو ویزگیها یا همون Features اپارتمان واسه اجاره و رزو هستش یعنی 24 ساعته اب گرم در دسترس هست
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، amjad ، H Pier ، قصه گو ، kage.omid ، kamranh ، nasim ، behfaza ، noobnoobi ، امین 13 ، Natasha9 ، derakht01 ، M.Ho
(2014-01-28 ساعت 23:00)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال فوری:
کسانی که برای تمدید مدیکال رفتن کپی همون کارت زرد اولی کافیه براشون حالا هر سفارتی بودند یا دوباره کارتاشون رو بردند انیستوپاستور ویه بار دیگه وارد کرده براشون ؟ چون من ارمنستان هستم و ازم اصلشو گرفته و حالا هم که از دکتر میپرسم جواب وضاحی نمیده میخوام نرم اونجا و... بخوره !
بنظرتون چه کنم ؟ کپیش رو دارم وبرای دکتر فرستادم وگفتم اصلش پیش خودته وبهم آرشیو دارند خودشون که اگه لازم بود بره برگه منو در بیاره ببینه یا نه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

فکر میکنم همون برگی رو که دکتر از روی کارت زرد سوابق واکسنهاتون رو داخلش وارد کرده و به خودتون تحویل داده کافی باشه
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: H Pier ، m_yek ، kage.omid ، Sam2014 ، Natasha9
درود
چند سوال داشتم . لطفا راهنمایی کنید .
1 - بعد از گرفتن ویزا چقدر وقت داریم تا به آمریکا سفر کنیم ؟
2- بعد از گرفتن ویزا و سفر به آمریکا چقدر زمان میبره تا گرین کارت رو اونجا دریافت کنیم ؟ چند روز ؟ و آیا هر زمان که گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برگردیم ؟ یا باید مدت مشخصی در اونجا باشیم .
3- بنده بدلایلی تا 2 سال بعد از دریافت گرین کارت نمیتونم برم تا جایی که اطلاع دارم ورود و خروج نباید بیشتر از 6 ماه باشه . امکانش هست زمانی که گرین کارت رو گرفتم از سفارت مهلت 2 ساله بگیرم که دیگه نخوام هر 6 ماه ورود داشته باشم ؟
4- خارج کردن تمام سرمایه ( دلار ) به چه صورتی باید انجام بشه ؟ امکانش هست هنگام اولین سفر اینکارو انجام داد ؟ چطوری ؟
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
(2014-01-28 ساعت 20:29)adonis2006 نوشته:  با توجه به اینکه اعتبار 10 ساله ای گرین کارت . پس از 10 سال تکلیف چی میشه ؟ آیا تبدیل به سیتیزن میشه ؟

خود به خود تمدید می شه، مث کارت ملی ما که خود به خود اعتبار داره
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: behfaza
(2014-01-29 ساعت 16:21)adonis2006 نوشته:  یه سوال مهم دارم و خیلی فکر مشغوله

دوستان من حساب های بانکیم مسدود شه و نمیتونم جایی فعلا حساب باز کنم . یه مشکلی با یه نفر پیش اومده فعلا درگیرشم ..

حالا سوال من اینه که آیا میتونم یه خونه رو به نام خودم کنم و خونه در حدود 100 تا 200 میلیون پولش باشه و من سندشو که به نام خودم باشه رو ترجمه کنم آیا قبوله ؟ و آیا فقط سند رو باید ترجمه کرد ؟ یا اینکه ثابت بشه که چقدر ارزش مالی داره ؟
و این یه نوع تمکن مالی حساب میشه ؟

آیا خونه در گروه خواهد بود ؟ یا نه من میتونم بعدش بفروشمش ؟
آیا از اینکه حساب بانکی من مسدود باشد سفارت متوجه میشود ؟
دوست عزیز متاسفانه افیسر پول نقد موجود در حساب واسش مهمه اگر هم میخاید سند ببرید باید در کنار تمکن مالی باشه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: adonis2006

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان