کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-01-29 ساعت 16:31)morteza-dm نوشته:  درود
چند سوال داشتم . لطفا راهنمایی کنید .
1 - بعد از گرفتن ویزا چقدر وقت داریم تا به آمریکا سفر کنیم ؟
2- بعد از گرفتن ویزا و سفر به آمریکا چقدر زمان میبره تا گرین کارت رو اونجا دریافت کنیم ؟ چند روز ؟ و آیا هر زمان که گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برگردیم ؟ یا باید مدت مشخصی در اونجا باشیم .
3- بنده بدلایلی تا 2 سال بعد از دریافت گرین کارت نمیتونم برم تا جایی که اطلاع دارم ورود و خروج نباید بیشتر از 6 ماه باشه . امکانش هست زمانی که گرین کارت رو گرفتم از سفارت مهلت 2 ساله بگیرم که دیگه نخوام هر 6 ماه ورود داشته باشم ؟
4- خارج کردن تمام سرمایه ( دلار ) به چه صورتی باید انجام بشه ؟ امکانش هست هنگام اولین سفر اینکارو انجام داد ؟ چطوری ؟

1- قبل از اتمام اعتبار ویزا تون
2- بستگی داره معمولا 1ماه تا 45 روز ولی اگر برای برگشت عجله دارید نیازی نیست تا امدن گرین کارت صبر کنید دوستانی بودند که سفر اولشون تنها یک روز طول کشیده مهر ورود توی پاسشون خورده و سریعا برگشتند . گرین کارت هم به همون ادرسی که قید کردید ارسال میشه
3- برای خروج بیش از 6 ماه برای پاس سفید بایستی اقدام کنید
4- مشکل فقط از بابت خروج دلار از ایران هست وگرنه واسه ورود به امریکا با هر مبلغی مشکلی نیست فقط کافیه در فرم مربوطه مبلغ را قید نمایید ....
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: morteza-dm ، rezahoorjandi ، noobnoobi ، behfaza
سلام دوستان یک سوال من مصاحبم ابوظبی هست باید مدارک ترجمه شدم رو برای ابوظبی پست کنم قبل رفتنم ؟میشه زود بهم بگید وقت مصاحبم نزدیکه؟
کیس نامبر : حدود 4000
تعداد : شخص بنده
سفارت : آنکارا
ارسال مدارک 12/2013
گرفتن نامه دوم : 2014-jan
مصاحبه : ابوظبی. . .
وضعیت : کلیرینس عزیز
5 تا آپدیت 8 جولای . . . .7 آگوست . . . . آخریش 17 آگوست Cool
تشکر کنندگان:
(2014-01-29 ساعت 18:42)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-01-29 ساعت 16:31)morteza-dm نوشته:  درود
چند سوال داشتم . لطفا راهنمایی کنید .
1 - بعد از گرفتن ویزا چقدر وقت داریم تا به آمریکا سفر کنیم ؟
2- بعد از گرفتن ویزا و سفر به آمریکا چقدر زمان میبره تا گرین کارت رو اونجا دریافت کنیم ؟ چند روز ؟ و آیا هر زمان که گرین کارت رو گرفتیم میتونیم برگردیم ؟ یا باید مدت مشخصی در اونجا باشیم .
3- بنده بدلایلی تا 2 سال بعد از دریافت گرین کارت نمیتونم برم تا جایی که اطلاع دارم ورود و خروج نباید بیشتر از 6 ماه باشه . امکانش هست زمانی که گرین کارت رو گرفتم از سفارت مهلت 2 ساله بگیرم که دیگه نخوام هر 6 ماه ورود داشته باشم ؟
4- خارج کردن تمام سرمایه ( دلار ) به چه صورتی باید انجام بشه ؟ امکانش هست هنگام اولین سفر اینکارو انجام داد ؟ چطوری ؟

1- قبل از اتمام اعتبار ویزا تون
2- بستگی داره معمولا 1ماه تا 45 روز ولی اگر برای برگشت عجله دارید نیازی نیست تا امدن گرین کارت صبر کنید دوستانی بودند که سفر اولشون تنها یک روز طول کشیده مهر ورود توی پاسشون خورده و سریعا برگشتند . گرین کارت هم به همون ادرسی که قید کردید ارسال میشه
3- برای خروج بیش از 6 ماه برای پاس سفید بایستی اقدام کنید
4- مشکل فقط از بابت خروج دلار از ایران هست وگرنه واسه ورود به آمریکا با هر مبلغی مشکلی نیست فقط کافیه در فرم مربوطه مبلغ را قید نمایید ....
منظور برای ارسال گرین کارت به آدرس کدوم آدرس هست ؟ آدرس در کشور آمریکا یا به کشور دیگه ای هم ارسال میشه ؟
منظور از پاس سفید چیه ؟ کمی توضیح میدید . راحت میشه 2 سال فرصت برای ورود گرفت ؟
چقدر هزینه برای یک سفر 5 روزه لازمه ؟ بدون هزینه بلیط
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان:
[quote='mahan1331' pid='460965' dateline='1391006352']
سلام دوستان یک سوال من مصاحبم ابوظبی هست باید مدارک ترجمه شدم رو برای ابوظبی پست کنم قبل رفتنم ؟میشه زود بهم بگید وقت مصاحبم نزدیکه؟

برای ابوظبی نیازی به پست کردن مدارک قبل مصاحبه نیست فقط برای آنکارا باید15 روز قبل مصاحبه مدارک را پست کنیدSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: maria2000
(2014-01-29 ساعت 19:19)morteza-dm نوشته:  منظور برای ارسال گرین کارت به آدرس کدوم آدرس هست ؟ آدرس در کشور آمریکا یا به کشور دیگه ای هم ارسال میشه ؟
منظور از پاس سفید چیه ؟ کمی توضیح میدید . راحت میشه 2 سال فرصت برای ورود گرفت ؟
چقدر هزینه برای یک سفر 5 روزه لازمه ؟ بدون هزینه بلیط

منظور ادرس در امریکا هستش
نحوه گرفتن پاس سفید یا Re-entry Permit
در مورد هزینه اطلاعی ندارم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: morteza-dm ، behfaza ، farmiz ، محبت
(2014-01-29 ساعت 19:46)ali3875 نوشته:  [quote='mahan1331' pid='460965' dateline='1391006352']

برای ابوظبی نیازی به پست کردن مدارک قبل مصاحبه نیست فقط برای آنکارا باید15 روز قبل مصاحبه مدارک را پست کنیدSmile
دوست عزیز بارها اعلام شده فقط برای آنکارا نیاز به پست مدارک زودتر از مصاحبه هست، شما نیازی به ارسال ندارید .خواهشآ پستهای قبلی را مطالعه بفرمایید.مخصوصاً این موردکه هزاران بار در تاپیکهای مختلف بیان شده استت.Wink
شماره کیس:2014AS000061xx / برنده: خودم/تاریخ روئت قبولی در سایت:2می/ تعداد افراد کیس :2 نفر / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:08jun/ ارسال از طریق : ایمیل با کمک دوستان خوب مهاجر سراSmile کارنت: آپریل نامه دوم:شب چهارشنبه سوری
مصاحبه :14 میBig Grin /وضعیت کلیرنس /آپدیت های خودم و همسر:14 ,15 و16 ،20 مي، 11 ژوئن ،14 آگوست
تشکر کنندگان: محبت
سلام دوستان
کیس ما کارنت شده و کمتر از دو ماه دیگه مصاحبه ابوظبی داریم....
چون شوهرم پاسپورتشو عوض کرده پسوند فامیلش توی پاس جدید دیگه نیست (قبلا درخواست حذف پسوند داده بود) ولی تو مشخصات اولیه که فرستادیم این پسوند بود، علاوه بر این چون بعد از ارسال فرم های اولیه سرباز شد، بخش سربازیش را هم در فرم های اولیه ثبت نکردیم...
باید فرم های اپدیت شده را روز مصاحبه با خودمون ببریم و قبل از شهادت تحویل بدیم یا اینکه الان زودتر با سفارت مکاتبه کنیم؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان:
سلام .

یک سوال در مورد اولین ورود به خاک آمریکا داشتم. اگر شما در ابتدا وارد کالیفورنیا بشید گرین کارتتون مربوط به اونجا خواهد بود و با کسی که در ابتدا وارد مثلا تگزاس می شود فرق می کند ؟ اگر فرق می کند چه فرقی ؟ و اینکه بعد از مدت کوتاهی می تونید ایالت ورود اولیه تون رو عوض کنید یا نه ؟

مثلا من یک فامیل دارم که توی دتروید هستش و من در ابتدا برای 1 ماه می خواهم برم پیش اون. وقتی گرین کارتم اومد برم کالیفورنیا برای زندگی ؟ آیا این وسط مشکلی هست یا مسئله ای که باید بدونم ؟ فرقی هست بین اینکه از اول برم کالیفورنیا یا خیر ؟

شرمنده خیلی سوالام زیاد شد. واقعا دقدقه هستش !
تشکر کنندگان:
(2014-01-30 ساعت 17:54)ehsan2012 نوشته:  سلام
من تقریبا 3 ماه پیش ایمیلی به kcc نوشتم، اما هنوز جواب ایمیل منو ندادن؟ آیا لازمه دوباره ایمیل کنم یا منتظر بمونم؟

معلومه دوست عزیز دوباره ایمیل بزن می تونی تلفن هم بزنی .
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت ، ehsan2012 ، قصه گو
سلام
واقعا خوشحال می شم می بینم دوستان دارن ویزاهای یکضربو می گیرن البته کدبانوهای ایرانی به ما آقا پسرای خدمت رفته که ویزای یکضرب نمی دن که
حالا اگه لطف کنید این 2 تا سوالو جواب بدین ممنون می شم ؟
دوستان این امضای پاسپورت باید با امضای فرم های ارسالی یکی باشه ؟؟
بعد روز مصاحبه که آفیسر میگه فرم ها را امضا کنید اگه قبلا امضا کرده باشیم دوباره باید امضا کنیم ؟؟
چون من توی سفرنامه ها می خوندم مثل اینکه یه لاک روی امضا می کشن بعدش باید 2 باره امضا کرد اگه اینو بیشتر توضیح بدین ممنون می شم
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: H Pier ، Sara_lphmkf
(2014-01-30 ساعت 21:22)kamranh نوشته:  سلام
واقعا خوشحال می شم می بینم دوستان دارن ویزاهای یکضربو می گیرن البته کدبانوهای ایرانی به ما آقا پسرای خدمت رفته که ویزای یکضرب نمی دن که
حالا اگه لطف کنید این 2 تا سوالو جواب بدین ممنون می شم ؟
دوستان این امضای پاسپورت باید با امضای فرم های ارسالی یکی باشه ؟؟
بعد روز مصاحبه که آفیسر میگه فرم ها را امضا کنید اگه قبلا امضا کرده باشیم دوباره باید امضا کنیم ؟؟
چون من توی سفرنامه ها می خوندم مثل اینکه یه لاک روی امضا می کشن بعدش باید 2 باره امضا کرد اگه اینو بیشتر توضیح بدین ممنون می شم

من چون امضای پاسپورت و فرمهام یکی بود در مورد سوال اولتون جواب قطعی ندارم و نمی تونم اظهار نظر کنم. اما در مورد سوال دومتون بله. دقیقا روی امضاتون یه برچسب می زنن و ازتون می خوان کنار برچسب امضا کنین. بعد برچسب رو بر میدارن و تطبیق می دن.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: محبت ، m_yek ، philter
دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم امریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
ممنون میشم افرادی که مطلع هستند دقیق بگن چون میخوام طبق این بلیط رو اکی کنم !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: kage.omid
(2014-01-30 ساعت 23:18)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
خیر دوست عزیز..مشکلی پیش نمیاد.
ویزای شما 6 ماه اعتبار داره که شما وارد خاک آمریکا بشید..از زمانی که مهر ورود آمریکا رو خوردید، یک سال اعتبار داره..نگران نباشید
Case Number : 2014AS000022XX
تاریخ رویت قبولی : 7may2013
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21may2013
کارنت : 10sep2013
مصاحبه : هفته دوم نوامبر - ایروان
ویزا : یک ضرب Rolleyes

Hold fast to dreams
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، محبت ، kage.omid
(2014-01-30 ساعت 23:23)raihaneh.az90 نوشته:  
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
ویزای شما 6 ماه اعتبار داره که شما وارد خاک آمریکا بشید..از زمانی که مهر ورود آمریکا رو خوردید، یک سال اعتبار داره..نگران نباشید
دوست عزیز یکسال اعتبار منظورتون چیه ؟ پس اون شش ماهی که روش میزنه داستانش چیه ؟ میشه توضیح بدید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: adonis2006
(2014-01-30 ساعت 23:27)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:23)raihaneh.az90 نوشته:  
دوست عزیز یکسال اعتبار منظورتون چیه ؟ پس اون شش ماهی که روش میزنه داستانش چیه ؟ میشه توضیح بدید
منظور دوستمون اينه كه وقتي شما اولين ورود را انجام داديد و افيسر پاستون رو مهر كرد و A nummer را زيرش نوشت ،ديگه اون ويزا تا يكسال مثل گرين كارد ميمونه..ميتونيد باهاش رفت وآمد كنيد.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: derakht01 ، kage.omid ، m_yek

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان