کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام به همگی
کسی از دوستان که کلیر شده و احتمالا به زودی برای گرفتن ویزا به ابوظبی میره، ممکنه قبل از رفتن یه پیغام خصوصی به من بده

سپاس
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
از دوستان و مدیران محترم خواهشمندم بفرمایند در صورتی که شخص اصلی نتواند به هر علتی ویزا بگیرد آیا نفرات همراه میتوانند بدون برنده اصلی وارد امریکا بشوند؟
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
طبق چیزی که من از پست های قبلی دونستم، اینه که همچین چیزی امکان پذیر نیست
(2014-01-31 ساعت 12:12)ali3875 نوشته:  از دوستان و مدیران محترم خواهشمندم بفرمایند در صورتی که شخص اصلی نتواند به هر علتی ویزا بگیرد آیا نفرات همراه میتوانند بدون برنده اصلی وارد آمریکا بشوند؟
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان: aghaghia ، قصه گو
(2014-01-31 ساعت 12:12)ali3875 نوشته:  از دوستان و مدیران محترم خواهشمندم بفرمایند در صورتی که شخص اصلی نتواند به هر علتی ویزا بگیرد آیا نفرات همراه میتوانند بدون برنده اصلی وارد آمریکا بشوند؟

متاسفانه خیر، به هر دلیلی برنده اصلی ویزا نگیره همراهانش هم ویزا نخواهند گرفت...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-01-30 ساعت 17:31)inforfang نوشته:  سلام .

یک سوال در مورد اولین ورود به خاک آمریکا داشتم. اگر شما در ابتدا وارد کالیفورنیا بشید گرین کارتتون مربوط به اونجا خواهد بود و با کسی که در ابتدا وارد مثلا تگزاس می شود فرق می کند ؟ اگر فرق می کند چه فرقی ؟ و اینکه بعد از مدت کوتاهی می تونید ایالت ورود اولیه تون رو عوض کنید یا نه ؟

مثلا من یک فامیل دارم که توی دتروید هستش و من در ابتدا برای 1 ماه می خواهم برم پیش اون. وقتی گرین کارتم اومد برم کالیفورنیا برای زندگی ؟ آیا این وسط مشکلی هست یا مسئله ای که باید بدونم ؟ فرقی هست بین اینکه از اول برم کالیفورنیا یا خیر ؟

شرمنده خیلی سوالام زیاد شد. واقعا دقدقه هستش !

سلام دوست عزیز، گرین کارت گرین کارته و ربطی به ایالت نداره!!!! شما هر جا ادرس بدین همونجا میره...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: inforfang ، قصه گو ، محبت ، Sara_lphmkf ، shayesteh ، manamilad ، pari pariaaa
(2014-01-31 ساعت 02:04)mehrdad pharm نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:27)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:23)raihaneh.az90 نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:18)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
ممنون میشم افرادی که مطلع هستند دقیق بگن چون میخوام طبق این بلیط رو اکی کنم !
خیر دوست عزیز..مشکلی پیش نمیاد.
ویزای شما 6 ماه اعتبار داره که شما وارد خاک آمریکا بشید..از زمانی که مهر ورود آمریکا رو خوردید، یک سال اعتبار داره..نگران نباشید
دوست عزیز یکسال اعتبار منظورتون چیه ؟ پس اون شش ماهی که روش میزنه داستانش چیه ؟ میشه توضیح بدید
منظور دوستمون اينه كه وقتي شما اولين ورود را انجام داديد و افيسر پاستون رو مهر كرد و A nummer را زيرش نوشت ،ديگه اون ويزا تا يكسال مثل گرين كارد ميمونه..ميتونيد باهاش رفت وآمد كنيد.
ممنون ولی این چه لزومی داره مگه ما وقتی ورود بخوریم گرین کارت رو نمیگیرم ؟ دیگه چرا اون ویزای قبلی باید یکسال معتبر بشه !
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: pari pariaaa
سلام می خواستم بدونم چه مدارکی که در ایران داریم توی آمریکا به درد می خورد؟ مثلا شناسنامه و کارت ملی آنجا به کار می آید ؟ یا اصلا لازم نیست که برده شود؟ کلا چه چیزهایی که مربوط به ایران است آنجا به کار می آید؟
تشکر کنندگان:
(2014-01-31 ساعت 18:16)member نوشته:  سلام می خواستم بدونم چه مدارکی که در ایران داریم توی آمریکا به درد می خورد؟ مثلا شناسنامه و کارت ملی آنجا به کار می آید ؟ یا اصلا لازم نیست که برده شود؟ کلا چه چیزهایی که مربوط به ایران است آنجا به کار می آید؟
هویت شما خارج از مرزهای وطن با گذرنامه تان به رسمیت قانونی شناخته میشود.
در بعضی ایالات آمریکا اصل و ترجمه ی گواهینامه ی رانندگی ایرانی در روند اخذ گواهینامه ی رانندگی آمریکایی به کار می آید.
تشکر کنندگان: H Pier ، farshadm999 ، محبت ، Sara_lphmkf ، philter ، pari pariaaa
(2014-01-31 ساعت 18:26)behfaza نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 18:16)member نوشته:  سلام می خواستم بدونم چه مدارکی که در ایران داریم توی آمریکا به درد می خورد؟ مثلا شناسنامه و کارت ملی آنجا به کار می آید ؟ یا اصلا لازم نیست که برده شود؟ کلا چه چیزهایی که مربوط به ایران است آنجا به کار می آید؟
هویت شما خارج از مرزهای وطن با گذرنامه تان به رسمیت قانونی شناخته میشود.
در بعضی ایالات آمریکا اصل و ترجمه ی گواهینامه ی رانندگی ایرانی در روند اخذ گواهینامه ی رانندگی آمریکایی به کار می آید.

شما برای تمدید گذر نامه ایرانی تون هر جای دنیا که باشید چه آمریکا ، چه اروپا ، چه اینکه citizen باشید ، permanent resident باشید هر چی‌.. برای تمدید گذرنامه ایرانی‌ دفتر حافظ منافع ایران یا سفارت ایران از شما اصل کارت ملی‌ ، اصل شناسنامه و وضعیت خدمت برای مردان رو می‌خواد، که اگه نداشته باشید باید یکیو تو ایران بفرسیتد وزارت امور خارجه تا اونا اصل مدرک رو رویت کنن و کپی اون رو برای سفارت فاکس کنن.

برای اطلاعات بیشتر اینجا رو چک کنید.

http://daftar.org/far/default.asp
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، poem ، محبت ، Sara_lphmkf ، amin arefi ، member ، behfaza ، pari pariaaa
(2014-01-31 ساعت 18:04)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-01-31 ساعت 02:04)mehrdad pharm نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:27)mechanicalengineer نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:23)raihaneh.az90 نوشته:  
(2014-01-30 ساعت 23:18)mechanicalengineer نوشته:  دوستان یه سوال :
اگه ویزامون 6 ماهه باشه و ما بعلت شرایطی ، بذاریم ماه 6 ام و مثلا 15 روز مونده به اتمام تاریخ ویزامون بریم آمریکا مشکلی پیش میاد ؟
محدودیتی وجود داره که مثلا هنگام ورود باید ویزا حداقل 1 ماه یا ط ایکس روز اعتبار داشته باشه تا مشکلی پیش نیاد !!!!
ممنون میشم افرادی که مطلع هستند دقیق بگن چون میخوام طبق این بلیط رو اکی کنم !
خیر دوست عزیز..مشکلی پیش نمیاد.
ویزای شما 6 ماه اعتبار داره که شما وارد خاک آمریکا بشید..از زمانی که مهر ورود آمریکا رو خوردید، یک سال اعتبار داره..نگران نباشید
دوست عزیز یکسال اعتبار منظورتون چیه ؟ پس اون شش ماهی که روش میزنه داستانش چیه ؟ میشه توضیح بدید
منظور دوستمون اينه كه وقتي شما اولين ورود را انجام داديد و افيسر پاستون رو مهر كرد و A nummer را زيرش نوشت ،ديگه اون ويزا تا يكسال مثل گرين كارد ميمونه..ميتونيد باهاش رفت وآمد كنيد.
ممنون ولی این چه لزومی داره مگه ما وقتی ورود بخوریم گرین کارت رو نمیگیرم ؟ دیگه چرا اون ویزای قبلی باید یکسال معتبر بشه !
سلام
دوست خوبم شما ممکنه بلافاصله بعد ورود به آمریکا و قبل از دریافت گرین کارت که ممکنه تا دو ماه زمان ببره بخواهید به ایران و یا جای دیگه برید و دوباره برگردید به آمریکا و یا بعد مدتی برگردید و تو این فاصله اون مهر ورودتون هم مجوز ورود مجددتون خواهد بودSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

سلام دوستان
کیس ما کارنت شده و کمتر از دو ماه دیگه مصاحبه ابوظبی داریم....
چون شوهرم پاسپورتشو عوض کرده پسوند فامیلش توی پاس جدید دیگه نیست (قبلا درخواست حذف پسوند داده بود) ولی تو مشخصات اولیه که فرستادیم این پسوند بود، علاوه بر این چون بعد از ارسال فرم های اولیه سرباز شد، بخش سربازیش را هم در فرم های اولیه ثبت نکردیم...
باید فرم های اپدیت شده را روز مصاحبه با خودمون ببریم و قبل از شهادت تحویل بدیم یا اینکه الان زودتر با سفارت مکاتبه کنیم؟
CN: 2014AS4XXX/ Abu Dhabi / 2 person/ interview date: last week of march/ clear: Aug 21st/ visa received: Aug 28th/ Destination: Dallas, TX
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-01-31 ساعت 21:46)ssara نوشته:  سلام دوستان
کیس ما کارنت شده و کمتر از دو ماه دیگه مصاحبه ابوظبی داریم....
چون شوهرم پاسپورتشو عوض کرده پسوند فامیلش توی پاس جدید دیگه نیست (قبلا درخواست حذف پسوند داده بود) ولی تو مشخصات اولیه که فرستادیم این پسوند بود، علاوه بر این چون بعد از ارسال فرم های اولیه سرباز شد، بخش سربازیش را هم در فرم های اولیه ثبت نکردیم...
باید فرم های اپدیت شده را روز مصاحبه با خودمون ببریم و قبل از شهادت تحویل بدیم یا اینکه الان زودتر با سفارت مکاتبه کنیم؟

من بشخصه وقتی شرایطم تغیر کرد بردم روز مصاحبه دادم وایمیل نزدم ولی اگه میخواید مطمئن شید میتونید هم ایمیل کنید و هم ححتما باخودتون ببرید
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: ffrfar ، ssara
سلام میخواستم بدونم کسی بوده که تاریخ اخذمدرک تحصیلیش مال بعدازقبولی تولاتاری باشه؟مثلاتوثبتنام اولیه زده باشه لیسانس امابعدازقبولی مدرکشو گرفته باشه موقع مصاحبه به تاریخ مدرک کاری ندارن؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
از کجا می شه ساعت پرواز هواپیمایی آسمان را چک کنیم ?
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان:
سلام دوستان خوبم
من 9 روز دیگه مصاحبمه یه مشکلی برام پیش اومد نمیتونم برم میخاستم مصاحبمو بندازم عقب چند تا سئوال دارم تشکر میکنم از وقتی که میذارید

1- من تصمیم دارم مصاحبه ام رو بندازم برای نیمه اول اردیبهشت 93 و سفارت رو هم از ابوظبی به ارمنستان تغییر بدم این هم به دو دلیل اولا ارمنستان ارزونتره برام دوما برخلاف اکثر دوستان ویزای یکضرب برای من خبر خوبی نیست و میخام سفارتم ارمنستان باشه که احتمال گرفتن ویزای یکضرب میگن توش کمتره که فرصت داشته باشم شرایط لازم برای سفر به امریکا رو فراهم کنم توی این مدت.
اما اگه زمان مصاحبه خیلی عقب باشه یه کم از پر شدن سهمیه ایران میترسم . اگر بخام تا اونجایی که میشه مصاحبم رو عقب بندازم و مشکل پر شدن سهمیه هم ریسکش خیلی بالا نره بنظرتون چه محدوده زمانی بهتره. کی بندازم مصاحبه رو ؟

2- اگرکسی کلا هیچ ایمیلی در مورد تغییر زمان مصاحبه به سفارت نده و مصاحبه رو هم نره چه اتفاقی میفته میتونم بعدا یه وقت مصاحبه ازشون بگیرم یا همه چیز تموم میشه؟

3- اگر یکوقت با در خواست تغییر زمان مصاحبه من موافقت نکنن و من روز مصاحبه نروم باز میتونم یه وقت مصاحبه ازشون بعدا بگیرم

4- آخرین سئوالم ویزا که دادن مثل اینکه 6 ماه فرصت هست که بریم امریکا آیا میشه این زمان رو اضافه کرد ؟
{ویرایش}
5- لینک نمونه متنی رو دارید که هم برای عقب انداختن تاریخ مصاحبه باشه و هم برای عوض کردن سفارت باشه؟
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان