کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-02-06 ساعت 21:17)aghaghia نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 21:13)ana3 نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 21:09)aghaghia نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 20:49)EKAM نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 20:38)EKAM نوشته:  كسري مداركتون رو ميتونيد در روز معين و حتي ساعت معين شده توسط سفارت تحويل بدين يا بكسي بدين ببره.

دوست عزيز الان حرف من با گفته مدير جان فرق كردShy من اينو گفتم چون كسري مدارك يكيو بردم سفارت با برگه ولي كامل ورقو نخوندم Sad كه مورد مشابه نوشتن يا نه ....

ANA جان شما الان ارمنستان تشریف دارید یا برگشتید؟ اگر برگشتید که هیچ همونی که گفتم اگر هم ارمنستان هستید خب برید مدرک رو تحویل بدید...

ما ارمنستان زندگی میکنیم مدارک رو کامل کردیم در مورد کلیرنس هم نه در برگه و نه موقع مصاحبه چیزی نگفتن
حالا موندم برم تحول بدم یا نه Sad

دوست عزیز ببرید تحویل بدید، هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اگر کلیرینس خورده باشید هم باعث میشه زودتر کلیر بشید من فکر کردم ایران هستید!!!!

ممنون از راهنماییتون
پس خود برگه + مدارک رو باید در صندوق بندازم؟؟ یا همراه پاس پورت باید باشه؟؟
Case Number : 2014AS000024XX
تشکر کنندگان: قصه گو ، aghaghia
(2014-02-06 ساعت 21:25)ana3 نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 21:17)aghaghia نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 21:13)ana3 نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 21:09)aghaghia نوشته:  
(2014-02-06 ساعت 20:49)EKAM نوشته:  دوست عزيز الان حرف من با گفته مدير جان فرق كردShy من اينو گفتم چون كسري مدارك يكيو بردم سفارت با برگه ولي كامل ورقو نخوندم Sad كه مورد مشابه نوشتن يا نه ....

ANA جان شما الان ارمنستان تشریف دارید یا برگشتید؟ اگر برگشتید که هیچ همونی که گفتم اگر هم ارمنستان هستید خب برید مدرک رو تحویل بدید...

ما ارمنستان زندگی میکنیم مدارک رو کامل کردیم در مورد کلیرنس هم نه در برگه و نه موقع مصاحبه چیزی نگفتن
حالا موندم برم تحول بدم یا نه Sad

دوست عزیز ببرید تحویل بدید، هیچ مشکلی پیش نمیاد حتی اگر کلیرینس خورده باشید هم باعث میشه زودتر کلیر بشید من فکر کردم ایران هستید!!!!

ممنون از راهنماییتون
پس خود برگه + مدارک رو باید در صندوق بندازم؟؟ یا همراه پاس پورت باید باشه؟؟

من الان یه نگاهی کردم به پست های پارسال، شما باید اول ایمیل بزنید به سفارت و بگید که نقصی مدرک داشتید و الان مدرک رو دارید و میخواید تحویل بدید، باید منتظر بشید ببینید چی میگند، اگر بتونید تلفنی با یکی از کارمندان سفارت صحبت کنید که خیلی بهتر هست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، KIMIA2005 ، قصه گو ، kage.omid ، lighter ، behfaza ، taleghani ، آلیس-1980 ، farshad varaste
سلام دوستان کسی میدونه این گزینه (تشکر) در سایت مهاجرسرا چرا حذف شده ؟؟ یا برا من اینطوریه ؟
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، farshad varaste ، adonis2006
(2014-02-07 ساعت 12:59)m_yek نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه این گزینه (تشکر) در سایت مهاجرسرا چرا حذف شده ؟؟ یا برا من اینطوریه ؟
سلام
نه برای منم همینطوره و احتمالا ایراد فنیه که برطرف میشهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: behfaza ، مامان خانم ، adonis2006
(2014-02-07 ساعت 13:09)محبت نوشته:  
(2014-02-07 ساعت 12:59)m_yek نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه این گزینه (تشکر) در سایت مهاجرسرا چرا حذف شده ؟؟ یا برا من اینطوریه ؟
سلام

برای من هم همینطور شده. شاید دیگه نیازی به تشکر نیست ما تشکر شده خدایی هستیمSmile
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: behfaza ، nasim ، adonis2006
(2014-02-07 ساعت 13:24)farshad varaste نوشته:  
(2014-02-07 ساعت 13:09)محبت نوشته:  
سلام

برای من هم همینطور شده. شاید دیگه نیازی به تشکر نیست ما تشکر شده خدایی هستیمSmile

نه اینطوری خوب نیست Sad من اونایی که میخوندم را تشکر میزدم ولی الان نمیشه فهمید کدوم را خوندم کدوم را نخوندم Wink
شماره کیس:**2014AS000051 خودم تنها هستم Cool مصاحبم 23 آپریل ابوظبی >>>> ويزا يك ضررررررررررررب >>>>> به لطف خدا Smile
تشکر کنندگان: behfaza ، قصه گو ، محبت ، Tabassomshojaat ، adonis2006
من یک سوال داشتم
تاریخ تولدی که من هم توی 2 تا فرم نوشتم هم توی فرم ثبت تاریخ تولد پاسپورتم نبود. تاریخ تولد پاسم 23\06\1982 ولی تولدم همیشه 15\09\1982 بوده من تاریخ 15\09\1982 زدم هم توی فرم ثبت نام هم 2 تا فرمی که فرستادم این واسم مشکل درست نمی کنه؟؟
چیکار باید بکنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2014-02-07 ساعت 18:40)mohammadss نوشته:  من یک سوال داشتم
تاریخ تولدی که من هم توی 2 تا فرم نوشتم هم توی فرم ثبت تاریخ تولد پاسپورتم نبود. تاریخ تولد پاسم 23\06\1982 ولی تولدم همیشه 15\09\1982 بوده من تاریخ 15\09\1982 زدم هم توی فرم ثبت نام هم 2 تا فرمی که فرستادم این واسم مشکل درست نمی کنه؟؟
چیکار باید بکنم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید.

فرم هاتون رو آپدیت کنین و همینطور در مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر ارائه بددید مشکلی نیست
تشکر کنندگان: behfaza ، مامان خانم ، rezahoorjandi ، محبت
چطوری فرم ها رو آپدیت کنم؟؟
می شه یک نامه بنویسم توضیح بدم که تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم؟ قبول می کنن؟
تشکر کنندگان: behfaza ، محبت
(2014-02-07 ساعت 19:26)mohammadss نوشته:  چطوری فرم ها رو آپدیت کنم؟؟
می شه یک نامه بنویسم توضیح بدم که تاریخ تولدم رو اشتباه نوشتم؟ قبول می کنن؟

فرم آپدیت رو ایمیل کنید و یک پرینت هم قبل مصاحبه از آپدیتتئن به آفیسر بدید. مورد قبول واقع شد؟
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ata_bros ، Sara_lphmkf ، behfaza ، محبت
سلام أوستان
کارنتیهای جدید کی اعلام میشوند.
با تشکر
2014AS000050XX شماره کیس:
دو نفر
ارسال مدارک می.
آنکارا
کارنت فوریه
نامه دوم: 12 فوریه- مصاحبه: آنکارا به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: هفته دوم آپریل
Cool
تشکر کنندگان:
(2013-05-02 ساعت 07:03)ali1362 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ. ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦ ﻫﻢ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻩ ﺑﺎ ﻛﻴﺲ ﻧﺎﻣﺒﺮ 5800. ﺣﺎﻻ ﺳﻮاﻝ ﻣﻦ اﻳﻨﻪ ﻛﻪ ﻣﺎ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺣﺎﺻﺮ ﺩﺭ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻴﻢ. ﻛﺴﻲ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ ﺳﺮاﻍ ﺩاﺭﻩ ﻛﻪ ﺑﺮﻭﺳﻪ اﻱ ﻛﻪ ﺑﺎﻳﺪ ﻃﻲ ﺑﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﺑﻘﻴﻪ اﺳﺖ ﻳﺎ ﻧﻪ?

سلام دوست عزیز. اول از همه بهتون تبریک می گم که از شر ویزای دانشجویی و همراه راحت شدید. دوم این که بله پروسه ی شما مثل بقیه هست. برای ما هم دقیقا همین اتفاق افتاد. البته شما می توانید در آمریکا مصاحبه بشوید. ولی باید صبر کنید تا کیس نامبرتان کارنت بشود. این که توی آمریکا هستید مزیتی برای شما محسوب نمی شود که زودتر از کارنت شدن مصاحبه شوید. تنها مزیتش برایتان این است که هزینه ای بابت برگشتن به ایران و رفتن به یک کشور دیگر و ... را نمی پردازید. موفق باشید.
تشکر کنندگان: قصه گو ، kage.omid ، محبت ، nasim ، H Pier ، ffrfar ، آلیس-1980
سلام دوستان
من تازه کارنت شدم ولی هنوز نامه دوم نیامده الان خانوم من باردار هست موقع ارسال مدارک حامله نبودن و فرزند من تا 2 هفته دیگر به دنیا میاد میخواستم ببینم باید بعد به دنیا آمدن بچه به kcc خبر بدم یا الان ؟
متن نامه باید چی باشه؟
باید مدارک بچه را با خودم ببرم ؟ اگه تا اون موقع حاظر نشد چی؟
و .....
اگه کسی در این مورد اطلاع داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
شماره کیس : 2014AS000045XX
تعداد نفرات :حالا دیگه 3 (بچه دار شدن بعد قبولی)
مقصد : SANJOSE
مصاحبه : آنکارا
نامه دوم : 2/12/2014
تشکر کنندگان:
(2014-02-08 ساعت 18:39)ali alaleh نوشته:  سلام دوستان
من تازه کارنت شدم ولی هنوز نامه دوم نیامده الان خانوم من باردار هست موقع ارسال مدارک حامله نبودن و فرزند من تا 2 هفته دیگر به دنیا میاد میخواستم ببینم باید بعد به دنیا آمدن بچه به kcc خبر بدم یا الان ؟
متن نامه باید چی باشه؟
باید مدارک بچه را با خودم ببرم ؟ اگه تا اون موقع حاظر نشد چی؟
و .....
اگه کسی در این مورد اطلاع داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه
منم مثل شما بودم بعد از که دنیا اومد بچه باید سریعا واسه شناسنامه و پاسپورت اقدام کنید و همون موقع که روز تولدش مشخص شد فرمها رو آپدیت کنید و بفرستید بعد هم روز مصاحبه فرمهای آپدیت شده و ترجمه ها و عکس بچه رو ببرید با خودتون اگر که دیدید پاسپورتش آماده نمیشه تا روز مصاحبتون میتونید تاریخ مصاحبه رو عقب بندازید
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، adonis2006 ، ali alaleh
سلام دوستانه عزیز یه سوال داشتم

با توجه به تعداد شماره‌های الام شده شماره من زیر ۷۰۰۰ می‌باشد آیا از الان باید برای نامه پرینت حساب بانکی‌ اقدام کنم؟؟؟

با تشکر

تشکر کنندگان: farshadm999 ، Sara_lphmkf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان