کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-02-03 ساعت 12:59)alitab نوشته:  سلام خدمت دوستان خوب به کمک دوستان پیشکسوت نیاز مبرم دارم
من 29.1.2014 مصاحبه ام بود و من به علت خدمت سربازیم چک خوردم اون هم به خاطر اینکه من تو فرم 230 شغل سربازیم رو توپدار بود و من نوشته بودم gun boat و موقع مصاحبه افیسر به من گفت شما هست ناخدا من با تعجب گفتم نه من توپدار بودم و درجه ام گروهبانیکم بعد اون فرم رو بلند کرد و گفت شما اینجا نوشتید gun boat
و الان از دوستان خواهش میکنم به من کمک کنند یک ایمیل میخوام بزنم و این موضوع را واسه اونها توضیح بدم مرسیییییییییییییییی

ابنو توی کلیرنس مطرح کردم مثل اینکه بچه های اون پیچ کارهای واجبی دارند بجای اینکه کمک کنند با هم دعوا میکنند

به نظرم ایمیل نیاز نداره، دیگه تو روز مصاحبه بهشون گفتی و توضیح دادی اونا هم خودشون تحقیق می کنند و متوجه می شن. مهم که نیست، من فکر می کنم سربازی را تحقیق می کنند که چریک نباشی وقتی اثبات بشه نیستی کافیه
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
تشکر کنندگان: alitab ، pari pariaaa
[quote='shimoos' pid='461936' dateline='1391432197']
سلام به همگی .میخواستم بدونم برگه تمکن مالی که برا انکارا میگیریم باید در 2 نسخه باشه؟؟ یکی رو بفرستیم یکی رو ببریم؟؟ چون من اشتباهی یک نسخه گرفتم بفرستمش یا با خودم روز مصاحبه ببرم ؟؟ مررررسی

یک نسخه کافیه منم یک نسخه گرفتم اصلشو با خودم روز مصاحبه بردم کپی شو پست کردم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: shimoos
سلام راهنمایی می خواستم برای بردن حیوان خونگی مانند گربه
تشکر کنندگان: farshad varaste
سلام

یه سوال داشتم آدرسی رو که در آمریکا می‌دیم آیا نیز هست اطلاعات شخص دارای آدرس رو هم کامل بدونیم

با تشکر

تشکر کنندگان:
(2014-02-03 ساعت 16:27)محبت نوشته:  
(2014-02-03 ساعت 10:46)elham6356 نوشته:  سلام به همگی دوستان.....لطفا یک نفر این جریان 7% رو خوب و کامل توضیح بده که ما بفهمیم....7 درصد از انتخاب شدگان یا.... ویزا میگیرن؟؟؟ در ضمن ما و همسرم که البته همسرم برنده اصلی هست...و متولد کشور عراق هست هنوز نمیدونیم که ما جز سهمیه عراق و یا ایران هستیم...البته ما هردو ایرانی هستیم فقط چون همسرم متولد عراق هست موقع ثبت نام اعلام کردیم و به همین خاطر جلوی کشور برای ما موقع اعلام نتایج Iraq ( عراق) زده بود...حالا من میخوام بدونم ما جزئ سهمیه ایران هستیم یا عراق...و با توجه به اینکه کل انتخاب شدگان از کشور عراق 384 نفر هست...؟؟ یعنی 7 در صد از این تعداد ویزا میگیرن؟؟؟لطفا راهنمائی کنید...ممنون سوالاتم هم زیاد شد...ببخشید....
سلام
دوست خوبم در خصوص 7درصد موضوع از این قراره که تعداد کل برندگان که 50000باید باشه رو در 7درصد ضرب کنید جواب 3500نفر خواهد بود که سقف اعطاء ویزا به هر کشوره و در خصوص شما اگر همسرتون عراقیه و مدارک لازم رو داره و در زمان ثبت نام اعلام کرده عراقیه و در برگه قبولی هم عراق رو ذکر کرده شما از سهمیه عراق دارید استفاده میکنید.
سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه پاسخ دادین...فقط توضیح بدم که من و همسرم ایرانی هستیم و پاسپورت ایرانی داریم...فقط همسرم متولد عراق هست و توی پاسش هم قید شده که متولد عراق هست...تمامی مواردی همه که شما فرمودید توی مدارکمون قید شده...حتی توی نامه قبولی کشور مورد تقضا رو عراق دریج کرده.....
نکته بعدی اگر اینطوری که شما فرمودید و 7 درصد از 50000 که میشه سهمیه ایران یعنی 3500 نفر...پس با این اوصافبه عنوان مثال این 7 درصد از 50000 نفر باید برای عراق هم صادق باشده و عراق هم 3500 نفر سهمیه داشته باشه...و اگر این طور باشه کل سهمیه 50000 نفر بین حد اکثر 15 کشور شرکت کننده تقسیم میشه و تمام...که البته اینطوری نیست...منظور من این هست که یا 7 درصدی در کار نیست و یا جور دیگه ای محاسبه میشه؟؟؟باز هم متشکرم
تشکر کنندگان: arash 111 ، محبت ، alitab
سلام
دوست عزیز ممنون از اینکه پاسخ دادین...فقط توضیح بدم که من و همسرم ایرانی هستیم و پاسپورت ایرانی داریم...فقط همسرم متولد عراق هست و توی پاسش هم قید شده که متولد عراق هست...

دوست محترم
توجه بفرماييد كه اون هفت درصد سقف سهميه هست و خيلي (اكثر) از كشورها هرگز به اون نخواهند رسيد مثل همين عراق ، در صورتي كه تمامى برندهاش هم ويزا بگيرن به يك درصد هم نميرسه ، ضمنا بهتره كه ذهنتون رو خيلى درگير اين موارد نكنيد
آنكارا - ٣نفر - مصاحبه هفته آخر مى - كلير هفته سوم آگوست
تشکر کنندگان: محبت ، manamilad
دوستان اگر بعد از مصاحبه پاسپورتمون رو عوض کنیم ، موقع دریافت ویزا فقط پاس جدید با مدارک برگه آبی رو ببریم کافیه ؟ قبلیرو کاری نمیخوان
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
یه پیشنهاد از نظر خودم خوب:دوستانی که قصد مهاجرت به یک شهر مشترک دارند، به صورت گروهی و در رشته های یکسان ، دنبال یادگیری حرفه های مشابه باشیم تا در آنجا بتوانیم با هم یک کار مشترک را شروع کنیم.مثلا" من دارم آموزش شیرینی پزی و آشپزی می بینم و انشالله تا اردیبهشت ماه دیپلم نه رشته را در این زمینه می گیرم.قصد مهاجرت به سیاتل یا کرکلند را دارم.البته بعد از کلیر شدن!! اگر کسی در این زمینه علاقمند باشد انشالله اونور آب میتونیم به صورت همکار با هم کار کنیم.هم در اینجا تحمل دوره ی کلیرنس برامون راحت تر میشه ، هم در اونجا هدفی رو دنبال می کنیم.
این جوری قانون ایرانی ها رو که می گن اگه شریک خوب بود خدا برای خودش انتخاب می کرد و ایرانی های سفر کرده در اونجا چشم دیدن هم دیگه رو ندارند رو نقض می کنیم!!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
تشکر کنندگان: majid7 ، lighter ، himmlisch ، nasim ، محبت ، derakht01 ، amin arefi ، kage.omid ، behfaza ، ramaya ، maziar irani
سلام
یه سوال بی ربط
2014 مرحله دوم داشت؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-02-04 ساعت 14:42)my2220 نوشته:  سلام
یه سوال بی ربط
2014 مرحله دوم داشت؟؟؟

نه
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: محبت
(2014-02-03 ساعت 23:31)gorbedoost نوشته:  سلام راهنمایی می خواستم برای بردن حیوان خونگی مانند گربه

بر اساس مقررات هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران "هما"، ورود هرگــونه حيوان زنده به داخل كــابين هواپيما ممنوع مي باشد.
حمل حيوان زنده در داخل انبار بار هواپيما و براساس مقررات ياتا صورت ميگيرد و علاوه برآن، قوانين دولت كشورهاي مقصد و ترانزيت بايد مد نظر قرار گرفته شود. حمل حيوانات زنده مستلزم پرداخت هزينه مي باشد.
براي دريافت اطلاعات بيشتر با دفاتر تماس بگيريد.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: nasim ، محبت ، EKAM
سلام خدمت مدیران سایت

یک انتقاد داشتم چندین بار اینجا من سوالی رو مطرح کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم در حالی که به سوالات بقیه دوستان پاسخ داده میشود و علت این موضوع را نمی دانم در صورتی که پاسخ بدهید ممنون میشم

تشکر کنندگان:
(2014-02-04 ساعت 08:03)hamid_nazanin نوشته:  سلام

یه سوال داشتم آدرسی رو که در آمریکا می‌دیم آیا نیز هست اطلاعات شخص دارای آدرس رو هم کامل بدونیم

با تشکر
خیر
تشکر کنندگان:
(2014-02-04 ساعت 17:09)hamid_nazanin نوشته:  سلام خدمت مدیران سایت

یک انتقاد داشتم چندین بار اینجا من سوالی رو مطرح کردم و هیچ پاسخی دریافت نکردم در حالی که به سوالات بقیه دوستان پاسخ داده میشود و علت این موضوع را نمی دانم در صورتی که پاسخ بدهید ممنون میشم

دوست عزیز حتما سوالتون یا تکراری بوده یا جوابشو صد در صد نمی دونستن و نمی خواستن پاسخ اشتباه بدن یا ندیدن سوالتو . دوباره مطرح کنین Smile
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت ، H Pier ، hamid_nazanin ، m_yek ، manamilad ، shahryar7021
(2014-02-03 ساعت 14:01)aghaghia نوشته:  خب خوشبختانه آقای Rainyboy هم که بعد از انتظار چند ماهه نامه دوم گرفتن و در ایروان مصاحبه شدند، امروز صبح ویزای یکضرب گرفتن که بهشون تبریک میگم... البته یکی از دوستان گفتن که من این خبر رو اعلام کنم، مطمئنا از شنیدن خبر ویزا گرفتن همه دوستان خوشحال میشیم Smile

ممنون من بزودی یه سفرنامه کامل میزارم امروز ویزامو گرفتم تقریبا ۳۰ ساعت طول کشید تا دادنش

تشکر کنندگان: ffrfar ، amin arefi ، m_yek ، kage.omid ، KIMIA2005 ، poem ، aghaghia ، H Pier ، behfaza ، محبت ، lighter ، himmlisch ، Sara_lphmkf ، Natasha9 ، ojee ، maziar irani ، pv-n ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان