کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
دوستان یه سوال مهم حتما جواب بدین
کجا میشه از سارا گرو سوال پرسید در مورد روند کلیر شدن ایمیل و ویا وبلاگی داره ؟
دوستان یه راهنمایی کنید ؟
مرسی
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: alitab
(2014-03-16 ساعت 22:27)kamranh نوشته:  دوستان یه سوال مهم حتما جواب بدین
کجا میشه از سارا گرو سوال پرسید در مورد روند کلیر شدن ایمیل و ویا وبلاگی داره ؟
دوستان یه راهنمایی کنید ؟
مرسی

دوست عزیز هیچ راهی برای برقراری ارتباط با آفیسر ها بصورت شخصی
و جود نداره
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، قصه گو ، aghaghia
سلام دوستان اصلا نگران روز مصاحبه و کلیرنس نباشید،برای مصاحبه سفارت آنکارا :
1.صبح ساعت 8 میرید سفارت دم در ازتون گیس نامبرتون و میپرسند.
2.بعد از بازرسی گیت وارد سفارت میشید.(یادتون باشه موبایل و تبلت و کلا وسایل الکترونیکی همراهتون نباشه چون نمیذارن ببرید داخل)
3.از گیت رد میشید میرین پشت در بعدی صبر میکنید تا بگن بیاین داخل، بعد از ورود مدارکی و که سفارت قبل از مصاحبه با ايميل بهتون ميگه که بیارین و ازتون میگیرن و یه شماره بهتون میدن که تا آخرین مرحله داخل سفارت با همون شماره کارتون و میکنند،
4.امکان داره شمارتون و اعلام کنند و مدارک اضافی رو که در پروندتونه رو بهتون بر میگردونند.
5.بعد صداتون میکنن برای انگشت نگاری، ابتدا چهارتا انگشت دست راست،بعد دست چپ و در آخر هر دوتا شصت دستتون و باهم.
6.واریز پول ویزا به باجه بانک داخل سفارت.
7.مصاحبه :اول دست راست بالا قسم میخوری که حقیقت و میگین و توی فرمها حقیقت و نوشتن،از کارتون توی ایران می پرسه، سربازی کجا بودن و چکار میکردین، تصمیم ها از قبل گرفته شده و اگه مراحل کلیرنستون قبل از مصاحبه تمام شده باشه و کار دولتی و پیچیده ای نداشته باشید و مجرد باشید ویزای یک ضرب میگیرین در غیر اینصورت منتظر کلیرنس باشید،

ما توی فوریه 2013 مصاحبه داشتیم، توی سپتامبر 2014 ویزا بهمون دادن.وقتی پاس هارو از پست گرفتیم تاریخ کلیرنس توی آگوست خورده بود.نگران چیزی نباشید،همه ایشالاه ویزا میگیرن، این دوران سخت و بلاخره پشت سر میذاريد، وقتی سخت تر میشه که وارد آمریکا میشین،کار، خونه،کردیت و....
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
تشکر کنندگان: alitab ، artam2 ، 5ina ، poem ، قصه گو ، nazanin fatemi
سلام دوستان
اگر خواهرم که برنده لاتاری هست تا چند ماهه دیگه گرین کارتو دریافت کنه می تونه برای بقیه اعضای خانواده در خواست گرین کارت بده ؟ چه قدر زمان میبره ؟
باید سیتیزن بشه در خواست بده ؟ یا بلا فاصله که گرین کارتو گرفت می تونه در خواست بده ؟

ممنون

تشکر کنندگان: 5ina
سلام دوستان . من تو يه تصادف انگشت هاي دست راستم رو از دست دادم . اگه برنده بشم اين برام مشكلي نمياره ؟؟؟
چون توي فرمهاي اوليه نوشته اگه مريضي يا چيزي داريد ويزا شاملتون نميشه . درسته ؟؟؟
(2014-03-17 ساعت 10:57)arash bon نوشته:  سلام دوستان اصلا نگران روز مصاحبه و کلیرنس نباشید،برای مصاحبه سفارت آنکارا :
1.صبح ساعت 8 میرید سفارت دم در ازتون گیس نامبرتون و میپرسند.
2.بعد از بازرسی گیت وارد سفارت میشید.(یادتون باشه موبایل و تبلت و کلا وسایل الکترونیکی همراهتون نباشه چون نمیذارن ببرید داخل)
3.از گیت رد میشید میرین پشت در بعدی صبر میکنید تا بگن بیاین داخل، بعد از ورود مدارکی و که سفارت قبل از مصاحبه با ايميل بهتون ميگه که بیارین و ازتون میگیرن و یه شماره بهتون میدن که تا آخرین مرحله داخل سفارت با همون شماره کارتون و میکنند،
4.امکان داره شمارتون و اعلام کنند و مدارک اضافی رو که در پروندتونه رو بهتون بر میگردونند.
5.بعد صداتون میکنن برای انگشت نگاری، ابتدا چهارتا انگشت دست راست،بعد دست چپ و در آخر هر دوتا شصت دستتون و باهم.
6.واریز پول ویزا به باجه بانک داخل سفارت.
7.مصاحبه :اول دست راست بالا قسم میخوری که حقیقت و میگین و توی فرمها حقیقت و نوشتن،از کارتون توی ایران می پرسه، سربازی کجا بودن و چکار میکردین، تصمیم ها از قبل گرفته شده و اگه مراحل کلیرنستون قبل از مصاحبه تمام شده باشه و کار دولتی و پیچیده ای نداشته باشید و مجرد باشید ویزای یک ضرب میگیرین در غیر اینصورت منتظر کلیرنس باشید،

ما توی فوریه 2013 مصاحبه داشتیم، توی سپتامبر 2014 ویزا بهمون دادن.وقتی پاس هارو از پست گرفتیم تاریخ کلیرنس توی آگوست خورده بود.نگران چیزی نباشید،همه ایشالاه ویزا میگیرن، این دوران سخت و بلاخره پشت سر میذاريد، وقتی سخت تر میشه که وارد آمریکا میشین،کار، خونه،کردیت و....
سلام دوست عزیز
ما که کلا داغونیم.**68 که هستیم.امسال هم که تازه ماه تیر یا مرداد میفته مصاحبمونSad.کلیرنس هم که واسه سربازی میخوریم.اینا هم که تا آخر شهریور بیشتر کار ماهارو پیگیری نمیکنن.اعصاب و این جور چیزای خوبم نداریم.Smileاز شوخی گذشته خیلی نگرانیم.
شماره کیس:2014AS68xx
تعداد افراد کیس :2 نفر
کارنتی: 7آوریل
دریافت نامه دوم: 17 آوریل
مصاحبه: 30 - June / سفارت: آنکارا
وضعیت: کلیرنس
آپدیت واقعی: 30 جون - 2 جولای - 3 جولای - 7 جولای فقط من از ام ر یکا - 8 جولای مجدد فقط من - 10 جولای هر دو - 11 جولای همسر بانو - 15 جولای همسر بانو
آپدیت با ایمیل: 11 آگوست - 13 آگوست - 28 آگوست - 3 سپتامبر - 4 سپتامبر
(2014-03-17 ساعت 14:04)amohammadi348 نوشته:  سلام دوست عزیز
ما که کلا داغونیم.**68 که هستیم.امسال هم که تازه ماه تیر یا مرداد میفته مصاحبمونSad.کلیرنس هم که واسه سربازی میخوریم.اینا هم که تا آخر شهریور بیشتر کار ماهارو پیگیری نمیکنن.اعصاب و این جور چیزای خوبم نداریم.Smileاز شوخی گذشته خیلی نگرانیم.

نگران نباشید دوست عزیز، اولا با کیس نامبر 6800 شما این دفعه کارنت میشین و مصاحبتون 11 خرداد تا 11 تیر خواهد بود، ثانیا هرچی به 30 سپتامبر نزدیکتر میشیم روند چک و کلیرنس کوتاه تر میشه، از الان واسه این چیزا اعصابتون خراب نکنین Big Grin
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: alitab ، shayesteh ، H Pier ، cat2 ، قصه گو ، ojee
(2014-03-17 ساعت 12:16)mohammad0168 نوشته:  سلام دوستان . من تو يه تصادف انگشت هاي دست راستم رو از دست دادم . اگه برنده بشم اين برام مشكلي نمياره ؟؟؟
چون توي فرمهاي اوليه نوشته اگه مريضي يا چيزي داريد ويزا شاملتون نميشه . درسته ؟؟؟

نه دوست عزیز، منظورشون بیماریهای خاص واگیرداره مثل هپاتیت و سل و ...، امیدوارم امسال اسم شمارو تو تاپیک خلاصه پیشرفت برندگان 2015 ببینم Smile موفق باشین
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: H Pier ، lighter ، mohammad0168 ، ramaya ، قصه گو ، ojee
(2014-03-17 ساعت 11:57)rainbow21 نوشته:  سلام دوستان
اگر خواهرم که برنده لاتاری هست تا چند ماهه دیگه گرین کارتو دریافت کنه می تونه برای بقیه اعضای خانواده در خواست گرین کارت بده ؟ چه قدر زمان میبره ؟
باید سیتیزن بشه در خواست بده ؟ یا بلا فاصله که گرین کارتو گرفت می تونه در خواست بده ؟

ممنون

میتونن دعوت نامه واسه اقوام درجه 1 و 2 بفرستن اگه اشتباه نکنم، منتها برای اقدام واسه گرین کارت باید سیتیزن شن که خودش 4 5 سال طول میکشه بعد از اون میتونن اقدام کنن که یه پروسه ی 9 10 ساله داره...
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: alitab ، shayesteh ، H Pier ، lighter ، قصه گو ، ojee
با سلام به همه دوستان
یک مشکل بزرگ دارم که استرس خیلی زیادی به ما وارد کرده ما این ماه (اپریل)کارنت شدیم و پاس من و همسرم یکی بود که اقدام کردیم برای تعویض
برای صدور پاس کارت پایان خدمت همسرم نیاز بود که اون هم باید تعویض میشد و حالا 2 ماه میگذره که هنوز خبری نشده و از طریق تلفن پیگیری کردیم گفتن هنوز صادر نشده و اگه خیلی زود به دستتون برسه اردیبهشت هستSad
حالا با توجه به اینکه کارنت شدیم و احتمالا مصاحبه در اردیبهشت هست باید چه کار کنیم ؟SadSadSadSad
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
عکس قفسه سینه رو سفارت از ما نگرفت. آیا هنگام ورود به آمریکا باید عکس قفسه سینه رو به همراه پاکتی که سفارت داده در فرودگاه تحویل بدهیم؟
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
(2014-03-17 ساعت 19:46)farzadsmile نوشته:  سلام دوستان
عکس قفسه سینه رو سفارت از ما نگرفت. آیا هنگام ورود به آمریکا باید عکس قفسه سینه رو به همراه پاکتی که سفارت داده در فرودگاه تحویل بدهیم؟

از من هم نگرفت هنگام ورود به امریکا پاکت رو باید تحویل بدید ولی دکتر کریستین به من گفت این عکس قفسه رو هم ببرید جز سوابق پزشکی شما حساب می شه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: قصه گو ، 5ina ، ojee
(2014-03-17 ساعت 19:46)farzadsmile نوشته:  سلام دوستان

شپا اگه عکس و برده باشید سفارت اونجا در پاکتو باز مز کنن و از اعتبار ساقط می شه اینو دکتر کریستین گفتش ولی اگه نبردین سفارت
توی فرودگاه اگه ازتون خواست می تونید ارایه بدین و این عکس تا یک سال اعتبار داره به گفته دکتر کریستین
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
(2014-03-17 ساعت 12:16)mohammad0168 نوشته:  سلام دوستان . من تو يه تصادف انگشت هاي دست راستم رو از دست دادم . اگه برنده بشم اين برام مشكلي نمياره ؟؟؟

وای دوست عزیز واقعا متاسف شدم.... Sad امیدوارم که با وجود این اتفاق روحیه اتونو حفظ کنید .انشالله که موردی پیش نمیاد.
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: 5ina ، lighter
(2014-03-17 ساعت 21:29)ramaya نوشته:  

وای دوست عزیز واقعا متاسف شدم.... Sad امیدوارم که با وجود این اتفاق روحیه اتونو حفظ کنید .انشالله که موردی پیش نمیاد.

به نظر من قضیه شما بیماری به حساب نمیاد.بعیده که مشکلی پیش بیاد.موفق باشید

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان