کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-07 ساعت 23:05)aghaghia نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 20:23)bidhendi نوشته:  مگه سایته سیس برای ترکیه نیست؟ مصاحبی من تو کشوره لاتویا بود؟

خیر برای کیس های ایروان و ابوظبی و آنکارا هم هست، حالا شما امتحان کنید شاید کیس شما رو هم شناخت!
کیس مو شناخت دوست عزیز ولی اشاره نشده که مصاحبه من امروز انجام شد, باید کار خاصی انجام بدم, من بخشه مربوط به سیس و خوندم ولی متوجه نشدم دقیق, عذر میخوام اگه سوالم تکراری
تشکر کنندگان: alitab
(2014-04-07 ساعت 23:19)bidhendi نوشته:  کیس مو شناخت دوست عزیز ولی اشاره نشده که مصاحبه من امروز انجام شد, باید کار خاصی انجام بدم, من بخشه مربوط به سیس و خوندم ولی متوجه نشدم دقیق, عذر میخوام اگه سوالم تکراری

خیر فقط باید منتظر باشید، کلا هم اشاره نمیکنه که شما چه روزی مصاحبه داشتید. اگر زده Administrative Processing که یعنی در دوره کلیر ینس هستید و اگر هنوز چیزی نزده یا Ready زده، حتما به خاطر این هست که هنوز اطلاعاتی از شما بهشون نرسیده از محل مصاحبه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi ، alitab ، Lemony ، محبت
(2014-04-07 ساعت 22:46)H-TALEBI نوشته:  دوستان عزیز سلام
من دانشجوی سال سوم دکتری دانشگاه دولتی هستم و حداقل 1-1/5 سال دیگه برای دفاع از رساله دکتری من باقی مونده. اواخر می تاریخ مصاحبه در آنکارا دارم.
با فرض گرفتن ویزا چه مدت فرصت برای رفتن به آمریکا دارم و اگه راهی اون دیار بشم بعد از چه مدتی میتونم برگردم تا برای دریافت گرین کارتم مشکلی پیش نیاد و درسم رو هم بتونم به اتمام برسونم.
ممنون میشم از راهنمایی همه دوستان

تا قبل از اکسپایر شدن اعتبار ویزاتون که حداکثر 6 ماه هست بایستی راهی شوید اونوقت مهر ورود توی پاس خورد حتی بعد از یک روز موندن می تونید برگردید و قبل از 6 ماه بایستی مجددا ورود داشته باشید روند صدور گرین کارت هم پس از ورود و پرداخت 165 دلار شروع و پس از صدور به ادرسی که اعلام کردید ارسال خواهد شد ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: alitab ، Lemony ، kage.omid ، H-TALEBI ، estanfordbineh
(2014-04-07 ساعت 23:52)KIMIA2005 نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 22:46)H-TALEBI نوشته:  دوستان عزیز سلام
من دانشجوی سال سوم دکتری دانشگاه دولتی هستم و حداقل 1-1/5 سال دیگه برای دفاع از رساله دکتری من باقی مونده. اواخر می تاریخ مصاحبه در آنکارا دارم.
با فرض گرفتن ویزا چه مدت فرصت برای رفتن به آمریکا دارم و اگه راهی اون دیار بشم بعد از چه مدتی میتونم برگردم تا برای دریافت گرین کارتم مشکلی پیش نیاد و درسم رو هم بتونم به اتمام برسونم.
ممنون میشم از راهنمایی همه دوستان

تا قبل از اکسپایر شدن اعتبار ویزاتون که حداکثر 6 ماه هست بایستی راهی شوید اونوقت مهر ورود توی پاس خورد حتی بعد از یک روز موندن می تونید برگردید و قبل از 6 ماه بایستی مجددا ورود داشته باشید روند صدور گرین کارت هم پس از ورود و پرداخت 165 دلار شروع و پس از صدور به ادرسی که اعلام کردید ارسال خواهد شد ...

علاوه بر مواردی که دوست خوبمون اشاره کردن یکی از راههای دیگه ای که می تونه به شما واسه اتمام درستون توی ایران کمک کنه گرفتن پاس سفید یا re entery permit هست که با داشتنش اجازه می گیرید تا دو سال خارج از امریکا باشید و توی این مدت درستون رو تموم کنید
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان: lighter ، alitab ، محبت ، azadeh2014 ، kage.omid ، H-TALEBI
(2014-04-07 ساعت 12:50)kage.omid نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 10:51)negar.ar نوشته:  سلام من برادرم برا مصاحبه رفت . به برگه بانكش گير دادن گفتن اين اصل برگه نيست، يه برگه نقص مدرك بهش دادن تو اون برگه هم نوشته اگه مداركي كه خواسته شده را كامل بيارين ويزا شما تا ٥ روز تحويل پست ميشه، يعني ممكن نيست تازع وقتي مدركه بانكشو مي بره تازه fbi چك بخوره؟ . برگه بانكش از بانك صادرات بوده. گفته اين سر برگش نبايد ايجوري باشه و گفته اين برگ اصل نيست روي كپي مهر زدن ، كسي از بانك صادرات برگه تمكن گرفته كه ببينم چه جوري بايد باشه كه بهش گير دادن؟ از اصفهان گرفته و بانك تز خودش بركه تمكن داده از تهران درخواست نكردن ممكن براي اين باشه كه بهش گير دادن...
اين بانك صادرات بدترين بانك تو همه ي زمينه هاس.خود منم همون اول ميخواستم از صادرات بگيرم يه قانونايي از خودشون درمياوردند
دوستان حواستون خيلي جمع باشه از بانك صادرات گواهي تمكن نگيرين چندتا ديگه از بچه ها بودن از صادرات گرفتن و سفارت بهش گير داده و قبول نكرده.
شما برو بانك ملي يا ملت و يه گواهي بگير ده دقيقه هم بيشتر طول نميكشه
يه ايميل بزن به سفارت ازشون كسب تكليف كن نگران نباش

خوب الان اگر پول و رو بريزه تو بانك ملت ، چون بانكشو عوض كرده بهش گير نميدن؟ چه جوري از سفارت بپرسم ؟ ميشه كمكم كنين چه متني بنويسم؟ و ميل سفارت را هم نمي دونم چي هست؟ مرسي از كمكتون
تشکر کنندگان: محبت ، estanfordbineh
(2014-04-08 ساعت 01:44)negar.ar نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 12:50)kage.omid نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 10:51)negar.ar نوشته:  سلام من برادرم برا مصاحبه رفت . به برگه بانكش گير دادن گفتن اين اصل برگه نيست، يه برگه نقص مدرك بهش دادن تو اون برگه هم نوشته اگه مداركي كه خواسته شده را كامل بيارين ويزا شما تا ٥ روز تحويل پست ميشه، يعني ممكن نيست تازع وقتي مدركه بانكشو مي بره تازه fbi چك بخوره؟ . برگه بانكش از بانك صادرات بوده. گفته اين سر برگش نبايد ايجوري باشه و گفته اين برگ اصل نيست روي كپي مهر زدن ، كسي از بانك صادرات برگه تمكن گرفته كه ببينم چه جوري بايد باشه كه بهش گير دادن؟ از اصفهان گرفته و بانك تز خودش بركه تمكن داده از تهران درخواست نكردن ممكن براي اين باشه كه بهش گير دادن...
اين بانك صادرات بدترين بانك تو همه ي زمينه هاس.خود منم همون اول ميخواستم از صادرات بگيرم يه قانونايي از خودشون درمياوردند
دوستان حواستون خيلي جمع باشه از بانك صادرات گواهي تمكن نگيرين چندتا ديگه از بچه ها بودن از صادرات گرفتن و سفارت بهش گير داده و قبول نكرده.
شما برو بانك ملي يا ملت و يه گواهي بگير ده دقيقه هم بيشتر طول نميكشه
يه ايميل بزن به سفارت ازشون كسب تكليف كن نگران نباش

خوب الان اگر پول و رو بريزه تو بانك ملت ، چون بانكشو عوض كرده بهش گير نميدن؟ چه جوري از سفارت بپرسم ؟ ميشه كمكم كنين چه متني بنويسم؟ و ميل سفارت را هم نمي دونم چي هست؟ مرسي از كمكتون
نه بابا چه گیری؟ اینا کلا میخوان ببینن بابا چقدر مایه داره. بی مایه فتیره Big Grin . البته باید به انگلیسی و ممهور به مهر برجسته بانک
تشکر کنندگان: محبت ، قصه گو ، kage.omid ، Lemony
(2014-04-07 ساعت 23:19)bidhendi نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 23:05)aghaghia نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 20:23)bidhendi نوشته:  مگه سایته سیس برای ترکیه نیست؟ مصاحبی من تو کشوره لاتویا بود؟

خیر برای کیس های ایروان و ابوظبی و آنکارا هم هست، حالا شما امتحان کنید شاید کیس شما رو هم شناخت!
کیس مو شناخت دوست عزیز ولی اشاره نشده که مصاحبه من امروز انجام شد, باید کار خاصی انجام بدم, من بخشه مربوط به سیس و خوندم ولی متوجه نشدم دقیق, عذر میخوام اگه سوالم تکراری
سلام
دوست خوبم از این به بعد پروسه تون رو در این تاپیک کلیرنس برندگان 2014 دنبال کنید و جواب تک تک پرسشهاتون اونجا هستSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: amin arefi ، azadeh2014 ، Lemony
سلام
میشه لطفا تاپیک بین المللی کردن گواهینامه را بگید کجاست?
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، یک سالِ فوری، آیا محدودیتی واسه بردن پول وجود داره؟ یعنی‌ چقد پول میتونیم با خودمون ببریم؟

سوال دوم اینکه کسی‌ اطلاع داره هزینه یک ماه اقامت در اونجا ( بدون احتساب هزینه مسکن) برای یک زندگی عادی چقدره؟

ممنونم
تشکر کنندگان: gema
(2014-04-08 ساعت 05:05)mahsa_en نوشته:  سلام دوستان، یک سالِ فوری، آیا محدودیتی واسه بردن پول وجود داره؟ یعنی‌ چقد پول میتونیم با خودمون ببریم؟

سوال دوم اینکه کسی‌ اطلاع داره هزینه یک ماه اقامت در اونجا ( بدون احتساب هزینه مسکن) برای یک زندگی عادی چقدره؟

ممنونم

دوست عزیزم 10.000$ میتونید با خودتون وارد آمریکا کنید، یعنی این به تعداد نفرات هست! اگر بیشتر هم هست باید فرمی پر بشه و اطلاع بدید مبلغ را، که این فرم هم در هواپیما به شما داده خواهد شد هنگام ورود!

سوال دومتون هم کلی هست. اما بخش زیادی از هزینه را مسکن به خودش اختصاص میده که اگر اون را در نظر نگیرید، 300 دلار برای خوراک، بیمه ی ماشین هم بستگی داره، بنزین هم 100 تا 150، هزینه ی تلفن و اینترنت هم متفاوت هست و بستگی کاملی به شرایط شما داره که کدام را انتخاب خواهید کرد. آب و برق و گاز هم اگر روی خونه حساب کنید، که هیچ! اگر هم خیر که اینها هم میانگین 100 دلار هزینه داره. البته هزینه های پنهان هم که دوستان همیشه میگن هم هست که اونها هم میاد روش. البته این ارقام چیزی هست که بنده اطلاع دارم و میتونه مقداری بیشتر و یا کمتر باشه صرفا ارقامی که من گفتم نیست. اما تقریبی این میشه.
چون سوالتون فوری بود بنده به خودم اجازه دادم پاسخ دادم. زیرا دوستان با تجربه تری در مهاجرسرا هستند که پاسخ بهتری برای پرسش شما خواهد داشت.
موفق باشید
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

تشکر کنندگان: قصه گو ، lighter ، m.sabet ، alitab ، kage.omid ، estanfordbineh
(2014-04-08 ساعت 05:39)Rock نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 05:05)mahsa_en نوشته:  سلام دوستان، یک سالِ فوری، آیا محدودیتی واسه بردن پول وجود داره؟ یعنی‌ چقد پول میتونیم با خودمون ببریم؟

ممنونم

دوست عزیزم 10.000$ میتونید با خودتون وارد آمریکا کنید، یعنی این به تعداد نفرات هست! اگر بیشتر هم هست باید فرمی پر بشه و اطلاع بدید مبلغ را، که این فرم هم در هواپیما به شما داده خواهد شد هنگام ورود!

سوال دومتون هم کلی هست. اما بخش زیادی از هزینه را مسکن به خودش اختصاص میده که اگر اون را در نظر نگیرید، 300 دلار برای خوراک، بیمه ی ماشین هم بستگی داره، بنزین هم 100 تا 150، هزینه ی تلفن و اینترنت هم متفاوت هست و بستگی کاملی به شرایط شما داره که کدام را انتخاب خواهید کرد. آب و برق و گاز هم اگر روی خونه حساب کنید، که هیچ! اگر هم خیر که اینها هم میانگین 100 دلار هزینه داره. البته هزینه های پنهان هم که دوستان همیشه میگن هم هست که اونها هم میاد روش. البته این ارقام چیزی هست که بنده اطلاع دارم و میتونه مقداری بیشتر و یا کمتر باشه صرفا ارقامی که من گفتم نیست. اما تقریبی این میشه.
چون سوالتون فوری بود بنده به خودم اجازه دادم پاسخ دادم. زیرا دوستان با تجربه تری در مهاجرسرا هستند که پاسخ بهتری برای پرسش شما خواهد داشت.
موفق باشید
سلام:محدودیتی برای بردن پول به مریکا ندارید ولی از ایران بصورت قانونی نفری 5000 دلار بیشتر نمیتونید ببرید.درهواپیما به سمت امریکا به شما فرمی داده خواهد شد که مبلغ همراه خود و اجناس ارزشمند که قابل تبدیل به پول هست را باید دقیق وارد کنید،واقعا دقیق یعنی پول خرد های ته جیبتونو هم بنویسید و مبلغ اصلی هم شخصا تا سی هزار دلار هم میدونم وحتی بیشتر درصورت اعلام مشکلی نداره.صداقت شما باعث میشه کاری بهتون نداشته باشند.در مورد هزینه ها هم من در مورد پسر خودم میدونم که یکنفر هست با 2نفر هم خونه شده با هزینه خوردو خوراک و آب و برق واینترنت حدود700 دلارالبته ازاین مبلغ 400 دلار اجاره خونه است (البته خیلی با دقت داره زندگی میکنه یعنی ولخرجی نمیکنه)Wink
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، alitab ، قصه گو ، Rock ، kage.omid ، Lemony ، estanfordbineh
با سلام به دوستای عزیز، میخواستم بپرسم که بعد از اینکه جواب 10 سوالی رو که از سفارت ایمیل میشه رو میدید ایا باید تاییدی از سفارت بگیرید یا خیر! من دو بار جواب به همراه سی وی رو براشون فرستادم ولی جوابی مبنی بر دریافت ایمیلم نگرفتم!
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: alitab
(2014-04-08 ساعت 11:23)REZAM 2014 نوشته:  با سلام به دوستای عزیز، میخواستم بپرسم که بعد از اینکه جواب 10 سوالی رو که از سفارت ایمیل میشه رو میدید ایا باید تاییدی از سفارت بگیرید یا خیر! من دو بار جواب به همراه سی وی رو براشون فرستادم ولی جوابی مبنی بر دریافت ایمیلم نگرفتم!
سلام
شما هر نوع اطلاعاتی رو که براشون ایمیل کنید، اگه همونی باشه که میخوان حتما بهتون جواب میدن که به دستشون رسیده
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: REZAM 2014 ، ramaya ، قصه گو
(2014-04-08 ساعت 11:45)farshad varaste نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 11:23)REZAM 2014 نوشته:  با سلام به دوستای عزیز، میخواستم بپرسم که بعد از اینکه جواب 10 سوالی رو که از سفارت ایمیل میشه رو میدید ایا باید تاییدی از سفارت بگیرید یا خیر! من دو بار جواب به همراه سی وی رو براشون فرستادم ولی جوابی مبنی بر دریافت ایمیلم نگرفتم!
سلام
شما هر نوع اطلاعاتی رو که براشون ایمیل کنید، اگه همونی باشه که میخوان حتما بهتون جواب میدن که به دستشون رسیده

یعنی ممکنه که زمان ببره پاسخ دادنشون؟
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان:
(2014-04-08 ساعت 11:52)REZAM 2014 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 11:45)farshad varaste نوشته:  
سلام

یعنی ممکنه که زمان ببره پاسخ دادنشون؟
اگه این سوالو تو تاپیک کلیرنس مطرح کنید دوستان با تجربه تری هستن که کمکتون میکنن
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان