کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-08 ساعت 04:08)h..h نوشته:  سلام
میشه لطفا تاپیک بین المللی کردن گواهینامه را بگید کجاست?
این سایت بهتون کمک میکنه
http://tac.org.ir/TacDetailsPage.asp?idn=7
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: farshad varaste
سلام و خسته نباشید به همه ی مسافرای گرامی
کیس نامبر من 5000 خورده ای هست که تو آپریل کارنت شدم و یک مشکل کوچیک تو فرمم داشتم که 4 ماه پیش تصحیح کردم و در هنگام ثبت نام هم میزان تحصیلات و زدم دانشگاهی بدون مدرک و حالا از شما دوستان 2 تا سوال داشتم.
1-چرا هنوز ایمیل از کی سی سی مبنی بر تاریخ مصاحبه دریافت نکردم؟
2-هرچی تو این صفحات مطالب رو می خوانم دقیقا متوجه نمی شوم چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و با خودم ببرم .لطفا یک لیست از مدارکی که لازم دارم رو برام بگید ممنون میشم.؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2014-04-08 ساعت 14:09)nemotors نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه ی مسافرای گرامی
کیس نامبر من 5000 خورده ای هست که تو آپریل کارنت شدم و یک مشکل کوچیک تو فرمم داشتم که 4 ماه پیش تصحیح کردم و در هنگام ثبت نام هم میزان تحصیلات و زدم دانشگاهی بدون مدرک و حالا از شما دوستان 2 تا سوال داشتم.
2-هرچی تو این صفحات مطالب رو می خوانم دقیقا متوجه نمی شوم چه مدارکی رو باید ترجمه کنم و با خودم ببرم .لطفا یک لیست از مدارکی که لازم دارم رو برام بگید ممنون میشم.؟
با تشکر

دوست عزیز شما ایمیل دریافت نمی کنید واسه تاریخ مصاحبه بلکه باید تشریف ببرین تو سایت دی وی لاتاری همونجایی که نامه قبولیتونو دیدین اونجا نامه دعوت به مصاحبتون جایگزین میشه
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، ffrfar ، Rock ، خسته از وطن
سلام دوستان .این جدول up date شده سری هفتم خانم زری وحدتی کی میرسه؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-08 ساعت 15:27)rtt نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 14:09)nemotors نوشته:  سلام و خسته نباشید به همه ی مسافرای گرامی
با تشکر

دوست عزیز شما ایمیل دریافت نمی کنید واسه تاریخ مصاحبه بلکه باید تشریف ببرین تو سایت دی وی لاتاری همونجایی که نامه قبولیتونو دیدین اونجا نامه دعوت به مصاحبتون جایگزین میشه
دوست عزیز نامه دومتون را که در همون صفحه قبولی دیدن توش براتون تاریخ وساعت و مکان و افراد شامل در پرونده بطور دقیق نوشته شده .برای اینکه بدونید چه مدارکی را باید ترجمه کنید حتما تاپیک "لاتاری از آغاز تا پایان " را کامل مطالعه کنید.
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، Lemony ، farshad varaste ، Tabassomshojaat ، H-TALEBI
(2014-04-08 ساعت 18:06)k98k نوشته:  سلام دوستان .این جدول up date شده سری هفتم خانم زری وحدتی کی میرسه؟

هيچوقت دوست عزيز
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat
من مي خوام فرمي كه سفارت داده رو بزارم ببينيد اين چه فرمي هست چه جوري اين عكس فرم رو اتچ كنم ؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-09 ساعت 09:53)negar.ar نوشته:  من مي خوام فرمي كه سفارت داده رو بزارم ببينيد اين چه فرمي هست چه جوري اين عكس فرم رو اتچ كنم ؟

آپلودش کنید توی سایتی مثل http://upcity.ir/ بعد لینک مخصوص انجمنش رو کپی پیست کنید اینجا.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: farshad varaste ، ffrfar ، kage.omid
سلام
من دارم تصمیم می گیرم کجا برم و به احتمال زیاد به لاس وگاس برم و من 18 سالمه می خواستم ببینم می تونم گوتهینامه بگیرم
تشکر کنندگان: alitab
دوستان من نمیتونم صفحه مربوط به قبولی رو باز کنم کسی‌ هست این مشکل رو داشته باشه ؟ میگه بعدا وارد کنید الان ارتباط بر قرار نمی‌شه من چی‌ کار کنم چون کارنت شدم چه جوری چک کنم ؟

تشکر کنندگان:
(2014-04-09 ساعت 19:25)hamid_nazanin نوشته:  دوستان من نمیتونم صفحه مربوط به قبولی رو باز کنم کسی‌ هست این مشکل رو داشته باشه ؟ میگه بعدا وارد کنید الان ارتباط بر قرار نمی‌شه من چی‌ کار کنم چون کارنت شدم چه جوری چک کنم ؟

دوست عزیز شما یک ساعت هم نیست کارنت شدید!!! نامه دوم 1 تا 2 هفته طول میکشه تا جایگزین بشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2014-04-09 ساعت 19:30)aghaghia نوشته:  
(2014-04-09 ساعت 19:25)hamid_nazanin نوشته:  دوستان من نمیتونم صفحه مربوط به قبولی رو باز کنم کسی‌ هست این مشکل رو داشته باشه ؟ میگه بعدا وارد کنید الان ارتباط بر قرار نمی‌شه من چی‌ کار کنم چون کارنت شدم چه جوری چک کنم ؟

دوست عزیز شما یک ساعت هم نیست کارنت شدید!!! نامه دوم 1 تا 2 هفته طول میکشه تا جایگزین بشه!

می‌خواستم بدونم این مشکل نرمال هست؟ با تشکر

تشکر کنندگان: aghaghia ، Tabassomshojaat
سلام ایا داشتن اقامت دایم کشوری مثل استرالیا به سرعت گرفتن ویزا کمک میکنه؟
ایا در این صورت مدارک اضافه ای برای سفارت میخواد؟
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-04-09 ساعت 20:34)hamid7700 نوشته:  سلام ایا داشتن اقامت دایم کشوری مثل استرالیا به سرعت گرفتن ویزا کمک میکنه؟
ایا در این صورت مدارک اضافه ای برای سفارت میخواد؟

من ۲ سال اقامت کاری مالزی داشتم ، و ۱ سال اقامت تحصیلی سوئد، در عین حال تا دلت بخواد مسافرت داشتم و پاسپورتم جای مهر نداره ، و تمام این‌ها در روز مصاحبه شده بود یک پوئن منفی‌ و به خودم ید و بیراه میدادم که چرا اصلا پاسپورتمو عوض نکردم با یه پاسپورت خالی‌ برم مصاحبه، مصاحبه من نزدیک به ۲۰ دقیقه طول کشید و دونه دونه کشورهایی که بودم سوال شد و حتا سوال‌هایی‌ که شاید نگم بهتره.

پس مطمئن باشید نه تنها پوئن مثبت نیست بلکه منفیه
خوشحالم.
تشکر کنندگان: kage.omid ، azadeh2014 ، Lemony ، gema ، Tabassomshojaat ، samansaba ، estanfordbineh
(2014-04-09 ساعت 18:08)parham1373 نوشته:  سلام
من دارم تصمیم می گیرم کجا برم و به احتمال زیاد به لاس وگاس برم و من 18 سالمه می خواستم ببینم می تونم گوتهینامه بگیرم

سلام پسرم:البته تصمیم در مورد انتخاب شهر کمی پیچیده است وبستگی به خیلی چیزها داره.اما در مورد گواهینامه بله میتونید.پسر من هم که تقریبا همسن شماست داره سعی میکنه که امتحان بده و گواهینامه اشو بگیره چون هم به ماشین احیاج پیدا میکنید هم به عنوان کارت شناسایی معتبر بدردتون میخوره.موفق باشید
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: parham1373 ، azadeh2014 ، ffrfar ، Lemony ، gema ، Tabassomshojaat ، farshad varaste

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان