کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
باسلام
لطفا منو راهنمایی کنید
آیا سهام را میشه بعنوان تمکن مالی ارائه داد؟
آیا ایالت خاصی را از ابتدا باید مشخص کرد؟
حدودا از زمان اعلام نتایج تا زمان مصاحبه چه مدت هست و حال و هوا و نوع مصاحبه به چه شکله؟
ممنون
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: KIMIA2005
نقل قول:با سلام در سایت رسمی لاتاری Police Certificate که ظاهرا همان گواهی عدم سو سابقه از کشور محل زندگی فعلی را لازم قید کرده و من در جای دیگر این سایت ندیدم که ایران را مثتثنا کرده باشد

ایران در وب سایت های سفارت های ایروان و ابوظبی مستثنی شده است( هر سفارتی که میرین نیازی نیست police certificate پیشینه از ایران ببرید).
تشکر کنندگان: گل نهال ، sadeghi897 ، shaso ، KIMIA2005 ، hossien_501
سلام
همسرم توی لاتاری برنده شده. اما هم من و هم همسرم توی آمریکا دانشجو هستیم و F1 ویزا داریم. چه راهی را به ما پیشنهاد میکنید اینکه از راه معمول و مثل همه اقدام کنیم یا اینکه دنبال status adjustment باشیم؟ تا حالا هرچی این در اون در زدیم مثل اینکه adjust کردن خیلی سخته و ریسکی؟؟ از اون طرف هم اگه ما از آمریکا وسط درس بیایم بیرون و ویزای دانشجویی را از دست بدیم کلی دردسر داره و ریسک>>>>!!!!! چه کنیم؟؟؟
تشکر کنندگان: landro ، KIMIA2005
(2013-05-14 ساعت 02:22)oio نوشته:  سلام
همسرم توی لاتاری برنده شده. اما هم من و هم همسرم توی آمریکا دانشجو هستیم و F1 ویزا داریم. چه راهی را به ما پیشنهاد میکنید اینکه از راه معمول و مثل همه اقدام کنیم یا اینکه دنبال status adjustment باشیم؟ تا حالا هرچی این در اون در زدیم مثل اینکه adjust کردن خیلی سخته و ریسکی؟؟ از اون طرف هم اگه ما از آمریکا وسط درس بیایم بیرون و ویزای دانشجویی را از دست بدیم کلی دردسر داره و ریسک>>>>!!!!! چه کنیم؟؟؟
دوست عزيز جوابتون رو http://mohajersara.com/thread-6450-post-...#pid336454

دادم و لطفا هر سوال رو فقط تو تاپيك خودش و مرتبط با موضوع مطرح كنيد.
كيس نامبر:3xxx,تعدادافراد كيس:2 نفر،تاريخ رويت قبولي: Jan-21-2013،ارسال مدارك:Jan-28-2013،دريافت نامه دوم Mar-13-2013، مصاحبه : هفته دوم مي- آنكارا، دريافت ويزا: يك ضربSmile، سفرنامه
تشکر کنندگان: Given ، nooshshahnar ، MEHDIREZAEI ، KIMIA2005 ، گل نهال
(2013-05-13 ساعت 23:45)اسفند89 نوشته:  باسلام
لطفا منو راهنمایی کنید
حدودا از زمان اعلام نتایج تا زمان مصاحبه چه مدت هست و حال و هوا و نوع مصاحبه به چه شکله؟
ممنون

در مورد سوال اول، اگر منظورتان سهام بورس هست فکر می کنم می شه. یکی از دوستان از کارگزاری توانسته بود نامه ای بگیره که خرید و فروش هایش را در یک مدت زمان خاص و همچنین ارزش سهام موجودش را به روز ذکر کرده بود. اگر کارگزار چنین نامه ای به شما می دهد بهتر است هر چه نزدیکتر به زمان مصاحبه اتان باشد

در مورد سوالات دیگرتان دوستان با تجربه تر راهنمایی می فرمایندWink
تشکر کنندگان: اسفند89 ، KIMIA2005
(2013-05-13 ساعت 23:45)اسفند89 نوشته:  باسلام
لطفا منو راهنمایی کنید
ممنون

همه چي رو ميشه اما سهام دردسرهايي داره از جمله اينكه اون شركت يه دفعه بره تو تحريم.يا اكر شركت سهامي خاص يا مسوليت محدود هست و شخصيه شايد نقص مدرك بخوري براي ارزيابي چون اونها هم وضعيت ايران رو ميدونند وحتما خبر دارند كه ميشه با 100هزعر تومان شركت ثبت كرد.بطور كلي هيچي به اندازه موجودي نقدي حساب بانكي مهم نست.به بقيه خيلي اهميت نميدن.از حال و هوا بكم اينكه خيلي ساده در حد يه صحبت. چند دقيقه اي خيلي دوستانه.
ايالتي رو فعلا انتخاب ميكني اما بعدا هم ميتوني عوض كني.راحت باش
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
تشکر کنندگان: اسفند89 ، KIMIA2005 ، hossien_501
(2013-05-14 ساعت 08:41)mattin نوشته:  احتراما اینجانب از قبول شدگان ویزای لاتاری 2014 هستم

در خصوص پر کردن فرم ها نیاز به مشاور دارم چراکه در 5 سال گذشته در سوریه زندگی کرده ام و با توجه به شرایط به ایران مراجعت نموده ام

سئوال اینجاست آیا در سوریه بودن یک آیتم منفی محسوب می گردد

آیا باید حقیقت را گفت یا به نحوی کتمان نمود؟

با تشکر

دوست عزیز. مبنای کار در پر کردن این فرم ها بر راستگویی است. من جای شما باشم واقعیات را می نویسم. به هر حال یقینا باید در جایی از فرم ها بنویسید بین فلان سال تا فلان سال در سوریه بوده اید و فعالیتتان را..قائدتا با نشان دادن گواهی کار...مشکلی نخواهد بودBig GrinShy
تشکر کنندگان: lingni ، KIMIA2005
دوستان گل سلام
میخواستم بدونم برای گرفتن گواهینامه رانندگی بین المللی در ایران از چه طریق باید اقدام کرد و مدت اعتبار ان چقدر هستش ؟ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
(2013-05-13 ساعت 22:03)mani.iht نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 21:16)masoud z نوشته:  با سلام در سایت رسمی لاتاری Police Certificate که ظاهرا همان گواهی عدم سو سابقه از کشور محل زندگی فعلی را لازم قید کرده و من در جای دیگر این سایت ندیدم که ایران را مثتثنا کرده باشد ضمن اینکه اگر بیش ازیک سال خارج از کشور زندگی کرده باشی باید از پلیس ان کشور این گواهی گرفته شود.من طی شش سال اخیر سه سال در کشور امارات زندگی کردم.اگر کسی اطلاعی از لزوم ارایه مدارک فوق داره لطفا پاسخ دهید.[/font][/code]

شما اگر بیشتر از ۶ ماهتو امارات زندگی‌ کردین باید حتما سؤ پیشینه از سفارت امارات بگرین.

(2013-05-12 ساعت 22:10)hani.saray نوشته:  دوستان میشه بگید چه ساعاتی میتونیم با kcc تماس داشته یاشیم و سوالاتمونو بپرسیم؟

بهترین زمان برای تماس ساعت ۶عصر به وقت ایران هست ،توجه کنید که اونها ۸ ساعت نیم از زمان به وقت ایران عقب تر هستند

(2013-05-12 ساعت 14:59)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 13:03)KIMIA2005 نوشته:  دوستان
برنده اصلی خودم هستم و عکس شناسنامه خانمم قدیمی هستش این مورد مشکلی بوجود نمیاره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

خیر,دوست عزیز مطمئن باش مشکلی‌ پیش نخواهد آمد

در خصوص استثنا شدن ايرانيها از عدم سو پيشينه ميتونيد به فايلهاي راهنما تو سايت سفارت آنكارا مراجعه كنيد.

(2013-05-14 ساعت 09:46)KIMIA2005 نوشته:  دوستان گل سلام
میخواستم بدونم برای گرفتن گواهینامه رانندگی بین المللی در ایران از چه طریق باید اقدام کرد و مدت اعتبار ان چقدر هستش ؟ممنونم

بعضي آزانسهاي مسافرتي نمايندكيشو دارن .متولي اصليش فدراسيون اتوموبيلرانيه. تلفنشونو از 118تهران بكير. ازشون بپرس كدوم آزانسها هستن.

بعضي آزانسهاي مسافرتي نمايندكيشو دارن .متولي اصليش فدراسيون اتوموبيلرانيه. تلفنشونو از 118تهران بكير. ازشون بپرس كدوم آزانسها هستن.
کیس نامبر 2013AS65XX ،مصاحبه: آنکارا هفته دوم می ،وضعیت:صورتی(آخه اين صورتيه؟! براي ما كه به سياهي ميزنه) - جامونده از قطار 2013.امیدوار؟نخندون بابا!
سلام به دوستان عزیز

من هم جزو برندگان هستم با کیس حدود 6000 هزار

یه سوالی داشتم اونم اینه که من ویزا b1/b2 قبل از اعلام نتایج درخواست دادم و قبول شده و الان منتظر کلیرنس هستم.

با توجه به کیس نامبر فکر کنم زودتر از jan مصاحبه من انجام نشه . و از اونجا ویزای b1/b2 من 6 ماه هست و فکر کنم بشه 6 ماه دیگه هم تمدیدش کرد.

به نظرتون کدوم یک از کارهای زیرو انجام بدم؟

سوالم از دوستان عزیز اینه که از داخل خاک آمریکا چطور میشه پروسس گرین کارت رو پیش برد. آیا اصلا کسی این پیشنهاد رو میکنه؟

کلا نمیدونم کدوم یک از کارهای زیر انجام بدم
1- با ویزای b1/b2 به آمریکا نرم ( صرفه جوی وقت و بلیط و .... )
2- با ویزای b1/b2 به آمریکا برم و کمی برسی بابت کار و خونه و ... انجام بدم.و برگردم ایران و منتظر نوبت سفارت بشم.
3- با ویزا b1/b2 به آمریکا برم و کیس رو از اونجا ببرم جلو

ممنون بخاطر وقتی که میگذارید/
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

با سلام خدمت دوستان 2014 عزیز.

دوستان ، لطفاً مطالب مندرج در این تاپیک را مطالعه کنید. به کمک اطلاعات ارائه شده در این تاپیک که توسط دوست عزیزمون، جناب امیر مهاجر گردآوری شده، خیلی راحت تر میتونید در مهاجرسرا فعالیت کنید. مخصوصاً در بیان نقل قول ها !
با اجازه مدیریت محترم، من این پست رو در چند تاپیک قرار میدم تا بلکه دوستان سریعتر ببینن.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: sysmaster ، امیر مهاجر ، KIMIA2005 ، گل نهال ، Soap McTavish ، lilac
از طریق نمایندگیها ی کانون می تونید،آدرس نمایندگیهااینجا
یا از طریق مراجعه به کانون "مدیریت اسناد و مدارک بین المللی
دفتر مرکزی : خیابان آزادی - بین بهبودی و خوش - نبش کوچه شهید قانعی - پلاک 231
تلفن : 66900773
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005

با اصل گواهی نامت میری خیبان آپادانا , خیابان عربعلی ( نوبخت) میری سازمان جهانگردی میدی واست 30 دقیقه ای صادر میکنن. و تا 1 سال اعتبار داره
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
(2013-05-14 ساعت 13:11)م.ق نوشته:  
با اصل گواهی نامت میری خیبان آپادانا , خیابان عربعلی ( نوبخت) میری سازمان جهانگردی میدی واست 30 دقیقه ای صادر میکنن. و تا 1 سال اعتبار داره
زوده این کار فعلا، شما بعد از مصاحبه اقدام کنید برای این کار
صدور گواهینامه بین المللی 30 دقیقه طول می کشه همون طوری که دوستمون گفتن ، هزینش هم 53 تومن هست Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، گل نهال
(2013-05-02 ساعت 15:22)mohammad fazli نوشته:  دوستان چندتا راهنمایی کلی :
1- اصلا هول نشید وقت کافی دارید
2- سریعا مدارک ذیل را ببرید برای ترجمه
شناسنامه-کارت ملی-پایان خدمت-عقدنامه-طلاقنامه-اخرین مدارک تحصیلی (از دیپلم به بالا و ریزنمرات دانشگاهی)
مدارک فوق به هیچ وجه نیاز به تاییده دادگستری ندارند. (البته اگر بخواهید در ام.ریکا ادامه تحصیل بدهید بهتر است برای مدارک تحصیلی تاییده بگیرید) اگر برای ترکیه مصاحبه میروید از هر کدام 2نسخه ترجمه بگیرید
3- فرم های ds-230 و dsp-122 را به دقت پرکنید (بهتر است به صورت تایپی پر شود برای این کار از نرم افزار اکروبات استفاده کنید که آموزش آن در امضای بنده هست)
برای تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی از سایت time.ir استفاده کنید
4- اگر پاسپورت ندارید سریعا برای گرفتن آن اقدام کنید
5- سعی کنید فرم های خود را مطابق ترجمه ها پر نمایید (به همین خاطر عرض کردم مدارک خود را سریعا ترجمه کنید)
6- در ترجمه ها حتما تاریخ های اشاره شده را چک کنید که مبادا اشتباه تایپ شده باشد همچنین املای اسامی
7- سریعا در کلاس زبان ثبت نام کنید
8- زمانی که برای گرفتن عکس تشریف میبرید حتما فایل عکس را از عکاسی بخواهید (معمولا 5 ~ 6 تومن میگیرن فایل jpg عکس را در اختیارتان میگذارند)
9- بهترین و مطمئن ترین راه ارسال مدارک به KCC از طریق ایمیل است - حتما از آن استفاده نمایید.
10- بعد از پر کردن فرمهایتان حتما آنها را پرینت گرفته و با دقت اطلاعات وارد شده را چک نمایید

فعلا این ها مد نظر داشته باشید تا بعد
موفق باشید
ممنون از راهنمائي تون:
دو تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين:
1- من در حال حاضر آخرين مدرك تحصيلي ام دستم نيست. شايد تا 2 ماه ديگه دستم برسه. اشكال نداره بقيه مدارك رو ببرم براي ترجمه و مدرك تحصيلي ام رو بعدا ترجمه كنم؟ از نظر تاكيد دوستان اينجا بر يكي بودن تاريخ تمام ترجمه ها، منظورمه.

2- اينكه گفتين: براي تركيه، دو نسخه ترجمه بگيريم يعني چي؟ منظورتون اينه كه هر دو نسخه ترجمه، بايد اصل باشه و نميشه يه سخه از دارالترجمه بگيريم و دومي رو كپي كنيم؟
3- لطفا مزيت سفارت ابوظبي بر آنكارا رو بگين اگه مزيتي داره؟

ممنون.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان: احمد حبیبی ، KIMIA2005 ، گل نهال ، navid1054

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان