کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-15 ساعت 01:05)kage.omid نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 00:15)mohammad19911991 نوشته:  کسی میدونه چطور میتونیم با دوستای برنده همشریمون آشنا بشیم ؟؟؟

مدیران عزیز اگر ممکنه یه تاپیک تشکیل بدید که همشهری ها همدیگه را بهتر بشناسند و شاید با هم همسفر شدند و این برای همه چه از نظر هزینه ها و چه از نظر حل کردن مشکلات خیلی مفید می باشد

منم با اين پيشنهاد خيلي موافقم مديران محترم بسم ا....
تشکر کنندگان: soheil_zk ، KIMIA2005 ، asalasali ، tajhizgaran
الان اين يعني جه يعني قبول نشدم Sad

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
تشکر کنندگان:
(2013-05-15 ساعت 12:48)shahzeydi نوشته:  الان اين يعني جه يعني قبول نشدم Sad

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

شما قبول نشدید. تا اکتبر Confirmation number را نگه دارید. ممکن است یک بار دیگر قرعه کشی شود.
تشکر کنندگان: lonelyman ، payam62 ، tajhizgaran
دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم نام همراهان شخص برنده در نامه ای که‌برای تاریخ مصاحبه ازطرف KCC برامون ایمیل میشه قید شده است؟

(2013-05-15 ساعت 00:15)mohammad19911991 نوشته:  کسی میدونه چطور میتونیم با دوستای برنده همشریمون آشنا بشیم ؟؟؟

مدیران عزیز اگر ممکنه یه تاپیک تشکیل بدید که همشهری ها همدیگه را بهتر بشناسند و شاید با هم همسفر شدند و این برای همه چه از نظر هزینه ها و چه از نظر حل کردن مشکلات خیلی مفید می باشد

ا[font=Times New Roman]ز مدیران محترم خواهشمندیم در صورت امکان و صلاحدید تاپیکی جداگانه رو برای این موضوع در نظر بگیرند فکر میکنم مفید واقع بشه با تشکر
[/font]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: aghaghia ، mohammad19911991 ، payam62 ، tajhizgaran
(2013-05-02 ساعت 12:05)sad_hadian نوشته:  میخواستم بدونم امکان داره نام کنسولگری رو که باید مراجعه کنیم میتونیم درخواست بیم تغییر بدن من فامیل تو امارات دارم خیلی راحت تر وکم هزینه تره که برم ابوظبی بجای آنکار

حتما این کار را بکنید و برید امارات
سه نفر/آنکارا/اول اوریل/کلیرنس/نه سوالی/ستاره دارکلیرشدن در 26 جولای /کلیر خودم بعد از 168 روز نفس گیردر 17 سپتامبر/ ارواین کالیفرنیا/ورود 26 سبتامبر/دریافت گرین کارد 23 اکتبر
تشکر کنندگان: lonelyman ، payam62 ، tajhizgaran
(2013-05-14 ساعت 13:50)a.rahaa نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 15:22)mohammad fazli نوشته:  دوستان چندتا راهنمایی کلی :
1- اصلا هول نشید وقت کافی دارید
2- سریعا مدارک ذیل را ببرید برای ترجمه
شناسنامه-کارت ملی-پایان خدمت-عقدنامه-طلاقنامه-اخرین مدارک تحصیلی (از دیپلم به بالا و ریزنمرات دانشگاهی)
مدارک فوق به هیچ وجه نیاز به تاییده دادگستری ندارند. (البته اگر بخواهید در ام.ریکا ادامه تحصیل بدهید بهتر است برای مدارک تحصیلی تاییده بگیرید) اگر برای ترکیه مصاحبه میروید از هر کدام 2نسخه ترجمه بگیرید
3- فرم های ds-230 و dsp-122 را به دقت پرکنید (بهتر است به صورت تایپی پر شود برای این کار از نرم افزار اکروبات استفاده کنید که آموزش آن در امضای بنده هست)
برای تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی از سایت time.ir استفاده کنید
4- اگر پاسپورت ندارید سریعا برای گرفتن آن اقدام کنید
5- سعی کنید فرم های خود را مطابق ترجمه ها پر نمایید (به همین خاطر عرض کردم مدارک خود را سریعا ترجمه کنید)
6- در ترجمه ها حتما تاریخ های اشاره شده را چک کنید که مبادا اشتباه تایپ شده باشد همچنین املای اسامی
7- سریعا در کلاس زبان ثبت نام کنید
8- زمانی که برای گرفتن عکس تشریف میبرید حتما فایل عکس را از عکاسی بخواهید (معمولا 5 ~ 6 تومن میگیرن فایل jpg عکس را در اختیارتان میگذارند)
9- بهترین و مطمئن ترین راه ارسال مدارک به KCC از طریق ایمیل است - حتما از آن استفاده نمایید.
10- بعد از پر کردن فرمهایتان حتما آنها را پرینت گرفته و با دقت اطلاعات وارد شده را چک نمایید

فعلا این ها مد نظر داشته باشید تا بعد
موفق باشید
ممنون از راهنمائي تون:
دو تا سوال دارم ممنون ميشم جواب بدين:
1- من در حال حاضر آخرين مدرك تحصيلي ام دستم نيست. شايد تا 2 ماه ديگه دستم برسه. اشكال نداره بقيه مدارك رو ببرم براي ترجمه و مدرك تحصيلي ام رو بعدا ترجمه كنم؟ از نظر تاكيد دوستان اينجا بر يكي بودن تاريخ تمام ترجمه ها، منظورمه.

2- اينكه گفتين: براي تركيه، دو نسخه ترجمه بگيريم يعني چي؟ منظورتون اينه كه هر دو نسخه ترجمه، بايد اصل باشه و نميشه يه سخه از دارالترجمه بگيريم و دومي رو كپي كنيم؟
3- لطفا مزيت سفارت ابوظبي بر آنكارا رو بگين اگه مزيتي داره؟

ممنون.
سلام
آیا اگر آخرین مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه باشد رای برنده باید ترجمه ریز نمرات آنرا را هم همراه خود ببرد؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، payam62 ، tajhizgaran
ا[font=Times New Roman][size=large][color=#0000CD]ز مدیران محترم خواهشمندیم در صورت امکان و صلاحدید تاپیکی جداگانه رو برای این موضوع در نظر بگیرند فکر میکنم مفید واقع بشه با تشکر
size][/font]
quo.
دوستان محترم به دلايل مختلف ا م ن يت ي چنين كاري صورت تميگيرد. پيشنهاد ميشود از دادن اطلاعات خصوصي خود خودداري كرده و در صورت امكان عجله نفرماييد. و فراموش نكنيد دنياي مجازي تفاوت ها و شرايط خاص خود را دارد كه رعايت احتياط در آن واجب است.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sinamn ، mamad_msp ، bayat_r ، shimoda ، lonelyman ، iman63ir ، payam62 ، tajhizgaran
(2013-05-15 ساعت 16:44)Szsanazsz نوشته:  ا[font=Times New Roman][size=large][color=#0000CD]ز مدیران محترم خواهشمندیم در صورت امکان و صلاحدید تاپیکی جداگانه رو برای این موضوع در نظر بگیرند فکر میکنم مفید واقع بشه با تشکر
size][/font]
quo.
دوستان محترم به دلايل مختلف ا م ن يت ي چنين كاري صورت تميگيرد. پيشنهاد ميشود از دادن اطلاعات خصوصي خود خودداري كرده و در صورت امكان عجله نفرماييد. و فراموش نكنيد دنياي مجازي تفاوت ها و شرايط خاص خود را دارد كه رعايت احتياط در آن واجب است.

دوست عزیز به نکته خیلی مهمی اشاره کردید که قانع کننده بود ممنونم ازپاسخ جنابعالی
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، bayat_r ، lonelyman ، payam62 ، tajhizgaran
(2013-05-15 ساعت 15:23)KIMIA2005 نوشته:  دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم نام همراهان شخص برنده در نامه ای که‌برای تاریخ مصاحبه ازطرف KCC برامون ایمیل میشه قید شده است؟

ا[font=Times New Roman]ز مدیران محترم خواهشمندیم در صورت امکان و صلاحدید تاپیکی جداگانه رو برای این موضوع در نظر بگیرند فکر میکنم مفید واقع بشه با تشکر
[/font]

دوست عزيز بله در نامه اي كه از طرف كي سي سي مياد و روز و ساعت مصاحبه رو ميگه اسم تموم افراد كيس مياد همچنين مداركي رو كه لازمه. موفق باشيدTongue
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: aghaghia ، payam62 ، tajhizgaran ، KIMIA2005 ، aniya ، hossien_501
دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 2014as000011xx حدودا تاریخ مصاحبه ام کی میشه ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، KIMIA2005
سلام به شما چطور متوجه بشيم كه كارنت شدىم و تاريخ مصاحبه كي هست ممنون از شما
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-05-16 ساعت 00:14)mehdieb نوشته:  دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 2014as000011xx حدودا تاریخ مصاحبه ام کی میشه ؟
به نظرم روندش مثل پارسال هست از اون جدول همه راحت می تونید نیگاه کنید و حدس بزنید، شما سری اول کارنت می شیCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: aghaghia ، iman63ir ، mehdieb ، payam62 ، tajhizgaran ، KIMIA2005 ، moon_rose ، hossien_501
(2013-05-16 ساعت 00:14)mehdieb نوشته:  دوستان من میخواستم بدونم با کیس نامبر 2014as000011xx حدودا تاریخ مصاحبه ام کی میشه ؟

به احتمال فراوان در ماه اکتبر
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: mehdieb ، payam62 ، tajhizgaran ، KIMIA2005 ، hossien_501
سلام

دوستان لطفا اطلاعاتتون رو برای کسانی که در حال حاضر در آمریکا هستند مخصوصا با ویزای دانشجویی و برنده لاتاری شدن به اشتراک بزارین. من هر چی میگردم چیزی پیدا نمیکنم. توی سایت لاتاری گفته که باید adjustment of status انجام بشه ولی مثکه پروسه طولانی هست. ولی خب برای دانشجوها با ویزای یک بار ورود امکان مصاحبه در کنسولگری خیلی ریسکی هست. برای خود من که اواخر درسم هست و رشته هم جز رشته هایی که به راحتی ویزا نمیدن.
ممنون میشم لطفا کسانی که اطلاعاتی دارند راهنمایی کنن.
(2013-05-16 ساعت 02:04)sadeghi897 نوشته:  
به نظرم روندش مثل پارسال هست از اون جدول همه راحت می تونید نیگاه کنید و حدس بزنید، شما سری اول کارنت می شیCool

مرسی .ببخشید از کدوم جدول ؟ میشه لینکش رو بدید ؟
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان