کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-19 ساعت 15:40)Tabassomshojaat نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 14:44)اسفند89 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 09:13)shayesteh نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 01:32)Tabassomshojaat نوشته:  بچه ها از دوستان كه اين ماه كارنت شدند، كسي رو ceac مي شناسه؟ كيس نامبر منو هنوز نمي شناسه. لطفا راهنمايي كنين.
نه دوست عزیز برای ما رو هم نمیشناسه نگران نباشید

شماره کیس را بدون صفرهاش و در قسمت آخرین لینک یعنی لینک هفتم وارد کنیدhttps://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...CuebHqOw==
دوست عزیز ممنونم از راهنماییتون ولی بازم نمی شناسه
دوستان عزیز لطفا اعصابتونو خورد نکنید و آرامش خودتونو حفظ کنید .آنطوری که من تجربه کردم سیس اول ایروانیها بعد ابوظبیها و آخر از همه آنکاراییها رو خواهد شناخت Rolleyes اندکی صبر سحر نزدیک است Smile
تشکر کنندگان: محبت ، aghaghia ، noobnoobi ، estanfordbineh
اعتبار ویزا به اعتبار مدیکال بستگی داره مگه نه .
من یه سوالی دارم مثلا کسی که 3 ماه از مصاحبه و مدیکالش میگذره بهش یه ویزای 3 ماه میدن و آیا می تونه مدت این ویزا را تمدید کنه با تمدید مدیکال و یه ویزای 6 ماهه بگیره یا نه ؟؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها : 6 و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ - 07 و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل : 16 می - 31 جولای |بعد از 183 روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ...
----------------------------------------------------------
2015 هم قسمت نشد ....
2016 هم قسمت نشد ....
2017 ....
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2014-04-19 ساعت 21:17)kamranh نوشته:  اعتبار ویزا به اعتبار مدیکال بستگی داره مگه نه .
من یه سوالی دارم مثلا کسی که 3 ماه از مصاحبه و مدیکالش میگذره بهش یه ویزای 3 ماه میدن و آیا می تونه مدت این ویزا را تمدید کنه با تمدید مدیکال و یه ویزای 6 ماهه بگیره یا نه ؟؟
مدت اعتبار مدیکال 6ماهه واگر پروسه کلیرتون طول بکشه باید یکبار دیگه تکرار بکنید .
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، محبت ، farshad varaste
با سلام
میخواستم بدونم توی سایت CEAC جایی هست که بشه تاریخهایی که آپدیت میشیم را چک کنیم
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان:
(2014-04-20 ساعت 13:27)m_nikparvaz نوشته:  با سلام
میخواستم بدونم توی سایت CEAC جایی هست که بشه تاریخهایی که آپدیت میشیم را چک کنیم

بچه ها من سايت ceac را مطالعه كردم و عددمان را زدم ما ٢٥ مارچ آبديت شديم اين چيه و آپديت شدن چي كار مي كنه نوشته ready تعداد نفرات را هم زده . كلاً يعني چي ؟
برنده لاتاري ٢٠١٤ /شماره كيس نامبر: ٦٤٠٠ / مصاحبه : ٢٩ مي ايروان / تعداد سفر به امريكا: سه بار/ تعداد نفرات :سه نفر
تشکر کنندگان: alitab ، Tabassomshojaat ، noobnoobi
(2014-04-20 ساعت 17:37)Aroma نوشته:  

بچه ها من سايت ceac را مطالعه كردم و عددمان را زدم ما ٢٥ مارچ آبديت شديم اين چيه و آپديت شدن چي كار مي كنه نوشته ready تعداد نفرات را هم زده . كلاً يعني چي ؟
هربار که بررسی ای روی پرونده شما انجام میشه در سایت ceac آپدیت میشین.
بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه وضعیت شما رو ready میزنه. ممکنه که بررسی روی افراد کیس بصورت جداگانه انجام بشه که در اونصورت با انتخاب هرکدوم از افراد میتونید آپدیتاشونو ببینید
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: قصه گو ، Tabassomshojaat ، محبت ، noobnoobi ، kage.omid ، estanfordbineh
يه خرابكارى نادر
امروز صبح تمامى مداركم رو واسه سفارت پست كردم و الان يادم افتاد كه هيچ مدركى كه كيس نامبرمو نشون بده نزاشتم
حالا بايد چيكار كنم ؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، noobnoobi
سلام
من دارم برای خرید بلیط و رزرو هتل برنامه ریزی می کنم پس ممنون می شوم اگر به من کمک کنید راستش من هیچ وقت کار دولتی نداشته ام و چند سال است که به خاطر بچه ی کوچکم قید کار را زده ام. خوب احتمال دارد من که برنده اصلی ام ویزا یک ضرب بگیرم. در این صورت چندروز باید بیشتر در ترکیه بمانم.؟ اصولا چطور برنامه ریزی کنم. اصلا امیدی به یک ضرب هست یا نه.؟ چون در این شرایط بلیط ما از بین می رود از پاسختان ممنون
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: قصه گو ، Tabassomshojaat ، محبت ، noobnoobi ، pari pariaaa ، ماتیتی
(2014-04-20 ساعت 23:03)مامان خانم نوشته:  سلام
من دارم برای خرید بلیط و رزرو هتل برنامه ریزی می کنم پس ممنون می شوم اگر به من کمک کنید راستش من هیچ وقت کار دولتی نداشته ام و چند سال است که به خاطر بچه ی کوچکم قید کار را زده ام. خوب احتمال دارد من که برنده اصلی ام ویزا یک ضرب بگیرم. در این صورت چندروز باید بیشتر در ترکیه بمانم.؟ اصولا چطور برنامه ریزی کنم. اصلا امیدی به یک ضرب هست یا نه.؟ چون در این شرایط بلیط ما از بین می رود از پاسختان ممنون

به نظرمن شما 2تا3 روز بعد مصاحبه احتیاطا در ترکیه باشید بهتره،هرچند جدیدا کلیرانس زدن بدون دلایل واضح زیاد شده ولی شاید خدا خواست و به شما وبچه ها ویزا دادن،حالا اگرم کلیرنس خوردین میرین گردش وتفریح،ضرر نداره، البته برخورد به آخرهفته و تعطیلات را هم درنظر بگیرین.
موفق باشید
کیس نامبر همسر $$$4،کارنت:ژانویه ،مصاحبه:مارچ،ایروان ،AP
چه خوش باشد که بعد از انتظاری /به امیدی رسد امیدواری

سیس سایتی است که روند کاری هر کیس را نشان می دهد و READY هم یعنی پرونده در حال خواندن است
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: قصه گو ، Tabassomshojaat ، noobnoobi ، ماتیتی ، estanfordbineh

درود بر شما
سایت CEAC یک پورتال مرکزی کنترل وضعیت کیس های متقاضی ویزا است و همیشه آخرین وضعیت کیس شما را نشان میدهد.هر بار آپدیت به این معنی است که بررسی یا تغییری در کیس شما صورت گرفته است. اولین بار بعد از آمدن نامه دوم و رسیدن پروندتون به س ف ا ر ت سایت کیس شما را می شناسه . با توجه به شماره کیس شما اولین آپدیت مربوط به صدور نامه دوم شما بوده که در 25 مارچ اتفاق افتاده . Ready هم اگر متن پایین صفحه CEAC را بخوانید گفته شده که پرونده شما به س ف ا ر ت مربوطه رسیده و آماده مصاحبه شدن هستید.
در مراحل بعد از مصاحبه هم چنانچه انشاله یکضرب گرفتید Ready تبدیل می شود به Issued .
یا اگر درگیر روند اداری یا AP شوید تبدیل می شود به Administrative Process که تا کلیرنس هم هر بار اطلاعاتی رد و بدل شود و کاری روی کیستون صورت بگیره آپدیت میشوید .
در خدمتیم.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2014-04-21 ساعت 04:01)m_nikparvaz نوشته:  

سیس سایتی است که روند کاری هر کیس را نشان می دهد و READY هم یعنی پرونده در حال خواندن است
آپدیت یعنی اینکه روی پروندتون داره کار میشه ready یعنی اینکه پرونده شما در مرحله مصاحبه است و هنوز به مصاحبه نرفتیدWink
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

(2014-04-20 ساعت 21:28)Hassan2014 نوشته:  يه خرابكارى نادر
امروز صبح تمامى مداركم رو واسه سفارت پست كردم و الان يادم افتاد كه هيچ مدركى كه كيس نامبرمو نشون بده نزاشتم
حالا بايد چيكار كنم ؟
خوب سریعا هرچه که موجود هست و میتوانید را مجدادا با ذکر کیس نامبر در گوشه بالایی تمام صفحات وبرگه قبولی و نامه دوم را پرینت گرفته بفرستید ویک تلفن هم درست روزی که نامه به سفارت میرسه بزنید(در صورت ارسال با TNTدر تمام طول مسیر میتوانید بسته را از طریق اینترنت دنبال کنید ) و توضیح بدین ......
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: farshad varaste ، noobnoobi ، pari pariaaa ، estanfordbineh
(2014-04-21 ساعت 14:29)ramaya نوشته:  
حالا بايد چيكار كنم ؟
خوب سریعا هرچه که موجود هست و میتوانید را مجدادا با ذکر کیس نامبر در گوشه بالایی تمام صفحات وبرگه قبولی و نامه دوم را پرینت گرفته بفرستید ویک تلفن هم درست روزی که نامه به سفارت میرسه بزنید(در صورت ارسال با TNTدر تمام طول مسیر میتوانید بسته را از طریق اینترنت دنبال کنید ) و توضیح بدین ......
بنظر منم بهترین کار ارسال مجدد همه مدارکه البته با ذکر کیس نامبر
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2014-04-21 ساعت 15:27)farshad varaste نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 14:29)ramaya نوشته:  
حالا بايد چيكار كنم ؟
بنظر منم بهترین کار ارسال مجدد همه مدارکه البته با ذکر کیس نامبر

ممنون از راهنماييتون ولى ديگه چيزى واسه ارسال ندارم
فكر كنم وقتى رسيد با تلفن چك كنم،درسته ؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: aghaghia ، alitab ، noobnoobi ، ffrfar ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان