کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
سلام به همه دوستان من كارشناس راديولوژي هستم و در يك بيمارستان دولتي در بخش راديولوژي كار ميكنم ميخواستم بدونم اين جزء مشاغل حساس هست؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان: noobnoobi
سلام به همه دوستام
بچه ها این 165 دلاری که باید قبل ورود پرداخت بشه چه جوریه؟منظورم اینه که از ایران که نمیشه پرداخت کرد میشه؟
پس چیکار باید کنیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-23 ساعت 23:01)najmekazeminejad نوشته:  سلام به همه دوستام
بچه ها این 165 دلاری که باید قبل ورود پرداخت بشه چه جوریه؟منظورم اینه که از ایران که نمیشه پرداخت کرد میشه؟
پس چیکار باید کنیم؟

از ایران میشه پرداخت کرد

از همین تبلیغات بالای صفحه استفاده کنید و باهاشون تماس بگیرین

اونا دقیقا کمکتون میکنن که چیکار کنید

اگر هم دوستان و آشنایی دارین که کردیت کارت یا از همین کارتهای اعتباری داشته باشه میتننید خودتون پرداخت کنید . طریقه ای انجام این کار در مهاجرسرا توضیح داده شده و میتونید با عبارت "جستجو" پیدا کنید .

موفق باشید.
(2014-04-23 ساعت 22:05)reza16 نوشته:  سلام به همه دوستان من كارشناس راديولوژي هستم و در يك بيمارستان دولتي در بخش راديولوژي كار ميكنم ميخواستم بدونم اين جزء مشاغل حساس هست؟

نه به هیچ عنوان نیستش .

مگر اینکه در مواقعی شما تو یک بیمارستان نظامی مشغول انجام اینکار باشید .
تشکر کنندگان: lighter ، philter ، pouria.narimisa ، behfaza ، محبت
با سلام
همسرم برنده لاتاری است و اینکه چند ترم از دانشگاه را گذرانده و بعد بدون دریافت مدرکی ادامه نداده و ما هم توی فرمهای اولیه مدرک را پیش دانشگاهی اعلام کردیم حالا استرس اینو داره که میگه اگه آفیسر بگه چرا ادامه ندادی بگم که رفتم ولی چون مدرکی نداشتم ارایه بدم آخرین مدرکم را دادم
لطفا راهنمایی کنید
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: محبت ، estanfordbineh
(2014-04-24 ساعت 12:27)m_nikparvaz نوشته:  با سلام
همسرم برنده لاتاری است و اینکه چند ترم از دانشگاه را گذرانده و بعد بدون دریافت مدرکی ادامه نداده و ما هم توی فرمهای اولیه مدرک را پیش دانشگاهی اعلام کردیم حالا استرس اینو داره که میگه اگه آفیسر بگه چرا ادامه ندادی بگم که رفتم ولی چون مدرکی نداشتم ارایه بدم آخرین مدرکم را دادم
لطفا راهنمایی کنید

شما همون آخرین مدرک تحصیلی را ارائه بدین و هیچ صحبت اضافه ای نکنید

مطمئن باشید اون افسر هم هیچی از شما در ادامه نمیپرسه درباره ادامه تحصیل

فقط روز مصاحبه از گفتن حرفهای اضافی و بدون دلیل خودداری کنید که باعث کش دار شدن حرفهای بیربط نشین

اصلا نگران نباشین
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: ffrfar ، farshad varaste ، lighter ، ramaya ، kage.omid ، محبت ، ebi1988 ، estanfordbineh
همین الان در امضای یکی از دوستان دیدم که با وجود معافیت (نوعش رو نمیدونم) و کار خصوصی کلیرنس شامل حالشون شده و این موضوع به شدت من رو نگران کرد.... میخوام بدونم بقیه دوستان هم تجربه مشابهی داشتن و آیا نوع معافیت در این رابطه تاثیر گذاره؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ebi1988
سلام در لوس انجلس چطور میشه مشاور املاک شد و برای شروع چه چیز هایی لازمه با تشکر .
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز در سایت سیس، جایی هست که سابقه آپدیت شدنهای مختلف یک کیس را کلی نشون بده؟
ممنون
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: adonis2006
(2014-04-25 ساعت 01:37)اسفند89 نوشته:  دوستان عزیز در سایت سیس، جایی هست که سابقه آپدیت شدنهای مختلف یک کیس را کلی نشون بده؟
ممنون

هرکس با شماره کیس خودش میتونه تو سایت زیر وارد کنه ببینه
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/Status.aspx
تشکر کنندگان: aghaghia ، lighter ، محبت ، estanfordbineh
سلام.
من دیپلمم رشته ریاضی هستش و دانشجوی کارشناسی بودم ، تحصیلم ناتمام موند و مدرک نگرفتم، دانشگاه هم بهم مدرک پیشدانشگاهیمو نمیده، میگه باید تسویه حساب کنم، من میتونم بجای مدرک پیش دانشگاهی، کارت دانشجویی + نامه ای که نشون میده من دانشجو بودم رو با خودم ببرم؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، estanfordbineh
(2014-04-25 ساعت 03:33)bbahar نوشته:  سلام.
من دیپلمم رشته ریاضی هستش و دانشجوی کارشناسی بودم ، تحصیلم ناتمام موند و مدرک نگرفتم، دانشگاه هم بهم مدرک پیشدانشگاهیمو نمیده، میگه باید تسویه حساب کنم، من میتونم بجای مدرک پیش دانشگاهی، کارت دانشجویی + نامه ای که نشون میده من دانشجو بودم رو با خودم ببرم؟

هر مدرکی که زمان ثبت نام اعلام کردید رو باید ببرید .

با کارت دانشجویی و این چیزا ریسک نکنید .

یک مدرک دانشجویی لازم دارین تا ترجمه بشه و با خودتون ببرید .

اگه میتونید مدرک دیپلم رو از آموزش و پرورش بگیرید و ترجمه کنید و 2 سال سابقه کار هم داشته باشید .. کافیه ... ولی نمیدونم چجوری میخواین به کنسول توضیح بدید که زمان ثبت نام چرا نزدید که در حال حاضر دانشجو هستید و یا نیستید .و یا دیپلم دارید ....

هرکای که از دستتون بر میاد انجام بدید تا اون مدرکی که در هنگام ثبت نام گفتید رو آماده کنید .....

فعلا این راهنمایی مختصر رو داشته باشید تا دوستان با تجربه بهتر بتونن کمک کنن .
تشکر کنندگان: lighter ، kage.omid ، bbahar ، محبت
اگر بذاریم همونجا (امریکا) پرداخت کنیم مشکل پیش میاد؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-22 ساعت 19:41)hani.saray نوشته:  سلام. سایتی هست روند گرین کارت رو ببینیم..? اینکه الان در چه مرحله ای هست?
میشه یه همچین سایتی معرفی کنید

www.ucsis.gov
قسمت وسط پایین صفحه رو وارد شو...(check status)بعد شماره recipt no.رو که از یو اس سیس الیس گرفتی رو وارد کنی میبینی ..اگه پیغام داد که در حال انجامه واگر هم جوابی نداد بمون تا یک ماه از اومدنت به امریکا بگذره..و یا با اون شماره تلفنی که اعلام میکنه تماس بگبر...

(2014-04-25 ساعت 10:55)najmekazeminejad نوشته:  اگر بذاریم همونجا (آمریکا) پرداخت کنیم مشکل پیش میاد؟؟؟؟

خیر...مشکلی نیست....دوستانی این کار رو کردن
تشکر کنندگان: najmekazeminejad ، hani.saray
(2014-04-23 ساعت 23:01)najmekazeminejad نوشته:  سلام به همه دوستام
پس چیکار باید کنیم؟

دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان