کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
1- اگه کسی تو بسیج عضو فعال باشه آیا کنسولگری آمریکا متوجه میشه ؟
2- یعنی از طریق اف بی ای چک این موضوع رو میتونن متوجه بشن ؟
3- آخه اونا این منابع رو از کجا به دست میارن که میتونن وارد سیستم های بسیج بشن و بفهمن کیس مورد نظر عضو بوده یا نه ؟
4- آیا کنسولگری از ما میپرسه که آیا در بسیج عضو بوده ایم یا نه ؟ و ما باید چه پاسخی بدیم ؟ حقیقت ؟ یا دروغ ؟ اگه حقیقت رو بگیم چی میشه ؟ یا دروغ بگیم از کجا میفهمن ؟
5- پرونده ای بسیج رو نابود کنیم چی ؟

من خیلی نگرانم ازتون خواهش میکنم جواب بدید .

شما میدونید اف بی ای چک دقیقا چه چیزایی رو چک میکنه ؟ و با توجه به چه منابع و چگونه آخه آمار یک کشور رو داره ؟

آیا اگه کسی در موردی پرونده ای داره و هنوز متهم هستش و هنوز محکوم نشده این موضع مشکل ساز میشه ؟
یا مثلا پرونده های زیادی داشته که همشون مختومه شده ولی هیچ وقت محکوم نشده ؟

اگه کسی شغلی داره و به کنسول بگه بیکار هستش . اونوقت کنسول از کجا میفهمه ؟
مثلا از وزارت کار میفهمه ؟

اگه پدر کسی جانباز و جبهه داشته باشه و توسط این موضوع کسری خدمت گرفته باشه باید چیکار کنه ؟ به کنسول چی بگه ؟ آیا سابقه ای پدر که در جنگ بوده برای پسر مشکل ساز میشه ؟
تشکر کنندگان: philter
(2014-04-21 ساعت 19:46)saeed2014 نوشته:  1- اگه کسی تو ب س ی ج عضو فعال باشه آیا کنسولگری آمریکا متوجه میشه ؟
3- آخه اونا این منابع رو از کجا به دست میارن که میتونن وارد سیستم های ب س ی ج بشن و بفهمن کیس مورد نظر عضو بوده یا نه ؟
4- آیا کنسولگری از ما میپرسه که آیا در ب س یج عضو بوده ایم یا نه ؟ و ما باید چه پاسخی بدیم ؟ حقیقت ؟ یا دروغ ؟ اگه حقیقت رو بگیم چی میشه ؟ یا دروغ بگیم از کجا میفهمن ؟
5- پرونده ای ب س ی ج رو نابود کنیم چی ؟

شما میدونید اف بی ای چک دقیقا چه چیزایی رو چک میکنه ؟ و با توجه به چه منابع و چگونه آخه آمار یک کشور رو داره ؟

آیا اگه کسی در موردی پرونده ای داره و هنوز م ت ه م هستش و هنوز م ح ک وم نشده این موضع مشکل ساز میشه ؟
یا مثلا پرونده های زیادی داشته که همشون مختومه شده ولی هیچ وقت م ح ک وم نشده ؟

اگه پدر کسی جانباز و جبهه داشته باشه و توسط این موضوع کسری خدمت گرفته باشه باید چیکار کنه ؟ به کنسول چی بگه ؟ آیا سابقه ای پدر که در جنگ بوده برای پسر مشکل ساز میشه ؟

1_بله
2_بله
3_دیگه دیگه
3_بله-حقیقت
4_؟؟؟
5_درمورد بقیه چیزایی که گفتی چو واضح چیزی رو مشخص نکردید, معلوم نیست
مثلا پرونده ج ن ا ی ی با م ا لی فرق میکنه و همین طور شغل و......
درکل زیاد نگران نباشید چیزی که هستید واقعیت شماست دلیل بر این نیست که اگر شما رو رد کنن سابقه شما بده.!
اونها ملاکهاشون فرق میکنه که خودش یه بحث دیگس.
در ضمن کسر سربازی مشکل نیست
پس نگران رد شدن یا قبول شدنتون نباشید سعیتون رو بکنید هر چی شد.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: philter ، saeed2014 ، estanfordbineh
سلام.
اول از همه بگم هیچ کس بطور کاملا دقیق نمیدونه که چک لیست کامل موارد امنیتی سفارت چه مواردی هست ولی مثلا همه میدونن که خدمت سربازی، شغل دولتی، رشته تحصیلی حساس مواردی هستن که چک میشن.

1-احتمالا زیاد چک میکنن.
2-بله چون اسم این پروسه FBI هست Wink.
3-به همون سادگی که موبایل خانم آنجل*ا مرک*ل رو شنود میکردن، به همون سادگی که تکنولوژی های مخابراتی و ماهواره ای شون 20 سال از بقیه دنیا جلوتره، به همون سادگی که همه جای دنیا جاسوس دارن که فقط برخی موارد زیرآب بعضی هاشون میخوره و دنیا میفهمن که ای بابا اینا فلان جا هم جاسوس داشتن. Smile
4- اگه چک کنن و لازم بدونن میپرسن. فقط راستشو میگی، یادت باشه با بچه طرف نیستی، آفیسر یه روانشناس خبره هستش... شاید همه داستان رو میدونه و فقط میخواد صداقتت رو چک کنه.
5- فکر نکنم این کار فایده ای داشته باشه.

حالا خودت میدونی که فعالیتت چقدر جدی بوده... میتونی بگی که مجبور بودم بخاطر پیدا کردن کار یا گرفتن کسری خدمت یا گرفتن وام از فلان صندوق یا فلان بانک مجبور بودم برم بسی*ج.

در مورد سوال آخرتون هیچ نظری ندارم.

موفق باشین

(2014-04-21 ساعت 19:46)saeed2014 نوشته:  1- اگه کسی تو بسیج عضو فعال باشه آیا کنسولگری آمریکا متوجه میشه ؟
3- آخه اونا این منابع رو از کجا به دست میارن که میتونن وارد سیستم های بسیج بشن و بفهمن کیس مورد نظر عضو بوده یا نه ؟
4- آیا کنسولگری از ما میپرسه که آیا در بسیج عضو بوده ایم یا نه ؟ و ما باید چه پاسخی بدیم ؟ حقیقت ؟ یا دروغ ؟ اگه حقیقت رو بگیم چی میشه ؟ یا دروغ بگیم از کجا میفهمن ؟
5- پرونده ای بسیج رو نابود کنیم چی ؟

آیا اگه کسی در موردی پرونده ای داره و هنوز متهم هستش و هنوز محکوم نشده این موضع مشکل ساز میشه ؟
یا مثلا پرونده های زیادی داشته که همشون مختومه شده ولی هیچ وقت محکوم نشده ؟

کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: saeed2014 ، majid7 ، kage.omid ، pari pariaaa ، ماتیتی ، estanfordbineh
من برای اینکه از سهمیه ای بسیج استفاده کنم تو کنکور عضو شدم و آخرش هم این سهمیه رو بهم ندادند .
تشکر کنندگان: philter
آقا همچین گفتی فعال من گفتم که شما تا فلان دوره پیشرفته فلان س*لاح رو هم رفتی.
نه عزیز خیالت راحت، دقیقا شرایطت مثل خودمه، منم به همین خاطر عضو بودم و بعدش بیخیال شدم.
رفتم و یه ضرب گرفتم و اومدم... اونا اینجور مسائل که باعث علاقه عضویت Tongueمیشه رو به احتمال زیاد میدونن. الکی استرس نده به خودت
(2014-04-21 ساعت 20:37)saeed2014 نوشته:  من برای اینکه از سهمیه ای بسیج استفاده کنم تو کنکور عضو شدم و آخرش هم این سهمیه رو بهم ندادند .
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kage.omid ، farshad varaste ، ramaya ، قصه گو ، noobnoobi ، pari pariaaa
(2014-04-18 ساعت 19:41)aghaghia نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 17:25)massi63 نوشته:  من فرمای آپديت شده خودم وهمسرمو برای kcc فرستاده بودم ( ازدواج بعد از لاتاری ) ولي الان تو نامه دومم اسم همسرم نيومده ...
سفارت : آنکارا تغییر کرده به ابوظبی
20147xxx هفته دوم ژوئن

مشکلی پیش نمیاد، همون ایمیلی رو که برای کی سی سی فرستادین و تاییدیه ای که گرفتین رو پرینت کنید، همراهتون داشته باشید، اگر اول ایشون را داخل سفارت راه ندادن، بعدا که به کارمند سفارت بگید قضیه رو زنگ میزنن دم در و ایشونم میاد داخل...
پ.ن: دوستتان خواهشا بشینید سفرنامه های امسال و حتی پارسال رو بخونید، جواب خیلی از سوالاتتون در سفرنامه ها هست!!!

منم بچه دار شدم و اسم بچه ام نبود، ولي مشكلي پيش نيومد
(2014-04-18 ساعت 13:42)mahan L نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 13:37)aiwa نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 13:24)محبت نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 13:11)aiwa نوشته:  با سلام ،یک سوال داشتم:
من متاهل هستم و موقع ثبت نام هم خوب مشخصات همسرم را توی فرم نوشتم... اگه خدا خواست و امسال قبول شدم به همسرم هم گرین کارت تعلق می گیره یا فقط به عنوان همراهه و فقط ویزا بهش میدن؟...و اگه فرم 230 رو فقط واسه خودم پر کردم و برا kcc فرستادم تو مصاحبه گیر نمی دن (آخه ممکنه کسی بخواد با اینکه متاهل ولی در مرحله اول خودش تنهایی بره و گرین رو دریافت کنه...) که چرا باهمسرت نمیری ...
سلام
دوست خوبم اولا که امیدوارم برنده بشید و دوم بله برای همه اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و برای همه اعضای خانواده باید 230 رو پر کنید و حتما تمام اعضاء خانواده میبایست در زمان مصاحبه حاضر باشن ولی بعدش برنده اصلی فقط میتونه به تنهایی بره .

پس تا اینجا اینطور متوجه شدم که برای تمام اعضای کیس گرین کارت صادر میشه و همه ی اعضا باید روز مصاحبه سفارت باشن... درسته؟خوب برای دریافت گرین کارتها(برنده و اعضای کیس) میشه به تنهایی سفر کرد واونها رو گرفت؟ اگه زحمتی نیست تاپیک مربوط به این مبحث رو برام بزارید ممنون میشم......

نه نمیشه دوست من. حنما باید قبل از تاریخ انقضا ویزاها تمامی افراد وارد آمریکا شوند. بعد میتوانند برای مدت کوتاهی برگردن یا پاس سفید بگیرن و به مدت دوسال ایران باشند. موفق باشید

ميشه شرايط گرفتن پاس سفيد رو توضيح بديد؟ آيا به همه تعلق مي‌گيره؟
تشکر کنندگان: noobnoobi ، ماتیتی ، estanfordbineh
(2014-04-12 ساعت 22:38)shazad نوشته:  .
سلام دوستان

همه می دونیم که قبل از امضای فرم ها باید قسم بخوریم.

اما ...

چطور قسم می خوریم؟ یه متن می دن که بخونیم؟ یه چیزی می گن ما هم تکرار می کنیم؟ چجوری؟

ممنون

يه متن روي شيشه چسبوندن ميگن دست راست بگير بالا و اون متن رو بخون
تشکر کنندگان: philter ، Lemony ، noobnoobi ، ماتیتی ، estanfordbineh
که در مورد من یادش رفت بگه قسم بخور، چون ذهنش مشغول بود که دستمو اسکن کنه Wink

(2014-04-22 ساعت 13:12)افسان نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 22:38)shazad نوشته:  .
سلام دوستان

همه می دونیم که قبل از امضای فرم ها باید قسم بخوریم.

اما ...

چطور قسم می خوریم؟ یه متن می دن که بخونیم؟ یه چیزی می گن ما هم تکرار می کنیم؟ چجوری؟

ممنون

يه متن روي شيشه چسبوندن ميگن دست راست بگير بالا و اون متن رو بخون
تشکر کنندگان: ffrfar ، Lemony ، noobnoobi ، pari pariaaa
سلام. سایتی هست روند گرین کارت رو ببینیم..? اینکه الان در چه مرحله ای هست?
میشه یه همچین سایتی معرفی کنید
تشکر کنندگان: noobnoobi
سلام دوستان گلم

من برای فرمهایی که پر کردم یه مدل امضا کردم و روی پاسپورتم امضای دیگه زدم،آیا به این گیر میدان در مصاحبه؟
(2014-04-22 ساعت 20:36)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گلم

من برای فرمهایی که پر کردم یه مدل امضا کردم و روی پاسپورتم امضای دیگه زدم،آیا به این گیر میدان در مصاحبه؟

خیر سفارت امضایی که شما روی فرمها زدید رو یه برچسب می زنه روش تا شما مجددا امضاش کنید بعد تطابق میده با امضای روی پاسپورت کاری نداره
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: philter ، aghaghia ، 5ina ، shayesteh ، azadeh2014 ، Tabassomshojaat ، noobnoobi ، قصه گو ، estanfordbineh
سلام
اصولا نباید مشکلی پیش بیاد.
چون اونا امضای ایرانیها رو میشناسن و میدونن که ما تقریبا همه امضای جدیدی رو تو فرمها میزنیم.
با استناد به سفرنامه های بچه های 2013 اینطور فهمیدم که امضای اصلی اونی هست که در فرودگاه هنگام ورود به آ*مریکا رو فرمها میزنید چون دوستان نوشته بودن که داخل هواپیما مشغول تمرین امضاء بودن که دیگه این میشه امضاء رسمی و نهایی شما.

(2014-04-22 ساعت 20:36)blueskysam نوشته:  سلام دوستان گلم

تشکر کنندگان: lighter ، aghaghia ، ffrfar ، blueskysam ، azadeh2014 ، hamid_fs3 ، estreza ، noobnoobi
(2014-04-23 ساعت 08:15)رضا ناصح نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 09:31)ulaleh نوشته:  سلام
من عضو جدید هستم و یه سوال داشتم. پدر من برای ۲۰۱۴ برنده شده. اولین کاری که باید بکنیم چیه الان؟ ممنون میشم از جوابهاتون
دوست عزیز ,شما با توجه به شماره کیس نامبر پدرتون باید ببینید الان درچه مرحله ای هستید.
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: Tabassomshojaat ، noobnoobi ، pari pariaaa ، قصه گو
.........." همسفر ارمنستان "..............
سلام دوستان
با توجه به این بازه زمانی: از 5 May تا 12 May یعنی 15 تا 22 اردیبهشت ماه
اگر کسی مایل بود برای سفر به ارمنستان همسفر پیدا کنه به من پیام خصوصی بده.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان