کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-25 ساعت 14:12)arezoosharifi نوشته:  
(2014-04-23 ساعت 23:01)najmekazeminejad نوشته:  سلام به همه دوستام
بچه ها این 165 دلاری که باید قبل ورود پرداخت بشه چه جوریه؟منظورم اینه که از ایران که نمیشه پرداخت کرد میشه؟
پس چیکار باید کنیم؟

دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم

نگران نباش . چیزی نیست

یه پولیه باید برای گرین کارت بدی

میتونی از همین ایران پرداخت کنی و میتونی هم اونجا رفتی پرداخت کنی
تشکر کنندگان: bbahar
(2014-04-25 ساعت 14:52)adonis2006 نوشته:  
بچه ها این 165 دلاری که باید قبل ورود پرداخت بشه چه جوریه؟منظورم اینه که از ایران که نمیشه پرداخت کرد میشه؟
پس چیکار باید کنیم؟
دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم
نگران نباش . چیزی نیست

همون جا یعنی کجا؟
سفارت؟
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان:
(2014-04-25 ساعت 15:08)arezoosharifi نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 14:12)arezoosharifi نوشته:  [quote='najmekazeminejad' pid='483741' dateline='1398277918']
سلام به همه دوستام
پس چیکار باید کنیم؟
دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم
نگران نباش . چیزی نیست

همون جا یعنی کجا؟
Sorry for pinglish.
Ya az tehranpayment pardakht kon va ya bemon vaghti rafti usa pas az eftetahe hesab , pardakht kon ya az hesab dostan va ya aghame moghim dar usa.
تشکر کنندگان: estanfordbineh
پس چیکار باید کنیم؟
دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم
نگران نباش . چیزی نیست

همون جا یعنی کجا؟
سفارت؟

خیر دوست عزیز
آمریکا
تشکر کنندگان: alitab ، ramaya ، inforfang
سلام دوستان من ميخواستم بدونم سفارت ليست سفرهاي قبل را مي خواد يا نه ؟ اخه من چند سال قبل يه سفر به س و ر ي ه داشتم ولي توي پاس قبليم هست ميخواستم بدونم كه اگه سوال كردن چه جوابي بديم ؟
بازمانده از لاتاري ٢٠١٤ ، ارسال فرم i130 ٢ اكتبر، pd ٦ اكتبر٢٠١٤،اپروو ٢ مارچ ٢٠١٥،دريافت كيس نامبر ١ اپريل ، دريافت اينويس نامبر ١٥ ژولاي ، پرداخت ١٢٠ دلار ٢٤ ژولاي ، پرداخت ٣٢٥ دلار ٣ آگوست ، سابميت فرم ds260 ٧ آگوست, ارسال مدارك به ان وي سي ١٢ نوامبر، دريافت مدارك ٢٣ نوامبر توسط ان وي سي
تشکر کنندگان:
(2014-04-25 ساعت 20:19)reza16 نوشته:  سلام دوستان من ميخواستم بدونم سفارت ليست سفرهاي قبل را مي خواد يا نه ؟ اخه من چند سال قبل يه سفر به س و ر ي ه داشتم ولي توي پاس قبليم هست ميخواستم بدونم كه اگه سوال كردن چه جوابي بديم ؟

Nemiporse
تشکر کنندگان:
(2014-04-25 ساعت 15:36)pouria.narimisa نوشته:  
پس چیکار باید کنیم؟
دوستان این 165 دلار چیه؟
نگارن شدم
نگران نباش . چیزی نیست

همون جا یعنی کجا؟
سفارت؟

خیر دوست عزیز
آمریکا
سلام
یه نگاه به اینجا بنداز جوابتو میگیری Smile http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...867113cf61
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: مامان خانم ، adonis2006 ، kage.omid
(2014-04-25 ساعت 10:36)adonis2006 نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 03:33)bbahar نوشته:  سلام.
من دیپلمم رشته ریاضی هستش و دانشجوی کارشناسی بودم ، تحصیلم ناتمام موند و مدرک نگرفتم، دانشگاه هم بهم مدرک پیشدانشگاهیمو نمیده، میگه باید تسویه حساب کنم، من میتونم بجای مدرک پیش دانشگاهی، کارت دانشجویی + نامه ای که نشون میده من دانشجو بودم رو با خودم ببرم؟

هر مدرکی که زمان ثبت نام اعلام کردید رو باید ببرید .

با کارت دانشجویی و این چیزا ریسک نکنید .

یک مدرک دانشجویی لازم دارین تا ترجمه بشه و با خودتون ببرید .

اگه میتونید مدرک دیپلم رو از آموزش و پرورش بگیرید و ترجمه کنید و 2 سال سابقه کار هم داشته باشید .. کافیه ... ولی نمیدونم چجوری میخواین به کنسول توضیح بدید که زمان ثبت نام چرا نزدید که در حال حاضر دانشجو هستید و یا نیستید .و یا دیپلم دارید ....

هرکای که از دستتون بر میاد انجام بدید تا اون مدرکی که در هنگام ثبت نام گفتید رو آماده کنید .....

فعلا این راهنمایی مختصر رو داشته باشید تا دوستان با تجربه بهتر بتونن کمک کنن .
سلام
شما اگر تو فرمهاتون زدید دانشجو که با ترجمه کارت دانشجوئی برید و دیپلم رو ارائه کنید ولی باز هم احتمال نقص مدرک خوردن هست ولی توصیه میکنم با چک با دانشگاهتون تسویه کنید و یا وثیقه بذارید و مدرکتون رو بگیرید .
و به هیچ عنوان به فکر دو سال سابقه کار نباش.

تشکر کنندگان: مامان خانم ، adonis2006 ، ffrfar ، kage.omid ، amin arefi ، estanfordbineh
سلام بر دوستان گلم

یه سوال را جع به تمکن مالی که از بانک میگیریم:

اگه نامهٔ تمکن ۱ ماه موند باشه تا تاریخ مصاحبه خوبه؟یا اینکه باید نزدیکتر باشه؟مصاحبه ما آنکارا هست.
تشکر کنندگان:
(2014-04-26 ساعت 14:20)blueskysam نوشته:  سلام بر دوستان گلم

یه سوال را جع به تمکن مالی که از بانک میگیریم:

اگه نامهٔ تمکن ۱ ماه موند باشه تا تاریخ مصاحبه خوبه؟یا اینکه باید نزدیکتر باشه؟مصاحبه ما آنکارا هست.
سلام
زمانش خوبه و مشکلی نداره ولی تا جایی که میتونی نزدیک به زمان پست مدارکت این کار رو انجام بده. و در این خصوص در تاپیک نداشتن اسپانسر توضیحات بچه ها هست.

تشکر کنندگان: blueskysam ، amin arefi ، estanfordbineh ، kage.omid
(2014-04-25 ساعت 20:59)SNSH نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 20:19)reza16 نوشته:  سلام دوستان من ميخواستم بدونم سفارت ليست سفرهاي قبل را مي خواد يا نه ؟ اخه من چند سال قبل يه سفر به س و ر ي ه داشتم ولي توي پاس قبليم هست ميخواستم بدونم كه اگه سوال كردن چه جوابي بديم ؟

Nemiporse

میپرسن

حداقل از من که پرسیدن
شما قسم هم میخوای بخوری

فقط صداقت
جریان کلینتون یادتون نره
خیلی به قسمی که میگیرن حساس هستن

ضمن اینکه شما که خدا نکرده نرفتی سوریه که با گروه ال/ن/ص/ره همکاری کنی!

اگر پرسیدن از گفتن حقیقت هیچ ترسی نداشته باشید و همه چیز را به خدای بزرگ بسپارید
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: ramaya ، estanfordbineh
بچه ها کسی اگه دیپلمش 11 ساله باشه ( هنرستانی باشه) مشکلی به وجود میاد؟ البته من مدرک دانشگاهی دارم. ولی چون تو سایت Travel.state.gov مستقیماً تاکید شده که دیپلم 12 ساله ، یکم نگران شدم.
کیس نامبر 2014AS6XXX / اعضای کیس 1 نفر/ سفارت : ایروان/مصاحبه : هفته آخر می /برگه آبی /به روز رسانی ها: 23 می ، 28 می،16 جولای به زور ای میل، 13 و 14 آگوست (احتمالا آپ واقعی) ، 2 سپتامبر /
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هفته بعد مصاحبه دارم و کارت پایان خدمتم و دادم تعویض نیومده . به نظرتون چیکار میشه کرد . گواهی تعوض رو میشه ترجمه کرد و برد ...
کیس نامبر: AS2014...58XX و تعداد نفرات: 1 و تاریخ مصاحبه: هفته اول می ابوظبی ، برگه آبی ، آپدیت 8 جولای و 15 جولای با ایمیل, ۱۵آگوست و 1سپتامبر و بالاخره جامانده 2014
تشکر کنندگان:
(2014-04-27 ساعت 08:48)milad.m1986 نوشته:  بچه ها کسی اگه دیپلمش 11 ساله باشه ( هنرستانی باشه) مشکلی به وجود میاد؟ البته من مدرک دانشگاهی دارم. ولی چون تو سایت Travel.state.gov مستقیماً تاکید شده که دیپلم 12 ساله ، یکم نگران شدم.
سلام
مدرک دانشگاهیت کفایت میکنه و اصلا جای نگرانی نداره و در خصوص پرسش احتمالی آفیسر مبنی بر نداشتن پیش دانشگاهی بگید که تعدادی واحد در دانشگاه به همین منظور پاس کردید. و ریز نمرات هم فقط محض اطمینان ترجمه شده همراهتون باشه تا نقص مدرک احتمالی نخورید.

تشکر کنندگان: milad.m1986 ، kage.omid ، ebi1988
(2014-04-27 ساعت 09:07)sami8000 نوشته:  سلام دوستان
من هفته بعد مصاحبه دارم و کارت پایان خدمتم و دادم تعویض نیومده . به نظرتون چیکار میشه کرد . گواهی تعوض رو میشه ترجمه کرد و برد ...
سلام
متاسفانه هنوز کسی تایید نکرده که گواهی تعویض رو سفارت میپذیره و دو حالت داره یا با ترجمه همون برو و در صورت نپذیرفتنش توسط سفارت نقص مدرک میخورید که البته اگه مستعد دریافت کلیرنس باشید توصیه من همینه.
و یا تایخ مصاحبه تون رو عقب بندازید البته اگر فکر میکنید یکضرب میگیرید( داشتن معافیت و نداشتن کار دولتی دو شرط اساسی این مورده)

تشکر کنندگان: sami8000 ، ebi1988 ، amin arefi ، kage.omid

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان