کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-29 ساعت 19:24)Lemony نوشته:  من امروز رفتم DHL مدارکمو پست کردم ولی گفت تا دوشنبه احتمالا می رسه انکارا،دو شنبه یعنی 9 روز قبل از مصاحبه ی منSad((((( حالا مشکلی واسه من پیش میاد؟ممکنه نتونم برم مصاحبه؟؟؟

خیر دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Lemony ، ffrfar ، محبت ، gema
سلام دوستان ، همین الان یه ایمیل برام اومد که وقت و ساعت مصاحبه ما رو تو آنکارا کانفرم کرد و یه لیست رو از مدارکی رو که باید واسه اون روز ببریم برامون نوشته ، یه چیزی که بهم شوک وارد کرد این بود که من تو سالهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۸ به مدت دقیقا ۶ ماه واسه گذروندن یه دورهٔ آموزشی‌ به ترتیب تو استرالیا و سوئیس بودم ، حالا اونا (سفارت) از من خواستند که واسشون از این دو کشور پلیس چک (police certificate) ببرم ، در صورتی‌ که چند ماه پیش که می‌خواستم شروع کنم به جمع‌آوری مدارک با خیلی‌ از دوستان تو مهاجرسرا مشورت کردم و همه متفقاً تائید کردن که زیر یک سال احتیاج به این مدرک نداره ،، حتا دوستان منو به متن اصلی‌ که به زبان انگلیسی‌ بود رجوع دادن و در اون هم ذکر شده بود که واسه اقامتهای یک سال و بالاتر این گواهی نیازه !!!!!!

حالا به نظر دوستان با تجربه من باید چی‌ کار بکنم؟

ضمنا متاسفانه فردا صبح هم عازم آنکارا هستیم . لطفا راهنمائی کنید
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-04-30 ساعت 01:09)atial نوشته:  سلام دوستان ، همین الان یه ایمیل برام اومد که وقت و ساعت مصاحبه ما رو تو آنکارا کانفرم کرد و یه لیست رو از مدارکی رو که باید واسه اون روز ببریم برامون نوشته ، یه چیزی که بهم شوک وارد کرد این بود که من تو سالهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۸ به مدت دقیقا ۶ ماه واسه گذروندن یه دورهٔ آموزشی‌ به ترتیب تو استرالیا و سوئیس بودم ، حالا اونا (سفارت) از من خواستند که واسشون از این دو کشور پلیس چک (police certificate) ببرم ، در صورتی‌ که چند ماه پیش که می‌خواستم شروع کنم به جمع‌آوری مدارک با خیلی‌ از دوستان تو مهاجرسرا مشورت کردم و همه متفقاً تائید کردن که زیر یک سال احتیاج به این مدرک نداره ،، حتا دوستان منو به متن اصلی‌ که به زبان انگلیسی‌ بود رجوع دادن و در اون هم ذکر شده بود که واسه اقامتهای یک سال و بالاتر این گواهی نیازه !!!!!!

فعلا مهمترین مساله، حفظ آرامشتون هست
و باتوجه به پرواز فردا، دیگه فرصت هیچ اقدامی قبل از مصاحبه ندارید و اصلا جای نگرانی نیست
اگر روز مصاحبه بهتون گیر دادن و حتما ازتون خوستن، نهایتش اینه که نقص مدرک میخورین و بعدا براشون ارسال میکنید

ضمن اینکه برای من هم 6 روز قبل از تاریخ مصاحبه همچین ایمیلی اومد و اصلا طبق اون ایمیل نبود خواسته هاشون
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: atial ، محبت ، gema
اكه كسى دو ا اسم داره, يعنى تو خونه بااسم ديكه اى صداش ميزنن بايد اينو توى فرمها مينوشت؟ يا اينكه روز مصاحبه وقتى ببرسن اسم ديكه اى داشتى بايد اينو بكه؟!
2014as7xxx، ایروان، کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2014-04-30 ساعت 08:30)shahrzad001 نوشته:  اكه كسى دو ا اسم داره, يعنى تو خونه بااسم ديكه اى صداش ميزنن بايد اينو توى فرمها مينوشت؟ يا اينكه روز مصاحبه وقتى ببرسن اسم ديكه اى داشتى بايد اينو بكه؟!
سلام
اگر مینوشتید بهتر بود اما حالا که ننوشتید بهتره که راجبش دیگه صحبتی نکنید و احتمال زیاد نمیپرسن اما مورد بوده که افیسر پرسیده و در کل مسئله مهمی نیست.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: shahrzad001
(2014-04-30 ساعت 08:46)محبت نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 08:30)shahrzad001 نوشته:  اكه كسى دو ا اسم داره, يعنى تو خونه بااسم ديكه اى صداش ميزنن بايد اينو توى فرمها مينوشت؟ يا اينكه روز مصاحبه وقتى ببرسن اسم ديكه اى داشتى بايد اينو بكه؟!
سلام
اگر مینوشتید بهتر بود اما حالا که ننوشتید بهتره که راجبش دیگه صحبتی نکنید و احتمال زیاد نمیپرسن اما مورد بوده که افیسر پرسیده و در کل مسئله مهمی نیست.

اكه روز مصاحبه برسيد بكم؟ اخه تو فيس بو. ك با اين اسمم هستم
تشکر کنندگان:
(2014-04-30 ساعت 08:57)shahrzad001 نوشته:  
سلام

من دارم فرمها رو بخاطر مسىله ديكه اى ابديت ميكنم اين هم درستش كنم يا نه؟!
تشکر کنندگان:
از فردا کلی مسافر تازه نفس و یه عالمه هیجان و سوالای جور واجور به مهاجرسرا اضافه میشه که باید بهشون کمک کنیم Smileمثل پارسال ما... خدایا چه زود میگذره..آخر و عاقبت همه ماها را ختم به خیر و خوشبختی بگردان.آمیین
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: ffrfar ، alitab ، behfaza ، shayesteh ، poem ، آلیس-1980 ، محبت ، shahrzad001 ، Lemony ، lighter ، pari pariaaa ، taleghani
(2014-04-30 ساعت 09:00)shahrzad001 نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 08:57)shahrzad001 نوشته:  
سلام

من دارم فرمها رو بخاطر مسىله ديكه اى ابديت ميكنم اين هم درستش كنم يا نه؟!
سلام
برای کاهش استرست اینکار رو بکن اما من اگه باشم نمیکنم این کار رو چون هر چیزی که باعث کلیرنس بشه رو باید ازش اجتناب کرد و در خصوص فیس بوک که بعید میدونم برن دنبال این چیزها، خیلیها اسم مستعار میذارنWink

تشکر کنندگان: shahrzad001 ، pari pariaaa
(2014-04-29 ساعت 17:58)estanfordbineh نوشته:  من مدارکم و 5 روز پیش به آنکارا فرستادم ؟ آیا باید برای من ایمیلی برسه از آنکارا؟یا در سایتی باید آپدیت شدن روز مصاحبه ام بیاد ؟اگه همچین سایتی هست کجا؟لطفا راهنماییم کنید؟
سلام
شما دعوتنامه یا همون نامه دوم رو که جایگزین نامه برنده شدنتون هست رو دریافت کردید؟ اگر بله همون کفایت میکنه و در سایت سفارت ترکیه هم اسمتون هست و در خصوص هزینه ها یک 330 دلار در سفارت میپردازید و یک 165 دلار بعد از دریافت ویزاتون و هم اینجا و یا در آمریکا میتونید بپردازید.

تشکر کنندگان: farshadm999 ، estanfordbineh ، Lemony ، mehdir
سلام بر دوستان و مخصوصا دوستان با تجربه،،آیا کسی‌ از دوستان اطلاع داره که متن و یا صفحه‌ای که مربوط به گرفتن police certifictae هست که در اون نوشته شده ""کسانی که ۱ سال یا بیشتر در یک کشور دیگه زندگی‌ میکردن باید این گواهی رو بگیرند"" کجاست ؟ ،، اگر میدانند لطف کنن اونو برام بفترستن یا لینکشو اینجا بزارن ،، خیلی‌ ممنون میشم ازتون
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
تشکر کنندگان: farshadm999
سلام.
کسی که ویزای آمریکا داره برای سفر به آمریکا نیاز هستش که در کشور هایی که هواپیما توقف داره ویزای ترانزیت بگیره ؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-30 ساعت 16:04)behfaza نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 15:58)inforfang نوشته:  سلام.
کسی که ویزای آمریکا داره برای سفر به آمریکا نیاز هستش که در کشور هایی که هواپیما توقف داره ویزای ترانزیت بگیره ؟
هنگام خرید بلیط از آژانس به این موضوع دقت کنید و جویای امر شوید .

با توجه به اطلاعاتم اگر شما نخواهید از فرودگاه خارج بشوید نیازی به ویزا گرفتن از طرف شما نیست
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: farshadm999 ، taleghani
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از اعلام آمادگی شرکت بوئینگ برای برقراری پرواز ایران- آمریکا خبر داد.

وی در خصوص پرواز ایران- آمریکا اظهار داشت: در سال های گذشته هم تقاضایی هم از سوی ایرانیان مقیم آمریکا برای برقراری پرواز داشتیم اما در جریان سفر رئیس جمهور به نیویورک این موضوع به صورت جدی تر مطرح شد.

وی افزود: آن چه که بر عهده ما قرار دارد پیش بینی مقدمات کار از جمله موافقت نامه هایی است که باید بین دو طرف وجود داشته باشد بنابراین تا کنون شرکت هایی از جمله بوئینگ اعلام آمادگی کردند.

جهانگیریان افزود: این شرکت ها موافقت وزارت خزانه داری آمریکا را دریافت کردند و با برخی از شرکت های ایرانی هم تماس هایی را داشتند که به آنها پاسخ داده شد و در حال حاضر هم مراحل نهایی قراردادها در حال انجام است.
***2014AS3
تاریخ ارسال فرم های اول: 9 jun
کارنت: 11 دسامبر
مصاحبه: February
دریافت ویزا:‌ یک ضرب
(2014-04-30 ساعت 01:15)اسفند89 نوشته:  
(2014-04-30 ساعت 01:09)atial نوشته:  سلام دوستان ، همین الان یه ایمیل برام اومد که وقت و ساعت مصاحبه ما رو تو آنکارا کانفرم کرد و یه لیست رو از مدارکی رو که باید واسه اون روز ببریم برامون نوشته ، یه چیزی که بهم شوک وارد کرد این بود که من تو سالهای ۱۹۹۹ و ۲۰۰۸ به مدت دقیقا ۶ ماه واسه گذروندن یه دورهٔ آموزشی‌ به ترتیب تو استرالیا و سوئیس بودم ، حالا اونا (سفارت) از من خواستند که واسشون از این دو کشور پلیس چک (police certificate) ببرم ، در صورتی‌ که چند ماه پیش که می‌خواستم شروع کنم به جمع‌آوری مدارک با خیلی‌ از دوستان تو مهاجرسرا مشورت کردم و همه متفقاً تائید کردن که زیر یک سال احتیاج به این مدرک نداره ،، حتا دوستان منو به متن اصلی‌ که به زبان انگلیسی‌ بود رجوع دادن و در اون هم ذکر شده بود که واسه اقامتهای یک سال و بالاتر این گواهی نیازه !!!!!!

فعلا مهمترین مساله، حفظ آرامشتون هست
و باتوجه به پرواز فردا، دیگه فرصت هیچ اقدامی قبل از مصاحبه ندارید و اصلا جای نگرانی نیست
اگر روز مصاحبه بهتون گیر دادن و حتما ازتون خوستن، نهایتش اینه که نقص مدرک میخورین و بعدا براشون ارسال میکنید

ضمن اینکه برای من هم 6 روز قبل از تاریخ مصاحبه همچین ایمیلی اومد و اصلا طبق اون ایمیل نبود خواسته هاشون

حالا از کجا متوجه شدن که شما این دو کشور رفتید؟
چون احتیاج نبود که ما لیست کشورهایی رو که رفتیم بنویسیم؟
تشکر کنندگان: peidaye penhan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان