کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2014-04-25 ساعت 20:19)reza16 نوشته:  سلام دوستان من ميخواستم بدونم سفارت ليست سفرهاي قبل را مي خواد يا نه ؟ اخه من چند سال قبل يه سفر به س و ر ي ه داشتم ولي توي پاس قبليم هست ميخواستم بدونم كه اگه سوال كردن چه جوابي بديم ؟

نه می پرسه نه پاس قبلی رو می بینه - شما هم تا سوال نکردند جواب اضافی در هیچ موردی ندید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: محبت
(2014-04-27 ساعت 08:48)milad.m1986 نوشته:  بچه ها کسی اگه دیپلمش 11 ساله باشه ( هنرستانی باشه) مشکلی به وجود میاد؟ البته من مدرک دانشگاهی دارم. ولی چون تو سایت Travel.state.gov مستقیماً تاکید شده که دیپلم 12 ساله ، یکم نگران شدم.
سلام.
دوست من، اصلا نگران نباش ولی حتما حتما ریز نمرات دانشگاه رو بگیر و ترجمه كن و با خودت ببر. چون بسیاری از درس ها رو ما با نام پیش نیاز در دانشگاه پاس میكنیم. دوستان سالهای قبل اونهای كه ریز نمرات رو بردن به هیچ مشكلی بر نخوردند.
موفق باشی
کیس نام: **69 2014AS0000- رویت قبولی: 11 می - ارسال فرمها: 27 می -دریافت تاییدیه: 5 جون -ابوظبی - 2 نفر- کارنت: آپریل- نامه دوم: 17 آپریل- مصاحبه : 5 جون. رویت درسیس 14 می. آپدیت : 5 جون هر دو ، 6 جون کیس اصلی. 15 جون با ایمیل. 30جون نفر دوم. 8 جولای هر دو. 6آگوست نفر اصلی. 28 آگوست هر دو

خدایا، نگاهم به دستهای توست. مرا مثل همیشه یاری کن.
تشکر کنندگان: ebi1988
با سلام
من يه سوال داشتم، اگه ان شا الله اسموم واسه گرين كارت در بياد، توي يكي از فرمها بايد آدرس جايي كه مي خواييم بريم و گرين كارت ارسال بشه و قيد كنيم، حالا يكي مثل من كه كسي و نداره ادرس كجا رو بزنه؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-27 ساعت 14:16)mirsamh نوشته:  با سلام
من يه سوال داشتم، اگه ان شا الله اسموم واسه گرين كارت در بياد، توي يكي از فرمها بايد آدرس جايي كه مي خواييم بريم و گرين كارت ارسال بشه و قيد كنيم، حالا يكي مثل من كه كسي و نداره ادرس كجا رو بزنه؟؟؟؟

شرکتهای زیادی هستن که در این زمینه میتونن کمکتون کنن یکیشون که مورد تائید مدیرای این سایته immigerangel لینکش بالای همین صفحه موجوده.....
موفق و پیروز باشید..........
تشکر کنندگان: farshad varaste ، محبت ، estanfordbineh
سلام بر دوستان
من یک بار این سوال رو پرسیدم
اما متاسفانه با اینکه یکی از دوستان راهنمایی کرد اما باز هم جوابم را نگرفتم
ممون میشم اگه کمکم کنید
ما ابوظبی مصاحبه داریم
کیی میدونه قوانین در دبی و ابوظبی چگونه هست؟
آیا خانم هد میتوانند با مایو با پلاژ یا لب آب بروند؟
به پوشش خانم ها در خیابان ها گیر میدهند یا نه؟
مرسی دوستای خوبم
کیس نامبر***2014AS00006
ارسال اولین فرم ها: yasam nis
زمان مصاحبه: may
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-04-27 ساعت 15:07)arezoosharifi نوشته:  سلام بر دوستان
ممون میشم اگه کمکم کنید
ما ابوظبی مصاحبه داریم
مرسی دوستای خوبم

دوست من با هر پوششی دوست دارید میتونید همه جا برید.

شنا هم میتونید برید.

ساحل ،.... هیچ محدودیتی در این زمینها نیست.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: shadi79 ، محبت ، kage.omid
(2014-04-27 ساعت 09:10)محبت نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 08:48)milad.m1986 نوشته:  بچه ها کسی اگه دیپلمش 11 ساله باشه ( هنرستانی باشه) مشکلی به وجود میاد؟ البته من مدرک دانشگاهی دارم. ولی چون تو سایت Travel.state.gov مستقیماً تاکید شده که دیپلم 12 ساله ، یکم نگران شدم.
سلام
مدرک دانشگاهیت کفایت میکنه و اصلا جای نگرانی نداره و در خصوص پرسش احتمالی آفیسر مبنی بر نداشتن پیش دانشگاهی بگید که تعدادی واحد در دانشگاه به همین منظور پاس کردید. و ریز نمرات هم فقط محض اطمینان ترجمه شده همراهتون باشه تا نقص مدرک احتمالی نخورید.
دوست عزیز همسر من هم شرایطش مثل شماست ما با مراجعه به اموزش و پرورش براش گواهی معادل پیش دانشگاهی گرفتیم...ساختمان شماره 3 آموزش و پرورش.درخواست گواهی معادلسازی پیش دانشگاهی.خیابان طالقانی نبش ایرانشهر جنوبی.ساختمان شهید بهشتی.معاونت آموزش و پرورش متوسطه.ترجمه کنید و همراه خودتون ببرید.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

(2014-04-27 ساعت 15:07)arezoosharifi نوشته:  سلام بر دوستان
ممون میشم اگه کمکم کنید
ما ابوظبی مصاحبه داریم
مرسی دوستای خوبم

نه دوست عزیز هیچ مشکلی نیست شما هر جور که دوست دارین می تونید لباس بپ.شید
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان: محبت
دوستان ممنون می شم جواب منم بدید که از نگرانی در بیام،ایا باید مدارکمون 15 روز قبل از مصاحبه توی انکارا فرستاده بشه یا 15 روز قبل باید به دستشون رسیده باشه؟؟؟؟من الان همه ی مدارکم اماده ست به جز عکسام!هفته ی دوم می مصاحبه م هست،اگر باید 15 روز قبل به دستشون رسیده برسه من فقط همین دو روز وقت دارم،می تونم از عکس قدیمم(عکسی که اون اول باهاش ثبت نام کردم) استفاده کنم و همونو بفرستم؟
بعد یه سوال دیگه،گواهی تمکن مالی رو الان کپیشو بفرستم یا اصلشو؟اصلشو بفرستم هیچی روز مصاحبه دستم نیستا!
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان:
(2014-04-27 ساعت 21:15)Lemony نوشته:  دوستان ممنون می شم جواب منم بدید که از نگرانی در بیام،ایا باید مدارکمون 15 روز قبل از مصاحبه توی انکارا فرستاده بشه یا 15 روز قبل باید به دستشون رسیده باشه؟؟؟؟من الان همه ی مدارکم اماده ست به جز عکسام!هفته ی دوم می مصاحبه م هست،اگر باید 15 روز قبل به دستشون رسیده برسه من فقط همین دو روز وقت دارم،می تونم از عکس قدیمم(عکسی که اون اول باهاش ثبت نام کردم) استفاده کنم و همونو بفرستم؟
بعد یه سوال دیگه،گواهی تمکن مالی رو الان کپیشو بفرستم یا اصلشو؟اصلشو بفرستم هیچی روز مصاحبه دستم نیستا!

زودتر بفرستید
همون بهتر که 15 روز قبل از مصاحبه دستشون برسه

عکس هم جدید بفرستید

تمکن هم بهتر بود دوتا اصل داشتید ولی اصلا نگران نباشید. من هم مثل شما بودم
اصل را فرستادم و روز مصاحبه دیگه چیزی ازم نخواست

ضمنا اینو بدونبد که همه نقصهای پرونده را میتونید روز مصاحبه کامل کنید و اصلا ذهنتون را درگیر این مسائل نکنید
کیس:2014as43xx///یک نفر////مصاحبه:17آوریل آنکارا،برگه صورتی///17بار آپدیت(بعداز مصاحبه)انتظار تا 30 سپتامبر
بازمانده لاتاری 2014
تشکر کنندگان: Lemony ، محبت ، farshad varaste ، kage.omid ، estanfordbineh
(2014-04-27 ساعت 14:16)mirsamh نوشته:  با سلام
دوست من نداشتن آدرس که دوشواری نداره! این شما و این "ایمیگرنجل"Tongue
تشکر کنندگان: محبت ، estanfordbineh
سلام دوستان عذر میخوام
من موقع پر کردن فرم اون قسمت نام میانی بود فکر کنم اون رو به جای اینکه تیک بزنم منفی گذاشتم
و دوم ادرس رو هم از نظر املایی فکر کنم جا به جا نوشتم
یه جا خوندم به این چیزا هم گیر میدن این دو تا مسئله ای داره ایا ؟ برا کسی اینجا پیش اومده ؟
تشکر کنندگان:
درود

1) دوستان ببینید اینکه می گویند که %7 از کل ویزاهای موجود به ایران تعلق داره یعنی 3500 تا. آیا %7 تا آخر ماه سپتامبر برای ایران محفوظه؟ حال اگر افراد بیشتری از دیگر کشورهای جهان به مصاحبه بروند و کلیر شوند ممکنه که این سهمیه %7 ایران کاهش پیدا کنه؟( مثلا ماکزیموم بشه 3000 ویزا ؟) آخه از طرفی می گویند که سهمیه هر کشور براش محفوظه...

2) آیا افراد مجرد (کیس های تک نفره) تا آخرین روز مصاحبه ها (آخر سپتامبر) در گرفتن ویزا ارجعیت دارند؟ یعنی ممکنه علت اینکه الان بعضی کیس های چند نفره که بعضی از اعضای خانواده (به غیر از شرکت کننده اصلی کیس) کلیر نمیشن دلیلش همین موضوع باشه؟

3) در جدول CEAC در جلوی کیس های چند نفره نوشته Issued آیا همه اعضا ویزا گرفتن یا ممکنه که فقط نفر اصلی کیس ویزا گرفته باشه؟

به امید تحقق رویاهای شیرین یکایک شما عزیزان
Embassy: Yerevan
Case Number: 2014AS00008XXX
Interview Appointment: July 17th, 2014
Current Status: Administrative Processing
(Updates: Five Times (July 17th-18th-21st-25th-Sep 2nd
Consequence: I'll get my visa as soon as the visas becomes available again
تشکر کنندگان: kage.omid ، estanfordbineh
(2014-04-28 ساعت 02:04)bigjust نوشته:  سلام دوستان عذر میخوام
من موقع پر کردن فرم اون قسمت نام میانی بود فکر کنم اون رو به جای اینکه تیک بزنم منفی گذاشتم
و دوم ادرس رو هم از نظر املایی فکر کنم جا به جا نوشتم
یه جا خوندم به این چیزا هم گیر میدن این دو تا مسئله ای داره ایا ؟ برا کسی اینجا پیش اومده ؟
با سلام به هیچ عنوان نگران نباشید هرگونه اشتباهی در پر کردن فرمهای اولیه قابلیت اصلاح شدن رو داره فقط فرم اصلاح شده رو روز مصاحبه حتما همراه خودتون داشته باشید و اون رو به افیسر تحویل بدهید.
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: kage.omid ، bigjust
دوستان اگه بخوایم تو یه تاپیکی بریم مثلا به صفحه 500 چه کار باید بکنیم؟ صفحه به صفحه بریم؟ یا مثلا goto داره؟ ممنون
تشکر کنندگان: behfaza ، rajabi1354 ، exxedus

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان