کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
ببخشید میشه راهنمایی کنید این ۱۶۵ دلار پول گرین کارتو چطوری باید بپردازم
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

تشکر کنندگان: ramaya
(2014-04-28 ساعت 09:08)amaka747 نوشته:  ببخشید میشه راهنمایی کنید این ۱۶۵ دلار پول گرین کارتو چطوری باید بپردازم

عموسعید :
برای پرداخت این 165 دلار اینهمه عجله نکنین. مخصوصاً اگر قصد برگشتن ندارید. اول تشریف بیارین اینور. روز اول برین یک حساب تو یکی از بانک ها باز کنین. یک دبیت کارت موقت همون موقع باز کردن حساب بهتون میدن. بعد با خیال آسوده از حساب خودتون پرداختش کنین. پروسه صدور گرین کارت شما تا وقتی وارد مملکت نشین شروع نمیشه و یک سال قبل از ورود هم که 165 دلار رو بپردازید تا وقتی ویزاتون مهر نخوره هیچ تفاوتی برای شما نخواهد داشت.
تشکر کنندگان: amin arefi ، azadeh2014 ، farshad varaste ، amaka747 ، kage.omid ، aghaghia ، محبت
(2014-04-28 ساعت 08:39)خسته از وطن نوشته:  دوستان اگه بخوایم تو یه تاپیکی بریم مثلا به صفحه 500 چه کار باید بکنیم؟ صفحه به صفحه بریم؟ یا مثلا goto داره؟ ممنون
در قسمت آدرس بار این شماره رو که بزرگ کردم تغییر بده:
http://www.mohajersara.com/thread-6845-page-479.html
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
تشکر کنندگان: behfaza ، kage.omid ، aghaghia ، آلیس-1980 ، azadeh2014 ، خسته از وطن ، محبت
(2014-04-27 ساعت 16:07)azadeh2014 نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 09:10)محبت نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 08:48)milad.m1986 نوشته:  بچه ها کسی اگه دیپلمش 11 ساله باشه ( هنرستانی باشه) مشکلی به وجود میاد؟ البته من مدرک دانشگاهی دارم. ولی چون تو سایت Travel.state.gov مستقیماً تاکید شده که دیپلم 12 ساله ، یکم نگران شدم.
سلام
مدرک دانشگاهیت کفایت میکنه و اصلا جای نگرانی نداره و در خصوص پرسش احتمالی آفیسر مبنی بر نداشتن پیش دانشگاهی بگید که تعدادی واحد در دانشگاه به همین منظور پاس کردید. و ریز نمرات هم فقط محض اطمینان ترجمه شده همراهتون باشه تا نقص مدرک احتمالی نخورید.
دوست عزیز همسر من هم شرایطش مثل شماست ما با مراجعه به اموزش و پرورش براش گواهی معادل پیش دانشگاهی گرفتیم...ساختمان شماره 3 آموزش و پرورش.درخواست گواهی معادلسازی پیش دانشگاهی.خیابان طالقانی نبش ایرانشهر جنوبی.ساختمان شهید بهشتی.معاونت آموزش و پرورش متوسطه.ترجمه کنید و همراه خودتون ببرید.موفق باشید
البته منهم بسیار نگران دیپلم 12 ساله بودم ولی پسر من با دیپلم هنرستان11 ساله یکضرب ویزا گرفت (البته در بررسی هام متوجه شدم که گواهی موقت دیپلم براشون قابل قبول نیست بلکه اصل دیپلم مورد تایید هست)
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: estanfordbineh
دوستان روز مصاحبه حتما باید 1 ادرس تو امریکا داد؟ و ایالتی که میخوای بری و مشخص کنی؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2014-04-28 ساعت 14:12)min@ نوشته:  دوستان روز مصاحبه حتما باید 1 ادرس تو آمریکا داد؟ و ایالتی که میخوای بری و مشخص کنی؟

بله ولی میتونید توی فرودگاه هم اونو عوض کنید....نگران نباشید
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2014-04-27 ساعت 15:07)arezoosharifi نوشته:  سلام بر دوستان
من یک بار این سوال رو پرسیدم
اما متاسفانه با اینکه یکی از دوستان راهنمایی کرد اما باز هم جوابم را نگرفتم
ممون میشم اگه کمکم کنید
ما ابوظبی مصاحبه داریم
کیی میدونه قوانین در دبی و ابوظبی چگونه هست؟
آیا خانم هد میتوانند با مایو با پلاژ یا لب آب بروند؟
به پوشش خانم ها در خیابان ها گیر میدهند یا نه؟
مرسی دوستای خوبم

در دبی تنها چیزی که باهاش بشدت برخورد میشه یعنی زندانی داره خوردن مشروب در ملا عام هست وگرنه شما در کنار ساحل یا پارک آبی یا استخر ها به هر شکل میتونید برید.....که جالب هست بدونید خیلی هام با لباس و روسری مثل ایران میان توی پارک وشنا و بازی هم میکنن !!!
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: محبت ، gema
(2014-04-28 ساعت 15:24)ramaya نوشته:  
(2014-04-28 ساعت 14:12)min@ نوشته:  دوستان روز مصاحبه حتما باید 1 ادرس تو آمریکا داد؟ و ایالتی که میخوای بری و مشخص کنی؟

یعنی اگه روز مصاحبه بگی هنوز تصمیم نگرفتی که کدوم ایالت بری و ادرس هم نداری مشکل پیش میاد؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2014-04-28 ساعت 15:24)ramaya نوشته:  

نه لازم نیست حتما ادرس داشته باشید...من 1 اسفند مصاحبه داشتم و هیچ ادرسی هم ندادم.اونا هم چیزی در این مورد نخاستن. در مورد ایالت هم فقط پرسیدن کدوم ایالت میری گفتم لس انجلس اما ممکنه نظرم عوض شه.
تشکر کنندگان: ghafari88 ، ffrfar ، min@ ، estanfordbineh ، محبت
سلام بر همگی
بچه ها من مدرک کاردانی دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ،دیپلمم هم هنرستانی بوده،سال پیش هر دو مدرک و ریز نمرات رو ترجمه کردم و آماده هستن،توی فرم اولیه هم some university degree زدم، حالا به نظرتون لازم برم از آموزش پرورش معادل پیش دانشگاهی بگیرم یا نشون دادن مدرک کاردانیم کافیه؟
گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه نمیخواد ببرم یا لازم؟
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
تشکر کنندگان:
(2014-04-29 ساعت 00:29)ebi1988 نوشته:  سلام بر همگی
بچه ها من مدرک کاردانی دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ،دیپلمم هم هنرستانی بوده،سال پیش هر دو مدرک و ریز نمرات رو ترجمه کردم و آماده هستن،توی فرم اولیه هم some university degree زدم، حالا به نظرتون لازم برم از آموزش پرورش معادل پیش دانشگاهی بگیرم یا نشون دادن مدرک کاردانیم کافیه؟
گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه نمیخواد ببرم یا لازم؟

سلام من هم با مدرک کاردانی رفتم با اینکه دانشجوی کارشناسی بودم در ضمن پیش دانشگاهیمو هم اون موقع که میرفتم نتونستم تمام کنم. توی مدارکم هم حرفی از پیش دانشگاهیم نزدم واسه پست کردن هم فقط دیپلم و کاردانی رو واسشون فرستادم و روز مصاحبه هم با اینکه مدرک دیپلمم رو برده بودم فقط کاردانیمو تحویل دادم و هیچ مشکلی و سوالی هم پیش نیومد واسشون . فقط خونسرد باش و واسه خودت استرس درست نکن . همین مدارک کافیه .
کیس نامبر: 2014AS42XX___کارنت: 9 ژانویه ___نامه دوم : 17 ژانویه ___سفارت: انکارا ___تعداد نفرات: 2_____ مصاحبه: هفته اخر مارچ_____اپدیت Sad27،28 مارچ)
(10،24،28،29 اپریل)(15،20،24،28،29،30 می)_______ کلیر : (30 می ، فقط یک نفر)
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، estanfordbineh ، محبت
سلام به همه
کسی از دوستان تهرانی در 2 هفته آینده وقت مصاحبه دارد؟ یا اینکه بخواهد برای گرفتن ویزا به ابوظبی برود؟
خواهش میکنم اگر کسی از دوستان هست یک پیغام خصوصی به من بدهد

واقعا ممنون میشم
CN: 2014ASXXXX / Abu Dhabi ارسال فرمها(31jul) کارنت(+) دعوت به مصاحبه(20 نوامبر دریافت نامه دوم) زمان مصاحبه(ماه ژانویه 2014) --->> برگه صورتی
تشکر کنندگان:
من مدارکم و 5 روز پیش به آنکارا فرستادم ؟ آیا باید برای من ایمیلی برسه از آنکارا؟یا در سایتی باید آپدیت شدن روز مصاحبه ام بیاد ؟اگه همچین سایتی هست کجا؟لطفا راهنماییم کنید؟
تشکر کنندگان:
یک سوال دیگه هم دارم بابت اینکه بعد از اینکه ویزا رو گرفتیم ،زمانی که به ptt میرویم باید پولی بابت ویزامون پرداخت کنیم ؟
تشکر کنندگان:
من امروز رفتم DHL مدارکمو پست کردم ولی گفت تا دوشنبه احتمالا می رسه انکارا،دو شنبه یعنی 9 روز قبل از مصاحبه ی منSad((((( حالا مشکلی واسه من پیش میاد؟ممکنه نتونم برم مصاحبه؟؟؟
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان