کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-05-17 ساعت 12:15)mohamad92 نوشته:  با سلام
می خواستم بدونم آیا هرسه سفارت دارای افسر فارسی زبان هستند؟مثلا ارمنستان؟

بله
تشکر کنندگان: lonelyman ، KIMIA2005
(2013-05-17 ساعت 22:35)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان ... لطفآ در مورد منابع زبان و روشهای مفید اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

منابع که زیاد هست اما اگر وقت دارید حتمن از کلاس زبان شروع کنید وبعد که مسلط تر شدید هم میتونید خودتون ادامه بدید
اما برای تقویت لیسنینگ
از مجموعه کیت و منابع شنیداری مثل فیلم واخبارو...
برای گرامر از
Grammar in use در 3 سطح هست
برای ریدینگ هم skills for reading
و...
بارونزولانگ من هم علی هست.
منابع زیاده با این ها شروع کنید
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: azadeh2014 ، KIMIA2005 ، aghaghia ، estanfordbineh ، hossien_501
(2013-05-17 ساعت 22:35)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان ... لطفآ در مورد منابع زبان و روشهای مفید اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید

دوست عزيز من بر اساس تجربه خودم بهتون پيشنهاد ميكنم از الآن بريد كلاس فشرده ثبت نام كنيد بهترين راه ممكنه چون معمولاً اگر كلاس نريد خودتون نميخونيد.Tongue لطفاً قبل از اينكه كلاس بريد امضاتون رو تو مهاجرسرا بزاريد. Wink
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، usa lover ، estanfordbineh ، hossien_501
تمام سوالاتی که تکراری نیست و مهم هست رو جواب دادم باور کنید. سوالات رو بهم مسیج ندین لطفا. اینجا بنویسین تا وقتی جواب میدم همه ازش استفاده کنن. مگر اینکه خیلی خصوصی باشه .
تشکر کنندگان: estanfordbineh
سلام،

من دو تا سوال داشتم در مورد دریافت عدم سو پیشینه. من از ۱۶ سالگی تو چند استان زندگی‌ کردم. حالا برا هر کدوم باید برم اون استان پلیس چک بگیرم یا اینکه پلیس ۱۰+ خودش از همه جا استعلام میکنه؟ و این که آیا دارالترجمه عدم سو پیشینه رو ترجمه میکنه؟

ممنون از وقتی‌ که میذارید.
تشکر کنندگان:
با سلام من نمیدونم این سئوال قبلا مطرح شده یا نه اما ممنون از صبر و حوصله ای که بهخرج میدیدن

یه سئوال دارم من دیپلم دارم دو سال و نیم هم سابقه کار دارم ولی بیمه نبودم آیا نیازی هست که از اون شرکتی که کار میکردم نامه بگیرم و ترجمه کنم و اونم بفرستم ؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کیس نامبر : 2014AS00003XXX
2014AS000034XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: December 18| مصاحبه: February 11 | کلیر: -- | ویزا: -- | ورود به آمریکا: *
تشکر کنندگان:
ايرانيهاي مقيم ايران احتياجي به سؤ پيشينه ندارند.

فقط ديپلم لازمه (12 ساله)احتياجي به ارائه بيمه سابقه كار نيست.
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، rouzbehdarvishi ، storagemeter ، Szsanazsz ، farshadsh
میشه دوستان عزیز راهنمایی کنند که چرا هر کی سفارتش انکارا بوده به ایروان یا ابوظبی تغییر داده؟؟مگه انکارا چه مشکلی داره؟
شماره کیس : 2014AS00002XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه : هفته آخر نوامبر(ابوظبی)
ویزای یک ضرب از ابوظبیBig Grin
ورود به امریکا:اواخر دسامبرTongue
تشکر کنندگان: sonnnna ، vooroojak80
ایا در 2015 هم لاتاری برگزار میشه؟

تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 17:06)sonnnna نوشته:  ایا در 2015 هم لاتاری برگزار میشه؟
http://mohajersara.com/thread-2907-post-...#pid339897

(2013-05-18 ساعت 15:46)john59 نوشته:  سلام،

من دو تا سوال داشتم در مورد دریافت عدم سو پیشینه. من از ۱۶ سالگی تو چند استان زندگی‌ کردم. حالا برا هر کدوم باید برم اون استان پلیس چک بگیرم یا اینکه پلیس ۱۰+ خودش از همه جا استعلام میکنه؟ و این که آیا دارالترجمه عدم سو پیشینه رو ترجمه میکنه؟

ممنون از وقتی‌ که میذارید.

با سلام و با اجازه اساتید تا اونجا که من اطلاع دارم برای ایرانی ها نیاز نیست.

[quote='john59' pid='340042' dateline='1368875817']
تشکر کنندگان: farshadsh
(2013-05-17 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  دو تا دیپلم ببریم قبول نمی کنند؟ یعنی اینکه دیپلم دوم بشه مکمل پیش دانشگاهی؟
آخه دوست من این چه سوالیه؟
یعنی اگه کسی دوتا لیسانس داشته باشه دکتر میشه بهش اجازه مطب میدن؟
اگه مدرکتون بدون پیش دانشگاهی هست حتما اقدام کنین برای گرفتن پیش دانشگاهی
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
سلام
از چه طریقی پس از ارسال مدارک از تاریخ مصاحبه مطلع می شیم
ممنون از توجه شما
تشکر کنندگان:
(2013-05-18 ساعت 16:57)azadehjjaberi نوشته:  میشه دوستان عزیز راهنمایی کنند که چرا هر کی سفارتش انکارا بوده به ایروان یا ابوظبی تغییر داده؟؟مگه انکارا چه مشکلی داره؟
با توجه به شلوغی و .... تعدادی از کیسهایی که سفارت آنکارا بودن به این سفارت ها تغییر کردن
اونهایی هم که از ابتدا تمایل داشتن خودشون این سفارت ها رو انتخاب کرده بودن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: ابی هانی ، farshadsh ، Nightsky007 ، hossien_501
(2013-05-18 ساعت 19:07)navid1054 نوشته:  سلام
ممنون از توجه شما
اصولا اگر ایمیلی فرستاده باشی ، و متن نامه ایمیل رو صحیح تنظیم کرده باشی بین 5 تا 14 روز بهت خبر می دن که مدارک رسیده مشکلی هم داشته باشه بهت خبر می دن
غیر ایمیلی باشه که از سایت اون شرکت پستی که فرستادی، شماره مرسوله رو می زنی ، نشون می ده کجا هست مرسوله و تحویل شده یا خیر؟!!!!
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: ابی هانی ، farshadsh ، kage.omid ، fire dragon ، Nightsky007 ، hossien_501 ، godot
(2013-05-18 ساعت 19:46)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 19:07)navid1054 نوشته:  سلام
ممنون از توجه شما
اصولا اگر ایمیلی فرستاده باشی ، و متن نامه ایمیل رو صحیح تنظیم کرده باشی بین 5 تا 14 روز بهت خبر می دن که مدارک رسیده مشکلی هم داشته باشه بهت خبر می دن
غیر ایمیلی باشه که از سایت اون شرکت پستی که فرستادی، شماره مرسوله رو می زنی ، نشون می ده کجا هست مرسوله و تحویل شده یا خیر؟!!!!

منظور دوستمون تاریخ مصاحبه بود نه رسیدن مدارک.... دوست من وقتی کیستون کارنت بشه 7 تا 14 روز بعد توی همون صفحه ای که برنده شدنتون رو دیدین میتونید نامه دعوت به مصاحبتون رو ببینید.... پس مراقب کانفرمیشن نامبرتون باشید که هنوز باهاش کار دارید.... موفق و پیروز باشید.

(2013-05-17 ساعت 00:44)azadeh2014 نوشته:  
(2013-05-17 ساعت 00:32)rainolf نوشته:  بچه ها ازتون خواهش میکنم هرچی هستید و هر کاری کردید راستش رو بگین..... نگذارید مثل کبکی ها و استرالیاییها در مورد ما مثل یک مشت دروغگوی فراری فکر کنن. کار بچه های سالهای بعد رو با دروغگویی و خدایی نکرده جعل مدارک سخت نکنید.....

دوست عزیز اینکه باید همه صادق باشیم تا راه برای آیندگان هم آسون باشه موافقم ولی خواهشن همه کبکی ها و استرالیایی ها رو به خاطر عده ی کمی که با مدارک جعلی کار رو خراب کردند یکی نکنید.

چه ربطی داشت.... من منظورم اداره مهاجرت کبک و استرالیا بود که راجع به ما اینطور فکر میکنن نه ایرانیهایی که برای کبک اقدام کردن.....
تشکر کنندگان: kage.omid ، Nightsky007 ، aghaghia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان